Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

zazdroszcze ci tych wygibasów z chłopakiem tez tak chce hmmmm rozmarzylam sie...kocham cie bartku:)cholera tesknie za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha firanko
hehe z pewnoscia to przeczyta:D pozdrowienia dla bartka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy....niby co to mialo byc....zajmij sie soba kim kolwiek jestes. a nie ublizasz innym . wazne co jest w srodku człowieka ale widac czy nie masz wartosci zyciowych...a potem biora faceci sobie puste lalki za zony i sa rozwowy i zdrady haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedze i sobie mysle ze poszla bym na basen wieczorkiem .....zaczelam pakowac stroj zeby na wieczor byc gotowa bo zaraz chce umyc okna u siebie w pokoju lecz poszlam do lazienki i pokrzyzowaly mi sie plany eh... okres dostalam i nici obiad moj: 5 pierogów ruskich i kapustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a ja bardzo czesto chodze na basen z @ wiec mysle, ze to nie jest problem..:) chociaz kazdy inaczej to znosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak niewiem nie jestem przekonana tymbardziej ze pierwszy dzien wiec nie chce zbyt bo brzuch mnie teraz boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, rozumiem:) ja wlasnie zaliczylam 3 dzien a6w.. ufff.. taka mam trudnosc z tymi cwiczeniami.. a jutro juz zaczynam 3 serie.. dam rade.. nie odpuszcze na pewno:) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja moge podac bilans dnia mojego *jogurt truskawowy jogobella * 5 pierogow ruskich * 0.60kg kapusty pekinskiej z sosem knorr * puszka pepsi max(cez cukru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-a mój bilans to 3 kawy,dwie kanapki i a gołąbek!jestem przeziębiona,źle się czuję,synek mnie dziś tak umęczył że myślałam ze sie załamie,teraz spi jak aniołek,obiecuje ze sie poprawię, bede jesc zgodnie z dieta niełączenia(jak to sobie założyłam)i informowac na biezaco co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ai myslalam ze dzis sobie ponazekamy wszytkie na to ze dieta ze to takie ploty zrobiimy a tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dalej cicutko..ja dziewczynki mykam lulu...jutro jade na kurs i zakupy wiec odezwe sie dowas nie predzej niz 15 ale popudnie napewno bede miala wolne i bede pisac...3majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze nie pisałam...cały dzien niebyło mnie w domu i dopiero wróciłam...nawet nie miałam czasu pobiegac ;/ ale jutro nadrobie :) a z jedzeniem jakos sie trzymam :) narazie nie wchodze na wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :* wybaczcie że sie nie odzywałam cąły dzien ale byłąm zajęta... z dietka sie trzymam a na ćwiczenia juz dzisiaj nie mam siły niestety... no trudno jutro poćwicze więcej.. mam dla was smutna wiadomośc... będe musiała was opuścic na czas nieokreślony.. :( będe pozbawiona kompa nie wiem na jak długo... pewnie do czas az sobie nowego nie kupie... :/ ale nie martwcie sie jak tylko będe miała drugiego kompa to odrazu odszukam nasz topic i do was wróce :) oczywiście od dietki nie mam zamiaru odstepowac :D będe się trzymac dzielnie bo teraz naprawde mi zależy i dopne swego! 3majcie się ciepło dziewczny i trzymajcie za mnie kciuki żeby mi sie udało :) ja za was tez będe trzymac :) buziaki kochane słoneczka ;* będe tesknić za wami ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CheriLady 3mamy kciuki i tez bedziemy tesknic :* mamy nadzieje ze szybko wrócisz...trzymaj się laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochanie ;* wiecie co kompa nie będe miec od poniedziałku więc jeszcze dzisiaj in jutro bede tu z wami :) a potem tak pomyslałam ze kompa będe brac od ojca ale tylko w weekendy bo on wtedy tylko przynosi go do domu...wiec nie będzie tak źle :) nie znikne całkiem z topiku :P dzisiaj weszłam na wage i jest tyle ile chciałam zeby było :D czyli 78,5 kg :D :D jestem taka szcześliwa :D może za tydzien będzie juz 77 kg ahh normalnie sie zmotywowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje cheri..:) malymi kroczkami, ale byle do przodu:) ja juz pobiegalam i zjadlam sniadanko:) ja dokladnie mam wazenie za 15 dni.. mam nadzieje, ze bedzie 72.. strasznie mi na tym zalezy..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słońca :) ja wczorajszy dzień chętnie wymarzę z dietowego kalendarza :o zjadłam duuużo.... zresztą napisze ile: -owsianka -2 jabłka -kefir -2 parówki -pierogi z mięsem -pizza masakra nie? no ale taki dzień nie zdarza się co dzień i chyba nie mam co sie załamywac? pocieszcie mnie plose :( no i od kilku dni nie ćwiczyłam bo przeziębiłam pęcherz i bardzo bolało mnie podbrzusze. ale teraz juz jest dobrze i zaraz się porozciągam, zrobię wygibasy z hula hop i pobiegam na orbitreku. dziś zjadłam grahameczkę z pasztecikiem na śniadanie a potem zjem rosołek i na kolację pomidorki i tyle. trzeba odpokutować za wczoraj :) firanka witaj spowrotem buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hija witaj:) spokojnie.. podkrecilas sobie metabolizm, teraz wracaj pelna para do dietki:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!kasiulka - powiedz mi o co chodzi z tym ważeniem, czy jest jakaś zasada?co ile trzeba się ważyć?jakau ciebie pogoda,nie zmarzłaś?a wogóle gdzie biegasz-po jakimś parku czy na stadionie?Ja dziś nie spałam całą noc-katar mnie tak męczy że szok, a najgorsze ze nie moge nic brac bo jeszcze karmie.Dzis juz jestem po kawie i bananie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam sobie stopke :) kasiulka hehe to nie był mały kroczek a raczej wielki skok hehehe bo dokłądnie tydzien temu jak zaczełam dietke od nowa to wazyłam 81 kg a teraz 78,5 :D to jest aż 2,5 kg mniej :D w sumie nie wiem jakim cudem to spadło bo zdarzały mi sie malutkie wpadki z iloscią jedzenia bo czasami zjadłam więcej niz powinnam ale bardzo sie ciesze że osiągnełam zamierzony cel :D teraz moim nastepnym celem jest 77,5 - 77 kg za tydzień w sobotke :) kasiulak z tym wazeniem to nie ma określonej reguły poprostu wazysz sie kiedy chcesz oby nie codziennie :P ja waże sie co tydzien a kasiulka co miesiąc każdy robi tak jak mu wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak- nie zmarzla bo szybk sie rozgrzalam:D hehe:) biegam po takie specjalnej sciezce biegowej- taki choby park jest:) teraz ladna pogoda sie robi wiec ide z ukochanym na spacerek do sklepu na zakupy spozywcze:D buziak:) najgorsze jest to, ze teraz zapwiadaja deszcze i sniegi.. oby tylko rano byla mozliwosc biegania potem niec nawet grad pada..:) hehe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... do mojego najbliższego głównego celu (75 kg) zostało mi tylko 3,5 kg :D więc tak mysle 2-3 tyg i go osiagne :D ahhh nie moge sie już doczekac :D bede wtedy przeszczesliwa i pełna energii do zycia :D i oczywiście mega motywacja żeby działać dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już zaliczyłam wyprawe do sklepu (2 km ) puki co zjadłam: *tuńczyka + 2 kromki wasa *miseczke kisielu z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×