Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrys - piosenka przyda się następnym razem :D dzień dobry jak to dobrze wstać późnawo i do pracki ruszyć żwawo :D dzisiaj długi dzień przede mną, wrócę do domciu nocką ciemną :D pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - zdjęcia są super :D i Ty też wyglądałaś ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ----> to na co czekasz?? Wracaj do lozeczka :D Akara ---> jak zwykle jestem pelna podziwa dla Twojego geniuszu :D Super zdjecia!! Te drugie rzezsy wyglada calkiem fajnie :D jak mrugasz oczkami, to faceci chyba biegna na kazde Twoje zawolanie?? ;) Ghana ---> ech chcialabym moc spac do 7.... :P Mala ---> tiak jest!! moze jutro uda mi sie odspiewac ja z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :D akara - tak dostałam zdjęcia, oglądałam, wyglądasz na nich super, chyba najładniej na tych z gąszczem rzęś (co nie pokazałabyś się w nich) - i rzesy niezłe, a metamorfoza też bardzo ;) błazen ;) jaka ładna pobudka :) ale mleka.. to ja nie lubię.. o Tygrynio ma rację - mleko to do kawy moge dolać :) ghana - Afryka rzeczywiście jest pocigająca :D W Kazimierzu byłam jeszcze w liceum - tam wokół rynku (chyba to rynek :) ) tam gdzie studnia jest - są knajpki, do zwiedzania też chyba coś, pamiętam jakieś ruiny fajne, jakis kościół, i taka góra z krzyżem (?) - jak mówię, dawno to było :) Air ;) mała ładna rymowanka, tylko temacik smutny.. uważaj jak będziesz wracać, bo to różne dziwne się pałęta po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - dzięki za info ;) Może ktoś więcej pamięta? Chociaż w sumie najlepiej samemu zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.. zapomniałam na śmierć!! Macie POZDROWIENIA od Alexis_ :) :) :) ghana - zdaje się, że jesteśmy ten sam rocznik, i też skończyłam studia dopiero, tzn. skończyłam chodzenie na zajęcia ;) tylko mi praca do napisania została.. i tu się strasznie ociągam.. i nie mogę się wziąć.. i weny też nie .. i .. ;) :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. i pewnie ghana nie wie, że światło gaśnie z początkiem nowej strony.. i pewnie nie wie jak sobie zaświecić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek O.K. niech bedzie, hi hi :) ghana:) AIR :) mala :) majorek :) Wlasnie wstalem i mam zamiar zjesc sniadanie i napic sie kawki po grecku, mniam, mniam. Za okniem swieci slonce i temp. -2stC. Zapowiada sie ladny dzien. Wczoraj mielismy trzygodzinne szkolenie w pracy na temat pracy w zespole i jutro nastepne 3 godz. Jak mnie te szkolenia nudza :) takie glupie pranie muzgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -----> tiak jest pozdrow Alexis_ :D Mnie ona pewnie nie kojarzy ale ja ja pamietam :D Z rana mleko?? Nieee ale kawa z mlekiem??? Tiaaaak!! :D Znudzony ----> na temat pracy w zespole to moja kolezanka magisterke pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryj, poranne wstawanie mi nie sluzy. Dzis na kursie bylo lepiej - inna nauczycielka, jak to wszystko zalezy od tego kto uczy! Bawi mnie powrot do szkolnej lawy, tym bardziej, ze ja to lubie po prostu i szybko lapie polecenia i robie zadania (znowu sie wyrozniam, ze tak nieskromnie powiem :D). Ide poodkurzac a potem do fitness klubu - potrzebuje kopa energii, bo jak juz padne na ten ryj to sie chyba nie podniose ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj znudzony :) u mnie śnieg pada ;) Dzięki pozdrowię :D tak w Niemczech :) Hej Tygrysek - zobaczymy czy pamięta ;) Tak, też pozdrowię od Ciebie. Taaak hehe wiemy co dobre z rana :D Czołem akara - ja też nie lubię wczesnie wstawać, odzwyczaiłam się przez te 4 lata.. i co teraz będzie jak będę musiała nagle i już tak.. na dłużej.. ;) No tak, z Ciebie to zdolniacha przecież:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ :D:D Majorek. Ciepło mi ;):D Śnieg u mnie też pada, ale za miastem ;):P:D Nie rozumiem skąd tyle bałwanów w mieście :D Cześc wam wsiem :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzień Dobry .. może z za-miasta zemigrowały.. ? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..Prosze Was Wszystkich Diably kochane...Trzymajcie kciuki za Ojca Gio...mial dzis cięzki zawal...lezy nieprzytomny na OIOMIE...Proszę Was kto moze...kto potrafi modlcie sie ze mna za niego i Gio...Ona jest zalamana...calkowicie zalamana...Bądzmy z nią prosze Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Swieta, to straszne! Nie wiem co powiedziec, Zosiu... Pozdrow Gio i powiedz, ze jestem z nia myslami jesli bedziesz miala z nia kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - trzymam kciuki i modlę się - dawno tego nie robiłam, ale ... Zosia - pozdrów Ją ode mnie Majorek - zdjęcia pierwsza klasa :) na razie znikam - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akarus..mam caly czas... po 21 bede dzwonila...Trzese sie jak osika...bo wszystko do mnie wraca...serce mnie boli....ryczę razem z nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> bo Ty jestes the best na kazdym polu :D wyregulowalam dzis brwi :D moge Cie raz jeszcze wykorzystac?? plsss Musze, bo szykuje sie spotkanie z dj-em :D Podpowiedz jakie kolorki makijazu by mi pasowaly, proooooosze :D Majorek ---> dzieki :D yep z rana najlepsza jest kawa z mlekiem!! :D jakie sliczne zdjecia :D Zosia ----> przekaz Gio, ze kciuki trzymamy!!! oczywiscie, ze z nia jestesmy!! ❤️ czy juz cos wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, trzymaj sie jakos... Tygrys, napisz mi jaki masz koloryt (wlacznie z nowym kolorem wlosow), bo zdjecia moga byc przeklamane. Musze wiedziec jaki masz odcien skory i kolor oczu (na zdjeciach nie widac). Zaraz poszukam w starych mailach, moze juz mi napisalas a ja sklerotyczka zapomnialam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam ..bez zmian...lezy bidny...i aparatura oddycha za niego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi że się nie odzywałem nie za często wpadam na kawkę. Mie jestem żadną podszywką tylko zwykłym dziwakiem po prostu. Trzymak kciuki za ojca Gio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×