Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanko do dziewczyn

który podkład lepszy???

Polecane posty

Gość mam pytanko do dziewczyn

Witam Chce kupi jakis podklad, puder al enie wiem na ktory sie zdecydowac. obecnie uzywam revlon colorstay- niby jest dobry ale chce zmienic bo jzu klika lat ten sam stosuje. Szukam czegos kryjącego a jefnoczesnie nawilzającego . Dziewczyny poweidzcie czy ktoras z was uzywa ktoregos z podkładów Lumene - Double Stay - Long Lasting Makeup Dax Cashmere Mousse Make-up MARY KAY ~ Podkłady MOCNO Kryjące IsaDora Hydralight nie wiem na ktory sie zdecydowac Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko do dziewczyn
żadna nie uzywa ktoregoś z tych podkładów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:-( ja ostatnio zmienilam swoj podklad na YSL z pedzelkiem i jest swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazpalmaz
Ja od niedawna używam Maybelline -Superstay . Jestem bardzo zadowolona. Z wymienionych przez Ciebie nigdy nie używałam. Wcześniej stosowałam L'oreal lub Maybelline -Wonder finisch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ased145
max factor lasting performance jest kryjacy ale i nawilza duzo lepiej niz colorstay soft flex.colorstay stay natural tez nawilza dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tergra
Podkład Isadory jest wybitnie nawilżający, mało kryje i kolory niezaciekawe. Poza tym nie jest to z pewnością podkład długotrwały.Ale są dostępne małe pojemności za 20 i coś PLN. Można więc spróbować. Ale jest to wybitnie lekki podkład i myślę, że nie na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siux
ja polecam podkład Lirene!jest rewelacyjny i za niska cene ok 17zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzenie
Używam podkładu Dax mam raczej tłustawą cerę i przy codziennym stosowaniu wysuszał mi skórę a teraz używam go na dłuższe wyjście czyli wieczorna impreza i sprawdza się doskonale bo jest bardzo trwały matuje i jest lekki, natomiast na codzień używam Lirene matujący i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×