Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć Biedronko...:) Na wino mam dzisiaj szczególna ochotę.. Polewaj pa wsiech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Biedrona :D ja chętna :P a co mi tam antybiotyk :P no naprawdę się nudzę a Aniol to nei wiadomo kiedy bedzie a propos tego naszego nie bardzo udanego wyjazdu w czerwcu Warszawiacy - tam bede :P i o antybiotykach juz dawno zapomne :P ;) moze sie spotkamy wtedy? tylko nic nie obiecuje - Aniol nieobliczalny jest :D i wielce pomyslowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy tak wszyscy do tej Wawki ciagniecie? A Kraków to pies? Nikt mnie i Ghany nie odwiedzi? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, aj an króciutko, nie bede pisac, bo nastrój mi sięga Rowu Mariańskiego - nie będzie weekendu w ten weekend. :( Może w następny. Może... niebieska biedronka - 🌻 Amok - tu masz bardzo ładny opisik tej Twojej minolty, ale pewnie nic nowego się nie dowiesz... http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=4&lewa=3&e=1758 Pozdrawiam wszystkich, i chyba ide sie narąbac na smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwiedze :D uwielbiam Krakow bardziej niz W-wke :P tylko kto mnie przenocuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok >> Kraków super jest. Ja się wybieram od x lat :( i nie wiem kiedy mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawajcie kieliszki-juz nalewam...winko Cabernet Rosu Demisec... tak swoja droga widzial ktos ostatnio jakis dobry film bo mam wrazenie ze kicha straszna w kinach...no nie wiem jak tam kill bill 2 (jedynka mi sie podobala), moze chociaz ten film bedzie dobry... ...i komedie polskie juz nie te co kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjeciami sie rzucacie ..a do mnie jakos oprocz Zosi ..nic nie dolecialo... ..czy niebieska biedronka ...to żeńska ..czy męska płec ..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie ogladnac Asterixa i Obelixa :P moze tak \'zabije nude\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenska plec...a niebieska dlatego ze mi sie dzisiaj taka przysnila...rzecz po prostu niebywala bo akurat zwierzeta to zawsze snily mi sie realistycznie...w ogole te moje sny jakiejs takie...nie takie... malo fajne sa ogolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kai za linka... Fakt że dużo się nie dowiedziałem ale potwierdziły sie moje spostrzeżenia dot. AF... Fakt że czasami nieostro rysuje... Ale przy ręcznym ustawieniu ostrość jest \"rzeźnicka \" :) Kraków czeka na miłe panie z róznych stron świata :) Miło by tu Was spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac mam dola Kai - lacze sie z Toba, wiem, co czujesz, ja mam to samo dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :) Zosia ---> dziękuję za zdjęcie w stroju holenderskim :) super jest i do twarzy ci :D Biedronko niebieska ---> witaj nam :D Jak już tak piszecie o tym deszczu to ja się dołączę ---> w Poznaniu też leje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na jednak impreze nie poszłam bo mam obowiązki \"partnerskie\" :) Gio a ode mnie zdjęc nie dostałaś? Wszystkie wysłałam też do Ciebie, więc musiało coś dojść.... witaj biedronka Wino polewam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nic, nie czytałam, doczytam potem... :P Ale wina sie napiję. Gdzie reszta?! Co tu tak pusto dzisiaj, wszyscy na weekend wybyli z domów czy co? :P Moze sie jeszcze zjawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi..>>..tak od ciebie mam dwa zdjecia ..przeciez pisalam ci ze mamy podobne fryzurki..:D..tylko ja tobie jeszcze nic nie przeslalam ..bo wlasciwie to nie mam co...moze ze dwa jakies ..z poprzednich lat ..!..jesli chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Gio.. masz krótkei włosy? :D Bo ja Ciebie chyba widziałam na zdjęciach z długimi... :D Ciekawe jak wyglądasz.. :classic_cool: Wyslij kiedyś 👄 Chcesz winko? ;) Nie wiesz gdzie sie wszyscy podziali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - tak się zastanawiałam czy to ja coś pomieszałam, bo właśnie mi się wydawało, że komentowałaś moje wlosy..:-) Czekam w takim razie na fotki od Ciebie. Tygrysek mi tu płacze o sztukach a przecież jak się bardzo chce to można miec 2 koła. Nie ma problemu tylko trzeba odkładać zarobioną kasę i odpuścić sobie imprezki, alk i inne bzdury :-) hihi Nie płakac tylko realizowac marzenia. Idę pomóc pisac pracę na zaliczenie. Buziaki!!! ELLES - zdrówko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale fajnie, już jutro bede śmigac na motorku... :D Mam nadzieje ze nie bedzie za zimno... zeby nie było - motorku nie mam ani prawka.. jako pasażer heh.. :) Coś mało nas tu.. wieczorem... śpicie czy imprezujecie :P Kofi --> ahah.. zdjęcia w piwnicy.. :D To było niezłe.. Ile bajek pamiętasz... :D No.. to były czasy.. Majorek --> no pewnie ze nie przez Ciebie :) Skąd taka myśl.. hihi.. Kurde.. ale by sie masażysta przydał.. :P:( Amok --> wow.... :) Niektóre zdjęcia mi sie spodobały.. :D Kiedyś na pewno sobie zrobię akty... chociaż nie wiem, moze ja sie do takich zdjęć nie nadaje...? :P Ale pomysł na nie już mam :D;) Ech.. do Krakowa to bym chciała.. tyle ze daleko... :P:( Tygrysek --> to ja też chcę taka prace ze trzeba baje oglądać :P:D:D haha Szam --> uuu Bora Bora.. :D super luksusowy statek.. no no.. a wolny? :P:D hahahha Bardzo sie cieszę ze sie mną zaopiekuje.. :D;) (Kofi no.. to Ty nie wiesz.. jak? :P;) I niebezpieczne..? No risk no fun :D:classic_cool: :P ) I ciepło sie ubieraj w pracy, bo znów bedziesz chora przez tą cholerna klime.. 🌻 ;) O... Ghana widzi... :D Czyli nie musimy już pisać sprawozdań mailem..? ;) Mała --> to sie musimy kiedyś zgadać co do sierpnia, Szam też bedzie nad morzem :D Szam --> co znów oblewacie.. Ty to masz wesoło.. :D Blondi --> no teraz to mi słów brakuje... moze by tak iść na ta Troję... ;) Nina.. --> jak mozesz.. o pizzy.. Jestem głoooodna!! Tylko ze już troche późno, kurcze :( I jeszcze bagietka.. oszaleć można.. Biedronka -> 🖐️ Kai --> ❤️ Już lepiej nie? :) Dzieki za te migdały, pomogły.. :D Mała --> tez sie nie dołuj.. bo jeszcze ja zaczne i co..? :P:);) Dobranoc (ode mnie) i dobranoc (od Tygryska, który chciał zebym przekazała i który pewnie już śpi ;)❤️ 😴 aaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke i expresowo :) wlasnie wrocilem od tesciowej, miala imieniny, a caly dzisiejszy dzien pracowalismy z Anielica w ogrodzie, basen czasciowo otwarty i jutro ciag dalszy. Za chwiale ide do sasiadow na ognisko, kielbaski i piwko :) Macie wszyscy pozdrowienia od Anielicy, ona nie ma natchnienia do pisania na forum, ale moze jej sie cos odmieni. Biedronka 🌼 witaj pod lozkiem. Niezdazylem sie z toba napic, ale pewnie kiedys sie uda. :) Wind albo ciebie albo mnie tu nie bylo ostatnio bo nie pamietam ostatnio twojego wpisu :) No to brykamy z Anielica na imprezke, czego i wam zyczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry ;) to jest horror - obudzilam sie dzisiaj o 5.00 :( normalnie załamka jak moge spac, to sie budze o jakiejs horrendalnej godzinie a takie przewracanie sie z boku an bok jest nie bardzo humorek mam lepszy i Aniol chyba jednak przyjedzie :) a teraz ide po miesko :P uwaga - bede gotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło
światło od rana zgasło. Niech stanie się jasność ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mała... Co tak wcześnie wstajesz? Czyżby koszmary nocne? Może ja Ci się przyśniłem ;) W Krakowie pada... Jest zimno i pochmurno... Łeeeeeeeeeeee. A po południu jest \"Festiwal zupy\" na Kazimierzu. I chciałem jechać ale chyba obejdę się smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amok ---> weź pelerynę kalosze i parasol i idź na zupę :) Ja nie wiem czemu ludzie sie boją deszczu, ja lubię jak pada. Ale cieszę się jednak że dzisiaj u mnie słońce świeci, trochę zimno ale słonko jest :D Mała ---> ja też dzisiaj mojego anioła misia goszczę :P i też gotuję, ale spagetti :) Miłego dzionka wszystkim 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air... Jak się ma kogos miłego i ciepłego to fajnie jest ogladać deszcz. Poza tym jak się ma 23 lata :) to nie \"łupie w kościach\". A jak człowiek jest sam to deszcz niezbyt dobrze robi na psychikę. Szczególnie taką powaloną jak moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry :) Chyba mam prawie całą sobotę dla siebie, bo... Anioł pojechał jak co sobotę robić u jego rodziców na działce, chociaż powinnam na wsi napisać :) ale... nawet mnie nie budził i nie ciągnął.. się nie zapytał... :0 Akurat dziś i tak miałam nie jechać, ale .. nie zdążyłam mu tego powiedzieć ;) Wind, to może maila mi napisz o tym więcej :P Kofi wiesz.. z tym Allegro to świetny pomysł był, wczoraj popędziłam tam, zajrzałam.. i... ujrzałam 3 książki, których potrzebuję (jedna 2 razy).. ale boję się.. że cena się zmieni.. itp.. poza tym i tak jakoś tej kasy nie będę miała.. Jednak... chyba zaryzykuję i spróbuję coś zalicytować (o ile od wczoraj cena nie wzrosła zbytnio ;) ) Znudzony.. super masz rozrywki.. a ja tylkow tej chałpie siedze i siedzę.. :0 ;) Mała ja jak się tak obudzę, to zazwyczaj na drugi bok i dalej śpię ;) czasem tylko się zdarza, że nie mogę zasnąć.. ale i tak w końcu sen nadchodzi... ;) Witam niebieską biedronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonacenzura>ano mnie nie bylo i to troche czasu z....10 tygodni zero kompa tylko moja zona i ja ....fajnie bylo Ale urlop skonczony wiec wracam na siec ..:) Majorze>co ty mnie tak meczysz o te moja siec ?Nie mam normalnego polaczenia tylko kombinowane i to bardzo zalezne od pogody i takich tam innych ...reszte sobie mozesz wykombinowac bo jestes wkoncu oficerek nie ? Szkoda mi Zdiablonej pewno z nerwow nogami przebiera .....ona bez sieci tyle czasu .....szok !:)Zdiablona nie martw sie mam Piwko dla ciebie zakamuflowane :) Hajda narazie ...poczytam troche jak sie ludzie oopluwaja na innych topikach .....Wszczegolnosci \"Kochanki \"to debesciary :) Siema (lapa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabełkowo! W Karkonoszach zimno, cimno- normalnie co to za MAJ? jaki maj, toz to pogoda październikowa! Co do pizzy to wczoraj zostawiłam wielkie pudło- częstować mógł się każdy- przyniosę następnym razem dwie- a co! Zosiu- kochanie ty moje! Bożesz jakie piekne zdjęcie, cudeńko. Ja dostałam tylko jedno- to w strojach ludowych. Idę się kurować, bo cos mnie dopada chyba jakieś choróbsko.... Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×