Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

też zostaję na swojej :) dziś zjadłam: owsianka jogurt pitny activia jabłko sałatka: ryż, parówki 2, pomidor, ogórki konserwowe o 20 tej zjem jeszcze: pół grejpfruta 2 kiwi bardzo mądra dietetyczka podpowiedziała, że niemądre jest jedzenie do 18 tej. trzeba jeść ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem. bo jak jemy ostatni raz o 18 tej to potem nasz organizm głoduje przez 12 -14 godzin a to zdrowe nie jest i w diecie nie pomaga. czekam aż dietetyczka wytyczy mi dietę \"luny\" :) i wtedy na nią przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak do 1300-1400 zaliczylam.. widac, ze sesja:) spoko dzis pocwicze troche brzuchow i pompek;) biegam od czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej siedze w dolku ...wylaczylam telefon . nie poszlam do szkoly . zjalam 15 dag michalkow i cala czkolade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry16 więc SB tylko my będziemy prowadzic od jutra bo z tego co dziewczyny pisały to zostają przy swoich dietkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a weź się ze mna i blackberry za SB w 2 tyg nawet 6,5 kg mozna stracic zobaczysz że odrazu nabierzesz ochoty do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanciu Sloneczko..:****** nie smutkaj sie!:*:*:* 🌼 a swoja droga tez bym tak zjadla michalki. mmm. tez mam dola lekkiego, ze jest sesja i nie moge oddac sie odchudzaniu..:( a jak przytyje.. tez mi smutno..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh nastepne pol godz biegania zaliczania :d niepowiem ciezko jest nogi bola jak nie wiem ale teraz takie fajne uczucie jest :D z czasem bedzie coraz lepiej :D ja zjadłam dzis: 3 kromki ciemnego chleba surowke, biała kiełbase :/ i jabłko... i na dzis styknie :) firanka bedzie dobrze :) doskonale cie rozumiem..musisz sie najpierw psychicznie do diety nastawic :) jak chcesz to odezwij sie na gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero od czwartku moge biegac.. teraz nie wyrobie.. tak mi przez to zle:/ ale jak juz zaczne to nie przestane.. bede biegac kiedy tylko bede mogla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wysiadam :( dziś miał być 3 dzień, a ja się tak najadłam, że aż wstyd pisać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez...wazne zeby systematycznie te pol godz dziennie:D jeny ale teraz ledwo chodze...wczoraj nie bylo az tak zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi- nie przejmuj sie jedna wpadka- walcz z nami dalej, sa rozne chwile podczas odchudzania i trzeba je przejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś stosowałam. spadku wagi jakos nie zauwazyłam, ale może dlatego że jadłam wszystko i duzo. Za to przez pół dnia odbijało mi sie kapusta... Głupie uczucie, kiedy po zjedzeniu płatków na mleku odbija sie kapucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna osoba mówi, że to kiepskie jest ;) to ja już nie wiem co robić, jem bez opamiętania.. mam do zrzucenia 7 kg, jak tak dalej pójdzie to będzie 17 :( może lepszym czasem na dietkę byłaby wiosna ? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :* jak tam dzisiaj nastrój? blackberry16 to jak zaczynamy SB :D ja zaraz mykam do sklepu bo zakupy bo w domu nie mam nic oprócz szynki pomidora i papryki hehe :P co do kapsułek diety kapuścianej to ja nie wiem nie stosowałam i nie będe. a co do samej diety kapuścianej to yyyy beznadziejna jest po 2 dnach na zupe nie da sie parzec... ginorossi spokojnie każdej z nas zdarzyla sie wpadka ale trwamy dalej :D laski ja was podziwiam że teraz chce wam sie biegac... ja jakos nie dam rady sie przełamac dla mnie za zimno jest ale jak juz sniegu nie będzie i wyjdzie chociaz troszke słoneczko to dołaczam do grona biegajacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zakupach :P teraz jem sniadanie :) (sałatka z papryka szynką pomidorem i serem feta) na obiad zjem gotowana pierś z kurczaka z gotowanymi warzywami a na kolacje pomidora wymieszanego z tunczykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nikogo nie ma teraz na kafe :P no dobra to ja tez znikam :P odezwe sie dopiero wieczorkiem bo mój facet wpada dzisiaj więc same wiecie :P buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 ja zaraz mykam do sklepu, po jogurty i owoce, mam nadzieje, że ta dietka będzie smaczniejsza od kapuścianej.. ;) ahh, nauki mnie dziś dużo czeka, jutro koło :O zawsze sobie coś podjadałam podczas naukowana... hihihi ;) no ale dieta to dieta;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słoneczka:) no ja juz po kolokwium.. poszło nie najlepiej.. pytania z kosmosu cholera jasna:O zjadłam: sniadanie: 3 mini kanapki razowego chleba z szynka i serem zoltym, II sniadnie batonik musli + bulka grahamka, teraz robie sobie zupke knorra w kubku + grahamka z serem i szynka.. na sesje niestety musze jakos jesc zeby miec sile na nauke.. ale dzis ide znowu pobiegac z 30 minut:) po sesji znowu moge sie glodzic:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam taki zapieprz w pracy, że nawet nie mogę po kafe się pobłąkać... zjadłam dziś: owsiankę, jogurt pitny, sałatkę: ryż, parówka, ogórek konserwowy, pomidor zjem dzis jeszcze: jabłko kotlety sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam kromkę żytniego chleba 2 jajka 2 grzanki z żytniego chleba grapefruita zjem jeszcze rybę i marchewkę gotowaną na parze jogurt pitny Milko może jabłko i kisiel czy to nie za dużo??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ja zjadłam : 2 kromki ciemnego chleba na sniadanie dwie na obiad (bo nie miałam co ;/) i troche surówki :d no i dzisiaj znowu czeka mnie bieganie... ale taka obolała jestem po wczorajszym ze ledwo chodze :D wiec zobaczymy jak to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×