Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

laski przed chwilka na jakims forum przeczytałam o pewnej dietce może i nie jest super zdrowa ale daje świetne efekty (15 kg/miesiac albo ok 5kg/5dni zalezy kto jak stosuje) podaje jadłospis ŚNIADANIE: filizanka kawy lub słabej herbaty, topiony serek o ulubionym smaku (50g), pomidor 2 ŚNIADANIE: 1 jajko ugotowane na twardo lub miekko, pomidor PRZEKĄSKA: jabłko OBIADOKOLACJA: 20 dag chudego twarogu z ziołami, pomidor WIECZOREM (ok godz 20): lampka czerwonego wina [ja osobiscie wina nie bede piła.. zastgąpie je owocowa herbatka] diete tą stosuje sie przez 5 dni jedząc codziennie to samo a w weekendy czyli przez 2 dni - dieta 1000 kcal i jeść wtedy mozna co sie chce oprócz słodyczy, gazowanych etc.. i sobie pomyslałam ze zastosuje ta dietke bo te 15 kg kuszaco brzmi... :) tylko że ja ją bede stosowac przez 2 tyg czyli ok 10 kg moze mi sie uda zgubic a to już rewelacja jak dla mnie :D boje sie potem efektu jo-jo ale mysle ze będzie dobrze po diecie przejde na 800-1000 kcal i kolejne kilogramy beda wolniej spadac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja tez juz wstalam ogolnie dawno ale lezalam troche w lozku i myslalam nad swoim zyciem zwiazkiem itd...ja jeszcze nic nie jadlam tylko herbate czerwona ale zjem zaraz mandarynki dwie i poczekam na obiad....bede miala rybe smazona wiec musze ograniczyc dzis sie tylko do tej ryby bo wiaomo smazone duzo kcal ma...ale niestey ryby nie odmuwie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENKA 84
Hej dziewczyny,czy moge sobie z wami troche poklikać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz jestem :D Pozno poszłam spac wiec niedawno wstałąm :P Zjadłam małe sniadanko.. CheriLady gdzies czytałam ta diete...i wydaje mi sie ze napewno beda efekty jojo..tojest zbyt piekne zeby mogło byc prawdziwe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwała ------ ale tak sobie pomyslałam przeciez efekt jojo jest wtedy gdy po rygorystycznej diegie rzucamy sie na żarcie bo myslimy ze o schudłam to se pozwole i to jest błąd bo jojo nie bierze sie niewiadomo skąd... a jesli ja zastosuje ta diete i odrazu po 2 tyg na niej przejde na 800-1000 kcal to mnie jojo nie dopadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze bpoje sie jednej rzeczy... skoro kilogramy będa tak szybko leciały to zrobie sie jak worek po ziemniakach... obwisła skóra etc... co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja mam zamiar kupc sobie balsam ujedrniajacy i duzo cwiczen nie spowoduje tego ze skora bedzie jak flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam balsam ujędrniajacy i myśle jeszcze o wyszczuplajacym i zrobić tak jak inne panny czyli na noc nasparowac sie tym balsamem wyszczuplającym i owijac sie folia spozywcza. podobno daje efekty jak sauna:D po rano owinieta cześć ciała jest cała mokra :D podobo po jakimś czasie stosowania tego są rewelacyjne efekty :) spróbuje tez tak robic napewno nie zaszkodzi a pomóc moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem za tym uważam ze w nocy moj organizm powinien odpoczywac od codziennego odchudzania sie spinania miesni,,,,pomysl o organizmie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecej ruchu i patrzec na kcal wystarczy...nie popadajmy w paranoje:) ogolnie jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie całkiem dobrze czuje jestem dzisiaj po 2 herbatkach sałatce i serku wieskim z owocami i wcale nie jestem głodna :) za jakas godzine (ok15) obiadek :P firank_a a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze wlasnie tez szykuje sie na obiad moj ulubiony ryba i ziemniaki pieczoene z ziołami...ostatni taki moj obiad obiecuje:) ogolnie jutro chce glodowke zrobic sobie na oczysczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta glodówke to jedniodniową czy więcej dni? bo słyszałam że taka najkrótsza to trwa cała noc dzien i noc a dłużej niz 13 dni nie można stosowac głodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam narazie tylko sniadanie 3 kromki ciemnego chcleba i szklanke wody :D I tez nie jestem głodna..a na obiad mam szpagetii wiec nie bardzo moge zjesc..potem jakas surowke sobie zrobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tez próbowałam głodówki... wstyd sie przyznac ale nie wytrzymałam nawet jednego dnia... :( może znowu kiedys spróbuje i mi sie uda choc 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) przyjmuję zaproszenie i dołączam się do was :) ja odchudzam się powolutku, jem ok 1200-1500kcal i ćwiczę zamiast spodni w rozmiarze 29 wchodze już w 28 niby niewielka zmiana ale zawsze:) ważę ok 60kg wzrost 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wpisz sie w tabelke nasza:) jesli masz zamiar tu zagladac podziennie jesli nie to nie rob tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie Nefi :) nefi to jest bardzo duza zmiana :D zazdroszcze ci :) firank_a moze kiedys sie skusze i wytrzymam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cieplutkie słoneczko :) Dziekuje za zaproszenie i przyłączam sie do Was. Od jutr ruszam i tym razm uda mi sie. Jutro napiszę wage i jadłospij co bede jeść ale to bede codziennnie uzupełniać bo nie mam określonej dietki tyko kilka założeń... Pozdrawiam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie ***Mirella*** Nefi, Mirella ------ dopiszcie się do naszej tabelki :) jesli macie zamiar tu codziennie zagladac i gubić kiloski razem z nami :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×