Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Cześć :) nie wiem czy ja już coś wysłałam czy nie, bo znowu nie pojawiają się na bieżąco wpisy :( więc napiszę one more time może uda się przepchać :P Nie wiem co mam wam napisać. Zimno jest, ja chcę wiosnę, już niedługo będzie kalendarzowa :) bla bla bla nie mam głowy. Napiszcie mi czy dostaliście moje zdjęcia z nart bo wysyłałam częściowo ale nie wiem kto dostał a kto nie. Zbieram zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...no ja nie wiem czy ci sie uda mnie wykopac z wyrka pod wyrko:P :D ja mam melodie do spania...chyba stane z Majorkiem w zawody:D Znudzony...o...wczesnie wstajesz:) a czy To Zyjace czasem nie porwalo tego spod wyrka ...tego twojego osobistego i teraz go hoduje tylko dla siebie:O Zyjacy....czesc...przyznaj sie skad ten diabel bo bedziemy dzgac widlami ;) :D Ghana nawet nie mysl o nartach....bo zima wroci ;) Air hej :D a nie poprasowalabys za mnie;) :) Kaarani 🖐️ Kłapoucha witaj...te uszy to od jakiego zwierza oderwalas:P :D :D no i 👄 wszystkim fanom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurka wodna gdzie są nasze wpisy?? hallooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> jakto gdzie sa wpisy?? w ciemnosci siedza :P :D U mnie dzis bylo cieplutko i slonecznie caly dzien :D Zdiablona ---> Ty sie nie boj, ja juz Cie obudze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam bardzo znam już jedne wyniki - są dobre :) na drugie, ważniejsze, czekam jeszcze - mam nadzieję, że będzie równie dobrze, jak poprzednio :) Gdy Diabła smutek dopadnie Zaraz inny Go przygarnie ;) dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ---> no qrcze, kiedy Wy zacznie sie mnie sluchac?? Przeciez mowilam, ze wszystko bedzie dobrze tak?? I jest!! A drugie wyniki beda jeszcze, wiec uszka do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabołki... wszystkich sciskam serdecznie (zusammen sciskam, bedzie ciekawiej ;) ) , wpadam jak po ogien i z zapytaniem... ktora z was to Aneta? bo dostaje emalie, ale nie znam adresu...a ze walcze z wirusami to moge to wywalic...wstrzymam sie troche, narazie nie otwieram ale jak siem nikt nie odezwie to robie sprzatanie. GIO...całym serduchem ja z tobą 🌼 Zosia, :) 🌼 Air... 🌼 i dla wzystkich innych diabołków tysz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio sprobuj odnalezc w sobie sile ja jestem przy Tobie...trzymaj sie 👄 Zosiu👄 sama wiesz jak niewiele moze czlowiek przytulam was obie najmocniej jak umiem a to dla Twojego Taty Gio, mysle ze to mogloby byc jego motto: \"bylem kim jesteś jestem kim będziesz pomódlmy sie wiec o siebie nawzajem\" ja zrobie to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie napisałas Zdiablona. Dziękuję Tobie w imieniu Gio i swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> ❤️ (Zosia przekaz Gio, ze jestesmy z nia myslami caly czas) ❤️ Kasiek ---> o ile nic nie poplatalam to Mala :) Zosia ---> boshe, jak Ty slicznei wygladasz :D Super fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, kochana ❤️ ❤️ ❤️ Lacze sie z Toba w Twoim smutku! ❤️ ❤️ ❤️ i przytulam tak bardzo, bardzo mocno ❤️ ❤️ ❤️ Zosiu, dziekuje za fotki! :) Jakas ty piekna, qrcze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta... wyrazy wspolczucia jestem z Toba myslami 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ❤️ dostałam wyniki - nie są dobre :( - te najgorsze też nie, ale ... chyba niewiele brakuje :( na razie się trzymam ale nei wiem, jak długo dobrze, że Anioł Niepokorny jest przy mnie - i przy mnei będzie pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio Margot:) Zosia:) Czy ja Ciebie kiedys nie widzilam na okladce jakiegos magazynu? dzieki za zdjecia piekna jestes:) Mala❤️ Mam nadzieje ze sie jakos podkurujesz i ze te wyniki nie sa takie zle na jakie wygladaja. Caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ----> ❤️ ❤️ Mala ----> bedzie dobrze, najwazniejsze ze nie sa najgorsze, musisz zobaczyc szklanke w polowie pelna a nie pusta ❤️ Bardzo dobrze, ze masz Aniola obok, przytul sie mocno i zapomnij o zlych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio -----> bardzo bardzo mi przykro. Ja nie wiem co robić, serce mi chyba pęknie..... Za dużo myślę, za dużo czuję......... duża 👄 dla wszystkich. Kocham Was, Nie chcę znowu czegoś zaniedbać. Boże dlaczego tylko tragiczne wydarzenia pozwalają nam zrozumieć więcej. Pocieszam się tym, że przez to, wszystko ma jakiś, chociaż najmniejszy sens. Otwiera nam serca i umysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Aneta to ja :D a leczenie - pewnie będzie długie ... nie poddam się Zosia - cudne zdjęcia :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO......... ❤️ Zocha....to ja wczesniej nie widzialam, że ty oczy carne prawie ze masz.... prawdziwa diablica ;) Mała, no juz siem zorientowałam, zrobiłam dochodzenie niczym Sherlock Holmes :) zdjecia piekne....aha,i wlasnie moje konto na kn ma kryzys wiec lepiej slij na poczta.fm.... Tigre, ty to masz łeb (tak siem mówi jak kto mundry...nie zeby mi o takiego prawdziwego łeba chodziło) Air...ja nie dostałam zdjeciów... Kaya...buska... smutny to dzionek....bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wszystkim ...baaardzo dziekuje....❤️ ...czytam ...ale nie mam sily pisac ....mam wyprany mozg ....to spadlo na mnie tak nagle ...nie moge sie jeszcze z tym pogodzic ...nie wierze ...nie dociera.... Pozdrawiam ...dziekuje .dobrze ze .ze Was mam ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ----> jestem z tobą duszą i myślą ❤️ Kasiek i Darkuś ----> zdjęcia wysłałam, ale nie ręczę za moją pocztę. Rano zobaczymy czy doszły, a jak nie to sie wszystko powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ----> jestem z tobą duszą i myślą ❤️ Kasiek i Darkuś ----> zdjęcia wysłałam, ale nie ręczę za moją pocztę. Rano zobaczymy czy doszły, a jak nie to sie wszystko powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to możliwe, że nikt jeszcze nie budził???? dzisiaj będzie dobry dzień wszystkie smutki odejdą w cień taką mam nadzieję Gio - 🤗 Zosia - ❤️ idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy kochane Diabelki, wstajemy :) Naprwade sliczny dzien za oknem mamy :D Mala pobudke juz zrobila, krotka rymownka ale jaka zmyslna i optymistyczna :D Air ---> nic Ci pekac nie bedzie, przetrwasz i wyjdziesz z tego jeszcze silniejsza i madrzejasza. ❤️ wiem, ze sie strasznie teraz czujesz ale gdy chmury sie rozwiewaja to wychodzi slonce i blekitne niebo :) Gio ---> ❤️ 🌻 ❤️ ja tez Cie mocno sciskam i przytulam ❤️ Kasiek ---> dziekuje, ale nie przesadzajmy z ta mundroscia ;) Mala ---> moze i leczenie bedzie dlugie ale zakonczone pelnym sukcesem :) Wiec sie trzymaj dzielnie i patrz optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🖐️ Gio, sciskam i mocno przytulaj! ❤️ Przesylam dluzo ciepla Twojemu serduszku ❤️ Trzymaj sie dzielnie kochana ❤️ Mala ❤️ dla Ciebie rowniez duzo usciskow! ❤️ Najwazniejsze, ze juz wiesz, co Ci dolega, ze chorobe mozna leczyc :) Zycze Ci duzo, duzo zdrowka i jeszcze raz sciskam mocno 👄 :) AIR, ja rowniez pisze sie na zdjecia :) 🌻 Tygrys, mecenasie, dzis ide sobie polepic :D Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki --- Kasiek, Elfik i Margot ---> zdjęcia wysłałam sprawdźcie skrzynki. Jestem przygotowana na ponowienie próby, bo ostatnio wysyłanie idzie jak po grudzie. Tygrys ---> masz rację. Co nas nie zabije to nas wzmocni :) Dzisiaj na dworze słońce, to się napewno pozytywnie odbije na samopoczuciu. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ---> ucz sie ucz, bo ja czekam na kubasek a Dzeki na miseczke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio>>> bardzo wspólczuje❤️.Wszyscy tutaj jesteśmy z Tobą myslami. Air>>> no skoro wszystkim wysylasz zdjecia ,to ja tez poproszę.Adres mam w preferencjach. Moze pomalu zacznę poznawac naszą rodzinę w Diabelkowie. Ja narazie nie mam swoich zdjęć,bo mialam na plycie,ktorą uszkodzil ,a raczej polamal mi ktos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana :D:D Nic nie wiem, nic nie czytałam... znów mam zaległości... A teraz nawet niezbyt patrzyłąm kto już wstał - ale wiem, że znów światło zgasło :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×