Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica Nowoorleańska

Postanowienie jeszcze w tym roku strace dziewictwo!!

Polecane posty

Gość Dziewica Nowoorleańska

Dłużej tak byc nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgm
zamienilbym sie z toba uwierz mi, jak sobie przypominam jak fajnie bylobyc dziewica to tesknie za tym stanem,trzymaj jak najdluzej nie badz glupia,facet to doceni i bedzie cie nosil na rekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica Nowoorleańska
Mam 21 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgm
hehe ja tez... nie panikuj,nie warto z byle kim, bedzie cie uwazal za szmate, a ty stracisz szacunek w oczach wszystkich nawet dla samej siebie, chyba nie chcesz popsuc sobie opini,uwierz mi o wiele fajniej jest jak faceci mysla o tobie w kategori "twardej sztuki" nie do zdobycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśli sobie twarda sztuka i pójdzie dalej, tak jak ja to zrobiłem, a ty zostaniesz sobie z tym skarbem, aż ci pająk pajęczyne uplecie między nogami i będzisz stara brzydka du.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgm
przeciez nie kaze byc jej niedostepna do konca zycia,ale jak slucham takich postanowien ze do konca roku to nasuwa sie samo na mysl ze w ciagu miesiaca nie da sie poznac kogos opowiedniego, zakochac sie i zrobic tego z pelna odpowiedzialnosc.Co jak co ale sadzilam ze 21-letnikobieta ma juz swoj rozum,nie to co 15-latka ale widac wyjatki sie zdazaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica Nowoorleańska
Mam swój rozum, ale mam też potrzeby. Książe z bajki jakoś nie chce się pojawić to na co mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgm
No i co z tego,lepiej sie oddac pierwszemu lepszemu na trawie?Ale glupoty pierniczysz dziewczyno...zal sluchac.Kobieta musi miec swoj szacunek dla swojego ciala,dopiero na drugim miejscu powinny byc potrzeby,zrozum ze my nie jestesmy nakrecani popedami,wlasni to powinno roznic nas od zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×