Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no, wreszcie się dostałam., juz niebo i ziemie poruszałam, głowę adminowi zawracałam, a to pewnie moi informatycy zawinili, nicnoty jedne....:-p Szafirowa, kaloryferek, a mam ci ja jeden, ale zimny jak lód...więc co mi po nim.... elles --> ten szef kanajpy jest teraz gdzies na BoraBora, bo jest stewardem na super luksusowym statku...wysłałam mu dzisiaj maila, co by go powiadomić że jak wpadniesz, to ma sie Tobą zaopiekowac, hihi, jak wróci, a wraca na początku czerwca... --->ja tez Gumisie średnio lubię, nie ma to jak stary dobry Kubuś..... majorek --->👄 linke ---> dziękuję 👄 Tigerku,Muminków nie lubisz, no wiesz, są the best... a co do bibliotek, to zapisałam sie do dwóch miejskich, bo w każdej tylko 4 ksiązki można, a co to są 4 książki????? przeciez to ledwie na tydzień starcza. Na szczescie w pracy mogę brać ile dusza zapragnie:-) Jak to dobrze, ze mam taki muzyczny wybór w moim laptopie - jakieś 3GB, jest w czym wybierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, WIDZĘ!! Ale już uciekam do domu! Więc poczytam w poniedziałek! Udanego weekendu wszystkim diabołom życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> 4 ksiazki to nic, zgadzam sie :) Ja w swojej moge brac ile chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam na chwile bo akurat komp mi sie zwolnil....! Duzo osob dzis w dzien ..i tyle ciekawych wpisow .. Znudzony ..>>...ales mi smaka narobil z tym basenem ...ja gdybym basen miala ..to musialabym sobie tez zafundowac ..laptopa wodoszczelnego ... zeby mieć z wami kontakt i nie tracic czasu na wychodzenie z basenu ...:D majorek ..>>..dla ciebie specjalnie maly skrot meczu ...To byl mecz towarzyski ..ale dla uczczenia 100- tnej rocznicy ..FIFA.. Wiadomo Brazylia ...bez dwoch zdan ..i chociaz bez bramek ..klase trzymaja ..! A Francja ..no ..coz ..gdyby nie ..kapitan zespolu . .Zinedine Zidan ..nieco juz leciwy jak na pilkarza ale wciaz ..motor napedowy wszystkich akcji.. ..to niestety ..nie byloby co ogladac ..(zreszta mielismy na to dowod ,kiedy ..zlany potem ..zszedl z boiska w drugiej polowie ..!) Mecz zakonczyl sie remisem bezbramkowym ..ale tak naprawde to ... Canarińos ..nie pokazali calej klasy ...na co ich stac ..potraktowali chyba ten mecz jako dobra rozgrzewke ..!:D Tygrysek ..>>..zaspalam bo ..mnie nie obudzilas...:D ...dobra ..spadam cos w garnek wrzucic ...Do wieczorka ..pa pa ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ten szef knajpy ma się elles opiekować? Hmm? Elles - to się robi jakies niebezpieczne :P w Bibliotece są ograniczenia na ilośc książek? Pierwsze słyszę. Ale ja jestem np uzalezniona od kupowania ksiązek - w merlinie, zysk i spółka i na allegro sobie szaleje...zamiast wydawać na kosmetyki i podróże to ja na papier wydaje hehe :-) Wczoraj kupiłam 2 dzis juz kolejna..nie wiem tylko kiedy będę czytać, bo właściwie za każdym razem noce zarywam..a mam jeszcze troszkę nauki, wiec powinnam się zabrać za podręczniki/ Poza przygotowaniami do zakończenia studiów, mam jeszcze w czerwcu koniec studium i na egzamin też się musze troszkę nauczyć, choc licze na możliwość ściagania hehe :) Co do bajek to moi ulubieńcy - Sąsiedzi, Krecik (łoj) oraz serie Był sobie czlowiek i Było sobie zycie..Pamiętacie jeszcze? :-) Jak byłam dziecięciem to Bolek i Lolek, Reksio i Zaczarowany Ołówke poza tym kochany Pomysłowy Dobromir :-) TEN to miał pomysły! Mac to cudo - tylko KOGO Na niego stać?? hehehehe :-) Ja osobiście znam może 3 osoby, które na nich pracuja także w domu - 2 grafików i specjalista od reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniem mam wykłady, za jakis czas się zbieram do wyjścia, więc tez się chyba odezwę dopiero jutro. Może będzie mi się chcialo iśc na impreze robioną przez znajoma ekipę - lata 80te i 90te hehe klasyka :-) Tym co się żegnają do poniedziałku zycze miłego i bardzo goracego weekendu. ........................................................................... Zapraszamy serdecznie na nową imprezę WALKA DEKAD 80’S VS. 90’S ! Już w najbliższy piątek w gdańskim klubie forty- desperados będziecie mieli jedyna w Trójmieście możliwość zabawy przy starych, znanych i lubianych przebojach z lat 80 tych i 90 tych. Pamiętasz jeszcze dyskoteki w podstawówkach, początki MTV, kasety magnetofonowe, plakaty w Popcornie, wywiady w Bravo? Pamiętasz spodnie zwężane u dołu, kolorowe gumki do włosów, tapirowane grzywki, Dynastię, kolumienki do walkmana, pierwsze filmy na video? Pamiętasz niezapomniane przeboje C&C Music Factory, Dr. Albana, Salt’n’Pepa, KLF, Snap,2 Unlitimed, Haddaway, MC Hammera, Backstreet Boys, Technotronic, Ace of Base, NKOTB? A może bardziej przemawia do ciebie feeling lat 80tych? New Romantic, ballady wyłącznie o miłości, szminkowane usta idoli i to niepowtarzalne brzmienie syntezatorów? Oranżada w woreczkach, wyroby czekoladopodobne, plastikowa biżuteria, porucznik Borewicz, kiczowate teledyski? Muzyka Modern Talking, CC Catch, OMD, Classix Nouveau, Eurythmics, Kajagoogo, Duran Duran, Ultravox, Alphaville, Frankie Goes to Hollywood ? Jeśli te wspomnienia są dla Ciebie radosne, poczuj się znów jak w tamtych latach na imprezie WALKA DEKAD 90’s vs. 80’s Dwie sale tematyczne, Na jednej sali niezapomniane przeboje lat 90tych Na drugiej sali wyłącznie klimat lat 80tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D poczytalam sobie ale Was sie namnozylo :D zrobilam zakupy na jutro i pojutrze gdybym miala wieksza lodowke, to bym zrobila wszystkie, a tak jutro wychodzic po miesko musze :( zdecydowalam sie an chili con carne ;) bo najmniej zachodu z tym jest :P ale reszte skopiowalam i slicznie za wszystkie przepisy dziekuje bede wyprobowywac na moim Aniele w czasie wakacji :D wakacje na szczescie juz niedlugo oglaszam wszem i wobec, ze bede je w duzej czesci spedzac w stolicy ;) - licze na piwko zatem :P mogem tez nad morze w sierpniu - a co mi tam :D no i obiecalam Dzien Dobremu, ze tez do Niego zajrze ;) teraz ide posprzatac za eksperymenta zabieram sie jutro rano :D narazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffe, już Ty się nie martw, ważne żeby było miło, hihihi, to bardzo fajny człowiek jest - w końcu to mój Przyjaciel:-) MAŁA!!!!! w stolicy - piffko gwarantowane - byle nie wtedy gdy ja będę na urlopie:-o i nad morzem w sierpniu - :classic_cool:!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, właśnie się dowiedziałam, że będę mieć znowu kaca:-( w czwartek...znowu impreza u chłopaków....oblewamy ważne wydarzenie, ale znowu kac, nie, to straszne.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio łoł :D jaka super relacja, dzięki :) Kofe... jak ja chciałabym tak kupowac książki jak Ty... niestety.. teraz nie stać mnie nawet na książki potrzebne do pracy mgr.. :( Oo było sobie zycie.. to fajna seria, a ja Smerfy lubię i na 1 roku studiów jak wracałam w piątek do domu, to często właśnie niedługo po przybyciu, siadałam przed tv, bo.. właśne smerfy leciały hahahaha Eee tam ja wole PC.. chociaż nie miałam okazji z Mac\'iem :) Spodnie zwężane do dołu i pumpy.. brrr ;) Mała no no... a ja nie doczytałam i nadal nie wiem co za imprezki kombinujesz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> ja wlasnie tez odkad odkrylam allegro to ksiazeczki tam wynajduje i calkiem tanio kupuje :) Sasiadami i Krecikiem tez sie \"sluzbowo\" zajmuje ;) Mac jest wlasnie dla grafikow najlepszy :) ale do domowego uzytku to wole jednak PC :P Majorek --> jak nie mialas doczynienia z Mac\'iem to nie mozesz porownac :P Mala --> tak jest, pifko masz gwarantowane!! ja co prawda w lipcu wybywam ale moze przed lub po wyjezdzie sie uda :D Szamcia --> fajnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do domu, całuje i ściskam może zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina- ja marze i snie o takiej imprezie ja che tam byc:)buuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana >> \"ten co grał...\" :0 należałoby się zaznajomić z nazwiskami jeżeli już się porywasz na recenzowanie....Film akcji???? O rany..... Elles >> co dałam?? czadu?? owszem :classic_cool: Shreka2 też chętnie obejrzę. Ale czekam na najnowszego Almodovara. To będzie COŚ!!!! Majorek >> tak, niezła, ale to dopiero jest recenzja: Byłem sobie wczoraj na Troi no i jestem pod wrażeniem... Od razu mówię, że lubię filmy w podobnych klimatach i ten wyląduje u mnie na półce obok Braterstwa Wilków i Joanny D\'arc. Wracając do filmu genialna wręcz gra Brada jako Achillesa, na samym początku jakoś go nie widziałem w tej roli ale krótko do pierwszego pojedynku. Ten gość wypada najlepiej gdy ważna jest fizyczna aktywność aktora. Podobnie w 100% sprawdził się w Podziemnym Kregu i w Kaliforni. Potrafi grać ciałem, a w Troi miał ku temu znakomitą okazję. Teraz będę się jeszcze bardziej jarał Ktoś kto dbał o realizm filmu odwalił kawał dobrej roboty. Nie było jakiś zjawisk nadrzpyrodzonych, czarów i tym podobnych rzeczy, których się spodziewałem. Lekki tajemniczy nastrój wprowadzało wspominanie o losie i jego wypełnieniu się, a także dwóch wróżbitów oraz matka Achillesa przepowiadająca przyszłość. Fabuła starała się uwiargodnić same mityczne postacie i ich zachowania. W bardzo prawdopodobny sposób przedstawiono mit o pięcie Achillesa. Achilles w całym filmie w walkach zachwycał szybkością, zwinnością i znakomitą techniką. Przeciwników zaskakiwał skokiem połaczony ze zbiciem tarczy przeciwnika i wbiciem miecza z góry w szyję. Przed strzałami i ciosami chronił się tarczą (ba ale jak!). Dlatego był niepokonany i strzały się go nie imały. W końcówce zaś pierwsza strzała przeszyła jego ścięgno (tu podobno drgnąłem bo sam miałem zerwane ścięgno), resztę dostał w korpus ale zdołał je wyciagnąc przed śmiercią i tak został znaleziony tylko ze strzałą w okolicach pięty. Właśnie horeografia i ujęcia z walk jeden na jeden są pierwszej klasy i to jest to co najbardziej urzekło mnie w filmie . Było ich kilka ale najlepsza to pojedynek Achillesa z Hektorem. Goście po prostu zaskoczyli mnie techniką, to nie było tylko trzaskanie się na miecze. Walka włócznią i tarczą, tarczą i mieczem i na końcu samymi mieczami. Uniki, zwody, ataki pozorowane, dynamika, płynność, determinacja - taniec śmierci... trzeba to zobaczyć Tylko czekałem na sceny, w których Brad ze swoją drużyną medejską niczym wojownicze zółwie ninja wkroczy do akcji I to tyle polecam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi.. no.. może tak, ale.. zbyt \"oficjalna\" (Wasze były jednak lepsze :) mimo, że mniej treści)... i.. za dużo filmu mi opowiedział.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alem się rozmarzyła jak poczytałam te wasze wspominki o ukochanych bajkach :) Ja uwielbiałam Fraglesy, Mapetty, Sąsiadów, Muminki, Piątek z Pankracym i tę bajkę czeską \"Nikogo nie ma w domu!\" :) A co do książek to tez jestem maniaczką. Zawsze jakiś stosik leży, czytam po dwie naraz. Kofeina- zazdroszczę ci tych zakupów. Ja teraz w co inne muszę pakować grosiczki, ale biblioteki na szczęście sa na tym naszym świecie :) Hej- ma ktoś ochotę na pizzę? Dotarła do mnie właśnie Andaluzyjska z czarnymi oliwkami- częstuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Nina.. :D ja chce ja chcę.. bo jakoś tak wyszło, żen ie jadłam obiadu... A hmm co w niej jest prócz oliwek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major - tak sie z Toba zagadalam, ze tez nie jadlam ale pizzy pewnie juz nei ma :( nieważne - bagietka, twarozek ze szczypiorkiem i pomidor to jest to ;) weszlam w koncu do tego kurnika i sciagnelam ... literaki szkoda, ze niektore slowa kompa mnie dobijaja :P ale spoko - na najnizszym poziomie wygrywam z komputerem 8:1 :D ide pojesc i pograc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała taak to jest to :D:D Słowa głupie, ale ważne, że i tak jest głupszy od Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak duzo wpisow! Ghana i Amok..ja nie wiedziałam , ze chcecie fotki...w następnych częściach Was nie ominę..już adresiki zapisałam. A teraz wysyłam Wam najfajniejsze zdieście jakie w zycoiu mi zrobiona. Będziecie mieli ubaw. Wypozyczony do foty rodowity Holender to mąz Akary. Uwaga sle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wodę już mam :) Zosia ja też chcę zdjęcia w holenderskim stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka..a Ty nie dostałas fotek? Dlaczego śle Ci od dawna. Amok...ja po obejrzeniu tym barziej chcę rozmawiac ....;) z Tobą! Super foto/ Mam inna cyfrowkę niz Ty. Minoltę mam analogową...z cyfrówka jednak tez oswajam sie dopiero i nie wszystko wiem....jakkolwiek moj małzonek twierdzi, ze ten aparat jest hm..jak by tu powiedziec... no, delikatnie mowiąc - bardzo prosty w obsłudze..(nie mylić z ;\"dla debili\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka..Kochanie masz juz! Powinnas miec Zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - zdjecia cudowne - szczegolnie to ostatnie :D qrcze - ja tez kcem :P rozpadalo sie w Lodzi i ... cos mi sie stalo z telewizorem - juz i tak ciezko bylo odbierac, a teraz ... kaszana totalna - juz teraz tak sie wq..., ze an pewno zadzwonie do kablowki - place jakies tam pieniadze i jakis tam obraz chce miec :D ja juz nie wiem, kto z nowych dostal moje foty :P - chetni zglaszac sie - uprzedzam tylko, ze najnowszych nie posiadam :D mielismy z Aniolem pojechac do Wilna w dlugi czerwcowy weekend, ale... zdaje sie, ze Aniol pracuje - no trudno - pojedziemy w wakacje znowu oczy mnie bola, co oznacza, ze ani komp, ani ksiazka w gre nie wchodza, a skoro telewizor tez jest do bani, to ... kto ma pomysl na jakies zajecie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..poczytalam sobie znowu ... mała ..>>..nie wiem co ci poradzic na nude.....:) . ja to jak juz ..normalnie ..wcale , w ogole nie mam co robic..to .. ..sie rozbieram i ...ubrania pilnuje ..zeby mi ..nikt nie ukradl...:D ...dobra ...jak tam ...bedzie dzis jakas imprezka ..?..bo nie wiem jak sobie wieczor zaplanowac???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Dziękuje za zdjęcia wszystkim od których dostałem :) I mam nadzieję że reszta tez mi przyśle... Chociaż podobno nadzieja jest matką... Tych.. no.. mądrych inaczej. Bardzo się ciesze że podobały się moje fotki... Ta strona jest już parę lat i mam bardzo krytyczne zdanie na jej temat jak i o tych zdjątkach. Ale kiedyś inaczej na nie patrzyłem. Byłem młodszy noi i.... No i coś... Ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... Teraz usiłuje zrobić cos tam nowego i jak tylko bedzie nadawało się do pokazania to na pewno powiększy się zawartość mojej strony. To będą portrety i zdjecia starego Krakowa i dzielnicy żydowskiej czyli Kazimierza... A wracając do mojej cyfrówki. Jest po prostu troche skomplikowana a instrukcja wprost przeciwnie ;) I o niektórych rzeczach przeczytałemn w czasopiśmie... Ale nie było moje a pamięć mam dobrą tyle że krótką. W Krakowie pada... Pogoda jest łeeeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacuneczek wszystkim Zdiablona >trzymaj sie mozxe cie podlacza wczesniej >zreszta poco ja to pisze skoro odczytac nie mozesz...:)Durny jakis jestem ;).. Majorku >o sieci ci nie moge nic powiedziec bo nie moja ;)...Ale leci przwez satelite .......A czasami ten satelita chyba wpada w jakies czarne dziury .....i dupa blada ....Tyle musi wystarczyc Mala >uwazaj z tym chilli ....esta mucho piccante.....no i powietrze sie od niego psuje niemilosiernio ...ale w sumie cieplo jest mozna okna otworzyc;)....Dodaj majeranku to zminimalizujesz efekty uboczne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×