Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kanapeczko tak chcialam wyskoczyc z paki:D:D:D:D:D:D,a ciapy niech sobie sam naklada ja mu tego robic nie bede:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko zmien prace:D:D:D:D,to nie bedziesz musiala siedziec do 3;) Ja nadal sama siedze:(Dominis oglada vive:)i robi tany tany ach jak to super wyglada:)uwielbiam jak tak sie kiwa:D Dobra koncze narazie:)zajze wieczorkiem jak mi sie uda wejsc na kaffe:( 3majcie sie babencje🖐️ Cygaro❤️🌼👄pozdrawiam serdecznie i zycze duzooo zdrowka dla calej Twojej rodzinki:).................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki zycze:)🖐️nie dam rady juz nic dzis napisac:( Pozdrawiam wszystkie kobitki🖐️🌼 Kanapeczko udanych prac nocnych:D:D:D:D:D:D;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mojemu M bardzo spodobalo sie zachowanie tej żony i powiedział że tak powinno być :D Więc zaczęłam mu skaładać wszelakie podziękowania -\"dziękuje mężu że poszłeś do pracy chociaz rano bylo chlodno,dziękuje ze dzięki tobie możemy zjeść wieczorny posiłek itp\" Uśmiałam sie a on mówi że tak powinno być codzień:D hahahahahaha A co do palenia ja jestem palacz zawodowiec ale w ciąży nie paliłam tylko na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w upalny poranek,juz zaliczylam spacerek nad jeziorkiem posiedizalam superrr.po poludniu jade do mamy,,kolega po mnie przyjedize huuraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A ja sie zbieram do szkoly,a potem na zakupy:)Pogoda u nas do d**y i mam jakiegos dola:(😭nicccc mi sie nie chce buuuuuuu:( Zycze milego dnia i udanych spacerkow:) Pozdrawiam serdecznie:)do poczytania potem🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zrobic sobie jesc:)moje nastawienie dzisiejsze jest do d**y:(buuuuuuuuuuuu! Kanapko jak tam w pracy bylo:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb🖐️ale Ci fajnie tez bym pojechala do mamy:(ale to nie mozliwe,bo ona ode mnie jest 3tys.km😭bede u niej dopiero pod koniec maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie wszyscy poszli:(ja mam jakals depresje i nie mam ochoty na nic:(Glowa mnie nawala,ze szkoda gadac😭dola mam totalnego i wogole wszystko jest beeeeeeeeeeeeeeeee:(Uciekam,bo mi synek nie daje pisac 🖐️moze wieczorkiem zajze,ale nie obiecuje;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tylko w kwestii formalnej bo mi sie przypomniało.Czy ruda i Iza to mogą łaskawie pomachać???????????????!!!!!!!!!!!!Czekam do jutra a potem grzebię na innych topikach!!!!!!!!!Ostrzegam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko witanko....wcozraj bylo super dzis tez jade do mamy z mezem,,,chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Kanapeczka czekałam aż mnie zrypiesz :D a Ty się ociągałaś :) u nas po staremu , tzn mój M wyjeżdża na 3 dni na szkolenie , było by ok ale mały mi zachorował dziś w nocy , jakieś wymioty gorączka 38 i chyba będę siedzieć w domu a fuj na psa urok , a tak moi rodzice w USA u brata na ślubie który odbędzie się jutro buuuuu a mnie nie nie ma no cóż i tak bywa , na długi weekend wyjeżdżamy do Darłówka , teraz tylko wyglądam aby młody nie dostał ospy bo z wyjazdu będą nici- młody miał kontakt z koleżanką która w ubiegłym tygodniu dostała ospę , i oto skrót wydarzeń serdecznie pozdrawiam buziole , wysyłam pozytywne fluidy a Kanapeczka pochwal się jak coś kupisz , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idę robić druga kawę , zapraszam :D ach jak cudownie na dworze , a ja w robocie bleeeee bleeeee i tak do 16.00 fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaaaa jupiiiiii:D:D:D Maly moj jeszcze nie spi buuuuu:(kolysze juz go 30 min.cos mu ciezko jest usnac:(jesc mi sie chce,a tu nie mam jak wyjsc:( U na spogoda do d**y:(moze po polubniu sie rozpogodzi,bo jak narazie,to pada deszczyk moj ulubiony;) Kanapeczko jak tam w pracy bylo :D🌼duzooo mialas telefonow:D:D:D???? Ja musze dzis cala chate posprzatac,bo nie lubie w sobote tego robic;)czekam na siorke:)ona zajmie sie malym,a ja hejaaa banana do roboty:D Dola mam nadal i jest mi jakos nie tak:(buuuuuuuuuuuuuuuu:( Zycze udanego weekendu:)🌼i udanych imprezek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×