Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

no humorek dzisiaj to mam świetny :P dziewczyny co wy na to zebysmy się wymieniły fotkami :P nie mówie o fotkach figury czy coś [bo tkaich puki co nie posiadam] tylko tak poprostu zobaczyć jak wyglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za:) wlasnie zrobilam 200 brzuszkow czyli zostalo mi zeby dojsc do tysiaca 700brzuszkow:Po matko zrobilam sobie plan: pon-pt 300brzuszkow sob-niedziela 1000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek macie fajny :) zadowolone z zycia:) to dobrze :) moj czas na obia juz minal,bo wynaczylam sobie ze obiad mam o 13 ale jakos nie jestem glodna,,bo wczesniej zjadlam 2 manadrynki wiec dlatego,,,,ale i tak zjem dzisja moj obiadek,,,,,moze nie tak pyszny i malokaloryczny jak cherilady,,,,ale co tam,,!!! nie chce jus byc na diecie cigale,chce jesc normalnie tak jak dawniej,,,czyli duzo i wszystko i byc jeszcze przy tym chudym i to bardzo :( ale te czasy chyba nie wroca :( chce jesc i zyc normalnie,a nie martwic sie ciagle czy to nie za duzo ma kalorii, czy czasem nie pojdzie mi w tylek,, z tego dietowania wpedzialam sie w cholerne kompulsy,,,,,,,,,,,przez to ze chcialam byc szczuplejsza, ale rezultat jest okropny,,,,,sporo kg do przodu i ciagle mysli o jedzeniu:ide spac mysle o jedzeniu, wstaje mysle o jedzeniu... czy to normlne i czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj byłam u babci na ala \"podwieczorku\" :D juz wszyscy w rodzinie wiedza ze sie odchudzam i dla mnie specjalne zdrowe zywienie :D zjadłam jogurt duzy i sok bez konserwantow :D no i jestem napchana wiec mysle ze do wieczora dam rade :D wogole załozyłam dzisiaj takie spodnie i takie luzne sa :D z jednej str mnie to denerwuje ale troche sie ciesze...niedlugo trzeba bd na zakupy z mniejszym rozmiarem jechac xD a co do zdj jestem za tylko jak i kiedy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ty tak masz:P boze dziewczyny ale sie najadlam szok zjadlam kapusciake i od rodzcow z obiadu surowke(buraki z jablkiem ztarte pycha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam dzisiaj straszny dzien:(zjadlam 6jablek,duzy jogurt,warzywa gotowane,owsianke na sniadanie,3mandarynki:( dodatkowo moja siostra wlasnie trafila do szpitala ma bardzo powazne problemy ze sprawami kobiecymi,tak chcialabym sie teraz przytulic do chlopaka bylego,ale on sie teraz dobrze bawi na poprawinach i juz zapomnial o mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włąsnie sobie zrobiłam kisiel bo mi sie słodkiego zechcialo :P a co do fotek to własnie jak? na maila moze sobie wyslemy? paulissska2@wp.pl - to mój podajcie swoje to też wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie smuc sie! wszystko sie ułozy jakos a tym jedzeniem sie nie martw każdej z nas zdarza sie zjeśc więcej niz powinnysmy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała ok to ja tez wysyłam :P mam nadzieje że sie nie przestraszysz hehe :P nie no żart :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała troszke poczta mi sie tnie ale udało mi sie wysłać :) wysłałam ci fotke która mój chłopak zazyczył sobie żebym wywołała mu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała jak bym miała fotke całej figury to bys zmieniła zdanie :P tzn o brzuch mi chodzi hehe bo nogi mam wporządku :P ty tez ładna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gruuba :D mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni :) juz jedne spodnie mi spadaja wiec nie jest zle ;]w koncu 10 kg za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooże jak ja ci zazdroszcze tych 10 kg... :) ja żebym tyle schudła to bym była w 7 niebie hehehe :D ale z czasem dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chciałabys byc na moim miejscu :) mi wystarczy jeszcze z 7 kg narazie :) i bd w 7 niebie :D pozniej tylko doszlifuje figure ;D wazne zeby było duzo ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a ok ale będziesz musiała chwilke zaczekac zanim fotka dojdzie bo mi sie poczta tnie ty tez wyslij swoją paulissska2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj hehe do 4 lutego :) całe 2 tyg intensywnego obijania sie hehe oczywiście w te 2 tyg mam zamiar ze soba porządek zrobic tak żeby po powrocie do szkoły wszystkim szczęki opadły :D z waga raczej zbytnich postepów nie będzie ale fryzjer, solarium, kosmetyczka i takie tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chcialabys przyjechac do mnie na jeden dzien na pare godzin 6lub 7 lutego mam rekolekje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×