Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kupilam sobie piwko na nerwka i lepsze sprzątanie.Kurcze chyba w nałóg piwny wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka kopnij i mnie do jakiejs roboty,bo lenia mam,ze hoo hoo;) Synek narazie spi,to ja odpoczywam,bo potem jak wstanie to bay,bay kompie i heja banana do roboty:D Co dzis na obiad robicie?? A wogole,to sie 😡,bo chcialam wam kilka zdjec pokazac i nie moge wejsc na fotosik,bo zapomnialam hasla:(teraz czekam na odpowiedz i potem postaram sie je wkleic i Wam pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia ty wstrętna babo juz byłas po 11stej na kafe ale sie nie przywitałas tylko na innym topiku byłas -wysledziłam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad próbuję zrobić schabowe ale nie chce mi sie ruszyć.Na pierwsze mam rosół dzisiaj bo mi sie zachciało a na drugie schabowy kartofelek i surówka z pekińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój M wróci późno więc sobie z Wiką zjemy kilka naleśniczków i z bani obiad.A jutro znowu gary .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi na wiadomościach na tlenie jest że pani sobie zmajstrowała wibrator i o malo jej nie zabil:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu juz po rosolki teraz piecze sie pizza mniam juz pachnie,na spacerku bylam 2 godziny i michas ma zdrapke na policzku ahh,zaraz zacznie padac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee u nas sie mowi zdrapka,na zadrapanie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb jadę do Drałówka , a może mam zamiar bo z młodym dziś śmigam do lekarza , kaszel się rozwija , chyba antybiotyk za późno podałam i chyba jest za słaby , ide by ona sprawdziła czy na oskrzela nie weszło , i czy możemy jechać , a nawet mi sie nie chce ... ale w razie co Dziewczynki życze miłego weekendu samych słonecznych i ciepłych dni pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka Ty maupo:Pskad Ty znasz niby moje haslo na fotosik aaaa:D:D:D:P Benitka :D:D:D:Dszpiegu Ty jeden :Pjak mnie widzialas nie moglas sie do mnie odezwac:P;)nudy macie,ze hej :D:D:D Hb🖐️:) A tu moj maly lobuzik ucieka ode mnie:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6485a40c0ba8e540.html Gwiznolem soczek Dawidkowi;):D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcb9321060700b5.html I ostatnie nad morzem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/952b79be98ddca61.html Lece narazie,bo mam troche pracy w domu,a zreszta musze malego przebrac,potem jak M wroci bedziemy kapac synka:)sama do tego sie nie zabieram,bo tak sie wyrywa,ze M musi go trzymac,a ja go myje:)Narazie 🖐️wszystkim szpiegom:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co takie puchy aaa:D Ja juz dzieci mam wykapane i klade je zaraz spac koniec kropka;)dzis moj ulubiony serial 39 i pol:)chce go w spokoju obejrzec,a nie tylko po lepkach:(Glowa mnie strasznie rozbolala,ale to ze zmeczenia:( Co tam babencje porabiacie aaaa??? Benitka,to pewnie po innych topikach smiga maupa jedna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci spia od 20:)no Dawidek zasnal 20.30:)ja sama zaraz sie klade,bo mi sie oczy zamykaja;) Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę sobie Wczoraj o 20stej wrócił M :( .Myślałam że wróci w nocy wiec nie gotowałam nic dla niego a ten przyjeżdza i marudzi ze on to by zjadł zupke.........ech...Może rzeczywiście ja jestem wredna zona ze nie ugotowałam obiadu?.....O 21 szej przeciez nie je sie obiadów......ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka hej🖐️macham zeby nie bylo,ze sie z rana nie przywitalam:P:D No wlasnie co to za zwyczaj zeby o 21 jesc obiad:D;)nic mu sie nie stalo jak zjadl tylko zupke;):D Do poczytania potem🖐️zbieram sie do wyjscia buziaczki papapa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wzielam sioie od rana za mycie okien,juz mam 1 umute i powieszona fieranke ale jakos mi sie odechcialo daldszego sprzatania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no benitko ja bym obiadek dla m miała:) A miałam ci kurcze wczoraj powiedzieć żebyś zrobiła mu coś co lubi i jakoś zapomniałam.Wiesz jaki byłby zadowolony???Zrób mu chociaż dzisiaj to co lubi.A co ci zależy.Jakbyś go wczoraj przywitała super obiadkiem to miałabyś spokój z marudzeniem na tydzień,taki byłby zadowolony!Oj nie umiesz ty manipulować chłopiną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie juz nic nie chce dla niego robic i co ja poradze....:( hola hola dziś nie marudze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×