Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

zmiana stopki... i mówiłam całkiem serio... jesli teraz mi sie nie uda to rezygnuje z diety... i skazuje sie na wieczne tycie... naprawde mam dośc... ciągle sie użalam nad soba i nic mi nie wychodzi wiec po co to dłużej ciągnac... to moje ostatnie podejście i mam nadzieje że mi sie uda w końcu... a jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheri ja podobnie.. 4 dni glodowki i potem wchodze na diete.. mam dosc.. chce miec na wakacje 6 z przodu i chocbym miala sie zesrac to dam rade! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Cheri i Kasiulka, trzymam kciuku, dacie rade!!!! Ja sie dzisdiaj wazylam, od 2 tygodni nie schudlam nic:-), ale nie jestem zaskoczona, bo troche sobie popuscilam...ciesze sie, ze nie poszlo do gory:-). Bedzie dobrze, dalej sie staram, bo teraz chce miec 5 z przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ;) no dobra od dzisiaj start :) brozka dziękuje za wsparcie :* bedzie mi potrzebne hehe :) kasiulka ale ta głodówke juz zaczełas czy dopiero masz zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka no jak uważasz ja tam ci wczesniej pisałam co mysle o głodówkach :P w każdym razie 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( a ja jak zwykle wracam zawiedziona i cholernie zla na siebuie:( a dlaczego bo kurcze zre jak swinia!!!!!!!!!! przytylam strasznie i teraz dojde chyba do 60 kg!!!!!!! przy wzroscie 160 cm to wygladam jak gruba kilka!!!!! dziewczyny przyjdzcie i mnie zsbijcie i nakrzyzcie porzadnie na mnie!!!! jejku jak ja potzrebuje jakiks totalnej mobilizacji!!!!!!!!!!! za 2 mieisace jade do Polski,ale jak nie schudne do tego czasu to nawet nie jade, bo przeciez w domu nie dadza mi zyc!!!!!znowu bede slyszec ze strasznie przytylam wygladam jak bomba i ze moze jestem w ciazy!!!!!!!!!!! az mnie ciarki przechodza,ale i tak nie porzafie sie zmobilizowac!!!!!!!!! ale jestem durna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zmiescilam sie do 1000kcal:) z czego kolo 300 spalilam:) bedzie dobrze, a wieczorem jeszcze trening:D buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry wez sie w garsc!!!!!!!:-)Widze, ze naprawde potrzebujesz kopa...nie mozesz sie zabrac!!!najgorsze co mozna robic to \"starac sie\" schudnac, bo wtedy jesz wiecej niz przed tym odchudzaniem. Musisz powziasc powazna decyzje, jesli naprawde chcesz schudnac, przestan myslec o dietach, tylko zacznij je stosowac. nie gloduj, tylko jedz malokaloryczne posilki, jak dorwie cie ochota na slodycze, miej przy sobie zawsze np. suszone daktyle, mnie to bardzo pomaga. wieczorem kiedy glod jest nie do wytrzymania, zjedz jablko. ja schudlam juz prawie 9 kg, a jem wszystko, za wyjatkiem slodyczy. Zycze powodzenia. Mam nadzieje, ze Ci sie uda!!!! A ja pomalu, ale do przodu. musze jeszcze dzisiaj pocwiczyc, ale jestem poprostu padnieta po pracy:-(Nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny dzisiaj bylam na zakupach kupilam sobie spodnie i bluzke w terranovej- i obie rozmiar M.. poprawil mi sie humor.. zdecydowanie.. buziak i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie.. ja za 2 miesiace mam urodziny.. jutro caly dzien oczyszczanie i potem 2 m-ce mż i ruch.. a 19.06 bedzie 6 z przodu.. nie dam sie!:) mam duzo motywacji.. @ dostane i bedzie juz ok.. na wage boje sie stawac.. ale w przyszly piatek dam znac.. boje sie ze juz doszlam do 80:( buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) od dzisiaj duzy kop i naprawde sie za siebie zabieram:) buziak, tak za 1-1,5h ide biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ja tez nie wchodze juz na wage,bo u mnie to jus pewnie jest 60 kg !!!!!!!!!!!!! a jak na mnie to jest masakra!!! a najgorsze jest to ze za miesiac ( jak sie okazalo) jade do Polski i az sie boje co oni powiedza??bo ja znowu utylam od ostaniego razu! a wtedy juz mi dali niezle popalic!jak aja to gruba i brzydka jestem!!!! wiec codziennie sie zbieram za prawdziwe odhcudzanie i nic ,,,zawsze klaapa! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
żałosne, naprawdę żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
kasiula 20 jestes zalosna...........czytalam was topick i jakos widze ze do ciebie nic nie dociera niektore osoby odeszły z tad przez ciebie bo ty jestes zadufana w sobie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sama asia... właśnie mam @ ale nie jest tak jak było co miesiąc bo zawsze miałam jakieś zachcianki (to czekolada to czipsy to pizza itd itp) a teraz na nic nie mam ochoty... w ogóle mi sie jeść nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry hmm skoro tobie nie pomaga żadne MŻ to spróbuj jakiejś diety "cud" np kopenhaskiej... bo ja nie wiem jak tobie juz pomóc... może to sprawi ze kg zaczna ci leciec w dół... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak walsnie mysle zrobic,,tylko zanjac siebie to po takiej diecie malo co schudne,a pozniej i tzk sie rzuce na jedzenie,,,,,,:( ale musze zrobic wszystko aby sie tak nie stalo!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam temet odnosnie kompulsow,,,,jest na tej stronie i az sie zdolowalam,,,bo ja mam dokladnie tak samo jak te dziewczyny co tam pisza,,,,,:( dokladnie wszystko to samo!!! jak sie zaczne obzerac to nie umiem przestac i wtedy odpuszczam sobie diete no bo przeciezi tak sie juz najadlam wiec wszystko na marne!!!!!i pozniej juz jem jem i tylko jem!!!!!!! a pozniej gdy juz przytylam sporo i jakos sie opamietam to dieta i glodowki!!! ale krotko jestem na nich bo nie moge wyrzymac i znowu rzucam sie na jedzenie i tak w kolko!!!!!! czuje ze sama sobie nie poradze i musze isc do jakiegos specjalisty,,,ale co on takiego zrobi\\??na jakiej zasadzie dziala ta terapia????czy to jest wohole skuteczne?? tyle pytan,,,a odpowiedzi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry spróbuj zama z tym walczyć ja proponuje na początek dieyte SB ale zcznij opdrazu od 2 fazy a pierwsza sobie odpuśc bo jest ciezka... i jedz posiłki co 3 godziny i ostatni 3 godz przed snem a nie o 18... w ten sposób nie będziesz chodzić głodna i może te kompulsy mina... będe 3mac kciuki kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie dostalam jezcze @ i czuje sie taka oblesne gruba, o mamo:( blackberry na co sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki, jak tam poczatek dnia? ja o 11 solarium, bo juz tak zbladlam:( a potem wcisne jakis jogurt z muesli:D buziak i 3mac mi sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P a ja dzisiaj sie zważyłam :P i na wadze jest równo 79 kg :P ale zwaze sie jeszcze jutro rano i dopiero uzupełnie stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski ja dzisiaj wracam do a6w ale od dnia 7, bo nie chce mi sie tych 7 dni robic, bo sa za slabe:) przed cwiczeniami w ramach rozgrzewki bede robic 8min abs..:) a biegac zaczynam 28.04, bo dzisiaj dostalam @ wiec tydzien mam z glowy:( buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja po ćwiczonkach już :P od jutra zaczynam codzienne regularne ćwiczenia :) dzisiaj to taka powiedzmy mała rozgrzewka była hehe :) zaraz pójde sie z psem poganiac jeszcze i na dzisiaj koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) jak tam po weekendzie?? u mnie tak sobie,juz nie mowie nawet o diecie bo ,,,nie chce sie denerwowac,,,,od jutra ide chyba na diete warzywno owocowa,od dawna przymierzam sie do niejj ,,juz wiele razy podchodzilam nawet ale nigdy dlugo nie wytrzymalam,,,,ta dietka mi sie podoba bo jest to dieta dla zdrowi ai mozna sie wyleczyc z wielu chorob,,a ja mam wlasnie problemyz oczami wiec moze ona cos by mi pomogla,ale ja zawze sie poddaje i nic z tego nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×