Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej, JUTRO SA MOJE URODZINY! :-D (mowie glosniej, bo jak powiedzialam cicho, to nikt nie uslyszal :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot...dobra...polewam ...qrde....co to za olejki ...jakeś erotyczne ..że tak w oczy szczypie :P:D:D Airka ...dobra ...jakos przetrawie...ale może Cie osobiście w tygodniu nawiedze...to se dokładnie pooglądam ;p:P... ;) nastawiać szkło ...bo zamaszystym ruchem lejem ....eeeeenergicznie :D:Di zdrowaśka :D...za tych ...co czytaja !! a sie wstydzą :P Akara....jesteś ...czy kotu syszki cichaczem wyjadasz ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haneczka ----> dziękuję za twoje maleńkie :) zdjątko :D tobie też próbuję wysłać moje ale nie udaje się. Będę jeszcze jutro próbować. Na dzisiaj mam dosyć i idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans Kloss, ha! I tu Cie mam, kotku :D. Juz wiem kim jestes! :D Ja kotom niczego nie wyjadam, za to one mi chipsy wyzeraja :D. Hihihihi, margot, dobra ta kartka :D. Dzieki :D. Faktycznie trabie na calego :D. ale co mi tam, tylko raz w roku mam okazje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, ja pamietalam, kartke juz zreszta wyslalam :) Dostaniesz ja juz pewnie dzisiaj, bo data nie chciala mi sie zachowac, ale nie zagladaj - dopiero jutro :) Hans, zeby one tylko w oczy szczypaly :P:D:D:D AIR 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, za pozno, juz zajrzalam :D. Zreszta jutro caly dzien bede poza domem. No moglam sie wstrzymac do polnocy w sumie, ale nie pomyslalam :D. Wystarczy, ze prezenty od mamy i siostry od miesiaca leza nierozpakowane, bo wymogly na mnie obietnice, ze otworze dopiero w dniu urodzin :) (i tak co roku ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, powaznie, wybralam ta kartke zanim przeczytalam Twoje \"trabienie\" :D Powaznie :D To chyba jakas telepatia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oki Kloss, pożyjemy - zobaczymy :P Teraz łykam szybko coście mi tu naważyli i spadam do spanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, no to Ci sie udalo, hihihihihihihi. Ja bylam przeswiadczona, ze to po moim donosnym komunikacie taka karteczke dla mnie wybralas :D. Ide pod prysznic, zaraz wracam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, odpalam wrotki i ide spac! :) Dobranoc wszystkim! 💤 😴 akara, jeszcze raz 100 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat ......dzisiaj ci juz zaspiewam bo jutro nie jestem podlaczony do swiata .Akara ..wracaj z tego prysznica polane masz nie ...oj tam sam chyba wypije ..ale to nie elegancko bedzie ..poczekam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara...tos mnie rozwaliła na łopaty:D:D:D...dopieto ...poznałaś ...:D:D...po suszkach...hehe a ja myslałem..to będzie tajemnica..kolejnych wielokropków ;).......no ale skoro mówisz że masz urodzinki...to.... for yu!!🌻🌻+extra Margot...hihih..a co w kolano też :D:D:D...kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind, nie osliniaj mi szklanki! :D Chlupne sobie jeszcze przed prysznicem, bede dzieki temu donosniej spiewac :D. Kloss, ja sie tam na kropki nie patrze :D i dopiero po suszkach :D. Ptasie, mmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> Dalam Ci 5+ bo to taka prawdziwa, dobra ocena. Szostki to nowoczesny wymysl :) Pamietam, ze dostac 5 + w szkole to bylo prawdziwe wyroznienie... A jak weszly szostki, to sie sypaly jak z rekawa, prawie kazdy dostawal :D A ja sie teraz przyznam niekromnie, ze mam trzy szosteczki w indeksie :D W kazdym badz razie - odwalilas super robote. :) Wszystkiego naj naj naj z Okazji Urodzin :) Oczywiscie 18-stych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kachni, mala kujonico ;-). Szostki w indeksie... kurcze, co Ty, geniusz jestes? :D Ronald wrocil do domu, za 10 minut bedziemy swietowac, wiec sie zegnam z panstwem na wszelki wypadek juz teraz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni a te szustki to oceny cy numer indeksu ;)....kujon, kujon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tylko nie kujonico :D Jak juz cos to Diablico :D Poprostu prowadzacy docenili moja frekwencje (hehe) dobre oceny z kolosow (hehe) :D Milego swietowania!! ❤️ Sama bym sobie strzelila wodeczki, jak bum cyk cyk. I nawet zapalic mam ochote, a nie robilam tego juz od hoho!!! :o Wszystko przez ta sesje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wid, tak, mam szatanski, diabelski numer indeksu: 666 :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! mam cie ! to moj ! Ktos mi go zakosil w 1473:) Wysle zefira zeby ci go odebral ....koniec z toba :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)ja tu tylko na momencik STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM NIECH JEJ GWIAZDKA POMYSLNOSCI.....AKARA juz masz urodziny :) 👄 🌻 wypijcie w moim imieniu wszyscy za zdrowie Akary :)zajrze inna raza,dzis nie moge,moze pozniej mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind...com zakosił to nie oddam :P:D Kachni...masz chipsy .....cos bym zjadł :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chipsy, miski zdjelam, prosze bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czipsy smakuja jak skrzydla nietoperza .....mniaaaaaaam .O rany to sa skrzydla nietoprza ...dajcie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy birthady to you Happy birthday to you Happy birthday dear Akara Happy birthday to you Akara - niech Ci się szczęści Od 29 strony nie czytałam, bo lekko wstawiona jestem Byliśmy ze Słoneczkiem na operze - Nabucco - a teraz siedzimy w domciu i pijemy porterka :D do sklikania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...no prosze...jeszcze ciepłe...chipsy,no to w zamian trzymaj chłodne piffko :)...a z ta frekfencja to nie przesadziłas ...miałaś 100%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 100%... :D Stuprocentowe 90F. Nikt nie jest na to obojetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dzielace sie zdjeciami kobieciny zapomnialy o mnie;-(( wstreciary, normalnei zaraz zaczne tupac nogami, jedynie Borewicz po 8 mailii na skrzynie sle;-)) akara> cudownosci na kazdej plaszczyznie swojego zycia dzis w ramach teskonty za domkiem siedzialam na telefonie pol dnia, potem jezdzilam samochodem pol dnia a teraz.. hmmm wieczorek/noc juz i sprzatam hihihi kiedy ja w koncu usiade jak czlowiek w jednym miejscu i zaczne miec czas dla siebie?;-( pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay...cicho ..sie nie wydzieraj:D...nie widzisz...że chapią ...a ja im ..sznorówki..powiązałem :P...sie rano ..zdziwią :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz> to trzeba bylo od razu mowic, juz sie nie dre;-) a niech sie zdziwia nalezy sie.. ale sie beda przewracac jak kregle hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akarko -----> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Więc żyj nam 100 lat i uśmiech miej na twarzy, niech życie ci da, to wszystko o czym marzysz :D WODNIKI GÓRĄ !!! A w Poznaniu odwilż. Śnieg był i znikł :P deszcz pada i wieje chyba Halny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×