Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

🖐️ wszystkim Akara, jeszcze raz 150 lat! :D 🌻 👄 ❤️ :classic_cool: Borewicz, ty juz prosze Ci bardzo zejdz, z moich kolanek, ok? :P:D:D wind 🖐️ :) Kachni, 666, bomba :D Mala, w koncu razem :D I jak sie podobala Twojemu Sloneczku Twoja nowa fryzura? Niech zgadne: byl zachwycony :D Jayka 👄 ja nie zapomnialam o zdjeciach, po prostu nie mam nowych :D Ale dzisiaj moze wyciagne Sylvain na sanki, wiec moze zrobimy jakies :D AIR, halny powiadasz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Akara, jeszcze raz 150 lat! :D 🌻 👄 ❤️ :classic_cool: Borewicz, ty juz prosze Ci bardzo zejdz, z moich kolanek, ok? :P:D:D wind 🖐️ :) Kachni, 666, bomba :D Mala, w koncu razem :D I jak sie podobala Twojemu Sloneczku Twoja nowa fryzura? Niech zgadne: byl zachwycony :D Jayka 👄 ja nie zapomnialam o zdjeciach, po prostu nie mam nowych :D Ale dzisiaj moze wyciagne Sylvain na sanki, wiec moze zrobimy jakies :D AIR, halny powiadasz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby ju zaczely sie problemy ze swiatlem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze przyjaciele wesolego diabla uczcili stosownie Twoje swieto Akaro, wiec i ja nie bede gorsza i zloze Ci zyczenia na forum:) Cudownych marzen Pieknego zycia Lata rozkoszy... Slodyczy bycia Usmiechu na ustach I w sercu i w duszy Zebys potrafila Innych w dloni kruszyc :) :) :) :) :):):) kociej mamie:) siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - wyslalam kartkę ale przychodzę jeszcze tutaj, zeby Cię uściskac! tak moooocno!!! Całuski. Pozdrsawiam wszystkich Jay...sorry...juz wysylam....; Airek - u mnie tez odwilz...:( Margot - jak malowanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry :-) Jakies dwie godzinki temu wstalam... :-O A to dlatego, ze poszlam spac o 3-ciej... :-( a to pewnie dlatego, ze chora jetem... 😭 😭 😭 Jak ja nie znosze miec zawalonego gardla i nosa...!!! gggrrrrrr!!! :-P buuuuuu. bllleeeeeeee, aaa feeeeee!!! hehe ;-) Sorki za takie durne powitanie, ale wlasnie tak sie czuje... :-O Mimo wszystko, doczlapalam sie do kompa i dobrze - bo nawet nie wiedzialabym, ze akara urodzinki ma :-D Slicznotko, Akaro!!! :-D 😘 Tysiac caluskow, sto lat i duzooo zdrowka, szczescia i milosci Ci zycze!!! ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 I dziekuje pieknie za fotki - na prawde przepiekna z Ciebie babeczka jest :-) Zosiu ---> teraz do Ciebie... ;-) Ty mi piszesz, zem ja ladna...??? hihi, ja siem do Ciebie nawet nie umywam!!! :-D :-D :-D Powiedz mi lepiej, w ktorym katalogu; zimowym czy letnim mozna Cie ogladac w nowych kreacjach... ;-) :-) Stokrotne dzieki za ciekawe fotki - przebierance i jak tylko bedziesz miala wiecej to slij!! Czekam, jak zwykle z wywieszonym :-P hehehe :-) Margot ---> a co to ja od Ciebie juz po raz drugi dostajem?? jakies teksty po francuski...hihi, zadnych fotek... :-( hmmm.... [duma, po brodzie sie drapiac] ;-) 😘 kasiek ---> dzieki Tobie tez wielkie! :-D Pozdrowionka i ucz sie pilnie, bierz przyklad z Kachni... ;-) 😘 Tygrysku ---> mam nadzieje, ze Cie nie \"przywalilam\" tymi 20-toma fotami z wystawy...?? hehehe :-) AIR ---> sorki, ale mialam chwilowe problemy ze skrzynka, dostalam duzooo fotek i siem zapchala. Ale juz jest pusta, wiec czekam niecierpliwie na Twoja buzke! :-) Polki jednak na prawde najladniejsze w swiecie sa!! Nie prawdaz Borewiczu i znudzony...?? ;-) Pozdrowionka dla wszystkich!! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Akara niech sie spelnia wszystkie Twoje marzenia:) Haneczka- dzieki za zdjecia ale z Ciebie laska:)I jaka opalona:) Zosiu-) Jay - a dostalas moje zdjecia?Bo wysylalam do Ciebie:) Margot - milej zabawy na sniegu:) Wpadam tylko na chwile bo musze pilnowac psa,wczoraj sie zesikal na wycieraczke pogryzl dzrzewo od kominka a dzisiaj rano zaczal mi jesc Biale jablka Johnatana Carolla i patyczki do uszu,musze pochowac wszystko co z papieru i drewna,dobiera sie takze do moich kosmetykow No ale bawia sie ladnie razem z Tasha i ganiaja teraz krolika oboje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> sto lat, sto lat niech żyje żyje nam... 🌻❤️🌻👄🌻 spełnienia marzeń :D dziękuję za zdjęcia - świetna robota :D a rzeczywiście nie było łatwo, sporo pracy musiałaś włożyć. Gratuluję :D :D :D Zosia ---> Tobie też dziękuję 👄 :D, niestety zrewanżować się będę mogła dopiero w czwartek :( Haneczka---> i Tobie dziękuję 👄 - rewanżu spodziewaj się podobnie jak Zosia i Akara w czwartek wiem, że obiecałam wcześniej, ale... dopiero później sobie przypomniałam, że do służbowego komputera (gdzie mam zdjęcia i także skaner) będę miała dostęp za kilka dni, bo... jestem na urlopie :D Wiecie co... ja naprawdę nie wiem, jak można zapomnieć, że się ma urlop ;) Toż to skandal jakiś :D Może coś ze mną jest nie tak? hmm... Miło zobaczyć Wasze kochane buźki 👄🌻 i Haneczka ---> nie chorować mi tu proszę :D życzę szybkiego powrotu do zdrówka :) Borewicz widzę, że pilnie pracujesz w dziale wysyłek ;) moja skrzynka dawno tak nie wyglądała :D 👄 Margot, DarkElf, Air, Zdiablona, mala, Jay, Kachni i wszystkie Diabły ---> ściskam Was wszystkich mocno 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka - proszę sie tu nie nabijac ze mnie i proszę mnie wiecej cos podeslac i wiekszego...a ustka rozowe w ogole mi sie nie otworzyly! Buuu. Hanka...teraz Ci wysle moje dzieci! I fotki z nimi! I jak mi zdradzisz kto to jest ten przystojniacha z psem to moze nawt wiecej Ci prześle lasko! ;) :classic_cool: Dakotka... no faktycznie...zapomniec, ze jest sie na urlopie to juz daleko posunieta przesada! ;) To wracaj z tego urlopu i slij nam zdjatka! 🌻 Darkuś - juz masz pieska? I co? Napisz jaki bo mnie chyba ominęły informacje na ten temat. Jutro wysylam rożową przesyłkę! : Tak Panie J-23 uśmialam sie znow dzisiaj...skąd pszę Pana Pan bierze te wszystkie rozchachaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ WSZYSTKIM...😘🌻 Przekazuje wiadomosc od Gio .....jest 😭 teskni za Wami nie moze wejsc na forum w dalszym ciagu walczy z kompem ...wirus ..😭 pozdrawia wszystkich Was i prosi o nie przesylanie maili do niej nie moze otwozyc skrzynki Kto z was chce darmowy program antywirusowy Worm Blast ten ktory obecnie grasuje w necie zglaszac sie do mnie ...wysle file .Ja mam juz go od 6 mies. i dziala super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Bylismy dzisiaj z moim sloneczkiem pojezdzic sobie na sankach. :D Ale bylo super!!! :D:D:D Dawno sie tak nie bawilam :D Z gorki na pazurki :D Zosia 👄 malowanko, to straszna sprawa :o Mialo sie zaczac i skonczyc wczoraj a bedzie dobrze jak sie skonczy jutro :o haneczko, duzo, duzo zdrowka ❤️ I zajrzyj porosze do skrzynki... tylko prosze sie nie smiac ;) :D Dark Elf, a jak sie wabi ta Twoja nowa psinka? :) Dakota, zajrzyj do krzynki :) Kaya 🌻 Witaj kochana! Prosze pozdrow Gio od nas! :) Ja tez za nia bardzo tesknie... Przekaz jej, ze jak wrocic wytramosze ja za jej gumowe uszy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ...przekaze napewno ...ale w obecnej chwili ja tez juz nie mam kontaktu z Gio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo! :-) Guten Abend! :-D Zosienko --> sorry, ale zapomnialam Ci po prostu juz wczesniej, w mailu odpowiedziec... na zdjeciu jest moj obecny facet z moim (niestety) ex-psem, husky... :-) Ciesze sie, ze Ci sie podoba, ale tylko na tym zdjeciu tak dobrze wyszedl...hahahahaha :-P :-O Trudno sie mowi i kocha sie dalej... ;-) Zosia - dzieci Twoje tez chcem ujrzec, jak najbardziej a i meska strone medalu by nie zawadzilo...hihi ;-) Ja tez jeszcze cos postaram sie wygrzebac, a obiecuje, ze jak ozdrowieje (bo teraz to nawet moj syn rodzony siem mnie dzis rano wystraszyl!! hihhii), to cykne cos nowego i posle wiecej i wieksze, i przede wszystkim swiezsze! (dopiero cala prawda na jaw wylizie...hehehe) :-O Dakotka i Margotka --> dziekuje za zyczonka - juz zdrowieje... staram sie przynajmniej! :-) KAYA --> jak tylko Gio sie pojawi to pozdrow ja i ode mnie! :-) Dla Was wszystkich pozdrowionka i trzymajcie sie dieplutko!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Akara jak mijają urodzinki ? Haneczka ----> kurcze staram się ale nie mogę wysłać, już się powoli zrażam i już mnie to wkurza ale nadal próbuję :) Biedna Gio ----> ja bym chyba gryzła gdybym nie mogła wejść. Wiecie jak mnie to forum uspokaja, właściwie to ten nasze diabełkowe zagłębie. Mam jutro imieninki :) dzisiaj miałam mini imprezkę rodzinną: mama, tata, babcia i moje kochanie. Mama pyszny torcik zrobiła :P ja mam wszystkie święta na początku roku a potem już nic aż do końca. W zasadzie na Dniu Kobiet się kończą okazje dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA, dziekuje 👄 Mam nadzieje, ze juz niedlugo wroci do nas nasza pani ordynator :) haneczka 👄 dzieki za odpowiedz! :) Ja tez poprosze o nowe zdjatka od Ciebie, bo o tych, o ktorych teraz Zosi wspominasz, na pewno nie dostalam :( No nic teraz uciekam, jutro czeka mnie pobudka o 4:15 😭 Ale to juz przedostatnia przed przeprowadzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haneczko ---> wyślij mi swój adres, bo może coś mam źle wpisane. Może masz też jakieś inne konta. No nie mogę ci tego wysłać, nie daję rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, wszystkiego naj.........naj....najlepszego z okazji Imienin :D ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia, przepraszam, odpisze jutro. Obiecuje :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka...ale masz perfum...Matko Kochana... Dlaczego ja nie mam... Tylu.... Ty je kolekcjonujesz? Nie uzywasz ich czy co? Poslalam Ci trozke fotek! Dzieki za nowe i chce na maksa! Kayu...odezwalas sie na gg a potem zniknęlas? mow co jest? Margotka...przezyjesz... mnie tez jak juz wszystko z tata sie unormuje czeka powazny remont. 🌻 Airka...pilnuj poczty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Moi, mam wielka prosbe, trzymajcie swoje diabelskie raciczki za swoja siostre Kach jutro o 9.00, bo idzie walczyc !!! Haneczka -> ja tez chce zobaczyc fotki :) Jesli Twoj adres jest pod nickiem, to wysle na niego moj :) Zosiu -> do mnie tez slij kofana, ile wlezie! Jak tylko skoncze sesje (mam nadzieje, ze jutro) to zskanuje wiecej fotek i wam posle :) Margot -> pamietaj przy malowaniu o trzymaniu kciukow ;) Za efekty nie recze hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K, AIR podaje jeszcze raz... ;-) maggy_vip@yahoo.de mam tez drugi, ale nie podaje publicznie, bo zawiera moje prawdziwe dane... :-P skrzynka na yahoo jest pusta, wiec musi sie udac!! :-O ;-) :-) 😘 Kachni --> bardzo chetnie, slij pierwsza, bo ja Twojego nie mam, a .... juz raz szukalam ;-) I trzymam kciuki jutro o 9.00 mocno!! 😘 Zosia --> hihi, perfumki uzywam, wszystkie prawie, ale nudza mi sie dosc szybko, dlatego kupuje zawsze od razu kilka na raz, albo prawie w jednym czasie... a ze mam duzo taniej od znajomej to.... :-D mam po prostu wiecej ;-) Jak bede jechala do Lodzi to moge Ci przywiezdz co nieco.... jak mi powiesz jakie lubisz :-) A do to Twoich nowych fot to....!!!!! hehe po prostu superek sa!! I przystojnego meza masz i sliczne dzieciaki, cala trojke!! :-) Bardzo mi sie wszyscy podobacie :-) 😘 A Twoje chlopaczki tez przystojne niedlugo beda, ze ho ho!!! ;-) Bedziesz sie razem z synowymi...hihi przebierala i na zakupy latala... :-P Co do zdjecia z nowa szminka to musisz sprobowac otworzyc go jakims innym programem... sa rozne takie w naszych kompach... pewnie maz Ci pomoze :-) Margociu --> Ty chyba juz wszystko ode mnie dostalas co tylko w swojej karierze fotografowania... wycykalam...hehe :-) Czyzbys nie miala Achillesa i husky??? [nie wierzy...] :-) 😘 AIR --> wszystkiego dobrego juz dzis z okazji imienin! 😘 🌻 :-) kto wie, czy jutro w ogole wstane do kompa... :-( Pozdrawiam Was diabelki i badzcie :classic_cool: na razie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus...probowalam wszystkimi mozliwymi...i nic... trudno... I proszę Cię...Ty mi tu z synowymi nie wyskakuj... A perfumy...coz na razie musze pozegnac sie z nimi... :) Tyle mi sie porobilo wydatkow..sama wiesz... musze oszczędzac co mam ...hehehehe (ostatnio Coco Chanel Mademoiselle - lubie slodkie zapachy) 🌻 Kachni ja tez trzymam o 9 kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia> zaraz przeloze pzrez kolano, gdzie sa Twoje zdjecia? mialy byc w mojej skrzynce.. wszyscy wtajemniczeni, tylko ja nie;-) i Borewicz nie mow, ze mam sie nie drzec, bede, bo tu mi wszystko kolo nosa przelazi;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay wyslalam na ten mail pod nickiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak postraszylam kolanem to juz inaczej;-)) ale nie mam Zosiu nic ...;-( a tu tyle sie naczytalam o Twoim modelkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jak dojda? Moze jakies inne konto masz? Nadrobimy...nie martw sie...na razie kilka poslalam...ale dostaniesz duuuzio...👄 Jak lubisz ogladac...Ja uwielbiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko 😘 Ty jestes niesamowita!!! :-D :-D :-D Nie mam slow, by opisac jak bardzo podobaja mi sie Twoje maile... :-D ;-) I to coraz bardziej...hihihihi ;-) Tak trzymaj! A co do perfumek to ja tez lubie Coco M. ;-) a jak bede jechala na wiosne do kraju to wezme Ci jakies ze soba jako prezencik zapoznawczy...hihi :-) Musisz mi tylko powiedziec, jakie bys chciala, a o reszte sie nie martw... no i zreszta pogadamy jeszcze w mailach konkretniej o roznych takich, jak kremy, szminki itp..... ;-) 😘 Albo nawet ciuchy, torebki i buty... hehehe ja mam duza torbe podrozna i do tego na kolkach... :-) :-P ;-) Jayka --> a Ty co biedulko taka wsciekla....?? hihihihi mam nadzieje, ze nie pogryziesz...? ;-) 😘 ja nic nowego dla Ciebie nie mam, wiec jestem \"czysta\"...hehe. Ale jak Ty masz jakies nowe ujecia to nie zapomnij o starej kumpeli z Europy...!! ;-) Papa, dziolchy! spac ide teraz juz na 100% !! :-) Buziaki na noc i kalaruchy pod poduchy! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka! No to ekstra! A ja tez juz wymyslilam prezencik zapoznawczy!!!! ale szaaa.... Co te z sierpnia weselne w blond Ci sie podobaly? A ja jakos rozmyta jak Madonna sie czulam.... Ty jestes niesamowita i zapytam Cie o cos co baaardzo mnie ciekawi...ale nie na forum...hahahaha ;) Jay...dostalas? Ja tez zmykam! Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×