Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

majorek poddaję się... duży cyc i wielki zadek Ha! Ha! Nie zamierzam zmienić płci... ale za ten zadek, to Ci nie daruję... :-D dziki galop ==> proszę mnie nie straszyć. I tak dostaję wysypki na skróty ZUS i US (nie mylić z USA)... Zdiablona ==> \"państwo to my\"... ;-) Król Słońce chyba wybaczy mi parafrazę... Chyba mogę podziękować znudzonemu, za przybliżenie historii kraju, tak odległego, a jednocześnie tak bliskiego...:-D Nie wiem, czy nasi rolnicy zdestabilizowaliby sytuację w regionie, gdyby poszukiwali pracy w sąsiednich krajach ale napewno doskonale im to idzie w kraju... ;-) O tej Górnej Wolcie, to nie wiedziałem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... :D Uśmiałam sie trochę i znów znikam... :D u mnie szaro i ponuro - ale poszłam zerwać kwiaty z ogrodu i wstawiłam do wazonu zeby choć w domu troche bardziej wiosennie było jak na dworzu nie jest... :P:) Szam --> :) Ja gaduła? ;) Marice nie dorastam w tym do pięt :D Pamiętacie ją? Moze nie bedzie tak źle i trafisz do w miare czystego pociągu.. :) hihi. Dobrze ze Anioł ratuje Ciebie z opresji, spróbowałby nie to by miał diabelskie odwiedziny :P:D:classic_cool: Z Mazurami też Ci nic nie pomogę.. Byłam ale to było dawno i pod namiotem, tylko raz w domkach - ale tam to raczej nie polecam hehe.. takie fajne szczypawice były, wszystko drewnane... brrr... Trzymajta sie :D Link --> a Ty nie cwaniakuj tylko napisz cos o sobie :P:D Galop --> pozdroofki :) (ostatnio pisałam o Twojej jaźni ... :P pomyliłam się, jest gorzej.. przeciez jeszcze kasiasty był... :P:)) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo elles... Ty pytasz - ja odpowiadam... :-) Ale jutro...Czas na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Nic mi sie nie chce, przyszlam do domu i padlam jak snieta ryba ;). Musze sie zaraz zabrac za odkurzanie, a fu. AIR, przykro mi strasznie, wiem jak to boli stracic zwierzaczka :(. Moja mama sie zastanawia nad \'dopuszczeniem\' swojej kocicy syjamskiej, ale jeszcze nie jest pewna. Gdyby sie zdecydowala to moze chcesz Syjamka za darmo? :) Slodkie sa, strasznie przytulinskie, tylko bardzo lubia duzo i glosno gadac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akaruś dziękuję :) Na razie nie chcę nowego kotka. To znaczy chcę ale za jakiś czas. Na razie płaczę po tym. Miałam go tylko 3 tygodnie a tak bardzo mi bez niego pusto. Mam nadzieję, że z następnym pójdzie nam lepiej. Będziemy już mieli większe doświadczenie. A jutro idziemy z mamą na zakupy. Najstarszy i najlepszy kobiecy sposób na smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nareszcze znowu mam dostep do internetu! :) Mam nadzieje, ze nie tylko do wieczora :o AIR, tak mi starsznie przykro i smiutno z powodu Frodka :( Trzymaj sie dzielnie ❤️ No nic, ide cos zjesc :) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Witajcie. Sorry,że tak wtargnęłam. Cholernie fajnie tu u Was.A mi tak smutno:-( Nie sadziłam,że są takie miejsca w inernecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, jak Ci sie tutaj podoba, to zostan :) Zapraszamy pod nasze diabelskie lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, skad ten smutek? Jesli chcesz sie wygadac to zapraszamy - tutaj kazdy moze wszystko z siebie wyrzucic. Czesc Margot, ja Ci chyba wisze \'nowa fryzure\', co? A moze juz bylas u fryzjera? Jesli nie, to obiecuje, ze za kilka dni cos Ci wysle. A propos (temat dla Dark ;)), w sobote bede szalec z face painting\'iem, bo Juliets Ghost gra w finale konkursu muzycznego, wiec postanowilysmy razem z wokalistkami isc na calosc ;-). Wymaluje im na twarzach kwiatowo-owocowe wzory (owoce to beda jagody zrobione z niebieskich \'diamencikow\'), do tego kolorowe piorka we wlosach jednej, a kolorowa mascara we wlosach drugiej. Trzymajcie kciuki zeby mi wyszlo, jutro bede Cwiczyc na Aniele :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Pewnie jest bardzo duże, skoro tylu Was tam sie miesci. Na razie popatrzę z boku. Ale dzieki za zaproszenie Margot :-). Chetnie skorzystam, może nie dzis, bo mój dzisiejszy "dołek" wszystkim by sie udzielił. Fajnie,ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Ty Hmm, nie udzielilby sie, my jestesmy nieoficjalna grupa wzajemnego wsparcia, \'niewpadanie\' grupowo w dolki mamy przecwiczone ;). A tak serio, to wiesz... jutro bedzie lepiej, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Tak,wiem:)) Banał,ale zawsze sobie to powtarzam. A propos, jak szybko i łatwo znaleźć pierwsza część?? Chciałabym zobazyc jak to się zaczeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
....No tego waszego forum rzecz jasna.Bo nie mam pojecia jak grzebie sie w tutejszych archiwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dluga historia, ale jesli masz ochote zerknac to prosze :): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=8567 Jest opcja 'Szukaj', wystarczy wpisac jedno slowo z tematu i wyskakuja tematy z tym slowem. Nie zawsze sie sprawdza niestety, ale czasami mozna cos odszukac dzieki tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, juz bylam u fryziera :D Z fryzury jestem BARDZO zadowolona! :D Ale i tak dziekuje Ci za checi 👄 Jestem ciekawa jak Ci wyjda te face painting :D Koniecznie przyslij zdjecia :D Hmm, glowa do gory! Jutro tez jest dzien, jutro musi byc lepiej :) No nic, ide jesc, bo jeszcze padne z glodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm
Ha ha ha. Znalazłam. Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Sorry za poprzednią , bardzo długą i obserna wypowiedz,;) ale zamiast TAB klikneło sie ENTER;), samo!! powaga. ;-) Nie, chyba dziś nie nadaje sie do niczego. Pożegnam sie więc i pozwole zajrzeć sobie do was jutro. Dobranoc. Cholera ,dlaczego u mnie pod łózkiem nie mieszka zaden diabeł;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... to jest skandal!! tyle stronek wyklikac gdy ja zdala od kompa bylam :P mialam dzis zajecia na basenie a potem zostalam jeszcze godzinke i sama plywalam :) oj trzeba znow zaczac plywac regularnie, bo kondyncja nie ta co kiedys.... faktem jest, ze akurat na torze mialam jakiegos dziadka co sie na mnie patrzyl baaaardzo dziwnie, bo on zrobil dwa baseny zabka, ja w miedzyczasie wyprzedzilam, potem stal pod sciana dyszal i odpoczywal a nawrot na scianie plyne dalej i tak kilka razy... hihi ale to dziadek byl... za to lapki mnie teraz bola :P hihi Hmm --> my mamy sposoby na wszystkie smuteczki :D wchodz do nas pod lozko, przytulimy Cie, wysluchamy a ja Ci nawet dam kfiatka 🌻 magicznego co odpedza zle nastroje :) Akara --> wow!! to bedziesz w swoim zywiole!! :D Takie cudenka zawsze Ci ssuper wychodza, wiec i tym razem na pewno sie uda :D Oczywiscie ja tez poprosze o zdjecia :) Elles --> mam nadzieje, ze tez beda taka fajna ciocia dla moich bratanic :) pewnie, ze jestes szczeciara :D ja mysle, ze u nas gasnie swiatlo, bo sie szybko duzo nowych postow pojawia :P Mala --> wrocilas?? :) Linking ---> a Link to byl moj ulubiony i najprzystojniejszt bohater Matrixa :D i wlasnie tak pozytywnie mi sie kojarzysz :D Majorek --> :D :D :D 🖐️ :D :D :D Szamcia ---> hahahahahaha raczej jade, ale po zajeciach, bo 8 mam 2 referaty do wygloszenia :D nic nie sprawdzalam, nic nie wiem... jak zwykle wszystko na ostatnio chwille odkladam :P Pijemy jutro?? ;) Zdiaaaaablona ---> :D :D :D :D jeeedziesz?? :D powiedziec, zes Ty jara to malo!!! jestes najrajawsza ze wszystkich :D :D :D i wcale nie taka stara znow :D Znudzony ---> wstawaj wczesniej ;) i bedziesz mogl klikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, umiesz plywac, ale masz fajnie... ja juz sie pogodzilam z tym, ze nigdy sie nie naucze, choc ciut mi zal. Ja po prostu panicznie boje sie wody i cala sztywnieje - nie wiem skad to sie bierze. A jak tam DJ? :D Jakies postepy? Nudzi mi sie... Aniol na probie, zaraz sie zwala z calym zespolem. Zrobilam jedzonko (dwie salatki), ogarnelam troche mieszkanie i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> nigdy nie mow nigdy... niech no ja do Amsterdamu przyjade :D naoprawde mam talen w przelamywaniu takiego strachu :) naucze Cie plywac :D DJ?? hmmm chwilowo poszedl w odstawke :P a za chwile,jak Ci sie caly zespol zwali na glowke, bedziesz tesknic za ta nuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - Tigre ma racje - jestes za...... :D Chyba ide spac lapki mnie od pisania bola :D ale jutro bede na pewno - szybko koncze zajecia i wpadam pod lozko :D dobranoc kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> :D To fajnie ze Anioł Ci na takie malowidła pozwala robić sobie :D Nie martw sie, ja też dobrze nie umiem pływać :) Tygrysek --> :)🌻 No nie wiem Tygrys - to wsadzanie dzieci do lodówki.. :P:D haha.. Ale i tak na pewno super ciocią jesteś :classic_cool: Air --> ❤️ Powiedz co kupiłaś :D Mała --> Tobie zdrowego snu życzę :) Margot --> Kiedy dostaniemy zdjęcia nowego fryza? :D Hmmm --> Nie martw się, każdy czasem ma dołka ale tez kazdy w końcu z niego wyjdzie :) Poczytaj pierwsza cześć - poprawa humoru gwarantowana :D Nie chce mi sie dzisiaj siedzieć.. Tęskni mi sie troche... :) 13-go czerwca bede siedzieć sobie chyba na wyborach :) Fajnie, zawsze to coś nowego :D Dobranoc 😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloo...wszystkim pod luzkiem ...no i spaskudzilam sytuacje ..😭 😭 zachcialo mi sie zmian ...buuu to mam teraz . wszystko to przez moje pomysly😭buuu😭 Wymyslilam projekt na ogrod , no i moje Anielatko podchwycilo pomysl....i pogonilo mnie do pomocy w realizacji😭 jutro swoich kostek nie policze 😭 a o wejsciu na Diabelkowo to chyba musze zapomniec przez najblizszy tydzien!! Chyba ze bedzie padal deszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno mnie zaciekawiło - Tygrys - W odstawke? :D heheh... Oj Tygrys, Tygrys.. ;) Napisz cosik więcej tu albo na maila bo umieram z ciekawości :D:P❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ...wlazłam ...posunąć sie ...Potrzebuje dzisiaj duzo miejsca ..bo mnie gnaty bola ...!!! AIRek ...przykro mi ze stracilas ..swojego kotka ...ja na twoim miejscu nie czekalabym dlugo tylko...przygtarnela nowego kotka ..!..tak strasznie duzo zwierzat potrzebuje pomocy ,ciepla i milosci ..ze napewno zdobedziesz sie na to zeby otoczyc opieka nastepnego kociaka ..!..a pozatym szybciej dojdziesz do siebie po stracie ..!👄 Przeczytalam wszystko i wiem co u kogo...! U mnie wlasciwie bez zmian ..co troche wychyle nos z dola ..dostaje nastepnego kopa i wpadam jeszcze glebiej ...!!! ..a wszystko przez jedno takie ..diabelsko-męskie nasienie ...!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ...ile trzeba miec lat ..żeby byc starym ..? .. Zawsze sie zastanawialam ..w jakim przedziale wiekowym sa diaby..ale tylko na poczatku...!Nie zwrocilam uwagi zeby ktorys diabel napisal ze ma juz wnuki...!!!:D...wiec chyba takie stare dinozaury to nie jestesmy ...???:D Widze ze nowe osoby dobijaja pod wyrko... Witaj ...hmmmmm ...🌻 Znudzony tylko jakos sie nie pali ..zeby nowym ..Chrzest zrobic ...!!!! Juz sie nie moge doczekac ..jak wrocicie z Wrocka ...To dopiero bedzie obgadywanie ...(pozytywnie)..na naszym topiku ...a co kto powiedzial ...i co sie dzialo... Tigre...pregowany kotku...!!!Zrobisz to dla mnie po starej znajomosci i maly Raporcik przygotujesz ...(incognito...at silencio...!!!) :D..o.k. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×