Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

sory ja byłam na spacerze :D bo cos sie kiepsko dzisiaj czuje i nie dałabym rady biegac..;/ wiec zrobiłam sobie dłuugi i szybki spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakra jak tu cicho:( powiem co zjadalam: *jogurt z platkami *activie *3kanapki z pasta jajeczna *grejfrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam spac:) mam nadzieje ze jutro zmienie stopke na UBYŁO-->3,5kg:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no dziewczyny widzę, że szalejecie :P ja dzisiejszego dnia nie mogę zaliczyć do udanych :o - owsianka -jabłko -sałatka: kapusta pekińska, jajko, kurczak, pomidor, salami (i do tego sosy, normalnie nie mogłam się powstrzymać bo do tej sałatki dają przepyszny sos czosnkowy) -kawałek sernika na zimno + 2 faworki (u babci :o) -śledzie w zalewie octowej +2 kromki ciemnego chleba ale pobiegałam na orbitreku 20 minut, co wiem... wcale mnie nie usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i od 13-go moja waga nie drgnęła w dół, nawet powiedziałabym, że podniosła się o 2 kg :o czemu? wizja okresu za tydzien? nie wiem już sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wy pryskacie energia :) i dobrze :) u mnie z dieta nie najlepiej ,a nawet tragicznie,strasznie duzo zjadlam dzisaija,,,ale mam problemy zdrowotne i to dosc powazne :( na dodatek w szkole i w pracy i z moim chlopakiem :( jak sie pieprzy to na calego!!!!!!!!!! a zjaduje to odzwierciedlenie wlasnie w mojej diecie,,,, wy zaliczacie sukcesy a ja porazki,,,wy chudniecie a ja tyje,,,,,jak tak dalj bede robic to wy dotrzecie do mojej wagi i bedziecie extra laski :) ale i tak juz jestescie,zdjecia nie klamia :) a ja nadal bede tyla i tyla,,,jak ja juz przy moim wzroscie wygladam jak mala kuleczka ,,,,,,, zalamac sie mozna,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, wchodzac tu na kafe widzialam topik dziewczyny ktora mowila ze nie chce juz dluzej zyc,,,,czasami ja tez tak chce,,,bo naprawde ja mam tyle problemow ze nie jeden dorosly b sie za glowe zlapal,a ja jeszcze niedoswadczona zyiowo,dopiero co wyfrunelam z rodzinnego gniazda i od razu kubel zimnej glowy na mnie zrucono!!!!!!!! juz mam tego dosc,,kiedy mi sie zacznie w koncu powodzic???kiedy bede sczesliwa?????? czy ja tak duzo oczekuje od zycia?byc tylko szczesliwym?przeciez to tak niewiele:( a jednak;;;;;; wybaczcie dziewczyny za te slowa,ale musialam napisac co teraz czuje,,,, a wlasnie wrocilam ze szkoly ide za minutke spac i jutro znowu do pracy i tak w kolko!!!!!!!! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sorka,ze tak rzadko pisze ale mam problemy rodzinne,moja siostra w szpitalu i ja pilnuje jej coreczki... ale bede wpadac,i gratuluje wam sukcesow u mnie narazie lipa:(dodatkowo jestem przed okresem i normalnie czuje,ze puchne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bardzo dobrze ze piszecie tu o swoich porazkach bo topick nie jets tylko od sukcesow .....jakby byly tylko sukcesy poco by bylo pisac mi tu....wlasnie w porazkach musimy byc dla siebie wsparciem. mi narazie dobrze sie uklada w domu i z chlopakiem .....ale to kwestia czasu bym i ja miala jakies problemy tak bywa w zyciu i nie warto sie zalamywac..odrzucic w kat zmartwienia i wszytkie smutki albo wypocic je na orbiterku czy poprzez bieganie. ja jestem chora teraz ale musze chodzic do szkoly bo ostatni semestr mam i matura wiec zalezy mi bardzo na ocenach....pozdrawiam was cieplutko i glowka do gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :* ja dzisiaj tylko sie przywitać bo mam zajebiście zabiegany dzien... a wieczorem na impreze bo kolezanka 18nastke robi hehe :) więc odezwe sie dopiero jutro :( trzymajcie sie kochane miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki ze szalejecie na topiku przepraszam ze sie nie odzywalam ale mam troche problemow z powrotem do pracy po tak dlugim zwolnieniu i kupe spraw do zalatwienia z tym zwiazanych :-) Widze ze przesylalyście sobie fotki przeslecie mi tez a ja odesle swoje tylko podajcie mail\'e moj to bub-ek@wp.pl Czekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chora jestem:(eh rzyszlam z goraczka ze szkoly ide teraz polozyc sie wszystko mnie boli eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos udało mi sie zoranizowac troszke czasu... firank_a witaj w klubie ja tez chora jestem... przeziębiłam się zajeboiście leci mi z nosa gardło boli raz zimno raz gorąco a do tego dzisiaj jeszcze zmarzłam i przemoczyłam nogi... ojjj cos czuje że te ferie będą spędzone w łóżku... ale na impreze i tak ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na szczescie sie polepszyło torche.. no to zdrowiejcie dziewczynki :) eh dzisiaj zaspałam do szkoły dzieki czemu nie zdayłam zjesc sniadania i dopiero zjadłam 1 posiłek (gotowanego kurczaka) z czego sie bardzo ciesze :D bo wczoraj chyba troche przesadziłam... ale tylko troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nawet sily jesc szczerze mowiac niemam..i niewiem co wam tu napisac...hmmm:P a waga nie drgnela rano wiec moge sie cieszyc bo wazne ze sie utrzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasika
kasiula gdzie jestes anulka itd jak ostatnio milczycie cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasika
czyzby wam dietka nie szla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie kakasika....posłuchaj nie jest twoja sprawa czy im dieta idzie czy nie. i proosze nie udzielaj komus takich komentarzy bo sa one nie namiejscu...pozdrawiam ci i won z tego topicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram firanka :D WON stad :P no ja jak narazie sie trzymam ide zaraz na spacer bo nabieganie sie umuiwłam dopiero o 22 :D bo nie było z kim wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono o 22:P podziwaim mi o tej porze by sie ine chcialo wyjsc z domu wogole...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, przepraszam, że dzisiaj nie pisałam, ale miałam taki zapieprz w pracy, że szkoda gadać :o spowiadam się: dziś zjadłam serek homogenizowany 4 kromki chrupkiego chleba z konfiturą jagodową activia do picia jabłko pomidor activia 2 faworki (dzien dziadka :o - na szczęście już koniec atrakcji :P) ziemniaczki zapiekane z czosnkiem (pychotka dziewczyny normalnie ach i och :P bo wiecie ja z półtora miesiąca nie jadłam ziemniaków, a jednak dają coś pożytecznego dla organizmu, więc stosując dietę niełączenia nie powinny mi zaszkodzić :D i na obiadek zjadłam same te ziemniaczki a w domu do teraz unosi się ich zapach :P) wytrwała powiedz mi gdzie ty mieszkasz, że po pierwsze: masz gdzie biegać, po drugie: nie boisz się biegać późno wieczorem i po ciemku :o ja bym za pierwszym rogiem pewnie w łeb łomem dostała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brlbrlrblrblrlvblrl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spowiedz z dzisiejszego dnia *2jogurty z płatkami * kromka chleba * pomodorowa ide obejrzec jakis film i lulu dobranoc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak poszłam w ta ciape biegac :D mam nadzieje ze sie nie doprawie :D a wiec dzisiaj zjadłam : gotowana piers z surowka i 3 kromki ciemnego chleba z 2 parowkami i 1 jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×