Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

666 wreszcie doczytalem sie i szczeka mi opadla, jak ty to zrobiles i strasznie sie ucieszylem ze jeszcze pamietasz o nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, kochana - wszystkiego naj, naj, naj 🌻 🌻 🌻 nie wyspalam sie, buuuuuuuuuuuu ale wstawac czas i do kuchni marsz :D Aniol bezpiecznie do domku dojechal :) trzymcie sie ja mam najazd rodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeinko Śliczna... Życzę Ci: komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi i czterolistnej koniczyny. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi z pod wyrka w indiaśkiem tipi ślem moc życzeń z okazji nieustająco 16 urodzin. Wiele zdrówka i fszelakiej pomyślności memnóstwa prezentuf, wielu prezydentów (hamerykańskich wew portfelu). I najważniejsze, żeby życzenia które dostaniesz - po prostu siem spełniły. Przywrócony diabelskiej społeczności wódz Tentaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeinko- STO LAAAT, STO LAAAT NIEEEECH ŻYYYYYJE ŻYYYYJE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMM, NIEEEEECH ŻYJEEEEE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM !!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 To śpiewałam zachrypniętym głosem ja- Ninka ;) Duża buźka, spełnienia marzeń, obrony na 6 (a nawet 7 ;) ) każdej książki której zapragniesz, miłości bez granic i miliona basenów za oknem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - miłego gotowanka :) Witanko dla fszystkich dziabłów i aniołków. Ja po dwóch dniach wracam do żywych tylko dlaczego alka prim tak głośno siem rozpuszcza, a szczur chodzi w butach wojskowych i tupie ?? Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko dla Kofi :D Kofeinko kofana!!! WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO ZYCZE CI :D :D :D :D ❤️ ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina ..Sto lat na sieci i....to przy zdrowych zmyslach :):):):);)......Ciekawe czy to kara czy nagroda tyle lat po sieci cmykac .... Majorze >dzieci To pracownicy i uwielbiaja mi szperac w biurze jak i kompie ....Takie zycie ...Ale jest okej tylko ze musze wszystko czyscic bo sa niezli i wszedzie wejda ...Milej niedzieli wam zycze ....tym bardziej ze mnie gotuje sie \"sajgon ...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej!!!!!!! sciskam wszystkich goraco a szczegolnie Kofeinke w dniu jej urodzin!!!!!!duuuuuuuuuuuuuuuuza buzka!!!!!!!i wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!! po zyczeniach od AMOK-a to juz i tak niczego oryginalnego nie wymysle ...:( Borewicz- nie obawiaj sie, ja tak latwo w amok nie wpadam...tylko sie zawstydzilam ze tak wam zasmiecam..i kolor mi sie zmienil...na czerwony...no to ucieklam...predziutko! a wczoraj mialam jeszcze wpasc ale wyniknela spontaniczna imprezka...no i juz nie bardzo bylo jak pisac po, bo mi sie po winku czulki plataly... Elles, a co chcesz wiedziec??? ;-) no wiesz, bo zanudzac nie chce... a czemu ty sie udami przejmujesz jak masz rozmiar s??!!!!!??!!! wszystkie moje psiapsiolki co to narzekaja ze sie musza odchudzac wcale nie musza, z toba pewnie jest podobnie... Kofeina- no to fajnie ze nie jestem jedynym swiezym narybkiem...mam wrazenie ze juz tu wszyscy wszystko o sobie wiedza od dawna i tylko ja taka zielona (niebieska) jestem...a chwilowo z wroclawia pisze (jeszcze do wakacji...) wszystkim piszacym prace szybkiego pisania i bezstresowego zdawania zycze!!!!!!!nie przejmujcie sie, na pewno bedzie dobrze!!!!!!skoro taka biedrona sie obronila to wy tez!!!!!!! pozdroofka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina...>>..Wszystkiego naj ..naj...🌻🌻🌻 ..po życzeniach ..AMOKA..nic dodac ..nic ująć...wiec powiem tylko..... .........................NIECH sie ..SPELNI....!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam :) Wiecie co?? :D:D udało mi się załatwić książkę, to znaczy brat kolegi mi wypozyczył ;) tylko... jeszcze jej nie mam... aaa a chciałam na jutro trochę ja \"obrobić\", bo jutro dyżur ma promotor i wypadałoby mu coś w końcu pokazać.. i podanko znów.. dać... echh Mam zaległości od wczoraj, nie będę czytać... biorę się za wyciskanie wiedzy z materiałów które już mam (i czytałam też z raz kazdy.. ale.. ) ;) Kofe urodzinki? a które? :P Wszysktiego najlepszego, szczęścia w miłości, mnóstwa radości i marzeń spełniania :D ❤️ ❤️ 👄 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi....no to najlepszego :D i naj.....domaluj reszte zeby bylo to co chcesz:D pozdrawiam adminow...bo mimo ze rzetelnie rachunki place to mnie odcieli i ....eeee....szkoda na wet gadac...:( nie wiem co sie dzieje...nie mam lacznosci ze swiatem i teraz probuje w gosciach chociaz troche zaleglosci nadrobic...ale potrzebowalabym chyba doby na to :D:D:D caluski dla wszystkich👄 Tygrysku...alez z ciebie pracus:D Linku :) Amok:) Wind...no niech no mi neta oddadza...to ja ci pokaze:P nie dosc ze cie tyle nie bylo...to wpadles ostatnio...zaneciles piciem i zniknales...nieladnie:P Znudzony caluski dla ciebie i Anielicy:) poki co umykam ...i nie zapomnijcie o mnie bo mi bedzie smutno a pominietych przepraszam...ale chyba zajelabym postem cala strone...a i czasu mam malo do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór powrócił,ale bez Dzień Dobrego:) Teraz ja zamknęlam w niewoli jego.Niech zobaczy co to siedzenie w ciemnym pomieszczeniu bez chleba,srodków czystości,piwa ,fejek i kobiet:) Kofeinko wszystkiego najlepszego🌻 Amok:::::::zdjecia nawet ,nawet,tylko co ta pani ma takie male cycki? A zdjęcia Krakowa rewelacyjne,zwlaszcza to ostatnie na dole po lewej:) Zyczę sukcesów w dalszym fotografowaniu:D Zdiablona Ciebie uwielbiam i pozdrawiam najmocniej:). Dzień dobrego wypasłas,to teraz post mu nie zaszkodzi:D Blondi na spotkaniu nie byłam,no bo jak mi byc ,jak wszyscy mówia,że ja i dzien dobry to ta sama osoba.Ale jeszcze kiedys zobaczysz,że mam większe cycki od Dobrego Elles,jestes tak szczuplutka ,więc nie wiem po co Ci szersze spodnie:) Borewicz ty jak zwykle piwo:) Znudzony::::miło ,że czasami o mnie wspominasz z dzien dobrym na zlocie:)Pozdrawiam Pania Znudzona:D Pozdrowienia dla pozostalych diablow i diabelków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina ....wszystkiego Naj ..Naj ...Naj ....o i jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego .. Borewicz ...Blondi ...no tak bawiliscie sie wystrzalowo ..tylki nam obrabialiscie ...a ja jestem ciekawa czy chociaz jedno pifko peklo za Nasze zdrowko?? kasiek ..no nie martw sie ...jak potrzebujesz tasak [mam dobry wyszczerbiony!] na porabanie kogos to chetnie moge pozyczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, wszystkiego najlepszego! Duzo kofeiny i adrenaliny :D. 👄 🌻 dla wszystkich. elles, ja tylko sprawiam takie wrazenie, wierz mi, wiem co mowie. Moj znajomy z fitness klubu az sie zdziwil jak mnie zobaczyl podczas cwiczen, bo nie spodziewal sie, ze takie malenstwo moze miec tyle miesni :D. tak w ogole to jakos mi dzis humor nie dopisuje :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :D...ja ..krętacz:P;)...qrde..ale jak przeczytałem Ciebie ..to faktycznie zaskoczyłem ..że to nr. Anielicy:D:D:D..tez się uśmiałem hihihihi Niebieska B...no kto Cię tam wie:D:D...czy a Amok nie wpadniesz;):D..mówisz spontaniczna ..impreska ..hm..ale jakoś Cię nie widzieliśmy ....czaisz się ?? Majorek ..wyciskaj,wyciskaj..wiedze..a jak nie dasz rady ..to może sokowirówkę ..spróbuj ;) ..Zdiablona...brawo ...pozdrawiam razem z Tobą wszystkich adminów \"dobry admin...to martwy ..administrator \"..:D:D Dobry Wieczór......no ..na spotkanie to wystarczy przyjść,piwo tam leja co prawda nie takie jak lubisz ale da się pić.:D..Cyce też możesz ..wszystkim pokazać,niech zobaczą;)..tym sposobem możesz rozwiać wszystkie wątpliwości swojej osobowości:) Kaya...no ba ..wiesz..co ..przy okazji ..tyłków obrabiania..nie obyło się bez toastowania ;):D:D Akara..na poprawę humoru ..polecam ...suszki;)D:Dhihihi pozdro...wienia dla reszty z listy ..płac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda beznadziena. Cale rano padalo a teraz jest mgla i tylko 10stC. mala, amok, Tentaga, Nina, Tygrysek, Wind, niebieska_biedronka, Gio, majorek, zdjablona dziekujemy za caluski i z wzajemnoscia :D Dobry Wieczor wracajac do zlotu to szkoda ze ciebie nie bylo, jestes troche za tajemnicza :) Kaya 🖐️ jak tam, gotowa na przyjscie lata. :) akarka no cio :) nie pekaj, uloz mordeczke w usmiech i tak trzymaj :D 👄 dla wszystkich pominietych i nie. Anielica ciagle przeziebiona (pamiatka z Polski :) ) wyszla wlasnie do lekarza, bo ma dosc nic nie robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no nie widac mnie bylo bo...mnie nie bylo...przy kompie... hehe, a zaraz nastepna imprezka...jak ktos jest chetny no to predziutko winko polewam (moj ulubiony trunek:D)...predziutko bo potem znowu bede sie \"czaic\" ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ...hehe..dzieki;)..oczywiście ...te całuski ..to beda tylko i wyłącznie za Twoja aprobata ;):D..a włśnie DD..podesłał ..foty z Waw-ki..więc pozwoliłem sobie ..podesłac je Tobie. NiebieskaB. ..ja juz dziekuje ..wystarczy mi i winka też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce winka - ja :D to bedzie juz trzecie :P dwa wypilam w domku z rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DD - a gdzie foty dla mnie? :P ide spac - mam na dzisiaj dosc aha - nigdy wczesniej nie czytalam Coelho, wiec nei moge sie wypowiadac - jak przeczytam \"11 minut\", to powiem, co mysle :) a chyab zaczne dzis - a an pewno jutro, bo mam taki \'prikaz\' od Aniola Niepokornego :) wiem, ze Jemu sie podobala :) pozdrawiam serdecznie i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina- wszystkiego naj naj naj:) pozdrowionka dla wszystkich:) Akara- pytanie do Ciebie:) czy uwazasz ze byloby mi dobrze w grzywce?bo sie zawzielam i chce robic,mialam kiedys grzywke i wygladalam fajnie chociaz nie mam wysokiego czola,na wizazu mi mowia ze by nie robic :P ide na Shreka dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ja tylko rozpoznaje Zdiablona DD i ciebie. Domyslam sie ze tam jest Gio. Napisz kto jest kto. Hej Gio wreszcie cie poznalem, jak ze sie ciesze :D no i macham do ciebie lapka 🖐️ to znaczy do zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabły Anioły i nne stworzenia Ogłaszam niniejszym iż wódz Tentaga gotów jest do organizacji zlotu pod jednym dużym wyrkiem we warszawce. Jeżeli jestesta zainteresowane podeślijcie akcesy i sugestie gdzie w wawce zorganizować. Osobiście proponuje Baslkan Grill na bemowie w Wawce bo imprezę grillową w terenie możecie odrzucić. Tentaga na dzień dobry gwarantuje beczkę piwa reszta należy do was. Termin do ustalenia. aniołka jest za a nawet przaeciw (jak mawiał wódz Lech W)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, podeslij mi jakas aktualna fotke, to Ci powiem, oki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZYŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D Calosc ma 108 stron, bez zakonczenia (jeszcze je stworzyc musze) i bez bibliografi. Z tymmi rzeczami wyjdzie pewnie z 114 :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D Ale pisac duzo tu nie bede, bo tak jakos mnie odrzuca na mysl, ze po calym dniu pisania jeszcze bym klikac miala :P Takze dumna jak paw bede z radosci brykac pod lozkiem :D W milczeniu... zostalo cos jeszcze z urodznowych alkoholi Kofi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ...jestem po mocnym szoku ..:)... Dzien Dobry ..dzieki za fotki .. jakby ktos chcial wiedziec to ..wszyscy wygladamy nieco inaczej .. ( naprawde) Tygrysek ..>>.. zeby nie tak seksowna noga ..to bym cie nie poznala ..!:D Nikt mi na zdjeciu nie pasuje w 100% ..tak jak wyglada .. Dobry ...co ty masz za aparat .? .ja wcale nie mam takiej wielkiej ..d...!!!:D ..a w barach tez nie ..jak Szwarcernegerka..!:D Wszyscy bylismy \"ugotowani\"..tak bylo tam potwornie goraco ze .. ...jak w Piekle ..!:D ...nooo..ale 6 Diablow ..przy jednym stole ..??? Dobra ...juz nic nie powiem ..grunt ze bylo ..Zajawkowo ..! :D Znudzony ...sie tez ciesze ..ze ty sie cieszysz ..i macham łapka ...🖐️ Dark Elf ..>>..plisss przeslij mi zdjecie zanim zetniesz wlosy ...tez chce zobaczyc czy ci bedzie dobrze w grzywce .. Jak bedzie nastepne spotkanie w Warszawie ..to ja tez bede ..a cooo !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ordynator!!!....HAHAHAHAHAHAHAHA o barach Szwarcenegera:D:D:D a...Tygrys ..108stron wygryz:):):):)...:classic_cool: Brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> gratuluję skończonej pracy :) Zazdroszczę etapu pracy poza bliska obroną :P Amok ---> jasne, że ci zrobię terapię. Ty nie znasz dnia ani godziny :) Ja chcę zdjęcia, na których Gio ma dużą d... :P haha żartuję, ale naprawdę chcę zobaczyć te zdjęcia, plizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×