Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Fajnie tak samemu czasem monolog poprowadzic;) Spokojnej nocki zycze🖐️ Ruda🌼i duzoooo zdrowka dla calej Twojej rodzinki:)................🌼 Cygaro:)sciskam z calej sily i mocnoooo caluje👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie melduję z nowym tygodniem.Weekend jak zwykle bez kompa bo po domu chodza szpiedzy i zerkają co tu robie.W sobote cały dzień lalo a mieliśmy tyle planów...Wkoncu poszlam do kolezanki na kawke.Wczoraj tez pogoda nie za piekna,byłam na obiadku u mamuśki a potem siedziałam w domku i gazetki czytałam.Moje dziecie z nudów wreszcie posprzątalo swój pokój,ale dzis wyglada juz jak przed sprzataniem.Co za bałaganiara to szok.Buziaczki dziewczyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia czy noc spowodowała że juz jesteś pogodzona z M?:D A co do kafeteryjnych wiedźm to wiem cos o tym,przeciez niedawno tak sie wkurzyłam na jedna ze byłam gotowa wogóle zrezygnowac z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babole heee,ja dizs mam dizen lekazry,zaraz na cwiczenia korekcyjne z wiki a potem ortodata tez z nia...mam dizs meza w domu wiec ide kawe pic z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Benitka w nocy nic nie bylo:D:D:D:D:Da z nim juz jest ok;) Weekend minal super:) Siedze i ogladam bb,synek spi:)Ide zrobic sobie cos do picia i bede sobie odpoczywac:)Potem ma wpasc siorka:)bedzie siedziala z malym,a ja po Dawidka pujde do szkoly:) Zimno u nas i pada deszczyk😠 Zycze milego dnia babonki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ile placicie za internet?Musze sobie znaleźć jakiegoś taniego dostawce bo stary padnie.Miałam internet przez 9 mc za 20 zł a przez 3 miałam płacić 49 -a oni doliczyli vat i mam 59 za mc-czy to normalna cenka na obecne czasy czy powinnam szukac cos tanszego?Jak nie znajde to w czarwcu papa kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko Tobie to fajnie:)tak dlugo spac tez bym chciala:(ja na tyg. wstale 7.20,bo szykuje synka do szkoly,a i Dominik tez tak wstaje i niestety nie moge sobie dlugo pospac😭nawet w sob.czy w niedz.wstaje wczesnie,bo Dominis tak wstaje rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj mijamy sie:D Ja wlasnie wrocilam ze szkoly:)ide Dawidkowi obiadzik dac,a potem bede sie bawila z dziecmi:)zajze wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka ja mam 1MB i płacę 64 zł.Mam z Netii.Kiedyś miałam neostradę ale kazali sobie płacić wysoki abonamant tel a my tego telefonu nie używamy i zrezygnowałam. sylwunia.Ja tak sobie śpię prawie zawsze,ale za to chodzę spać ok 2-3 bo mam dużo roboty i nie mogę sie wyrobić przez dzień.Tylko prosze nie pytać jakkiej bo i tak nie powiem:) Pracuję bardzo intensywnie i to wam musi wystarczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko a z jakiej firmy masz ten necik? 59 zł za 512.........no nie wiem,ja za 1MB płacę 64 no to tylko 5 zł różnicy a dwa razy szybszy internet.Zorientuj sie jak to byłoby w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam ktora hop,hop:) Kanapeczko nie daj sie prosic tylko zdradz co to za intensywna praca:D:P A necik to moj spidy gonzaless:D:D:D:D Usypiam wlasnie synka i sama zaraz chyba zasne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa wogole to zycze spokojnej i przespanej nocki👄nikogo nie ma,to co ja sama bede pisala:(Do jutra kobitki:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M powiedział ze internet mu do niczego nie potrzebny😭.Ja sie tak uzalezniłam że chyba umrę bez netka bez kafe....😭Czuje ze albo na biega musze znaleźć prace albo klops.M powiedział że nie bedzie zarabiał na same rachunki-a rachunkowo ten miesiac to masakra-wszystkie jakies wielkie przyszły😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×