Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Vacik ---> sa, dziekuje :D z tego co widze, to Majorek mialanracje :) Z Ciebie sliczny Diabelek a z dzieciakow przystojne diablatka :D dokladniej obejrze w domq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara.. powodzenia ;) Tiger - ja myślałam, że ten większy to raczej Jej Anioł a nie potomek.. ale.. musiałam bokiem oglądać tak jak dostałam, więc może nie dojrzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmykam do mojego Anioła do pracy (bp teraz na uczelni heihei) i nie wiem kiedy znów będę pod zasięgiem internetu ;) 🖐️ 🖐️ ❤️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek... :)... dzięki ...:) :) ... Tygrysku ...:) ... ja chyba nie mam Twich fotek ...:( :(... a kcem baaaardzo !!!! :) :) kto mi jeszcze nie ukazał swojej buźki ....??? :) :) .... wszystkich obaczyć kcem... :) :) ... przyślijcie mi ... plizzzzz !! ... odwdzięczę się...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ----> ja tez porzdanie jeszcze tych fotek nie obejrzalam, bo musilam dyskretnie je ogladac ;) Vacik ----> jak tylko wroce do domu to podesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek :) .... Tygrysek :)... mój Anioł to już stary Anioł...:( :(... następnym razem przyślę Wam fotki ze starym Aniołem... :P :P.... to są na prawdę MOJE Diablątka...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... do Ciebie też wysłałam zdjęcia ale wróciły...:( :( ...masz chyba zapchaną skrzynkę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air tylko pozazdroscic. Szusowanie po stoku, ja tego nie potafie, ale fajnie popatrzec jak inni to robia. Baw sie dobrze. majorek wreszcie jestes, fajnie, ciesze sie:) Nie wiem skad ta zmiana. Z nocnego diabelka zmienilas sie na porannego:) Tygrysek tym razem minie uprzedzilas w budzeniu :D 33+vat 🖐️ :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, jakby vat nie napisala, ze to jej potomek to tez bym sobie pomyslala, ze raczej partner. Vat, przyznaj sie wiedzmo, odkrylas eliksir wiecznej mlodosci? ;) Super laska z Ciebie, jakim cudem dochowalas sie takiego dragala? O mlode latorosle jeszcze bym Cie mogla podejrzewac, ale prawie dorosly chlop? Jak to mozliwe przy Twoim mlodym wygladzie? ;) Dostalam dzis prezent od dziewczyn ktorym robilam makijaz - bon do najwiekszego sklepu dla wizazystow, czyz to nie slodkie z ich strony? Milo mi sie zrobilo :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełki kofane ❤️ 🌻 ....ale jesteście miłe :) :) ... dzięki za pochwały... 🌻... to jak wyglądam zawdzięczam tylko losowi... ;) ....ale musze się przyznać że i tak się czuję... jakbym miała 20-parę lat :) :) ... chociaż można powiedzieć że receptę na młodość jednak mam ;) .... uśmiech kosztuje mniej niż elektryczość i daje więcej światła...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ----> obejrzalam zdjecia raz jeszcze, tym razem porzadnie i przylaczam sie do choru pochwal :D Wow!!! Naprawde laska z Ciebie, a starszy synek, przystojniaka!!! :D Teraz Ty sprawdz maila :D Znudzony ----> Twoje budzenie sie nie liczy :P Bo Ty gdy robisz pobudke, to idziesz DO lozka a nie Z niego wstajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P Vacik - a ja nie dostałam :( zaraz Ci cos wyślę :P oczywiście, ze ciągnie mnie w stronę Anioła Niepokornego bardziej, niż w stronę papierków - dziisaj Go nei ma wprawdzie, ale do papierków i tak nie siadam :D chyab idę spać dostałam takie sobie wieści i nic mi się nie chce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała... nie ma sprawy :) Tobie też wyślę...:) :) jeżeli zdążę to jeszcze dzisiaj a jak nie to na pewno jutro będziesz miala moje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Diablice :P... Wy tu mnie chwalicie a mnie szczęka opadła jak ja zobaczyłam Was :) :) ... qrcze :) ... same laski są pod naszym łóżkiem ;) :) :D ... mała :) ... Tobie też już wysłałam ale nie wiem czy doszły ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziękuje Vacik za zdjecia... no faktycznie...chyba szybko mialas tego starszego? A co to znaczy stary aniol? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zosiu 🌻 ... stary anioł to mój ślubny :P ... nie jest stary wiekiem ale z wyglądu dużo starszy ode mnie ... ;) ;) ... i z poglądów ...:P ... wścieka się strasznie jak siedzę długo przy kompie ;) ... dobrze że nie widzi teraz co na niego wypisuję...:P ... ale w sumie to dobry chłopisko ...:) :) :) ... ❤️ ... ... :) nie tak bardzo wcześnie urodziłam tego starszego ... miałam wtedy 23 lata... :) :) ... ale to były piękne lata... szkoda że tak szybko minęły... :) ... dawnych wspomnień czar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vat........a zdiecia dla mnie??? buuu jak zwykle wypadlam z obiegu ..buuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA... :) ... Poszły i do Ciebie... ;) ;) ... ale ja Twoje też chcę ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku kofane diabelka! :) Wpadlam, jak zwykle ostatnio, z biegu :D Moje nowe mieszkanie zaczynam powoli odgruzowywac ;) :P Pewnie troche jeszcze czasu minie jak sie tutaj zadomowie, ale i tak jestem cala happy, ze juz najgorsze (przeprowadzka sama w sobie) ma za soba :) 33+vat, ja tez zdjecia poprosze, tylka bez faktury do zaplaty ;) :D tygrysek, postaram sie odpisac juz jutro... tak wieczorkiem... :) Zosia, wielkie ❤️ dla Ciebie Gio, a ty gdzie sie podziewasz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo!! :-) Witam po krotkiej pauzie... Zosia jest??? No a ja o niczym nie wiem... :-O Witaj kochana i calusy slodkie dla Ciebie 😘 Sciskam Cie mocno! 🌻 :-D Jak tam zdrowko, sloneczko? :-) Gio 😘 🖐️ ;-) vacik foty sle? ale chyba nie do mnie :-P :-( :-O Ja tez chcem laske obaczyc... 😭 akara - jak tam Twoje rzesy? sa juz na pokaz?? Pozdrowionka dla dawno nieobecnej KAYA 🌻 i wszystkich dialow razem wzietych!! Buziaki dla Was 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Haneczka:) Zosia:) Akara- ja tez chce rzesy jak sa juz wywolane:)Aaa poznalam dziewczyne ktora chodzi do szkoly kosmetycznej czuje ze bedziemy miec duzo tematow do rozmow:) Vat- wysle Ci moje zdjatka wkrotce( czyt.jak sie zmobilizuje zejsc na dol do drugiego kompa w ktorym mam zdjecia):) Gio:) Dzisiaj bylam na szkoleniu bede chodzic na nie do piatku a we wtorek otwarcie restauracjii,mam nadzieje ze dam sobie rade,musze nauczyc sie menu,dzisiaj uczylismy sie programu wprowadzajacego zamowienia do komputera,nie wyglada strasznie,no ale treninmg czyli mistrza,mamy jeszcze kilka dni na trenowanie,podoba mi sie na razie poznaje coraz wiecej ludzi i o to chodzi:)Mielismy tez ciekawa pogadanke o trikach psychologicznych w branzy gastronomicznej.Jedlismy tez lunch wow ale wielkie porcje maja w tej restauracjii oczywiscie zjadlam tylko polowe.:) Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun tzu
i co wy wiecie o przemijaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie umiem sobie z nim
poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale
przemijanie trudno przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik - dzieki :-D 😘 No rzeczywiscie, laska nie z tej ziemi ;-) i jaka mlodziutka! A duzy synek w sam raz dla mnie! :-P :-D hihi ;-) Darkus :-) Ty opowiedz lepiej cos wiecej o tych trikach ;-) kcem je poznac :-) no i powodzenia w nauce i po otwarciu lokalu zycze! Margus! 😘 Ide spac, dobranoc diabelskie nasienia! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam już chyba do WSZYSTKICH !!! ... :) :) Teraz czekam ja na zdjęcia od WAS ;) ;) 💤 ... idę już spaćku bo przez te wysyłanie nie wstanę jutro :) dobrej nocki wszystkim życzę buziaczki przesyłam 👄 do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przemijaniu to ja nic nie wiem i szczerze mowiac... nie chce wiedziec :P. Juz Aniolowi zapowiedzialam, ze na 25te urodziny chce serie zabiegow przeciwzmarszczkowych, bo od tego ciaglego szczerzenia pyska zmarszczki mi sie robia wokol ust i oczu. Zgodzil sie :D. A w ogole to obzarta jestem strasznie, bo Aniol uznal, ze skoro konczy mi sie moj roczny okres \'nicnierobienia\' trzeba to uczcic kolacja i zaprosil mnie do jednej z najbardziej \'trendy\' restauracji w Amsterdamie. Cudowne miejsce, nastroj nocnego klubu z lat 50tych (wystroj w czerwieni - moj ukochany kolor- i aksamicie), a jedzenie, mmmmmmm :). haneczka, Dark, moje \'rzesy\' sa w pudelku i czekaja na wywolanie :). Jak nie zapomne to jutro zaniose, powinny byc w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumi
Ja też kiedyś stwierdziłą, że używam kremów w tym celu, żeby zmniejszyć oznaki upływającego czasu. Ale? co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- hihi ja tez mam obsesje na punkcie mimicznych zmarszczek o takich zabiegach jeszce nie mysle ale za pierwsza wyplate (jak mnie nie wywala z tej pracy)zamierzam zaszalec z kremami,raz sie zyje:)Na kolorowych kosmetykach moge oszcedzac ale na kremach nie:) Vat - wyslalam Ci moje zdjecie widzialm tez Twoje wow wygladasz mlodziutko a z tym starszym z synem to wygladacie jak brat z siostra:)Zaraz sie zaczne Cie pytac jakich kremow uzywasz:) Haneczka -triki psychologiczne to np gdy pracujesz jako kelnerka i np polecisz klientowi jakos potrawe mowiac o niej pozytywne rzeczy i kiwajac przy tym glowa w gescie potwierdzajacym to wtedy jest trudno klientowi powiedziec nie.jest to sprawdzone psychologicznie:) ide spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×