Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość kwiat pomaranczy
Bo na przyklad nikt nie wie, ze akarka ma tez taki, rzadko uzywany nick :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u gory to tez jestem ja :). A kwiat pomaranczy tez mi sie podoba, zaraz sobie zastrzege :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz w domq :P Mialam dzis wybyc na nocke cala i szalec do bialego rana ale nic z tego nie wyszlo :( Takze bede poprawiac mgr... ech :P Air --> no, to wlasnie te zdjecia :D Moge Ci jeszcze ewentualnie podeslac, jedno, na plazy mozesz go nie miec :) hihihi Pozdrow Borewicza, tylko nie udawaj znow, ze go nie znasz :P :D Akara --> prosze, oto magiczny kfiatek zdrowia 🌻 :) Bloni --> a te Borewiczowe plany, to przypadkiem nadmorskie nie sa?? :D Fanaberia --> witaj fanko 2 kolek :D Ciebie zapomniec nie sposob :D Elles --> grrrr na motorku,,,, grrr fotki, Elleska, fotki chcem!!! A jeszcze bardziej na motor chce, niech no ja tylko skoncze te mgr to zaraz odnowie kontakty z koelgami - motocyklistami. Drobna przeszkoda moze byc to, ze wiekszosc sie pozenila a zona to zazdrosne stworzenie o byle kolezanki :P ;) Link --> jaki korzen??? ja mam znow skojarzenia :P ;) Majorek --> korzystaj z ksiazki, poki mozesz!!! :D Mala --> dziekuje :) Tentaga --> yep, tylko propozycja padla na razie :D Shreka 2 w USA juz graja,,, wybierasz sie?? ;) Znudzony --> w ogrodzie, z laptopem, internetem - bajka :D Odkurzales wode w basenie?? a pewnyś, ze nie trzeba Ci na tym basenie ratownika?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz w domq :P Mialam dzis wybyc na nocke cala i szalec do bialego rana ale nic z tego nie wyszlo :( Takze bede poprawiac mgr... ech :P Air --> no, to wlasnie te zdjecia :D Moge Ci jeszcze ewentualnie podeslac, jedno, na plazy mozesz go nie miec :) hihihi Pozdrow Borewicza, tylko nie udawaj znow, ze go nie znasz :P :D Akara --> prosze, oto magiczny kfiatek zdrowia 🌻 :) Bloni --> a te Borewiczowe plany, to przypadkiem nadmorskie nie sa?? :D Fanaberia --> witaj fanko 2 kolek :D Ciebie zapomniec nie sposob :D Elles --> grrrr na motorku,,,, grrr fotki, Elleska, fotki chcem!!! A jeszcze bardziej na motor chce, niech no ja tylko skoncze te mgr to zaraz odnowie kontakty z koelgami - motocyklistami. Drobna przeszkoda moze byc to, ze wiekszosc sie pozenila a zona to zazdrosne stworzenie o byle kolezanki :P ;) Link --> jaki korzen??? ja mam znow skojarzenia :P ;) Majorek --> korzystaj z ksiazki, poki mozesz!!! :D Mala --> dziekuje :) Tentaga --> yep, tylko propozycja padla na razie :D Shreka 2 w USA juz graja,,, wybierasz sie?? ;) Znudzony --> w ogrodzie, z laptopem, internetem - bajka :D Odkurzales wode w basenie?? a pewnyś, ze nie trzeba Ci na tym basenie ratownika?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, Linking :) :) Fanaberia ale się zakręciłaś:) Akara jaki ładny ten drugi nick :) Tiger - własnie ją skanuję, bo już jutro muszę oddać ;) (dobrze, że mój Anioł tak dobrze wyposażony.. ;) ;) ) Blondi jakie jakie ?? ;) 👄 dla pozostałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś czary. na tlenie też jakieś problemy z autoryzacją.... chyba jakieś złe moce są przeciwko mnie! idę kąpać mą piękną córkę. a adresik saint_paulia@o2.pl powinien działać, o ile jakieś licho znów sięnie uprze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - przesłuchałem ponownie i coś o tem weeku mnie zeznano coby w przyrodzie popifkować. Elles - motorek wrrrr jkedynie słuszny Willys jest cacy a jakie zdjątka na niem wichodzom Akara - me pluć na klawę proszem pauli - fakt Tfoje łapki siem musiały od pisania zmęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diabełkowo :) Zostawić was na chwilę i już jak te mróweczki nastukali tych stron, żem czytała i czytała...Ufff! A ja na dziś czytania mam dość, przeczytałam już i poprawiłam błędy w dwóch BIG rozdziałach pracy mgr mojego mężula...pisze jakieś kosmiczne rzeczy, ale ciekawe nawet, hi, hi. U nas w Karkonoszach śnieg wczoraj padał- czyzby robił się taki \"klimat\" jak w tym nowym filmie- \"POJUTRZE\"? Film podobno odjazdowy, kcem go w MULTIKINIE obejrzeć, a że już w niedzielę jedziemy do Wrocławia to nieomieszkam. Dark Elf- ten Shrek II to chyba nie w Polsce? U nas dopiero 2 lipca- juz nie mogę się doczekać. Wielki buziak dla wszystkich- idę odśnieżać ogródek:) Ups- nie jest tak źleeee- co wczoraj spadło, zaraz stopniało. Dziś prawdziwie majowa temperatura, bo...... 9 stopni!!!! Uła mili państwo- skwar :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga fajnie dziś piszesz :) Nina oo Pojutrze obejrzysz :D fajnie :) Ja niewiele o nim wiem, ale tytuł i to co na plakacie zainteresowało mnie i też chcę go obejrzeć :) Taa ja coś o tym śniegu słyszałam chyba na tvn meteo.. że w górach to tam jeszcze popaduje... Ale.. \"idęe odśnieżyć ogródek\" ?? :) :) :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek po prostu wracam do żywych. Straszniem siem fczoraj popsułem i tera siem naprafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara na klawiature nie pluje, bo nie lubi miec zaslinionych paluchow :D. Ja tez ide na Shreka2, niedlugo powienien byc, bo juz widzialam zapowiedz w kinie :). Wlasnie zrobilam wiosenny przeglad w szafie, ide wyniesc narecze zimowych ciuchow do naszego pokoju-skladzika na drugim pietrze 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilowo pomaranczowa
Jestem pomaranczowa,a nie pomaranczowy..Nawet czytac dobrze nie umiecie:P BEZ ODBIORU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PomaranczowA, a taka agrsywnA ;). Kto Ci na odcisk nadepnal? Pewnie sie odpowiedzi nie doczekam, skoro bez odbioru, ale co mi tam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmorskie to są sierpniowe z tego co wiem a lipcowe to są nasze wspólne - znaczy ja się jeszcze nie zgodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..znowu wieczor ..i tak w kolko... Rano tygrysek mnie budzi ..potem cos tam ..cos tam ..i wieczor ..!:D Szamanka ..ostatnia przesylkla ..rewelacja .. wyplakalam chyba wszystkie łzy z radochy!!!:D ..no i cos sobie zrobilam na pamiatke od ciebie ..!:D ..a teraz czytam co tam naskrobaliscie .. Zauwazylam ze cos wam \"pomaranczowo\'.. wiec i ja sobie zaspiewam .. .\"..Bede z Toba tańczyć...bajki opowiadac... ..Słońce z pomarańczy ..w Twoje dlonie skladać..\" ..Do końca życia w moich marzeniach i snach ..będe z Tobą tańczyc... ..bo... ..uwielbiam zapach ....pomarańczy ..👄 ...ehhhh..ale sie rozmarzyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara :) a jak w Holandii zapodają filmy w kinach? dubbing, lektor czy napisy? Pomarańczowa.. a jednak jeszcze tu zaglądasz? ;) Blondi.. ale jesteś tajemnicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..znowu wieczor ..i tak w kolko... Rano tygrysek mnie budzi ..potem cos tam ..cos tam ..i wieczor ..!:D Szamanka ..ostatnia przesylkla ..rewelacja .. wyplakalam chyba wszystkie łzy z radochy!!!:D ..no i cos sobie zrobilam na pamiatke od ciebie ..!:D ..a teraz czytam co tam naskrobaliscie .. Zauwazylam ze cos wam \"pomaranczowo\'.. wiec i ja sobie zaspiewam .. .\"..Bede z Toba tańczyć...bajki opowiadac... ..Słońce z pomarańczy ..w Twoje dlonie skladać..\" ..Do końca życia w moich marzeniach i snach ..będe z Tobą tańczyc... ..bo... ..uwielbiam zapach ....pomarańczy ..👄 ...ehhhh..ale sie rozmarzyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to już nowa stronka ?? ;) Hej rozśpiewana, rozmarzona Gio :) Hmm coś im padło, bo tlen mi mruga (znaczy padł ;) ) i post nie chce się wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 28,Tantaga- tak graja Shreka w Usa Tygrysek- moim zdaniem Shrek 2 jest tak samo dobry jak pierwsza czesc a kot jest najlepszy moim zdaniem:)Nic wiecej nie powiem:P Wlasnie wrocilam z ogrodka posprzatalam polowe ogrodu jutro druga polowa mnie czeka uffffffffffff ale musze to zrobic bo mi wstyd jak sasiedzi ogladaja taki nieladny ogrod a jutro bede siac jakies kwiatki, powiedzcie mi jakie kwiatki zasiac zeby ich pies nie pogryzl( moj pies gryzie wszystko) i najlepiej zeby byly przez cale wiosne i lato i jesien hmmmm chyba choinki wsadze albo jakies krzewy z iglami. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nom za kałużę latał do kuna nie bydem. Pockom aż siem wew europie okaze ale thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga ,..>>.. co ty za gwarą nawijasz ..? ..chyba ładnie ..tylko nic nie czaje czaczy!:D ..Pomarańcze ..>>..Ty sie pytaj ..bo skoro juz weszlas to znaczy ze predko stad nie wyjdziesz ..Tu same siostrzane zdiablone siostry i ..diabelsko zdiableni bracia !! ..czyli Piekielna Rodzina.! Podobno z Rodzina ..najlepiej wychodzi sie na ..zdjeciach ..wiec sie pstrykamy gdzie tylko sie da..! Dla wszystkich na wkupne stawiaj po piwku ..a dla mnie poprosze duuuzy \"pucharek lodowy\"..najlepiej czekoladowe..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ;) może ogrodź je niewysoką (pół metra) siatką, może nie będzie mu się chciało przeskakiwać po kwiatuszki? :) Piesek pewnie ostu ani pokrzywy nie tknie.. ;) no i może .. o.. fiołki, bo mają te mięsiste, włochate liście :D:D (w każdym razie w doniczce na oknie u brata takie sa ;) ;) ) hmm no tak.. ale to tylko liście a same kwiatuszki.. to nie wiem ;) Tentaga \"za kałużę\" super :D:D:D:D:D Pomarańcze.. mniam.. ;) pewnie, że tak... ale Twoja stopka... nieee no nie można tak.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawki zrobione :D Kotekta przeprowadzana, kilka bykow literowkowych znalazlam :) To jeszcze wstep i zakonczenie i juz :D Akara --> zazdroszcze Shreka 2... :) Majorek --> \"dobrze, że mój Anioł tak dobrze wyposażony.. \" tiaa :D :D :D no comment :P :D Nina --> a ja sama zrobilam cala korekte :D o czym pisze Twoj Aniol?? :D Tentaga --> ahaś :D :D :D podoba mi sie to :D bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes wszystkim 😘 tak sie wszyscy zachwycaja zdjeciami made by AMOK ze z ciekawosci tez obejrzalam no i musze sie do tych zachwytow przylaczyc. pewnie sie nie dowiem co to z pani/ie na tych zdjeciach?? hmm...Elles prosi o jakiejs clu... biedronka ze mnie nieduza bo tylko 158cm wzrostu i w porywach do 47 kg zywej wagi...oczy: brazowe z dlugimi rzesami...znaki szczegolne: brak stan cywilny:panna (ale od dluzszego czasu zwiazek nieformalny z pewnym diabolo:-)), plany na przyszlosc: niesprecyzowane :( obecnie widywana: Wroclaw, najczesciej okolice uniwersytetu oraz Placu Grunwaldzkiego oraz to tu to tam w zaleznosci od pogody i humoru muzyka: czarna przede wszystkim, poza tym stary dobry rock, troche grunge i popu (mam sentyment do DM)... na razie tyle, reszta wyjdzie w praniu...a ja teraz czekam na clues od was, bo na razie to mam tylko strzepki informacji na wasz temat a tych stron tyle...nie kazcie mi tego wszystkiego czytac!!!! hugs for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio masz rację :D wkupne musi być, ja też lody ja też ! ;) :) Tygrysek, pracka no no :) Hehe a ccoo, musi taki być :D :P Niebieska.. no niee... ;) :) wszystko się zgadza... nie mogęe :D:D noo.. do momentu \"obecnie widziana\", bo miasto nie to i muzyczka troszkę nie ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo i na chwilkę. A dlaczego Biedronko pytasz o ta panią? A tak przy okazji... Dzięki za recenzje... :) Ile moge to powiem. Tylko spytaj konkretnie... Tygrysku... Dzięki... Jesteś extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×