Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

no to chyba tez dolacze sie do tego tematu skoro zalozycielka tez wrocila:) ja dzisiaj mam zamiar zrobic taki dzien na herbatkach i wodzie ale tylko jeden i od jutra po prostu dietyetyczne jedzenie czyli zwyczajne MZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dasz rade taki caly dzien? ja w pierwszym tygodniu 1000 kal zawsze robie dzien owocowy. I cholernie ciezko na nim wytrzymac :( vejda1987 kurcze chcialabym miec taki dramat wagowy :) ale na powaznie to dla kazdej z nas kazdy kg jest ciezarem. U Ciebie moim zdaniem wystarczyloby wlasnie ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dietowiczki :-) Dziewczynki wybaczcie że tak długo nie pisałam ale miałam troszke problemów ze zdrówkiem po tym cholernym wypadku i ciagle włóczyłam sie po lekarzach, ale juz jest lepiej. Wiec ja przez świeta i sylwestra zastopowałam diete ale od poniedziałku trwam od nowa, dzis jak w każdą środę się zwarzyłam i wiecie co schudłam 0,5 kg (dobre i to) ale ubyło mi kolejne 3 cm w pasie :-) Wiecie że od początku dietki zrzuciłam 10 cm w biuscie, aż sie wierzyć nie chce że miałam takie balony hihi Buziaki dla was teraz bede wpadac czesciej obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja juz po obiadku:) na podwieczorek jakis grapefruit, potem ze 2 kiwi i spanko:) lece, bo moj mezczyzna mnie odwiedzil:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D taki to dobrze rano sobie na kafe siedza:D ja dopiero ze szkoły wrociłam ;/ i tak sie zastanawiam co by tu zjesc na obiad bo brak pomysłow .... jak narazie to 3 kromki ciemnego pieczywa z gotowanym na parze kurczakiem :D ehhmm wczoraj sobie a6w odpusciłam ale zaraz nadrobie cwiczenia ;d i dopisuje sie do tabelki oczywiscie:D nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija..........178..........24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65 wytrwała..169............18..........82...................8..............65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija..........178..........24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65 wytrwała..169............18..........82................. ..8..............65 firank_a....167...........19...........86,7................1...............65 a teraz szukam fryzury na studniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
M_O hyh no zależy, zależy ja osobiście najlepeij się czuję z wagą 55 kg no niestety przez ostatnie 2 lata(wtedy ostatnio tyle ważyłam) jak widać powolutku przybyło mi dobre 10 kg:/ i czuje się z taką wagą okropnie. Ciągle nosze koszulki, swetry, bo wstydzę się, że robie się coraz grubsza...A zresztą mój ulubiony pasek stał się za ciasny, ale powiedziałam o nie nie przejdę na dalszą dziurkę;] a co do Twojej sugestii- taki w sumie mam zamiar ograniczenie jedzenia, odstawienie słodyczy i wzmozenie ruchu. Bez jakiegoś reżimu=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiosna niedlugo ba kazda taka zawzieta ze szok:) wiecie co postatnawiam sobie ze do moim ur(17marca) musze wazyc 73kg:) zobaczymy jak to wyjdzie ale cel jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też sie dopisuje zebyscie o mnie nie zapomnialy :-) nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija..........178..........24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65 wytrwała..169............18..........82................. ..8..............65 firank_a....167...........19...........86,7............. ...1...............65 bub-ek.....168...........23..........78....................5,5kg.........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie do marca to chialabym te 65 wazyc a pozniej to juz sie zobaczy bo mam nadzieje ze uda mi sie dobic do 60... tez dopisze sie do tabelki:) nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija..........178..........24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65 wytrwała..169............18..........82................. ..8..............65 firank_a....167...........19...........86,7............. ...1...............65 bub-ek.....168...........23..........78................. ...5,5kg.........60 Angel-20....168..........20...........72....................0...............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bysmy tak ustalily jakis konkretny dzien na wazenie to wtedy dzielilbysmy sie osiagnieciami jakos tak czesciej i systematycznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho ile tu nieznajomych twarzy sie pojawlo, witajcie:) no ja waze sie 1 dnia kazdego miesiaca:) widzicie moje dane w stopce wiec jesli chcecie mozecie dopisac mnie do tabelki:) ja do 65 chcialabym dobic do maja:) pozdrawiam.. ja juz dzisiaj jic nie jem, bo zjadlam 5 kiwi i jest mi niedobrze..:( buziole, a ogolnie jak dzis wam szlo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiluka piekny wynik wagowy:)sliczne chudniesz, podziwiam cie tyle stracic kilogramow ,no niezla jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! ja juz po szkole teraz mam mała przerwe a zaraz ide sie uczyć... :/ witam nowe dietowiczki vejda1987, Angel-20, ANULKA19_ mam nadzieje że to nie są jednorazowe wpisy tylko tak na stałe do nas sie przyłączacie :D boszzzzz bub-ek jak ja cie tu dawno nie widziałm :P zaglądaj częściej bo już miałam podejrzenia że wymiękłas :P ogólnie to zgrzeszyłam dzisiaj... zjadłam batonika... trudno... z dietką jade dalej hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wasze wpisy mnie nparawde motywuja i mam nadzieje,ze dam rade razem z wami przejsc przez to:) ja niechce juz zaczynac znowu bezsensownej diety tylko mam zamiar zaczac zdrowo lekko sie odzywiac:)male zmiany w jedzeniu troszke cwiczen, nic po 19 nie jesc, takie na poczatek male zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym warzeniem raz w miesiacu to jest dobre :D moze przynajmniej jakies efekty beda:D ja własnie wrociłam z szybkiego spaceru i jeszcze brzuszki i a6w i takie tam mi zosta;ły xd wiec zaraz sie biore i nic juz dzisiaj nie jem :Pchociaz głodna cos jestem ;/ wypiłam dzisiaj dzbanek zielonej herbatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuLkA19 mnie tez to motywuje :d jeszcze nigdy nie wytrzymałam na diecie tyle..(ponad 2 miechy juz bedzie:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,,,ja tez zmienilam juz topik i dolaczam do Was :) u was tak fajnie i radosnie az chcesie odchudzac,,,,mozecie mnie pocieszyc,,bo ze mna dzisiaj nie najlepiej!!!!od prawie dwoch tygodni strasznie ograniczylam zarcie,,,bardzo!!!i wyobarzcie sobie ze nic nie schudlam,,,nic,,,a spodnie dalej ciasne jak ch********!!! szukam logicznego wyjasnienia,ale nic nie wymyslailam,moze wy mi podpowiecie?bo ja juz nie wiem i z tego wszystkiego tak sie zlamalam ze strasznie sie najadlam,,,,,!!!wiem to strasznie glupe,ale dawniej jadlam wiecej i bylam tak samo gruba jak teraz,,,a teraz jem jak anorektyczka!! a powoedzcie mi jak wyglada wasze przykladowe menu??moze ja cos zle jem?? ale od dawna nie jem ziemniakowi i makaronow,smazonego , ograniczylam bardzo slodyvcze,,,,nie pamietam kiedy jadlam normalny obida,,,taki z ziemniakami i surowka i mieskiem! t to naprawde mnie doluje,,,caly czs mysle o jedzeniu,,, a tu zadnych rezultatow nie widze? co jest ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem 3 cienkie kromki razowego chleba z czyms nie tłustym ;] potem jesli jestem w szkole to sie trzymam tak do 15 :d a wy mocie dacie jakies przykładowe danie na obiad?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wytrwala i dajesz rade tyle godzin bez jedzenia??? ja to musze zjesc drugie sniadanie o 11 a pozniej obiad o 14\15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku,,,ale ja mam slaba wole.... ciagle sie zalamuje i porazka za porazka,,,w taki sposob ja nigdy nie schudne!!! ah czuje sie beznadziejnie :( to wy bardzo malutko jecie,,,cos kolo 500 kcal???tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem jestem głodna :D ale w szkole nie ma kiedy o tym myslec:D gorzej w niedziele np jak siedze w domu:D u mnie z tymi cal to roznie bywa ok 1000 staram sie :) a jak mam wyrzuty sumienia to ide na spacer albo wiecej cwicze:D a co jecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze cwicze jak ogladam tv, chociaz troche ale zawsze to cos,jakos sie zmuszam bo nie za bardzo lubie cwiczyc:ale coz trzeba cwiczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×