Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Gość asia34
chciałabym sie przyłączyć jeśli oczywiście wolno:) mam 34 loata, ważę 79 kg:( wzrost 166 cm. wogóle nie mam koncepcji jak to zrobić. stosowałam juz wiele diet, chudłam po 10, 15 kg a potem zawsze wracały w dwójnasób. jestem załamana, bo coraz trudniej idzie zrzucanie kg. może ktoś coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiu!!! Ja od dzisiaj wracam do dietki i cwiczen. Troche sobie pofolgowalam przez ten weekend, wczoraj zjadlam nawet kolacje o 21, czego nie robilam juz prawie 3 m-ce. A efekt byl straszny, nie moglam spac, bo zoladek mnie rozbolal, dzisiaj rano caly czas bylo mi niedobrze, nie wiem czy to z powodu tej mojej wczorajszej uczty? No, niewazne, wracam zwarta i gotowa do rzucania kolejnych kg. Do tej pory zjadłam: kromeczke z serkiem Almette, szklanka kefiru i 3 szklanki wody. Na obiad planuje salaterke zupki jarzynowej to ok godz. 15, a o 18 2 zimniaczki z piersia z kurczaka i salatka z pomidorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka. ja dzisiejszy dzien narazie super:) jogurt dietetyczny i 4 lyzki muesli dietetycznego 2 male kanapki chleba zytniego kapusta kiszona gotowana i 2 kanaki chleba gruboziarnistego mysle, ze jest super:) jakies hmm.. 600kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam z pracy i do szkoly lece!! a zjadlam dzisiaj w sumie 2 kotlety mielone, 2 wasy chropkie, pomidorek i ogoreczka,,,,,bardzo dobrze te mielone :) maniam mniam,,,ale chyba bardzo kaloryczne?? ja nienawidze swojego brzucha!!!jest taki tlusty i wielki,,straszny,tluszcz sie przelewa bokami....robie juz brzuszki,ale jakos efektow nie widze :( nie mam teraz czasu cwiczyc za bardzo,ale pzniej w w akacje zamierzam biegac!da to cos.?? do czerwca chcialabym schudnac ok 6 kg,,myslicie ze to mozliwe?????powiedzcie prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry słonko oczywiście że mozliwe to wychodzi 3 kg na miesiąc :) no ja swój limit jedzenia wyczerpałam na dzisiaj :P *śniadnaie: jogurt śliwkowy (7zbóż bakoma), 2 kanapki (pieczywo wasa z serkiem topionym i rzeżuchą) *przekąska: winogron *obiad: sałatka (pomidor, ogórek, kapusta pekińska, szczypior, szynka, sos paprykowo ziołowy winiary) *przekąska: winogron *kolacja: serek homogenizowany waniliowy, 2 kanapki (takie jak na sniadanie) za 30 min pójde poćwiczyć troche: 10 min hula hop, 5 min rowerek w powietrzu, 60 brzuszków a jak dla was dzień minał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki moje kochane powiedziałam wam pare dni temu, że zważę się dopiero po okresie... a więc moje ważenie będzie dopiero za 9 miesięcy :P a pewnie i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D jeszcze cięzko mi w to uwierzyc, bo test godzinę temu robiłam i dalej w szoku jestem (pozytywnym) jutro do ginekologa lecę, żeby sprawdził czy ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija- mamusią! gratulacje szczere!:) jeśli dziewczynka to musi być Kasia:D kochane pepsi max ma w 100ml 0,3kcal:D pijcie do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja skladam najszczersze gratulacje :) :) :) ale wiadomosc!!!!! a podczas ciazy to trzeba sie pilnowac co jesc a czego nie ,,moja kolezanka podczas ciazy schudla przez pierwsze miesiace, i do tej pory nic nie przytyla,oczywiscie mowie tu o tluszczu bo nie kg ,bo wiadomo ze to dziecko,,a ona schudla bo odzywiala sie starsznie zdrowo ze wzgledu na dziecko :) wiec schudla :) takze dieta jest bardzo wazna, a pozniej podcas karmienia piersia tez, bo wtedy wielu rzeczy nie wolno jesc,wiec kazda chudnie i to az za bardzo,a;e to tylko wiem z opowiesci,wiec nie wiem czy to prawda ......... jeszcze raz GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kasiula wiem ze pepsi max ma tyle kacl bo czesto pije a obecnie przy biurku mam cole light i ma jeszcze mniej 0.2kcal w 100ml:) ja dzis na sniadanie jogurt dietetyczny 250g=280kcal i to starczy w szkole zjem jabluszko lub 2 i w domu na obiadek kapustka pekinska z sosoem knorr i tyle na dzis:) mam nadzieje ze wytrfam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wlasnie wstalam i po 8 ide pobiegac jakies 20 minut:) tylko 20 minut, bo mialam spora przerwe swiateczna i musze wrocic do formy:) no i jak zwykle na czczo.. jeju.. obym na swoje 20 urodziny ( 19 czerwiec ) miala 6 z przodu..:) kurcze ale bym sobie prezent sprawila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegalam:D na sniadanko 2 kanapki male chleba gruboziarnistego z rama cream bonjour i 2 ogorki kiszone plus krazek ryzowy:) buzka lece na uczelnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja juz po uczelni:D jako przekąske miedzy śniadaniem a obiadem zjadlam jablko i 3 krazki ryzowe:) jak narazie w 450kcal spokojnie sie zmiescilam:) na obiad troche kapustki kiszonej gotowanej:) a w ramach przyjemnosci odbyłam wizyte w solarium:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny dzionek. Jestem SZCZESLIWA!!!!! dzisiaj 1 kwietnia ale to nie prima aprilis. wazylam sie rano i .........60 kg. HURRRRRRRRRRRRRRRRRA. ale to nie koniec moich wzmagan, dalej bede cwiczyc, nie objadac sie wieczorami i moze 5 z przodu...Fajnie byloby... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozka gratulacje:) ja mam nadzieje, ze bede mogla sie cieszyc ze spadku wagi na poczatku maja, bo dopiero wtedy sie zwaze:D narazie dzielnie cwicze i 3mam sie dietki:) a Tobie szczere gratulacje.. kurcze jak ja juz bym miala 6 z przodu.. hoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ;* ale jestem zmęczona i głowa mnie boli... ale ogólnie to dzien mina ok :) dziś zjadłam: *śniadanie - jogurt, 3 kanapki z pieczywem wasa i szynka *w szkole (2 śniadanie) - 2 opakowania musli fit czy jakos tak (chyba z 200g ogólnie chyba było) *obiad - talerzyk zupy a na kolacje zjem sałatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po dniu jedzonka:) zjadlam -jogurt taki sredni dietetyczny - kapuste pekinska z sosem knorr - 2 kanapki (chleb razowy ze słonecznikiem) z krem twarozkowym z szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz skonczylam jesc:) w 900kcal dzisiaj sie zmiescilam:D cudnie:) lece do faceta, 3mcie sie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja szybko weszlam na forum bo jakas godzinke temu nie bylo ze mna dobrze :( a mianowicie przyszlam z pracy i wcale glodna nie bylam,ale chcialam cos skonsumowac i wtedy sie zaczelo,,zjadlam wiecej niz palnowalam i jeszcze cos nadprogramowo,ale w pore sie opanowalam,bo normalnie to zjadlabym wszystko!!!!!!!!! ale na razie jest Okay,,,ale nie zapeszam bo do wieczora jeszce troche czasu,wiec,,,, ale i tak jestem zla na siebie,bo i nawet to co zjadlam nadprogramowo to i tak o wiel za duzo jak na moja dotychczasowa diete :( :( ale nic stalo sie ,zjadlam troche,ale sie ciesze ze nie zjadlam wiecej,,,,,, troche to glupio brzmi,ale to taki moj maly sukces!!! mam nadzieje ze tak bedzie dalej i juz nigdy sie nie zlamie :) NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmienilam sobie stopke.bo moja waga jes codzienie inna!!!!!ale zawsze jest to pare kg do przodu :( niestety,ale tzreba to zmienic!!!!!!!!! a teraz nie wiem ile waze,aktualnie! ale duzo i cos kolo 57 kg!!!!!! szok! i pomyslec ze kiedys wazylam 45 kg i nie bylam na zadnej diecie,nawet nie wiedzialam co to jest,,,,,,,chce zeby te czasy wrocily,,,juz bym sie tak nie zapuscila :( a teraz za bledy tzreba placic i to ziezko placic!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) blackberry nie poddawaj sie! u mnie sie psuje z facetem, ale jakos walcze i nie pozwole zeby padla dietka ani moj zwiazek.. ogolnie samopoczucie kiepskie.. ale jakos sie trzymac musze. teraz lece na uczelnie i bede dopiero wieczorem! Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc się przyłączam do was. ale żadnych tam diet. zasada jedz połowę to moja dewiza. no i oczywiście zero tolerancji dla słodyczy.zobaczymy co z tego wyniknie. trzymam kciuki i do przodu kobitki, do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane :* asiu witamy :) i bardzo sie cieszymy że będziesz z nami dietkowac :) no ja włąsnie jem mega mega sniadanie :P a to dlatego że następny posiłek będzie ok godz 19-20 więc trzeba sie naładowac na cały dzień :) *jogurt *3 kanapki z pieczywem wasa * mała sałatka odezwe sie wieczorkiem laski miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wolna jestem:) wiec jak narazie to zjadlam sniadanie: dwie parowki drobiowe, kromke chleba razowego z slownecznikiem teraz: 2 kromki wasy bez niczego a o 15 salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×