Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no to pijemy Zosiu - i za Tatę, i za Ciebie i za Gio :D własnie oglądam drugą porcję zdjęć - są cudowne :) - dzięki bardzo - wyślę Ci więcej swoich :P Margot - liczę na Ciebie w niezapominaniu polej martini oczywiście - uwielbiam :D Air - zdjęcie obejrzałam i zapisałam w specjalnym albumie :D a może byśmy pośpiewały? :P - ostatnio śpiewam bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ZŁAPAŁAM CHOMIKA !!!!! Tata go zobaczył pod choinką :P a ja go złapałam, ale teraz bolą mnie kolanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - gratuluję :D i co z tym piciem??? mam ochotę się dzisiaj upić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark? A o jakich szczegolach mowimy? Adres prosze do wysylki na moja poczte..Tyle szczegoly!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysylam Darkus i Mala mow czy dostalas druga porcje, bo lece na konto 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No mogę iść spać z czystym sumieniem. Żadne gryzonie po domu nie buszują, wszystkie zamknięte i szczęśliwe, mniej lub bardziej. Ten co go przed chwilą złapałam to cały czas podchodzi do miseczki i łapczywie pije :) przeleciał się pod szafami w kurzu to go suszy :) a teraz sobie śpi :D Ja idę w jego ślady, a jutro do kina na \"Ostatniego samuraja\" :D dobranoc papa aha !!! Kloss, Kachni, Kacha ----> wystąp !!! nie mogę do was wysłać moich zdjęć. Nie wiem czemu. Odsyła mi i nie chce dalej próbować. Postaram się jutro, może będę miała więcej szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra..pranie wisi ..gary pobite...szkło na stole ..:D Zosia..trzym ...piffko.....:D. Airka .....masz jeszcze choinke ...trzymasz do siego ..:P:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Borewicz. Dzieki! Trzymam. Trzeba bylo wczesniej to pomoglabym Ci z tym praniem! Jak bedziesz mial prasowanko wal smialo! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ..Zawiadamiam ze Kaya i Gio nie moga dostac sie na forum... Macie od nich pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zosieńko kochana 👄 Zdaje się że jeszcze nie miałyśmy okazji się bliżej poznać, mam tu krótki staż i na dodatek rzadko ostatnio bywam, no a Ty jeszcze rzadziej ❤️ 🌻 👄 Ściskam wszystkie Diably, ktore już pewnie poszly spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelko Zosia :D;)..było by wcześniej ..ale na jakis czas cafe sie zaciała...bo pewnie Matrix-y wycinały posty...to i pranie wyschło :D:D...ale w gardle nie :)..i szykuj ...jakieś tam wypieki...bo sie na kawe wprosze ...niebawem;) a pani Ordynator....to prosze ...lewatywe :P;):);)..po znajomości ;)..Kay tez ..a co .:D:D Dakota ...Danonku ...masz patyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borewicz :D a można coś mocniejszego? ;) jakaś taka cienka ta impreza dzisiaj :P :D a ja tak rzadko mogę się dorwać w weekendowe wieczory do kompa... buuu.... 😭 gdzie się wszystkie Diabły rozlazły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota...no dobra....ale jak nie będzie Ci smakować ...to reklamacji nie ma :P;)...trzymaj ..szkło...lejem ...winiaka pierwyj sort...zwany ..\'kwiat jabłoni\'..kiedys ..bardzo popularny ...w latach....młodości i mdłości :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalapie sie jeszcze na karniaka? :P :D Zaraz ide spac, bo jutro zaczynamy akcje malowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot... ale Ty to masz szcząście ...bi juz miałem z gwinta ...ciągnąć :D:D...no dobra...to uz Ci daje..[szkło zapełnione trunkiem wybornym[:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diablice i Diably :) poprosze o cos silnie rozgrzewajacego;) baaardzo dzis zamarzlam :) hoho, witay Zosiu :D 👄 a dla Taty 🌻 czy ktos tu jeszcze polewa? bo jakos mi wygladalo ze te maile wycienczyly wiekszosc towarzystwa :( :( Tygrysku udalo mi sie dojechac :D ooo,widze ze moja imienniczka na chodzie:D moze dzis wypalimy te faje Margot ;) czesc Dakota 🌻 za to ze jeszcze nie spisz :D no jak Borewicz? polewasz bo mi szklo placze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Margot Śmiało przyłączaj :D Borewicz, polewaj :D tylko od razu zapodaj jakiś sprawdzony sposób na kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktos swojskie wino ? jak tak to ja sie zalapuje na kolejke:) Mala -dzieki za zdjecie,przypominasz mi moja siostre( buuuuu zatesknilo mi sie teraz bo ona tak daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, dawaj mi tu mojego karniaka :D Nie ma to jak odrobina szumu przed snem ;) :P Zdiablona, 100 lat :D i zmykam do lozka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zdiablona 👄 Szybko wychyl kielicha, to się rozgrzejesz :D Borewicz, polej kolezance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...wchodzi sie coraz trudniej...:) Witam Dakotę i Witam Zdiablona ❤️ i Dziękuje. No to Borewicz dawaj jeszcze strzemiennego z dziewczynami i Tobą wypije i zmykam. A...ciasto juz Ci zostawiam...a na realne prosze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...to polewam ...ostatnie dozlanie ....w te wasze szkła...bo butla sie sucha robi ...na dzień dzisiejszy ..tyż sie do wyrka zbieram ... wiec zdrowaśka i ...kolorowych... Zdiablona tyż sie załapie :) Dakota ...a na kaca.to najlepszy...jest.....................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR -> nie mam pojecia, co sie dzieje z kaczka... Slij na ten drugi adres :) Chyba Ci go podawalam?:D Zosiu -> zdjecia super. Dziekuje. Bosze, jak ja bym chciala byc brunetka o brazowych oczach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam juz isc...ale Kachni powiem Ci cos...ja tez obejrzalam Ciebie i wieszco? Jak ja bym chciala być blondynka o duuuuzych niebieskich oczach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup w ten gupi dziób! :D Łykniem bo odwykniem :D Do zobaczenia następnym razem, Zosiu :) 👄 Dobrej nocy wszystkim udającym się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ,strzemiennego czy miotlowego? ;) taaa,jak ja sie nastawie na dzampreze o wszyscy zmykaja lulu😭 Dakota na kaca najlepsza praca;) posprzatamy pod wyrkiem :)bo tu zawsze problem po imprezie wszyscy i wszystko sie wala;D Borewicz Tobie szybko butla wysycha bo polewasz diabelsko ;) sie nie dziw :D Dark swojskie wino Ci chodzi po jezorku? ;) hihi,nastepne lato urobie specjalnie dla Ciebie :) Kacni,Mala i inni ja tez kce foty :) troche dostalam wczoraj :D dzieki ale nie mialam kiedy obejrzec jeszce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio kopnij kompa ;) i szybko wracaj :) Kaya tez :) bo chyba malo sie znamy :( wiec musimy jakiego braterskiego lyknac;) no to co Dakota same sobie polewamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×