Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Wind tak truję, bo piszę pracę mgr z sieci bezprzewodowych ;) Z resztą konkretniej Ci w mailu kiedyś tam potruję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilowo pomaranczowa
Hej!!! Mam do Was pytanko?Zawsze mnie ciekawilo o co chodzi w waszym topiku...Tzn.o co chodzilo autorowi kiedy zakladal ten temat...Macie gdzies czesc pierwsza? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulkowniku-Majorku....Sorki ...nie umawiam sie na randki:):):):)......Wiesz zona mi nie pozwala a dzieci do maila mi zagladaja :0.....hehe Nic osobistego tak mi lepiej :)//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ..człowieka nie ma kilka dni ..a tu co ?!?! tenega w amoku zobaczył szafirowe oczy, przy chronicznym braku kofeiny.. i niebieskie biedronki się zrobiły,blondi poszła do kina .. a bilety jej kupiła nina po 28 pln. o czym nam na 0,5strony obwieściła ;):P..elles się rozbiera do motora:P;)czekając na przypływ bora bora:P;), znudzony kopie doły w basenie,kasiek zaklina deszcz...skutecznie:)a ..to powinna być rola szamanki,która już nie z kieliszka ale ze szklanki;):D wind .. znienacka przyłapany, cały czas wydaje się być zawiany:D, Gio stoi na golasa:D..........normalnie ghenna:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !!!!! tylu was jest ze jakbym chciala wymieniac to do wieczora by zeszlo...milo mi ze tak mnie wszyscy witaja (jak zrobic zawstydzona minke??jest taki emotek??) a ja dzisiaj pozno wstalam i zamiast ciezko pracowac to sie lenie...zapowiada sie leniwy dzien... dolaczam do pytania chwilowo pomaranczowego- o co wlasciwie chodzilo w pierwszej czesci topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilowo pomaranczowa
Ale tu milo traktuja ludzi,nie ma co.Na naszym tez duzym topiku sA FAJNIEJSI LUDZIE.pRZYNAJMNIEJ NIKOGO NIE OLEWAJA.Normalnie jakby mnie nie bylo widac.Laski bez,nie chce wam sie odpowiadac to nie.Co za nieprzyjemni ludzie..Brrrrrrrr Ide stad.Wiecej tu nie zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo pomarańczowa chodzi o Diabły pod łóżkiem ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=8567 - pierwsza część tu :) Wind.. no no.. taki z Ciebie latawiec, że ażdzieci Cię inwigilują.. ;) ;) ;) ;) Borewicz te Twoje streszczenia są nieziemskie :D:D:D:D Niebieska zawstydzonego nie ma, ale my tu sobie sami \'robimy emotki\' ;) http://forum.o2.pl/emotikony.php a spis dostępnych na forum masz tu :D No, juz jestem po śniadaniu... czas by sięza pisanie brać... ;) ale.. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa, a idź - nikt Cię tu na siłe nie będzie trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Znudzonycezurą to główny Diabeł a my som jego pomocnicy :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...od rana jestem zapracowana ..wiec dzis mi nie grozi ..pilnowanie ubrania ..:D Pozdrawiam wszystkich ..Zajrze do was wieczorkiem ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja rozumiem ze tu same diably pisza na tym topiku ;-) ale mi chodzi o tego pierwszego diabla co to od niego sie wszystko zaczelo...ponoc kosmaty byl i pojawial sie w nocy pod lozkiem znudzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska.. ale o co chodzi?? :) :) a pod łózkiem to.. ciemna strona.. Znudzonego ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna wiosna wiosna :D:D:D:D:D i Elles się zarumieniła i wesoła jest i żartuje sobie i śmieje się - fajnie Elles, żeś doszła do siebie i ...dobra się zamknę bo mię ktoś ubije :D ;) Powracając do Troi to tamta recenzja fajnie napisana aczkolwiek film tego nie wart nie nie :P Przesada z tymi zachwytami. Mój osobisty Diablo się uniósł za bardzo :D :P ;) hihihi Dziś się w kuchni wyżyłam to też jakoś mi weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amok ---> przesyłam ci dużego gorącego uśmiecho-całusa 👄 idź na tą zupę, mówię ci :) Pomarańczowy ---> aleś ty drażliwy, nawet pół godziny ci się nie chciało czekać na odpowiedź a już się obraziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska - a pisz sobie jak chcesz ;) :) Blondi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo już nowa strona, zapomniałam sprawdzić ;) Niebieska, bo jak się nowa strona zaczyna, to widać ją dopiero po 8 postach, a wcześniej to \"światło gaśnie\" ;) i trzeba numerek o 30 zwięszyć w linku do strony ostatniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...Majorek...qrde ..nie swiatło gaśnie ....tylko jest czas na \"Reklame\" :D:D...wy sie qrde nie znacie czy co ??:D;):D e...Blondi..Ty mnie mowisz ..co mnie .. ja pytam sie Ciebie ..co Tobie ..siemanka kinomanka :D:D no ..i ..się niebiesko zrobilo ..od biedronek:D:D:D..oby a amok nie wpadly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> a nic mnie :D Cieszę się, że dotarłeś cały i zdrowy :) Majorek >> a Ty też wiosnę czujesz co?? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore aaa to rozwiązałeś zgadkę stulecia :D :D Blondi - dzisiaj mniej, bo pochmurno na dworze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja na razie na moment tylko, może wieczorkiem wpadnę, teraz obiadek robię....:-) elles, Kofana - dla Ciebie wszystko:-D a oblewamy mianowania słuzbowe, a że wiekszość chlopaków na weekend do domów zjeżdża, o nie ma wyjścia i impreza zawsze musi być w tygodniu...a że to super kumple - to nie mogę nie iść:-) a poza tym, w tej knajpie sa naprawdę fajni ludzie i potrafią sie świetnie bawić...nawet muzyka - choc jej od dawna nie słucham=blues- wchodzi świetnie zwłaszcza z piewem z korzeniem:-D pychota... Borewicz, takie talenta w Tobie drzemią, taka niezwykła umiejętność kondensacji danych - wpisów. rewelacja!!!!! Zosieńka, dziękuję za zdjecia i przybliżenie jednego z krajów unijnych:-p mam nadzieje, że odpoczełas z Akarka. Zdjęcia super i widoki super no i Wy - jak wyżej:-) dla wszystkich moc 👄 i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek tobie to glowka dobrze pracuje :) wiesz, cos w tym jest, piszac ze ten diabel spod lozka to moja ciemna strona. :), nigdy nie myslalem w ten sposob. Ale to ma sens, bo przeciez kazdy czlowiek ma dwa oblicza: te dobre i to zle. Ja tylko moge dodac ze to z pod lozka to moje dobre oblicze, a tego zlego to juz sie dawno pozbylem :P Pomaranczowy co ty taki narwany, cierpliwosci a wszystkiego sie dowiesz. Powiem co cos w tajemnicy, ale mru, mru, scisle tajne, przed przeczytaniem spalic, dyskrecja szwecja. :) (rozumiesz, nie chce aby mnie palcamy wytykano i w glowe na moj widok pukano. Zdazylo mi sie to na Placu Solnym we Wroclawiu, gdy czekalem na reszte diablow z rozkami diabelskimi na glowie. Borewicz i Kai uratowali mnie w tedy z opresji, ale to inna historia :D ) Wracajac do zeczy, to, co zobaczylem w tedy pod lozkiem, to to bylo ---------------------------------------------------- moje odbicie w lustrze --------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×