Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Darkuś ----> nie rycz , glupia baba!!! jedziesz bedziesz miala super robote zobaczysz!! :D Margotka ---> nie zagadalas :D zyje :D :D :D Zosia ---> 👄 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- dzieki za przutulanki i glaskanki:)nikt nie mogl uwierzyc w to co powiedziala ta baba Kirk i jego koledzy z pracy byli w szoku poszlismy razem na lanch i wypilam 2 piwka troche mi lepiej ale znowu sie czuje niepewnie jezeli chodzi o angielski przez ta babe.buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkuś ---> miej ja gleboko gdzies!!!! jedna glupia jakies bzdury gada, nie przejmuj sie!!! Sluchaj sie Korka i swoich znajomych :D Przeciez wszyscy Cie rozumieja i problemow z dogadaniem sie nie masz :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tygrysek:) ide sie poprzytulac do psiakow i do Ciebie w wyobrazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku, co za glupia baba! Nie placz, kochana! ❤️ Jestem przekonana, ze Twoj angielski jest bardzo dobry! Po prostu sa tacy ludzie na tym swiecie (wiem to z wlasnego doswiadczenia), ktorzy nie chca nas zrozumiec i juz... A ta baba pewnie szukala dziury w calym! Nie przejmuj sie ta idiotka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Elfik jakąs zlośliwa kretynką! Babsko zazdrości ze jesteś ladna i miła dziewczyna...i że mowisz w kilku językach.hehehehe bo ona pewnie jeden zna...i ma dopiero bariere..Menda jedna... Przytulam Cie i caluje...👄 a baba niech spada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margot:) z drugiej strony mysle ze moze tak musialo byc ze to nie jest najlepsza praca dla mnie moze powinnam zajac sie tym co mnie naprawde interesuje .... cholera ale mam dola a wszystko tak fajnie sie zapowiadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po pracy ...w domciu siedze ...i marze o porzadnym spansku ...takim dlugiiimmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, powiedz sobie, ze nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo :) I zadnym razie nie daj temu babsku podkopac swoja wiare w swoja znajomosc jezyka! ❤️ Zosia, Kaya po buziaku dla kazdej z Was 👄 👄 Tiger, to super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj z powrotem :D Zdiablona dokładnie :D witam siostrę również ;) Tiger u mnie teraz taka jedna fantasy ;) Margot ;) Zosia :D Dark Elf - wstrętne babsko - może byłaś za dobra... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku..odpisalam Ci na maila dotyczącego The Sims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkuś Elfik ----> nio wlasnie, pozytywne myslenie to jest to :D Ta praca nie byla dla Ciebie!!!! :D Za dobra jestes :D stanowczo powinnas sie rozejrzej za czyms co Cie interesuej :D Majorek ---> jaka?? (ksiazka)?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo nowa stronka :) Kaya cześć ;) Tiger hhihi no nie wiem.. czy tak mogę zdradzić.. ;) Zosia - ja też ;) Dark Elf - może masz rację, może rzeczywiście skoro tego nie \"czułaś\" .. i potem jeszcze musiałabyś się ewentualnie męczyć.. hehe... może to właśnie przeznaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku...bo na ciebie cos lepszego czeka...to dlatego :) a ta baba to dopiero zobaczy co ja spotka za robienie przykrosci taaakiej Diablicy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik ...nie martw sie wiesz jak takie babsko uprze sie to lepiej zostawic w spokoju , napewno dostaniesz lepsza prace , ta widocznie nie byla dla ciebie ... no glowa do gory Margot ...dawno ciebie nie slyszalam ...fajnie widziec cie pod luzeczkiem ...ja tez bylam ostatnio poza zasiegiem kompa ... majorek ...🖐️ zdiablona ...🖐️ tygrysku ....hooop ....jestes 😘 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek zobacz... i odpisz...albo wiesz co odezwij sie na gg ale powiedz ze to Ty..bo stracilam liste kontaktow i zaraz moj Bartek Ci wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ----> muf i nie marudz, cio to za ksiazka :D Kaya ---> ojej dla mnie :D dziekuje :D Ty tez masz 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - obawiam się, że nie wyjaśni :) bo ja już nie takie przechery z simami przechodziłam ;) ale masz rację - tak będzie szybciej :) Tiger... noo... dobrze :D \"Żywioł ognia\" - Martha Wells

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> buu nie znam :( ale sie dowiem o czym to jest :D a moze Ty mi zdradzisz?? :) plsssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - dostałam ją w promocji, bo zamówiłam inną superfajną (\"Jhereg\" - Steven Brust - świetna seria, ae czytałam tylko tą :D). Spodobała mi się i jest naprawdę wciągająca, poza tym bohater to facet ;) Przepiszę Ci co jest napisane na tylnej okładce ;) ale.. to może na maila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cio tam Diabołki kofane? po kątach się pochowały ? :) Dark - to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tu jeszcze chyda niebyło. Ale tu się szybko cyferki zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam się zaczynam mówić ludzkim głosem. I nazywam się Dziwak oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witam Dziwaka :) Tyś nowy - niepodrabiany.. czy jakaś podszywka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze spicie?????? :P :D :P POOOOBUUDKAAAAAAAAAAA!!!! Kiedy rano wstaja Diably Wszystkie Anioly dawno padly :P Usmiech na pyszczku zniewala Ich urok wszystkich powala :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nio starczy tego wylegiwania sie do poludnia!!!! :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim 🌻 ❤️ ... coś mało dzisiaj Diabołków... wolna sobota przecież ...:P :P uwaga śpiewam .... :P To dla tych co odśnieżali oraz wczoraj w kafe balowali gorąca kawa podana jak zwykle z samego rana :) :) :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, ja tez już nie śpię ;) łał Tigre - super dziś ta piosenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Vacik się zjawiła i też piękną rymowankę walnęła :D (ja też rymłam? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac ...wiec ..czesc wam ..! 33+vat ...zajrzyj do skrzynki... Dziwak ...jestes diabel czy diablica ...bo ja \"dziwaczka \"...i super ze juz nie bede sama w gronie ..\"normalnych\"..!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×