Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a jednak ustawione!

Polecane posty

Gość do chodzi o zazdrosc
masz 100% racji taka prawda , wkraju takim jak usa, italia , francja guzik by nie dostala sie nigdzie bo tam sie liczy piekno i talent a w Polsce nie ma ladnych kobiet tylko zazdrosne spaslaki po dzieciach wygladajace jak mutanty stad glosy na te Zwalista Krowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna ma marny glos
wole Gorniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *stópka*
kto wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce jest milion
ladniejszych dziewczyn i kobiet od Justyny, ale zes sama brzydka to tego nie widzisz, solidaryzujesz sie z brzydula, tak jak rzekomo "grubaski" z "gruba" Ania, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o sympateie
tylko o taniec , pozatym mysle ze troche lapy maczal tu tvn, ja dzwonilam glosujac na justyne a oni mowia ze glosowanie ukonczone , a linia WOLNA I OTWARTA?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeca musiala wygrac HELA
to lansowana gwiazda przez TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura nawet Niemiec z europa
da sie lubic powiedzial ze w Polsce nie ma ladnych kobiet ze sa przereklamowane , Polska to nie Czechy i Rosja tam sa kobiety .Wikszosc jest grubych tlenionych blondyn o cienkich wlosach! i nie jestem kobieta tylko facetem moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijkkkkk
no steczkowska strój nawet do samochodu dobrala :P oj nie wyszlo. A tyszkiewicz rzeczywiscie spadla na dno :( zgorzkniala, nieszczesliwa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna pokazała, że ma talent, a Anka, że można zatańczyć poprawnie. Talent się ma albo się nie ma. Guzikowa go nie ma. Jedynie do tanga - tak jak Rusinka (następna z tvnu - czy to nie dziwne?) do rumby. Ale niech jeździ i się cieszy z tego Porsche, tylko żeby się nie posrała z tej radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszkiewicz wyczula pismo nose
nosem dlatego pierwszy raz byla nie mila dla guzik , a nigdy sie nie czepilala przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porsche jeszcze trzeba utrzyma
utrzymac , guzik w porsche bedzie wygladac smiesznie brzydka gruba kobieta w pieknym aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde :O Hela musiała wygrać jako gwiazda TVNu? Tak jak cichopek?? I Guzik to nie gwiazda TVNu, tylko teatru :O To, ze wiekszosc nie wychodzi nigdzie i tylko slepi w okienko, to nie znaczy, ze okienko pokazuje caaly swiat. Steczkowska ma głos, ale lansuje sie nieproporcjonalnie do przygasajacej slawy i polskich warunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooo aniaaaa
no wlasnie sie czepiala.. a juz odpadl jej ukochany damiecki to juz w ogole. chora nieszczesliwa kobieta. zero klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahahaha
No nie ublizajcie hrabinie ;). Ona od poczatku tam pasuje jak swini kamizelka ,ale coz ... Niech dorobi do emerytury stare pudlo :P Wypadla z obiegu juz dawno ,a maniery hrabiowskie sie maaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeca musiala wygrac HELA
sorry, nie mieszkam w Polsce od lat, wiec znam Anie G tylko z TVNu. I to nawet nie ogladam HELI, ale trudno, zebym do teatru na nia chodzila skoro mieszkam pare tys. km od Wwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby chodziło TYLKO o taniec
nikt nie pytałby nas widzów o zdanie :O a skoro mnie ktoś pyta to ja grzecznie odpowiadam I BASTA !!!!!!!!!!! ANIU BRAWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooo aniaaaa
no dokladnie hrabina wyuzdana, ze ho ho. mam nadzieje, ze jej glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie guzik to pasuje porsch
porsche jak swini kamizelka , nie obrazajac swini oczywiscie ! guzik jest oblesna i mowie to jako jedyny facet na tym forum chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, skoro ktoś mieszka daleko, to raczej nie ma prawa glosu w kwestii, kto jest kim i z czego go znaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeca musiala wygrac HELA
no sorry, ale to TVN a nie teatr LANSUJE Anie GUzik. I temu nie da sie zaprzeczyc, ze aktorzy TV sa bardziej znani niz teatralni. Tak sie dzisiaj zdobywa popularnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooo aniaaaa
no wlasnie, plytki facet, plytko mysli i tylko wygląd dupy mu w glowie. matko, mam nadzieje, ze bedziesz bardzo nieszczesliwy w zyciu. pewnie juz jestes zgorzkniałym masturbujacym sie przed monitorem i zdjeciem dody, zapryszczonym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od hrabiny
A Ty jedyny na forum facecie co tu robisz? Zniewiescienie dopadlo czy jaki grzyb? Ty tez tu pasujesz jak swini kamizelka (i to bylo moje powiedzenie) ,nie ublizajac swini (a to juz Twoje ) :P:P Pajacunio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna nie jest idealna
Ideal ma piekne cialo i TWARZ, a nie tylko cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od hrabiny
No na posikanie sie nie pisze .Zamki dobre . Do bryndala tez nic nie mam i bym sie nie pogniewala gdyby wygral :) To taki nasz rodzimy Shrek :D:D:D Uwielbiam go i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi takich oblesnych bab
co sa przegrane w zyciu zazdroszcz innym lepszym aprobujac rowne sobie brzydactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie !!! ja wiem ze na tym forum wszelkie ludzkie uczucia są w zaniku... ale na bogów dajcie sobie spokój ! ok są rożne gusta ale bez przesady.... obrzucac gownem kogos kto się nie miesci w waszych wymaganiach? nie wiem jak przebiegał ten program bo finał to pierwszy odcinek który obejrzałam ... guzik wydawała sie milsza fakt... ale zatanczyła niezle , freestyle był swietny za to justyna miała genialny ten taniec w czasie którego ubrana była w ten czarny trykot :) za to była mniej sympatyczna i wyraznie faworyzowana przez jury :/ slyszalam opinie ze najlepszy był damiecki :D tak wiec nie bijcie sie na słowa bo o gustach sie nie dyskutuje i nie ma co psuc sobie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna jest idelana
liczy sie ogol a nie jeden element (np nos) zaloze sie ze bys z nia przegrala! pozatym nie ma fecta co by nie szalal za zgrabnym cialem , tak juz jest ze facet bardziej patrzy na cialo niz na twarz , kocha sie z cialem przeciez!A takiej figury idealnej nie ma ..... pozatym justyna jest szczesliwa ma super faceta jest bogata ma dzieci , to kobieta spelniona ,Guzik to zero brzydka koslawa gruba nikt jej nie chce No moze teraz poleci na porsche , z nia to bedzie fcaet tylko dla pieniedzy albo nienoramalny , bo taka jak guzik odrzuca faceta wrecz obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kflryuueiejs
Bądźcie sprawiedliwi, a nie kierujcie sie tylko swoimi upodobaniami. Justyna i Damięcki byli zdecydowanie lepsi w tańcu niż Guzikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu ta linia telefoniczn
telefoniczna dziala? o co u chodzi? sprawdzcie jak nie wierzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×