Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

bez przesady ja czekam na niego a nie na seks! a co to wogle seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytac fachowej literatury o seksie:D musze spadac bo mała zołza zaraz wraca -ale potem polezie na dwór to znowu wskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:nawet jeszcze nie zrobilam sobie nic do jedzenia,bo gadalam z siorka:D:D:Dteraz wlasnie ide🖐️ Siorka do mnie przyszla huraaaa:)potem zajze do Was babonki👄 A co do sexu,to wlasnie co to jest????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dziewczynki rozbrykalyscie:D:Dz tym sexem:Dajj tam sex to nudaaaaa:D:D:D:D:D:D Musze narazie konczyc,bo M chce laptopa:(zajze do Was wieczorkiem tymczasem🖐️Wszystkim:) Tylko mi sie tam za mocno nie pospijac:D:D:P 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko co to jest SWKS:D:D:D:D:D:D:D:D:D Maz pojechal samochod umyc,a ja sie wkurzam,bo malego usypialam,a ten ani mu sie sni:(zaraz sie zacznie marudzenie itp.bo spac poloze go dopieo o 19,czyli u Was 20:)mam nadzieje,ze szybko zasnie i bede mogla sie delektowac cisza i spokojem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mi peka:(jestem 😡na M i wszystko mnie wk.....😠 Dominik szaleje na calego i tak jeszcze z godz.:(Ide zaraz pod prysznic,a M zostawie dzieci i nich on teraz sie z nimi meczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka jak tam po pifku:D:D:Dbylo cos wogole,czy Cie oszukali:D:D:D:D:D:D Kikii:)🖐️,a u Ciebie co slychac???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myslalam:(ze puchyyy beda😭 Musze konczyc,bo bede miala gosci:)nie chce tego robic,ale musze:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Synek moj juz spi ide zaraz go przeloze do lozeczka i oby mi sie nie obudzil tak jak wczoraj,bo zwariuje:( Bawcie sie dobrze:) Na relacje z imprezek czekam jutro:Draporty widze u siebie na lawie do godz 11;)i bez zadnych wykretasow:D:D:D:D:D,booooo........no,no,no:D Do jutra kobitki🖐️ Aaaaaaa Ruda pozdrawiam serdecznie jak tam u Ciebie sytuacja???:)🌼👄 Cygaro sciskam z calego ❤️a 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Gdzie te raporty aaaa????:D:D:D:D Zajze potem ide synka nakarmic i Dawidka na dwor musze zebrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko🖐️raport przyjety;):D Ja sie biore w kuchni posprzatac i tez bede miala luzik:)dzis obiad robi u mnie M tak ja zarzadzilam:D:D:D:D:D:D:D Czekam na raporty resztych babeczek:)za spoznienie i tak im nagane wpisze:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie pisalam bo troche sie u mnie ostatnio wydarzylo Mojej mamie pod kolanem z tylu wyskoczyla gula wieksza od kurzego jaja i strasznie ja to boli ,chodzilismy do kilku lekarzy ale nikt oprocz masci madrego nie mowil.ostatni lekarz skierowal mame na cito na rehabilitacje dzisiaj byla trzeci raz. Ja takze dostalam znowu skierowanie na rehabilitacje i skierowanie do neurologa,bo moje bole glowy nie ustaja Moja niunia ma mega katar ktory w nocy nie daje jej spac i tak juz 4 noce prawie nie spimy . W laptopie padl mi wentylator i co chwile z nienacka wylacza mi sie laptop.Juz mam nowy ale musze czekac az ktos z serwisu przyjedzie bo dzisiaj probowalam sama zsynchronizowac laptop z ruterem ale cos mi nie szlo 26-go moje starsze dziecie bierze po raz pierwszy udzial w ogolnopolskim pokazach tancow Jestem takze(a raczej bylam)na Kwietniowkach 2007 i okazalo sie ze dwie z nas mieszaly na pomaranczowo,najbardziej czepialy sie mnie i jeszcze Mamani.A ja dostalam miedzy innymi za to ze niby sie puszczam z kazdym kto sie mi nawinie ,a to ze jestem glupia tepa,ze Konradek jest zarozumialy ,a to dla odmiany ze go wychowuje na pierdołę i takie tam No i topik padl przenioslysmy sie bez tych dwuch dwulicowcow na forum z haslem No to sie wyzalilam Sylwunia coprawda czyta to juz drugi raz ale chyba mi wybaczysz dobra kobieto?;) Ja dzisiaj wzielam sie za sprzatanie domku ,bo mialam dalej robic chodnik na ogrodzie,ale pogoda stwierdzila ze zrobi mi psikusa.Narazie wysprzatalam jedno pietro i mam przerwe bo niunia spi w swoim pokoju wiec musze czekac az sie obudzi by posprzatac pietro.Ale teraz kawka i moge wam wreszcie cos naskrobac. Przez klopoty z kompem moja praca nie ruszyla do przodu mam napisany tylko jeden rozdzial a gdzie jeszcze 5?:O Obym sie wyrobila:O Cygarko mocno sciskam i serduchem i myslami jestem z wami. a dla reszty po 😘-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda jasne kochana u mnie masz wybaczone;)🌼👄 Zycze calej Twojej rodzince duzooo zdrowka trzymaj sie jakos👄 Mega fluidki wogole przesylam Wam.......................🌼I wracac mi do zdrowia szybko i tooo juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa Ruda pomaranczkami sie nie przejmuj;)dla mnie to deb..le i tyle!Mnie tez kilka pomaranczek jechaly na marcowkach:(miala jedna mnie przeprosic,jak udowodnie,ze ja to ja:)i do tej pory nic;)Czepialy sie,ze ja jestem nie wiarygodna i ze ja w stylu pisania itp.podobna do jakiejs Kaski:(Udowodnilam im,ze ja to ja:)i od tamtej pory mnie sie juz nie czepiaja,a ta szel**a pomaranczka pewnie stchurzyla i bala sie skompromitowac przed kolezankami i sie nie ujawnila:D:D:DDobrze,ze mialam kilka pomaranczek,co za mna strone trzymaly i byly ze mna do konca:)Buziaczki dla nich za to👄👄👄 A ja te pomaranczki mam w d...ie daleko i gleboko:D:D:D:D Ruda ja je teraz wszystkie olewam nawet ich nie czytam jak widze,ze jest pomaranczowo,to lece dalej:)i Ty tez tak rob:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka🖐️,HB🖐️ Gdzie raporty ja sie pytam aaaaa???:D:D:D:D:D:D:D:D:D Co jeszcze nie wytrzezwialyscie;):D:D:D:D:D:D:D:PTutaj zaraz nastepny wieczor,a Wy co sie obijacie:D:D:D:D:D Maly moj spi,ja ide pranie rozwiesic i sie troche poloze,bo dostalam dzis@ i mnie brzuch dziwnie boli:( Aaaaa kupilam sobie kompozycje suszona i pachnaca,oraz do tego dokupilam szklana kule i w tym poukladam:) Moj M z Dawidkeim poszli do kolegi matowac telewizor na scienie,a potem u nas beda montowac i tez na scianie:)Teraz to ja bede miala kino w domu :D:D:D:D Dobra lece potem zajze 🖐️ Hb,Benitka macie uciete po premji:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie poklucilam sie z M 😭nie chce mi sie nic juz z tego wszystkiego😭Normalnie jestem taka 😠na niego,ze hej😭 Facet to swinia i tyle!!!!!! Ide poplakac moze mi ulzy😭😭😭co za dzien porabany😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu stronka moja huraaaa :D:D:Dchociaz troche humor mi wrocil:) Musze konczyc,bo mi synek placze papapawszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×