Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a jednak ustawione!

Polecane posty

Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosowałam na Anię
bo nie mogłam zniesc opinii Tyszkiewicz na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniagygyg
ania duzo lepsza, przyjemniejsza, normalna, a nie steczkowska sztuczna po tysiacu operacjach plastycznych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURRA
Freestyle Guzikowej byl super!! Zasluzyla! Po co Justynie Porsche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest skandal jak
cos gorszego moze wygrac to tylko w tym zasranym kraju brzydctw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolplolo
co tyszkiewicz mówila na jej temat?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA GUZIK WYGRAŁAAAAAAAAAA
justysia z tym fałszywym lisim uśmieszkiem niech spada ...brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal przeciez justyna byl
byla lepsza to skandal , ale w zazdrosnymk kraju tak jest!poprostu baby w polsce sa obrzydliwe i nie moga zniesc super ciala i szczescia jakie ma justyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszkiewicz brak kultury
te przycinki za KAZDYM RAZEM, co za zmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Porsche Guzikowej? Ludzie ślepi jesteście czy co? Widzieliście przeprosty Justyny w czaczy? Wiecie w ogóle co to jest? Bez porównania! JUSTYNA JEST THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA GUZIK WYGRAŁAAAAAAAAAA
ja myśle ,że te durne posty wielbiące Steczkowską piszą jej siostrzyczki a troche ich ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Steczkowska taka
szczesliwa, to po co jej jeszcze Porsche? Tak naprawde to jest beznadziejna, wyje a nie spiewa i jest brzydsza od wiekszosci Polek, a jej cialo po operacjach plastycznych - no sorry, ale co tu powdziwiac, dzielo chirurga?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu chodzi o TANIEC durne ludzie!!! A nie o to czy ktoś jest sympatyczny :O Na tej edycji kończę oglądać ten program...wszystko ukartowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez sie ciesze ze wygrala Ania . Jest sympatyczna i mila ,nie sztuczna i wyniosla jak steczkowska z zachrypnietym glosem . Brawo Ania !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co Justynie
bo ona juz bardziej ustawiona jest niz Ania, niczego jej nie brakuje. I swoja fure ma. A Ania na pewno biedniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosowałam na Anię
Tyszkiewicz za każdym razem odkad odpadł jej faworyt, docinała Ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem Justyna tańczyła ciut lepiej niz Ania, ale wydaje mi się że w tym programie nie do końca o to tylko chodzi, Justyna wydawała mi się zajebiście zarozumiała i nieprzyjemna, niczego jej nie zazdroszczę, ona jest po prostu jakaś taka dziwna, nie lubię jej... Cieszę się, że wygrała Ania, zasłużyła na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi o zazdrość ...
Justyna jest ładniejsza i więcej osiągnęła. Widać większość Polek bardziej identyfikuje się z grubawą Guzik, "gwiazdą" jednego serialu, niż z kobietą sukcesu jaką jest Justyna. Nie miałbym nic przeciwko zwycięstwu Guzik, gdyby była lepsza. Ale gdzie jej do Justyny!? Ci, którzy na Guzik głosowali na pewno nie kierowali się umiejętnościami tanecznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut... ciut to twojej dupie
brakuje zebys zamiatala nia podloge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dereeee
w dupie mam co to sa przeprosty, dla widzow liczy sie dana osoba, sympatia do niej , jej zachowanie i taniec, ale nie pod wzgledem oceny juroroa, ale widza. Dla mnie ania byla duzo lepsza, az chcialo sie na nia patrzec. steczkowska egzaltowana i sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co drugi post \"Dobrze ze Guzikowa wygrała bo jest sympatyczna, miła, wesoła bla bla bla...\" O to tu chodzi czy o taniec do cholery :o No bo chyba mi nie wmówicie, że Guzikowa lepiej tańczyła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszkiewicz brak kultury
oj nie, bylo wiecej docinkow, ale trzeba miec troche obiektywizmu, zeby zauwazyc - dzisiaj z przekasem stwierdzila, ze Ania sobie fanow do studia sprowadzila, sugerowala, ze Ania kiepsko tanczy i musi sie wspierac przyjaciolmi, zeby wygrac. No coz, widac Justyna nie ma tylu przyjaciol, bo niewielu ja lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna no to w czas sie obajrzalas ,bo ta edycja to ostatnia ponoc :O I wcale nie chodzi o sam taniec . Chodzi o to ,kogo ludzie bardziej lubia ,kogo chca wyroznic . Oceniaja jurorzy . I u nich wygrala Steczkowska . Widzowie kieruja sie niestety sympatia i nie ublizaj tysiacom ze sa durni -Pani madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się, że chodzi o taniec :P Gdyby tańczyli profesjonaliści to tak, ale \"gwiazdy\"? To po co ta otoczka, te filmiki \"z ćwiczeń\", itp. ? To konkurs popularności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×