Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

tylko boje się co będzie przed okresem? Bo wtedy mam ochotę na wszystko :O:O:O:O to będę jeść owoce suszone. Co o tym myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
ćwiczę 2o minut dziennie, używam pasa vibroaction, odżyiam się rozsądnie, dużo wody piję - jak myślicie są szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
przez trzydzieści kilka lat byłam szczupła, nawet specjalnie celulitisu nie miałam, a teraz zwały sadła, ehh problemy z hormonami się przysłużyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
schudnięcie to jedno a utrzymanie wagi to również wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom trzeba całkowicie zmienic sposob odzywiania :) Dopiero w trakcie tej diety to zrozumiałam...dotychczas wszystkie konczyły sie po tyg a potem kg spowrotem wracaly ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdarza się kobietom
efekt jojo potrafi zniechęcić każdego do diet odchudzających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co niewiem dziwne to jest niby nie schudlam ale brzuch taki mniejszy nie ma az tak strasznie tych walkow na nim:P niewiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie własnie jedza obiad :D Ale nie skusze sie :D potem moze zupki bez makaronu sie napije ale to jak zgłodnieje dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) jem własnie obiadek :) 3 łyżki kapusty kiszonej [nie załowałam sobie...] 2 ogórki kiszone 3 plasterki szynki i herbatke owocowa :P nie doszłam jeszcze do połowy a już czuje sie pełna... patrze że mnie jeszcze trzyma błonnik z śniadania hehe :D a własnie witam nowa dietowiczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupywany to z tyłu jest napisane ile ma kcal a jak samoróbka to nie mam pojęcia :P poszukaj na jakichs tebalech kalorycznych w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj sie skusiłam na sałatke włoska dobra była :D tylko jeden mały grzeszek... był tam jakis sos [chyba majonez keczup i jakies przyparawy] i 2 malutkie rogaliki czosnkowe [taki ok 4 cm] no ale cóż... dietujemy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam dodać że orzechy włoskie i wcinam teraz :) tzn już nie wcinam zjadłam chyba chyba 5 :P na dzisiaj koniec żarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe koniec zarcia :D Faktycznie obzarłas sie tymi orzechami :D Kiedys to nie do pomyslenia było ze 5 orzechow i ze to obzarcie jakies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj dziewczyny naczytałam sie o tej diecie chałwowej i mi sie chałwy zechciało.... normalnie ciągle o niej myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×