Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Gość firank_a--------gratka.pl
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze da sie cos znalezc:) ja osobiscie nie potrzebuje, ale wdze czesto oferty na witrynach sklepow ze poszukiwany sprzedawca lub cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie juz sie niemogo doczkac:) az skonczy sie moj zwizek na odleglosc a zacznie co rano:dzien dobry kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dzis chyba wieczorem bede pic alkohol, nie rzyczcie wiem, ale kolega ma urodziny i musze..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja zawalam wszystkie moje plany z dieta,,mialam zjesc skromny obiad o 13,ale nie wytrzymalam i wczesniej nazarlam sie innycj niezdrowych rzeczy ! i duzo tego bylo :( oj oj a teraz pije herbatki owocowe,,oj jak ja je lubie,czyba je mozna i sa zdrowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski ;* jak tam dzień minał? mam dla was nieciekawa wiadomośc... musze zniknac z kafe na jakis tydzien... problemy zn etem i będa naprawiac więc nie będe miała neta przez ok tydzien :( ale spoko napewno wróce i mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady mamy nadzieje ze jak wrocisz za tydzien to sie nam pochwalisz,ze schudlas sporo,,no tak okolo 2 kg!!!! trzymamy kciuki :) wracaj szybko do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie dzisiaj tak dziwinie... rano wypilam kawe i zjadlam jablko a na obiad nie mialam czasu nic szywkowac wiec zjadlam troche makaronu z serem.. wiem ze to nie dietetyczne ale dobre:p i w sumie nie zjadlam go zuo... kiedys tez jadlam jogurty z otrebami i sa naparwde swietne.. mi osobiscie przed okresem waga skacze nawet o 3 kg wiec sie nie przejmuje juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak wam idzie???ja dzisiaj zjadlam 3jogurty naturalne,2jablka,owsianke,salatke z tunczyka[bez majonezu] mysle,ze w 1000kcl sie zmiescilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie dzisiaj tak dziwinie... rano wypilam kawe i zjadlam jablko a na obiad nie mialam czasu nic szywkowac wiec zjadlam troche makaronu z serem.. wiem ze to nie dietetyczne ale dobre:p i w sumie nie zjadlam go zuo... kiedys tez jadlam jogurty z otrebami i sa naparwde swietne.. mi osobiscie przed okresem waga skacze nawet o 3 kg wiec sie nie przejmuje juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
Beata_Poznań w sumie do mojego jogurtu wrzucam głównie otręby. Mam jakąś pseudo mieszankę gdzie są głównie otręby;] głodna jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze jadlam slodkie jogurty ze sklepuale teraz sama sobie robie jogurcik, scieram jablko,kroje pomarancza i dodaje do jogurtu naturalnego, i wsypuje do tego otreby:)pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Pisałam dzis juz do was dziewczynki ale coś nie widze mojego wpisu kafe cos ostatnio zamula :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo udało sie wiec tak jak pisałam, że ja wczoraj zgrzeszyłam zjadłam po 22 2 plasterki szynki gotowanej ale było mi juz nie dobrze z głodu i mój luby sie wkurzył hihi Co do facetów to ja mieszkam ze swoim od jakiegos roku i ciezko znieśc fakt ze o 19 wraca z pracy robie mu obiad apotem do północy buszuje po lodówce a mi jedyne co zostaje to szklaneczka wody, my to mamy jednak prze.... dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokaldnie...od kobiety sie wymaga by byla chuda piekna i wogole a co z facetami..... czasem jak patrze na nich to porazka jakie maja buzie zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie juz glodna jestem... ale pora taka ze raczej nie wypada nic zjesc... masakra... ide chyba na jakis dlugi spacer to zapomne a jak wroce to pojde spac i po sprawie... masakra.... a co do facetow to mnie najbardziej denerwuje jak maja poobgryzane paznokcie a moj niestety ulega temu paskudnemu nalogowi....:/ ciekawe co by zrobil jakbym ja zaczela obgryzac....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niechcialo mi sie za bardzo ale zmusilam sie:) jakos dalam rade:) teraz mi sie jesc juz niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie motywuje,mysle sobie jak wspaniale bede sie czula po cwiczeniach:)ze to tylkop pol godziny a jakie wspaniale efeky za miesiac beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jednak zmiana plnaów :P wcale nie musze juz was opuszczac :P kochany tatus porzyczył mi swojego laptopa z bezprzewodowym internetem :) więc internet będe miała cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... wczoraj w nocy obudziłam sie z głodu... ale nie polazłam do lodówy :P grzecznie wypiłam wode z wycisnięta cytryna i grzecznie poszłam spac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka super,ze zalozylas ten topik:) i w ogole dziewczyny naprawde wasze wpisy mnie motywuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka dziekuje za te slowa docenienia...dziekuje swego rodzaju to motywacja (twoje slowa) by tu zagladac...i ze byl sens zalozyc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromny sens jest tu zagladac:) wiem,ze wszystkie razem dojdziemy do naszych wymarzonych celow:)damy rade dziewczyny,zalezy to od nas ,wytrwamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×