Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

hej firank_a przestan:) kazda ma swoje sposoby, przeciez kolezanka nie chciala zle, a powiedziala tylko swoje zdanie, ja tez uwazam ze zamiast kapuscianki powinnas np poswiecic 20 minut dziennie na bieganie i zobaczylabys sama jakby plecialo.. i na pewno trwale a nie jak po kapusciance jojo murowane, ale dopoki sama nie sprawdzisz to sie nie przekonasz i juz nie badz taka wrazliwa tylko walcz o swoje:) i usmiechnij sie Nerwusku! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hija de luna przepraszam ale nie oto chodzi daj spokoj tylko o ten komentarz kogos obcego \"i kapusta ci w tym pomoze?\" bola takie docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze zrozumialas ze to przez ciebie:) ty akurat jestes wzorem jak patrze na twoja stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka, tylko bez załamki proszę :) powiem ci coś w sekrecie :P tylko jak to tu powiem to nie będzie sekret... aaa co mi tam :P tak naprawdę zaczynałam od wagi 80 kg, tylko wstyd mi sie było przyznać. ktoś powie: wow, to schudłaś 6,5 kg w miesiąc. eh, te 73,5 kg było 13-go czyli kilka dni temu a od dwóch dni wchodzę na wagę i widzę 76 albo 75,8 więc to nie jest tak różowo. grunt to iść do przodu z podniesioną głową, ale patrzeć przede wszystkim na swoje zdrowie. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ai wogole tez nerwowa jestem bo okres powinnam dzis dostac a nie mam go biore anty wiec regularnie powinno byc. i wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ale tu nerwowo troszke było :D no firanka zycze Ci powodzenia :) (bo napewno sie przyda :D) ja zjadłam miske szpinaku takiego nie dokonczonego czyli bez smietany z jajkiem.. a rano dwie małe kromki razowe..i narazie styknie ;] jeszcze zaraz brzuszki porobie bo jak przychodze po bieganiu to nie mam na nic siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie już przyznałam to zmienię stopkę :o wstyd mi trochę no ale cóż tego 73,5 nie zmieniam bo mam nadzieję, że to chwilowe załamanie tylko i zobaczę tę wagę już w poniedziałek. wiecie co? ja jestem 10 dni przed okresem i czy to możliwe, zeby juz waga mi sie podniosła przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przejmuj sie kochana,,na pewno nie przytylas tylko moze woda ci sie zebrala,czy nawet ten okres,,,, bo jak jadlam malo i nie grzeszylas zbytnio to wszystko powinno byc okay :) ja tak pocieszam a sama tez sie zawsze zale jak nie chudne choc malo jem,,ale juz zdarzylam sie do tegoprzyzyczaic,bo jem malo a nie chudne nic,,,!!czasmi to i nawet przytyje :( wiec Cie rozumiem doskonale!!! a gdzie jest cherilady?jak Ci dietka idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh u mnie tez jest raz 73 a raz znowu 74 ;/ cos nie chce spadac ta waga a jem przyzwoicie juz prawie tydz biegam i nic.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie bede jednak tak na diecie kapuscianej bo moze i macie racje zupe tylko na obiad bede jadla..bo mi nie dobrze juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka wiem cos o tym:D ktore to twoje podejscie? bo ja za 1 razem wytrzymałam tydz mieliłam sobie ja i prawie jak gerberek ta zupa była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) ale niestety w nienajlepszym nastroju :( niestety!!! strasznie mi zle !kiepsko sie czuje :( dobija mnie to ze wogole nie chudne!!!tak sie morduje a nic nie chudne!!!juz mi sie wszystkiego odechciewa :( ilez tak mozna???? jak inne dziewczyny to robia ze chudna 2 a nawet i wiecej przez tydzien,a ja nie potrafie nawet gramam schudnac:::::!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)ja dzis niewiem jakas optymistycznie nastawiona wstalam... wiecie co ja wpadlam na pomysl kazdego wieczora piszmy co zjadlysmy i ile tu na forum moze bedziemy sciagac od siebie jadlospisy:) a i moze bedzie bardziej motywowac w dzien by sie nie opychac bo potem bedziemy musiala sie spowiadac na forum z tego:) ja juz bylam po zakupy dosłownie biegiem bo pada mocno;( kupialm sobie herbatke wspomagajaca odchdzanie SYSTEM SLIM FIGURA 1. OCZYSZCZANIE musze ja pic 3 razy dziennie przez 14 dni potem nastepny etap 2. oczyszczanie przez 7dni i 3. stabilizacja tez 7dni zobaczymy co z tego wyjdzie:) blackberry16 ...co do ciebie to nie zalamuj sie. z osob ktore duzo waza szybciej zejda pierwsze kilogramy niz z ciebie 55kg to wymarzona waga wielu dziewczyn a ty sie z niej odchudzasz wiec wiesz musisz czekac troche wiecej niz ja na efekty bo ja startowalam z wagi prawie 87kg ...a dzis rano sie zwazylam mam 84,9kg wiec niewiem czy bys chciala wazyc tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny.. wybaczcie że nie pisałam przez ostatnie dni ale miałam załamanie... zaczełam wpierdalac ile wlezie... przestałam ćwiczyc i w ogóle miałam mysli o porzuceniu topika... ale jednak tego nie zrobie dalej będe z wami i od jutra (mam nadzieje) znowu biore sie za siebie... a jak u was postepy? sa jakies? u mnie jedyny postep to chyba tylko to że przytyłam pewnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady chyba kazdy ma teraz jakies zalamania niewiem czym to jest spodowowane mam nadzieje ze to minie:) glowa do gory :)nie zaczynaj od jutra tylko juz od dzis:) zawsze to lepiej:) boze dziewczyny musimy sie wspierac sama wiem po sobie to bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady wciagnelam od ciebie twoja stopke i dodalam do ciebie:) mam nadzieje ze nie bedziesz zla....i tak samo jak daze najpierw do celu 70kg potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje kochane :) ja w przeciwienstwie do Firanki wstalam taka zdolowana,ze szok,,,,,masz racje ze niektorzy chca miec taka wage jak ja,,lae ja jestem bardzo niska i na dodatek awniej wazylam bardzo malo i szybko przytzylam iteraz moja figura wyglada fatalnie!! brzuch wielki ja k bania z masa tluszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wielki odstajacy do tego ogromne boczki i uda i dupa!! wygladam strasznie,,nie podobam sie wogole sobie!!!!! dziewczyny ktore waza wiecej ode mnie maj alepsza figure ode mnie!!! a terazd do cheriladyyyy:) nie odbierz tego zle,ale ja jestem w takiej samej sytuacji,,,,mialalm postanowienie wielkie wytrwac na diecie SB,a tu co???wperdzielalma s jak swinia!!!!!!! raczej w dzien bylo okay,,,gotowalam sobie i wszystko bylo super,ale przyszedl wiezor i ja nie moglam sie powstrzymac zarlam doslownie wszystko a pozniej szlam spac!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlatego nie wlaze na wage bo na pewno zobacze o wiele wiecej kg!!!! schudnac jest ciezko,ale te dodatkowe kg to jest bardzo latwo nabrac na siebie!!!to jest takie niesprawiedliwe,,,,,,,,, dlatego nie wiem jak wy aleja postanowailam jesc wszystko ale ograniczone jedzenie,,,mam ochote na mleko to zjem mleko,i td!!!!!!!!!!!!!!!! i znajac zycie pewnie nic nie schudne,,,,ale to juz chyba wpisane w tej moj nieszczesliwy los... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misie wydaje poporstu ze najlepsza dieta bedzie MŻ i ruch inaczej sie nie da rady na MŻ tez mozna zjesc cukierka czy cos ale wtedy np jogurt czy cos mniej sie zje(takie glupie moje gadanie:P) dziwczyny nie łamcie ja sie poddalam ale zaczynam dalej walke razem damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapisywanie kazdego dnia co sie zjadlo to bardzo dory pomysl! :) ja nie umiem liczyc kalorii i w tym jest problem :( bo nie wiem ile ja jem codzieniie,tylko ze codziennie nie jem tyle samo tylko roznie to wyglada,,,,,,ale ile dokldnie to nigdy nie wiem :( pa lece do szkoly niestety i wroce wieczorem,bo duzo zajec i pisanie projektow mnie czeka ,,,nie za mily dzien sie zapowiada :( zyczcie mi powodzenia ,bo jest mi potrzebne i zyczcie mi jeszcze poprawy nastroju!!!!!!!!!!! bo cos z nim jest kiepsko dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny nie mozna sie poddawac ! nawet jak czasem zgrzeszymy to trzeba dalej wziasc sie do roboty ! ehh u mnie tez z ta waga róznie i to mnie denerwuje.. dzisiaj rano wchodze patrze 72,5 :D a zaraz wejde bedzie 74 albo nawet 75 a wieczorem znow 73 :/;/ wiec ja juz nie rozumiem o co chodzi... jak narazie zjadłam 3 kanapki ciemnego chleba..i mam zaliczone sniadanie a wczoraj udało m sei wypic cały dzbanek zielonej herbaty :D a słyszałam ze czerwona lepiej spala tłuszcz wiec trzeba sie przezucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wytrwała u mnie wlasnie tez roznie z ta waga jest...ale ogolnie prawidlowa jare ta poranna nadczo po toaleci wiec gratuluje ci mozna powiedziec ze juz schdlas 10kg:) ja mam nadzieje ze moja waga za pare dni opadnie bo rano wazylam sie i bylo 84,9 ale mam okres wiec mam nadzieje ze moge sobie mowic ze waze 84:Pzartuje czas pokaze:) wiem robie blad bo waze sie codziennie ale to juz est moim uzaleznieniem ja tez po sniadanku: activia do picia, 2 plasterki poledwicy, herbata zielona i ta slim figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za wsparcie :* jest mi naprawde potrzebne blackberry ja mam dokładnie taqk samo przez cały dzeiń sie trzymam a wieczorem normalnie tragedia... i nie mówie wcale o słodyczach bo mi sie ich nawet niechce... firank_a masz racje nie od jutra tylko od teraz! w sumie to dzisiaj puki co zjadłam mały jogurt i 3 malutkie kawałki sledzia wiec wszystko przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady pomysl moze tez o tych herbatkach Slim figura(herbapol) kosztuja u mnie w sklepie 6,8zl wiec jeszcze nie tak duzo i moze to wspomoze twoja diete:) ja dzis zaczelam moze ty tez zacznij i zobaczymy ktorej wiecej zejdzie przez 14 dni bo tyle trwa pierwsza faza. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firnak_a ja już tych herbatek próbowałam i na mnie kompletnie nie działaja... nie wiem czemu dla mnie dobry jest slim program czy jakoś tak i własnie zamieżam sie zaopatrzyć w niego za jakis czas teraz puki co mam jeszcze mój błonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×