Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Airek ..nie mysl ze o tobie zapomnialam ..weszlas po moim wpisie ... ..masz buziaka👄 ..mowisz ..kalambury ...musze zobaczyc ...tylko ja mam tak malo czasu ..ze nawet z Margotka sie nie wyrabiam w szachy ...Jest tyle ciekawych rzeczy na necie ..i poza nim ..ze zycia mi chyba nie starczy zeby to wszystko poznac ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - wielkie dzieki! Wreszcie wiem co sie dzieje, mimo, ze wpisow dalej w orginale nie widze! Elles - tobie tez dziekuje za mailika - przynajmniej wiem, ze nie jestem sama Po pierwsze ja tez sie domagam zdjec! Czuje sie jeszcze bardziej wyobcowana, bo nie dosc, ze nie moge sobie poczytac, to nawet zdjec nie mam... No co do Troi - to musze przyzanc racje, ze gra aktorska jest naprawde niezla! Brat pitt jest ok i mozna podziwiac, i ten aktor co gral Hektora i Priama. No i pradwa, ze zgodnopsci z historia, a raczej mitem nie nalezalo oczekiwac... Ale ja dalej uwazam, ze nawet jaezeli nastawiamy sie na amerykanski film akcji to nie jest on najwyzszych lotow. Scenariusz jakis taki kiepskawy wdg. mnie. No i wiekszosc dialogow wzbudzala smiech u mnie na sali kinowej... No i momentami to mi sie troche ten caly film dluzyl... A ja tez czekam na Shreka 2, widzialam tylko reklamowke i juz sie poplakalam, ze smiechu! Tygrys - napisalam ci maila jako do specjalistki od angielskiego. A moze ktos jeszcze wie jak jest glowna ksiegowa po ang. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam wszystkich! Mala - bardzo prosze o dalsze sprawozdania ;-) bo jeszcze do 15 musze tu wytrzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Amok w amoku może mieć prośbę do wszystkich Pań? Tak jest, prawdę powiem, że jestem wielbicielem płci pięknej (niestety nieodwzajemnione uczucie :( ) totez chciałbym zobaczyc Wasze, śliczne Panie, zdjęcia. Pokorny sługa, padam do nóżek itd... A poza tym... Może ktos ma Minoltę Dimage A2... Bo ja mam i niespecjalnie mogę się z nia dogadać :) A tak w ogóle... Fajna pogoda... Nie? Przynajmniej w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana ---> wysłałam ci zdjęcia :) jak masz swoje to też poproszę. Gio ---> to prawda, życia za mało żeby sie tym wszystkim nacieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabełkowo :) Elles, Kofeina, Mała, Kasiek- dziekuje bardzo za zdjęcia. Ależ ładne kobitki tu mamy :)) Ja nie mam zdjęć dobrej jakości w kompie, ale spróbuję coś pogrzebać i też wyślę- a co! Znikam sadzić roślinki, może trochę kolorowo się zrobi, bo ten maj w tym roku jakiś nijaki taki.... Wielkie buziaki dla wszystkich Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jescze nic nie wiem nawet nie zajrzałam na ostatnią stronę, tylko czytać co tam wczoraj po mnie pisaliście :D Tiger - ja napisałam, że Anioł przyjechał i zniknę obiadek robić... ale nie sama :P tylko z nim hahaha ... bo ja sama nie miałam weny, poza tym nie bardzo było z czego ;) hehe więcej nie przeczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, strona sie dzis tak cięzko ładuje, że niech ją szlaq😠 elles, kochana, było ciężko, mówię Ci, toż to prawie traumatyczne przeżycie;-) na szczęście doszłam już do siebie:-D Pozdrówka dla wsiech.... zdjęć juz nie rozsyłam...się nie nadaję...no, może kobietkom..... ale mam zimno w biurze, niech to.... byłam znowu w bibliotece, nie, to nie masochizm, ale chciałam ksiązek więcej. Pan się nie ośmielił, bo jak wparowałam energicznym krokiem, na czarno ubrana, z powiewającym płaszczem, to się tylko niezręcznie uśmiechnął...ale chyba z obawy był bardzo pomocny...wypozycyłam z 6 książek, a z miejskiej 8, no, mam żeru na jakieś 2-3 tygodnie...bo ja nie oglądam TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam Skarbeńku - ja też mam zimno w biurze jak nie przymierzając Eskimosi - ale od czego jest kaloryferek :-D No .... jakby się tak zastanowić, mogłam się tez do aury odrobinę dostosować ... ale nie, spódniczka te sprawy, sandałki z samych tylko złotych paseczków, no i mam za swoje ! Elles - tak, szybowcowego. Ale niestety nie mogę juz latać ze względów wzrokowych że się tak wyrażę. Jednak nadal wrośnięta jestem w środowisko szybowników, lotniarzy itp. W ogóle ludzie z pasją mają magnetyzm, który innych do nich przyciąga :-D Tygrysek :-D thanxs za komplement dotyczący mojej wyłupiastej urody :-D Linking- 👄 za to wyłupianie :-) Gio - zaspać na 10 rano to jest wyczyn ! Ale ja wczoraj zaspłam do lekarza na 20.00 :-D !!!! Zosieńka, dziękuję za zdjątka, pięknie mi sie od nich zaczął dzisiaj dzień ! Kofi - get up w końcu, umyj zębiski i napisz do mnie na GG :-D ŚCISKAM WSZYSTKICH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swojej naiwnosci myslalem ze bede mial wiecej czasu po powrocie z Polski, a tu przepiekna pogoda no i trzeba sie nareszcie przestawic na lato. :) Powystawiac meble ogrodowe, uruchomic zraszacze, skosic trawe, usunac chwasty, uruchomic fontanne i skalny stumyczek, a samo otwarcie basenu zajmie mi dzien. Nastepnie ponaprawiac zniszczenia po zimie, wykonac pare nowych ogrodowych projektow, spotkac sie z przyjaciolmi i tym podobne. Wyplewilem chwasty, ale one i tak odrastaja :) i mam w planie otworzyc basen dzisiaj. Tak wiec ciagle nie mam czasu aby posiedziec i poczytac co sie dzialo na forum gdy bylismy w Polsce. Zapowiada sie ze bede tak zajety jeszcze wiele dni. Pozdrawiam wszystkich i jak sie wyrobie to napisze wiecej. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowe oczy > masz moje blogoslawienstwo w zawodach ....no chyba ze moi ludzie poleca .....ale ten polnocno wschodni to ja ..Powodzenia ....Wiem ze nie przyniesiesz wstydu diablakom ...niech moc bedzie z toba .... Zdiablona >gdzie ty ?...czuje sie zagubiony bez ciebie ..nikt nie pije ,nie rozrabia ......wracaj ......Pls..... Mam nowa flaszke nazywa sie : \" herbowa gorzka \" ale nie mam odwagi jej pic bo nie wiem czy to to samo co gorzka ...a gorzka jest cacy (to nie reklama tylko moja milosc do produktow krajowych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> zdaje sie Ty miałes stronke nam podać... :P A tak w ogóle.. to jakby Ci tu.. tego.. Zeby zobaczyć na zdjęciach.. takie piękne zjawisko jakim jestem ja.. :P to trza sobie zasłuzyc ;) hahaha :P:D Szam --> :) To dobrze ze już lepiej :D🌻 A wiesz.. gadałam z Kofi na temat tej knajpki.. i obie jej jeszcze nie znamy - moze tam razem za jakis czas wylądujemy? ;) Juz sie nie mogę doczekac.. az przyjedziesz.. Moze ktos jeszcze sie zjawi nad morzem w sierpniu...? :D Kachni...? Tygrysek --> lubiłam zaczarowany ołówek.. ale bardziej tęsknie za Puchatkiem w niedziele.. ;):classic_cool: Air -->chyba bym zwariowała bez wody... :O;) Trzymaj sie cieplutko ❤️ Co z tym nowym kociakiem? :) Gio :) Też dzisiaj byłam do 2... :P Potrzebna mi odwykówka.. :P Ghana... :) Bedziemy Ci wklejac chyba do worda i wysyłac.. ;) Nina --> Ty z Karkonoszy nie? :) Połaziłabym po górach... hiih.. no, wszystkie diablice ładne są... :D Czekamy na Twoje zdjątka... :) Majorek --> 🌻 Szafir --> :D masz jakies zdjęcia z szybowcami...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofe, Szafirek - jeszcze nie dostałam \"wyłupiastych\" :P zdjęć .. ? :) Linking ;) ;) jak można filmiki dostać? :) Kai wczoraj widziałam.. samochód z reklamą piwa... Kaiser .. hihih (czy to źródło Twego nicka? :) ;) ;) ) Świetnie, że weekend do Ciebie - tak powinno być:D Blondi Twoja opinia o filmie też niezła :) ;) Gio i jak mecz? ;) - po co mam oglądać wiadomości sportowe, po co mam szukać niusów w necie... gdy Gio powie wszystko co trzeba wiedzieć, co dzieje się w sportowym świecie :D - haha ale se rymłam ;) ;) ;) Tentaga haha ale przepis... i ta padlinka w nazwie :D:D Zosia - zdjęcia mam, ale jeszcze nie oglądałam :) Akara nie chwaliłaś się, że tam u Ciebie tak ładnie ;) ;) Elles a z nóżką co? Szam - no jak wolisz, ale to =przyjemność to dla Ciebie, nie dla niego :D Mielone haha Amok... no co Ty aż tak się boisz nielubienia i objawów z innych topików (coś tam kiedyśna początku opowiadałeś)... my tu som przyjazne Diaboły.. - no chyba, że ktoś zasłuży... ;) ;) ;) ;) A co to ta Minolta? bo coś mi mówi, że powinnam wiedzieć z racji edukacji.. ale... ;) Ghana nie zostawimy Cię.. ;) walcz z przeciwnościami.. odświeżaj strony.. i nie daj się :D:D Mała:) :) Tygrys.. kurna.. co Ty masz za pracę... nie mogę.. ;) se bajki ogląda :D:D Air ;) u Anioła to woda jest.. w hydrancie przed budynkiem... ;) Nina a gdzie te roślinki usadzisz? :) Szafirka... łoł.. alez masz zainteresowania :) haha zaspałąś na 20 :D:D suuper :) Ja na razie nie mogę własnych zdjęć odesłać - dopiero jak będę w domku, to wyślę i się zaopatrzę w swój zbiór i zabiorę do Anioła ;) Na razie mogę podać stronkę (jak jej ktoś nie zna jeszcze ;) ) tam może wstawie jakieś swoje (zobaczę co mam tu i co ma Anioł ;) ) http://sarise.fm.interia.pl/ A mój mail pod nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku>o jakie pytanie chodzilo ?Bo pamiec to u mnie mizerna ....O siec ?powiadasz .....Jesli o to chodzi to nie moja siec i nie moje ryby ...Ale uzywam jak moge...Ale ci powiem ze klawisze sa wytarte bardzo i bez znajomosci klawiatury nie da rady .....A i tak klawisze wypadaja i musze pstrykac dlugopisem ....Niezle nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dziś pędzę na bimberek do zaprzyjaźnionego szałasa Wielkie THX za zdjątka. Wielkie trzymanko dla wsiech z pod wyrek i siemanko do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde. co za szajs... musilam zmnienic rozdzielczosc do 800 na 600 i okienka mi teraz caly ekran zajmuja!! tak sie nie da pracowac!!! 😠 Air --> a na dluga ta wode zamkneli?? :) \"muminkow\" nigdy nie lubilam :P AMok --> pogoda beznadziejna :P Ghana --> zaden ze mnie spec!! Kai to profesjonalista ale nie ja :P Ja tez czekam na Shreka :D glowan ksiegowa - moze main accounter?? :) Gio --> grr zaspac na 10, dobrze Ci ;) Majorek --> razem.. to co innego :P Szafirek --> przeciez mowie, ze wylupiastosci zadnej nie widzialam :) Szamcia --> ja tez zamiast TV wole ksiazki ;) i musze dzis koniecznie isc do biblioteki, bo ja na 3 tygodnie zamykaja :( Wind --> do odwaznych swiat nalezy :) Znudzony --> grrr jakie lato?? ja sie czuje jakby zima byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony... :D🌻 Korzystaj ze słońca, my sie dobrze bawimy, pijemy od rana i rozrabiamy.. :D Najważniejsze ze jestes (a ze zdrowiem już pewnie lepiej co? :) ) Ja dzisiaj też zamierzam popracowac w ogrodzie pół dnia.. :D Pozdrowienia dla Ciebie i Anielicy :) ❤️ Wind :) Majorek :) ❤️ Nózka lepiej, nie bede pokazywać palcami.. przez kogo mnie zaczeła znów boleć.. :P:D;) haha... No.. Tygrys to ma dobrze... Ja w pracy to nie moge... tak.. ;) hehe.. ale za to mam najfajniejszego szefa na świecie. :D 3mcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzonycenzura - ale marudzisz :P Jeździ sobie w jedna i drugą stronę i jeczy...normalnie skandal. :) Elles - dzieki za email - juz odpisalam :) Spradz skrzynke. Linking - robimy zdjęcia na plaży BO TU MIESZKAMY hehe i gdzie mamy robić zdjecia? W piwnicy? Jeździć specjalnie w karkonosze? :P Poza tym na plazy jest bardzo dobre światło Co to za kuchnia indiańska? Moze indyjska? Proszę mi coś podesłac..chce zobaczyć. Szafirku - przecież już wstałam, prawda? Ale czytam sobie poza kompem..przecież nie mogę ciągle przed monitorem przesiadywac i to jeszcze na gg :P A zębó nie będę myć - zostawię sobie zabójczy oddech ;P Gio - widzę że mam tutaj fankę piłki nożnej - extra - zaraz przyjemniej. Amok to chyba większosc mężczyzn jest wielkibielami płci pięknej :) Nawet ja jestem wielbicielką jako kobieta hehe. Niestety mam minolte F200 więc Ci z Twoją nie pomogę. Najlepiej jest chyba próbowac próbowac próbować. Przestawiac i znów próbować. Tez czekam na Shreka2 :) Stary! Zainwestuj w tiktaki bo ci jeeedzie! Dzięki za fotki i proszę o zdjęcia tych co jeszcze nie wiem jak wygladają. MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak troche mnie nie bylo i juz ktos moje \"pomponiaste cichobiegi bagienne ogonem nakryl \"szok !!!Chyba jest jeszcze rano bardzo w Polandiii bo taka cisza ....A ja zaraz spac musze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind, no nieźle :D a pytałam o to jaką masz tą sieć, jaki Internet :) Tentaga ;) trzym się :) Tygrysek ;) :) w sumie wychodzi tak, że on robi, a ja nie mam co... :0 Elles... no.. ekhm.. chyba nie przeze mnie ? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Podaje stronke... Tylko jak ktoś po jej zobaczeniu nie będzie chciał gadac ze mną... To będzie jego wina ;) Tam jest moje zdjęcie no i zdjęcia zrobione przez mnie. Tylko to są AKTY !!! No i zrobiłem je jakiś czas temu. A Minolta Dimage A2 to aparat fot. który byłem zakupiłem całkiem niedawno. Cyfrowy :( I mimo posiadania instrukcji obsługi jeszcze nie wszystko wiem... Adres: www.skenestudio.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze zapomnialam przekazac WIADOMOSC OD ZDIABLONEJ: \"Gnojki odcieli ja od natu i wyje\" :D Elles --> ale ja nie W pracy a w ramach pracy, musze ogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiatlo przypale bo mnie sie sciemnia .Staram sie nadrobic zaleglosci ....troche tego bylo ...troche sie dzialo.....Ale powiem wam chlopaki i dziewszyny ...ze czas wstawac.....WSTAWAC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> jak na glownej stronie to Ty to mmmmm :D wiecej ogladac w pracy raczej nie moge ;) z tego co zobaczylam, to mi sie podoba :) takie delikatne te akty sa :) Majorek --> A ty powinnas probowac czy smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilę, pozdrawiam i wypadam... Sprawdzam tylko, czy można połączyć się z forum. Szam...:-) zgłaszała problemy natury... technicznej... Kofi..., to światło mnie przekonuje. W lipcu zrobię sobie dwutygodniową sesję na plaży gdzieś koło Rowów (Poddąbie, czy jakoś tak...) W sprawie filmu (tzn. krótkiej formy filmowej...;-) ), to proszę naciskać Znudzonego... Jak skompresuje i przekonwertuje, to dostaniemy... Margot już poznałem (zdjęciowo)... :-) Tak jak mówiłem zawsze - niewinność w czystej postaci... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony jeju jeju .. ;) ale roboty.. łoł.. i wszystko prawie na powietrzu :D:D Kofe hahaha ale mu \"pojechałaś\" ;) i dobrze.. - masz rację :D:D Amok aa aparat (to tego nie musiałam wiedzieć :) uff), poszukaj w necie stronki o aparacie albo jakiś fotograficznch i forum jakieś, to się może dowiesz jeszcze innych ciekawostek na temat swojego aparatu :) :) Stronę obejrze po 14.. więc masz jeszcze trochę czasu ;) - a chętnie zobaczę Twoje dzieła :) Tygrys przekaż Zdiablonej: gorącą smołą ich!! :) pozdrów biedaczkę :) Opowiedz o tej pracy... a może w Łodzi tez się cosik takiego znajdzie? :) :) :) Próbować... nie zawsze się da ... ale.. ;) potem jak już jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wstałam...serio... :-) Amok a masz jakies inne zdjęcia do podesłania poza tymi na stronie? Odwdzięczę się jakimiś z własnego dysku. Zdiablona - odcięli Cię - komu mamy wpierd...ć? linking - no ja tam mam rzut beretme do plaży, więc się specjalnie nie przygotowuje. Poza tym blisko morza są sliczne parki - kwiaty (które Ci też wysłałam), drzewa i te sprawy. No i kolor morza w pełnym słonku jest cudny..nawet jesli to tylko Bałtyk. Nigdy nie byłam na południu, więc nie wiem co to znaczy NAPRAWDĘ sloneczna plaża, ale cieszę się tym co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ... widziałam :) No tak.. wydało się... można było się spodziewać,.. żześ dziołcha ;) a to zdjęcie po prawej, to Twój ulubiony aktor ;) :) A foty podobały mi się :) Zaraz idę oglądać foty Szafirowe i Zosine ;) Stwierdzam fakt, iż rzeczywiście momentami zacina się strona i dłużej niż zazwyczaj się ładuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> 🖐️ a coz to za konszachty z Szamcia?? ;) Majorek ---> Hmm Lodz to filmowka, moze sie takie cus znajdzie. Ale musialbys sie pare specjalistycznych programow i pewnie bez obslugi Mac\'a sie nie obejdzie ;) Co wiecej mam mowic?? tak publicznie, to wolabym sie jednak nie rozpisywac ;) Przelaze Zdiablonej, przekaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger... a to w pracy mi tego nie zapewnią? :) :) poza tym.. Mac???? .. a co to pecet gorszy ? :) Zosia zdjątka kolejne również świetne, najbardziej podobało mi się w stroju holenderskim :D Szafirek widziałam Twe cudne oczka - moja mama ma podobne, tylko może już jej trochę zblakły.. z wiekiem ;) ;) kobiałka z Ciebie niezła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> no wiesz, nikt czasu na szkolenie Ciebei tracic nie bedzie, skoro ludzie, ktorzy sie znaja :P Ano PC gorszy :P w tym przypadku niektore rzeczy lub programy sa tylko na Mac\'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×