Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ciemno tu SWIATŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku !!! Dawaj tę Szara Kotke ;):D:D:D Zeżre co dasz... rzucaj na skaner i ślij ;):D Mayka 🖐️ :D:D Sokojnia niech cie ogarnie. Jezdeś w domu. :):D:D:D widzieliście Dobry Wieczorek ? :(:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzien Dobry :) MAYKA, nie martw sie, nie jestes sama, mnie tez tu ostatnio czesto nie ogladaja :(. Tygrys, byly, oj, byly... ale szzzzzzzzz, bo mnie cenzura za gorszenie nieletnich (o ile jakis sie tu zaplacze) wytnie ;). Lece sie pofitnessowac i wysaunowac 🖐️ :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> to co oszukujesz, ze to weekend Cie uleczyl :P No chyba, ze masz na mysli weekend w lozku z... okladem :D :D :D Dobry ---> posle, jutro z pracy, dobra?? Bo o ile szef nie zjadl tego co zostalo to w lodowce pysznosci zostaly :D Mayka ---> 🖐️ pamietamy, pewnie, ze tak!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no jakby nie patrzec, prawie caly weekend przelezalam w lozku... tylko oklad byl dosyc mobliny :D, pojawial sie i znikal. Fajna sprawa taki oklad, sniadanko Ci przyniesie i gazetke kupi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - i mówisz, ze taki oklad Cie wyleczyl?? To warte przemyslenia jest, bo i ja katarku sie nabawilam ;) chyba w zwiazku z tym ide spac :D dobranoc jutro nie bede budzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo tu u WAS jestem w domu HURA pozdrawiam i goraco caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka ---> o tak dobry taki oklad, a jak jest mobilny nie tylko poza ale i w lozku... ;) :P :D mam dzis nastroj na \"takie\" klimaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Ciekawe czy ktos mnie jeszcze pamieta. Najpierw nie mialam czasu a potem internet mi \"siadl\" :-(. Tesknilam za Wami diabelki ale czytac zaleglosci nie bede, niestety. Mam nadzieje, ze Wszyscy maja sie dobrze. 🌻 -uszek dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, tu sie o nikim nie zapomina, no co Ty 👄. Tygrys, zbereznico jedna :D. Mowilam Ci, ze mam lozko wodne? Na takim lozku kazdy jest mobilny :D. Ale sie zasiedzialam, no i nici z sauny, juz nie zdaze :0. Coz, jutro pojde sie wygrzac, za to za chwile lece pocwiczyc, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> wiem, ze masz wodne :D :D :D Ewa ----> ❤️ Ciebie zapomniec?? rzecz niemozliwa!!! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko fitam ;) Zdiablona...jakaś ty zakręcona :D oczywiscie,ze masz moje zdjecia! a kogo z Zosią pomyliłaś jak nie mnie?! Akara, qurcze....łózko wodne...to cudnie...;) Dzień Doberku ...z niecierpliowoscią bede czekać az sie dorobisz zdjecia :P ;) chociaz Wieczorek mówi, żeś niepodobny do niej...:D pozdrawiam...ale dzis był cieplutki dzionek, normalnie wiosna idzie...:) Tigre, Mała, Mayka, Air ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diablice, wrocilam a tu takie puchy! Gdziescie sie pochowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich. 🖐️ W pracy znowu szkolenie - praca w zespole. Mialem problemy zeby opanowac ziewanie i co chwile ziewalem :) i gapilem sie na zegar na scianie nie mogac sie doczekac kiedy te nudne szkolenie sie skonczy :) Jakos dobrnalem do konca i jestem z siebie dumny :) Gio trzymaj sie 🌼 Zosia to samo 🌼 mala swietna wiadomosc :D AIR polamania dlugopisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstan, staram sie obudzic Ciebie Dzwiekiem bebna i trab :D Wstan, pieknie tak Szkoda dnia Nie zmarnuje tego co moze Ci dac :D :D :D :D :D POBUDKA!!! Zdiablona ---> specjalnie dla Ciebie, nad Twoja glowka, odgrywam partie solowa na werblach :P Znudzony ---> gratuluje zatem przetrwania szkolania :D Naprawde az takie nudne bylo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cze Tygrys :) Czy ta twoja bobudka jest na melodię piosenki Lipnickiej? Nie poamiętam tytułu, ale melodyjnie mi bardzo pasuje :D Znudzony ---> nie dziękuję za życzenia połamania długopisu, żeby nie zapeszyć. Ale w sumie to ja mam ten egzamin ustnie :P każde dobre słowo się liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Tygrysku :D jak widzisz zadzialaly werble :D :D :D Kasiek ...no taaa...chyba jestem zakrecona :( :) Dzien...chyba chcesz mi zyczyc upojonych ;) :D a nie upojnych:D :D :D Air powodzenia:) a co z Szamki egzaminkiem??? czy wy wiecie ze dzis moje dziecie pisze probna mature ? poiprosze o jakies male kciuki :) chociaz w sumie mysle ze dobrze jej pojdzie ale moze bedzie jej milej:) Znudzony :D no ja sie nie dziwie ze ziewales ;) twoj nick mowi sam za siebie:D Gio ❤️ Zosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D zwloklam sie z lozka :D mam wysmienity humor dziekuje Wam za wszystkie dobre slowa spadam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> yep, dobrze trafilas :) \"Spisz pieknie tak po katach cisza gra..\" Mala ---> wysmienity humorek to jest to :D wykorzystaj dzisiejszy dzien maxymalnie zatem :D Zdiablona ----> pewnie, ze zadzialay werble!! :D Taki cel mialy!! :D posylam dobra moc do Twego Aniolka :D (ten przystojniak pisze, tak??) Szamci egzaminy trwaja 3 czy 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D Tygrysku...moje dziecie to Dziewoja :D wiec slesz nie w te plec:D ale widac jakis chlopak potrzebuje pomocy bardziej niz ona;) ja mam dwa dziewczynska...i z aniolami...to chyba maja niewiele wspolnego:D :D :D Mala czesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie! Gio - ściskam mocno, masz rację, że chcesz dochodzić swego! Mała - trzymaj się, wszystko będzie dobrze! Ja spędziłam udany weekend w Kazimierzu, no i tak jak Akarze zdarzały misię okłady ;) Tylko, że ja jestem całkowicie zdrowa! :D Też chciałabym jakieś zdjątka, a co, mój mail w opisie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ---> ech przepraszam, znow cos pokrecilam i sie zakrecilam :D Zatem Twojej Diabliczce troche mocy podesle :D :D :D Ghana ----> witaj i podl lozkiem 🖐️ To mam juz chyba odpowiedz na pytanko postawione w Pajacykolandii, z kim weekend spedzilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też Zdiablonemu dziecięciu życzę powodzenia :) Swoją drogą moją maturę wspominam jako najgorszy koszmar :P mam nadzieję, że z Twoją córcią będzie lepiej Zdiablona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!! Juz nie moge. Nuuuuudy, a na dodatek spac mi sie chce, ani kawa ani herbata nie pomaga :P Roboty duzo nie ma i musze wszystko strasznie dlugo robic, zeby moc robic cokolwiek :P Air ----> a moja matura byla calkiem zabawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesczze pol godziny... Dam rade..... :) Co prawda sprawdzajac filmik prawie zasnelam ale cio tam!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Tygrysek znam ten ból w pracy jak się oczy zamykają i na chama trzeba je trzymać otwarte :P Moją maturę wspominam strasznie. Tylko na ustnym angielskim mi sie podobało, reszta była okropna (zdawałam z historii) :O Byłam dzisiaj na pogrzebie mojej koleżanki. Było bardzo dużo ludzi i po 4 latach spotkałam znajomych z klasy. Ciężko mi, ale jakoś już się z tym oswoiłam i może z czasem wspomnienie Janiny nie będzie powodowało aż takiego wzruszenia, na razie jest ciężko... poza tym widok jej rodziców i brata - to jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwalam!!! Ale latwo nie bylo :P A jutro bedzie jeszcze gorzej, bo roboty mniej :P Moze przyjdzie jakies pilne zlecenie.. Proooosze!!!!!! :D Air ----> teraz jest \"na swiezo\" wiec na pewno bedzie bolec. Przejdzie z czasem ❤️ Zdiablona ----> i jak poszla probna matura dziecieciu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światła nie ma, czy tak tu pusto? witam, witam :) wróciłam z pracy - nawet mi dzisiaj humorku nie popsuli :D a ten dzień otwarty minął jak z bicza strzelił ;) a do spotkania na szczycie - niecałe 3 doby :D i ja też okład będę miała, ale zakatarzona jestem porządnie, więc się przyda ;) :P Gio - 🌻 moze później coś skrobnę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×