Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

jasne, że się nie można załamywać każdy ma wpadki :) Anulka zjadłaś 5 jabłek to nic. jabłuszko ma tylko około 50 kcal. a kwas jabłkowy pomaga spalać tłuszcz. jedyny minus to to, że po jabłuszku się chce jeść :) tak więc główka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) własnie lubego pożegnałam ;) dzisiaj miałam mieć drugi dzień kapuścianki, ale jak miałam zjeść popołudniową porcję tego paskudztwa to aż mnie ciarki przechodziły :O no i stwierdziłam, że zastosuje MŻ i ten oto specyfik: http://allegro.pl/item296538487_dieta_kapusciana_schudnij_bez_glodowania_120_kps.html w sumie mam do zrzucenia tylko 7 kg a teraz sesja, multum nauki, organizm się domaga \"normalnego\" jedzenia, a na tą zupę naprawdę nie mogę już patrzec 😭 co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tym kapsułkom nie ufała, szczegolnie ze mysle ze sama kapusciana nie spala chyba kalorii tlyko zapycha zoladek minimalna kalorycznoscia. no ale.. rozumiem jak sie zdecyduyjesz. a kiedy bys konczyla diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh wrociłam z 30 min biegu :D jednak poszłam i jestem w szoku ile przebiegłysmy z kumpela prawie bez przerwy :D czuje sie swietnie i od jutra systematycznosc :D trzeba sobie takie nawyki wyrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a ja ci nie polecam żadnych środków przeczyszczających... one nieźe rozregulowuja metabolizm i potem bardzo cięzko coś schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja moze w lutym sprobuje kapuscianej diety, ale ponoc jojo gwarantowane.. nie lpeiej 1000-1200kcal i ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam rok temu na kapuście, jak po dietce będziesz się kontrolowała to jo-jo nie będzie:) a co sądzicie o moim pomysle? wiem, że najlpeszy byłyby ruch,ale to odpada, miałam niedawno operacje kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
jestem glodna i zla. z chęcią bym coś zjadła, ale trochę mam wrażenie(po ciuchach) ze juz schudlam i mi żal zaprzepaścić to...uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wygrzebalam topik :) jestem wlasnie wrocilam ze szkoly! i pada, taka jestem zmeczona,,,za duzo stresow w tej pracy i juz mnie to meczy i dziala na moja psychike! :( moja szefowa jest okropna,,,strasznie falszywa dulicowa i nieprzyjemna,,,,,,,ale nie bede sie rozpisywac wiecj na jej temat,,bo mam jej dosc i nie chce nawet w domu o tejmalpie myslec!!!! a w szkole dostalam wyniki z jednego egzaminu,,,,dostalam z informatyki 100 %%%%%%%%%%%% dziewczyny nawet nie wiecie jak ja sie ciesze :) ide spac i jutro na pewno sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia :) ja już po owsiance. do pracy wziełam activie, jabłko i jogurt pitny. musi mi to starczyć do 17 tej :o bo o tej dopiero będę w domku i będę mogła coś wpałaszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleckberry16
dziewczyny.,,, ale sie czuje zle i strasznie po wczorajszym dniu..... :( wiecie co ja juz chyba nigdy nie schudne :( a dlaczego bo ja cierpie na jedzenie kompulsywne,,,wiecie co to jest prawda??? jak jem to jak zaczne to nie moge czasami przetsac,,,,tak jak wczoraj,,czasami sie kontroluje i jest nawet dobrzez ale potem cos sie dziej i wperdzielam co sie da!!! to jest wlasnie moj problem a specjalisci w jakim sprogramie powiedzieli ze osoba chora na kompusly to tak aktora ma takie napady co najmniej 2 razy w tygodniu !!! ja nie wiem jak ja mam sobie z tym poradzic!!!!jetsem wtedy taka bezsilna,,bo nie mozna przestac,,kto cierpi na to co ja to wie o czym mowie i jak sie wtedy czuje! to jest walka z asamym soba,,,dlatego ja chce schudnac ale i przede wszystkim wyjsc z tych kompulsow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry na jednym z topików dietetyczka poradziła coś na kompulsy. jeśli cię dopadną to wcinaj ile wlezie warzyw to jak się napchasz warzywami to odejdzie ochota na inne lakoci (jak to pani frał mówi) ja trzymam kciuki za ciebie i wierzę, że dasz radę. tylko się nie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleckberry16
ja juz wszystkiego probowalam!!! ale to nic nie daje :( jak juz aczniesz to nie mozesz skonczyc!!a wtedy jestes taka zla i rozdrazniona ze nie liczy sie dla ciebie nic!!! tylko zarcie i zarcie! nawet nie wiecie jak mi jest zle!!! chce schudnac a nie moge!no bo jak ???? moze i cos schunde prze ztydzien kiedy estem na racjonalnej diecie,,,,ale co z tego skoro jeden dzien,,,godzina czy nawet kwadrans obzarstwa moze zniweczyc wszystko i jeszcze w dodatku mam wiecej do zrzucenia,bo mi przybylo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleckberry16
chcialam isc do psychologa,ale to nie jest takie proste: nie mam czasu, jestem jak wiesz z agranica,a tu znalezienie polskiego psychologa jest bardzo trudne,do tego dochodza koszty,,,,,,,,moze sie umus wydawac ze mam sporo kasy,,ale tak na prawde nie jest,,ja sie ucze i pracuje!typowe zycie plskiego studenta ktory nigdy nie ma kasay! :( ale to tak na marginesie,,, wracajac do sedna sprawy,,ja chcialabym zeby ktos mi pomogl,,,,psycholog jak na rzie odpada!! ale nie mam tez tutaj takiej serdecznej przyjaciolki tak jak w polsce,wiec nie mam sie komu wyzalic i wygadac!!!!!!!!!! w polsce wszystko bylo inne: bylam zadowolona, szczesliwa chuda i to nawet bardzo chuda!! a tutaj wszystko jest na odwrot!! niestety,,,moje jedzenie kompulsywne wynika wlasnie z tego ze przyjechalam tutakjj,,,zajadanie wielu stersow i samotnosc daly o sobie znac w taki a nie inny sposob!!!!!!! dzieki ci kochana ze starasz mi sie jakos pomoc,,,ale dla mnie te zbardzo licczy sie to ze moge wejsc na forum wyzalic sie i wygadac!napisac o swoich smutkach ktore maja wielki wplyw na moje cialo i figure niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_poz
bleckberry doskonale Cie rozumiem tez tak mam, czesami mam takie napady, ze juz nie moge jesc a jeszcze jem, jest mi mdlo, i jedzenie juz nie samkuje, ale glownie chodzi o to zeby "zajesc" problemy. Smutno mi sie od rana zrobilo jak pomyslalam, ze to moze wrocic, dlatego ja musze zawsze planowac sobie dokladnie jadlospis i u mnie dieta MZ sie nie sprawdza. Moze tez tak zrob zaplanuj dokladnie dzien wczesniej co bedziesz jadla nastepnego dnia(albo na kilka dni z gory) wtedy latwiej bedzie ci kontrolowac kalorie i nie jesc nadprogramowych rzeczy, tylko nie mozesz narzucac zbyt wielkiego rezimu bo twoj organizm sie zbuntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze na topick same problemy padle:( ja niewiem co wogole robie czlowiekowi ktory jest najwaznijszy w moim zyciu powiedzialam wczoraj (napisalam) ze nie pasujemy do siebie zeby sobie z jakos inna ulozyl zycie i wogole sama niewiem co sied zieje ze mna:( dzis przez telefon lecialy z obu stron lzy placz ale ja jaks dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieqczyny, ciesze sie,ze jestescie i sie 3macie:) ja dzisiaj mam lepszy humor, ale jestem uzalezniona od jogurtow naturalnych,potrafie w ciagu dnia zjesc z 7jogurtow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×