Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Dzien dobry wam:* ja juz po sniadanku jak zwykle jogurt:) zwazylam sie rano a tam 83,7:) wiec poprawilam spotke milego dnia zycze a tymczasem lece do szkoly bede ok 15 bużka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki kochane ;* ja tylko sie przywitać bo zaraz uciekam na miasto z koleżankami potem do faceta więc pojawie sie tu wieczorkiem :P firank_a patrze niezłe postepy :) hija ja tez poprosze fotke :) paulissska2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo :) cherilady - fotki poleciały ja już dziś po owsianeczce :) martwi mnie to, że dzisiaj dzień babci i pójdę złożyć życzenia a babcia mnie uraczy jakimś ciachem. i nie ma, że boli, trzeba zjeść bo sie obrazi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija de la Luna ja tez poprsze fotke :) tynkaaaa3@tlen.pl :D ja dzisiaj do szkoły nie poszłam bo niby \'chora jestem\" dzisiaj rano wchodze na wage a tam 71 :Dwiec nie jest zle :D a ja wczoraj bylam u babci a babcia wie ze sie odchudzam to inni jedli ciasto a mi jogurt kupila :D a teraz lece na zakupy odezwe sie potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) no to poniedzialek,a wiec zaczynam walke zupelnie od nowa..:) dzisiaj za chwile zrobie 50 brzuszkow tak na dobry start:) a wieczorem bede zawsze robic abs:) niestety pogoda nie pozwala biegac, ale poczekam az zrobi sie ladnie.. takie jakie mialam zalozenia na samym poczatku bede je znow realizowac:) i nie bede jadla po 19, a nie po 18..:) oby sie udalo miec 2 kg mniej jak bede stawac na wage w sobote rano..kuurcze..:/ czemu ja sie poddalam?:( juz bylo 4kg mnieja teraz pewnie wszystko wrocilo.:( jestem zalamana..:/ tak niewiele mi brakuje do upragnionego celu.. to tylko 10 kg.. max 3 miechy odchudzania i nawet wiecej zejdzie.. musze osignac swj ce do maja muuuusze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka20 wazne ze sie całkowicie nie poddałaś :) do maja napewno nawet wiecej uda sie schudna :] ja juz 10 kg schudłam w jakies niecałe 3miechy wiec nie jest zle ;] o juz widze doszły zdj :) ejj dziewczyny tylko mi powiedzcie z czego wy sie odchudzacie.. jak patrze na te zdj to same laski.. uhh az mam takie kompleksy przy was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 hija, mam zdjecia, dzieki ;) dopiero co wstałam, a miałam się zwlec o 8.00 żeby się uczyć :O w czwartek mam okropne koło z biomedyki 😭 lece, bede moze wieczorem jak mi DNA mózgownicy nie rozplącze:P miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zaczynam od dzisiaj, w grupie raźniej. Zapisałam się do dietetyka i dzisiaj dostałam mailem dietę. od 2 miesięcy objadam sie słodyczami i przytyłam z 5 kg. Poza tym w tym roku już kilka razy schudłam kilka kg i odtyłam. Teraz chce w końcu na zawsze pozbyć sie kilku kg. Do mojego celu juz brakowało mi dosłownie 2 kg a dzisiaj znowu mam 7-8 kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla2008 witamy :) moze powiesz cos wiecej o swojej diecie;> no firanka juz niedlugo dotrzemy do naszych celow :Dale dzisiaj stwierdziłam ze 65 to za mało..musze tak do 60 schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam diete ułozona przez dietetyka, zaczynam ją jutro. Wypowiadałam sie na stronie "czy ktos sie odchudza za pomoca dietetyka" i pisałam tam że trochę się rozczarowałam tą dietą i potrzebuję ją trochę zmodyfikować. nie jadam od dawna pieczywa a w tej diecie jest pieczywo, sa też tłuste rzeczy np. avocado, pesto, hummus. W małych ilościach oczywiście. Do tej pory jak sie odchudzałam rezygnowałam całkowicie z węglowodanów i tłuszczy a to podobno był błąd. Potem rzucałam sie na jedzenie i tak w kółko. teraz sie dostosuję do dietetyka i może w końcu schudnę NA TRWAŁE i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm i teraz ważę pewnie z 66. Moim marzeniem jest 58. Nigdy tak mało nie ważyłam, zawsze na 60 waga stawała a potem rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 168 i 62 kg wiosną robiłam kapuścianą, później się przerzuciłam na 1000kcl i do wakacji dosyc ładnie zjechalam, a jesienią znów zaczęłam sie opychac, tu na przerwie jakis batnik, to wypad na pizze i tak jakos sie zebralo :O na jakiej zasadzie opiera się ta Twoja dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała ja tez bym chciala wazyc 60kg:) ale najpierw chce osiagnac cel 70kg;/ i juz wtedy dowiodo samej sobie ze potrafie to zrobic jak chce. chyba najtrudniej siebie zmienic ..i najtrudniej samemu sobie wytykac wady w naszym wypadku wadami jest waga:)ogolnie to i teraz jestem szczesliwa po widze ze z kazdym dniem mam te 500g mniej wiec to duzo :) mysle ze teraz bedzie dobrze bo psychika musi wspolgrac z odchudzniaem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a moze niedługo bedziemy miec to 60 kg :D liczyłam swoje bmi i wyszło mi ze idealna waga to 62 :) wiec juz niewiele mi brakuje :D ostatnio dzieki bieganiu mysle ładnie waga mi spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jeszcze jako do tego spadku wiem ze to nie bedzie kazdego dnia 0,5kg bo to by bylo zbyt piekne wtedy 70kg osiagnelabym za hmm3tyg max teraz jak kiedys ktos tu powiedzial ze z grubszej osoby szybciej na poczatku beda schodzily kg niz z osoby ktora wazy 60kg wiec to prawda wiem ze w ktoryms momencie waga stanie na x czasu....ale nie poddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka wiem to z własnego doswiadczenia:D dlatego napoczatku łatwiej było mi schudnac.. potem miałam załamanie na 3 tyg bo waga stała a teraz znowu pomału do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×