Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tiger i brzmi trochę jak Garfield ;) Ja zraz uciekam do wyrka.. jutro znów wczesnie wstaję, bo musze skończyć skanowanie.. i inne sprawy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocy wszystkim Diabełkom życzę :) Padam na pyziorek... Miałem ciężki dzień i smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys trzymaj sie teraz cie zalamie moim kodem. Kamakam kadokasc katekaj kapokagokady. Tym kodem poslugiwalem sie w przedszkolu, gdy prowadzilismy wojny z cholopakami z innej grupy :) Pomaranczowa.... tak koniecznie jakies piwko, bo na sucho nie uchodzi :) Fanaberia siemanka wreszcie sie pojawilas, to moze chociaz zbuduj jakis mosteczek :) albo chociaz kladke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nudze sie!! A bawie sie :D Amok --> dobranoc :) Zosia --> zdrowsza?? :D Znudzony --> kaja katez kaznam katen kakod, kanim kasie kabakawikalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku, napisy, bron Boze dubbing :). W tv tak samo. Gio 👄 to za pomarancze. Tygrysek, mnie nie zazdrosc, bo jeszcze nie widzialam, dopiero zapowiedz w kinie pokazali, wiec pewnie dopiero za miesiac wejdzie do kin :). niebieska, Amok 🖐️. Zosia, cale szczescie :D. Pomarancze, ale sie pomaranczowo zrobilo :). Lubie pomarancze, wiec witaj :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> to sie kuruj... :) Fajnie ze jest lepiej, przy dobrym samopoczuciu psychicznym choroba szybciej mija... ;) chyba... :D A odkrywcą \"30-stki\" był Majorek :D (któżby inny swoją drogą ;) ) Znudzony --> :D zycze więcej słońca :D Faaanaberiaaa... :) w końcu wpadłaś... już pewnie wiesz, dlaczego u nas światło gaśnie i jak zrobić zeby widzieć w mroku... :)] To.. w końcu pod jakim teraz nickiem bedziesz? :) heeej.. nie wiedziałam ze masz córke.. Kurde, rzeczywiście mnie długo nie było... :O Blondi --> chyba wiem jakie plany :), tylko nie wiem.. czy mi sie uda.. wiesz...i w ogóle ech. :( Ale już to widze oczyma wyobraźni... ze bedzie czadowo.. :D Blondi, no zgódź się!! :) Tygrysek --> zadne nadmorskie.. ;) (a szkoda :P) :D hehe.. Ale w sierpniu mam nadzieje ze bedzie Was nad morzem duuuużo :D no tak, na żony to trzeba uważać.... :P;) hahaa.. \"Anioł dobrze wyposażony\".. kurde, chyba przeoczyłam... :D:D:D To sobie szyfr znalazłaś.... :) Tentaga --> :) Pozdrów Linke 🌻 Szam --> własnie, super mail... :D:D Zawsze jak dostane coś fajnego.. to zapominam podziękować... Vacik --> Tobie też dziekuję za ostatnie przesyłki... :) Gio... :D co to za piosenka? :D Jaka ładna, też sie rozmarzyłam.. ekhem... ;):D Dark --> moze .. oset? :P:D:D O widzisz, Majorek to samo mówi :D Pomarańcze --> 🖐️ ale zmien stopke.. :P;) Biedronka --> bardzo miłe clu to było :) hmm.. Diabolo? :D To sie wyłamujesz, my mamy Aniołów ;) chociaż... :P Clu o mnie: młoda spontaniczna.. kochliwa.. :P:D Niecałe 170 cm, brązowe włosy, zielone oczy ;) Miejsce stałego zamieszkania.. (jak to było po czesku?:P:D) Gdynia, piękne miasto ;) Muzyka różna, co tylko mi w ucho wpadnie... Plany na przyszłość.. zmysłowe używanie zycia.. :P:D Ale.. topik poczytaj w wolnej chwili, można umrzeć ze śmiechu, świetna lektura ;):classic_cool: A gdzie wybywasz w wakacje.. bo też coś pisałaś.. ze do wakacji tylko. Tygrysek --> Kofi proponuje spółke.. ;) zeby na te motory zebrać kase, ja sie troche na księgowości znam, Ty na komputerach... a kofi, sprawia ze ludzie sie śmieją.. ;) Co Ty na to? ;) Hmm.. nie iwem czy Cie kolega zaintresuje, ale moge podesłać ;) Ja nie tego.. zresztą, co mi mówiłaś w Wawie jak był zlot u Was...? ;) Pamiętasz? ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobranoc 😴 Bo jutro do roboty sie zrywam.. 🌻🌻❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska, doczytalam sie, ze prosisz o clue :D. No wiec tak, \'male, czarne, zerujace na meskiej naiwnosci\' to ja... z przeszlosci, jak to mnie kiedys okreslil jeden z moich przyjaciol :D. Zostaly tylko gabaryty (no iw sumie do kolorku wlosow tez niedawno wrocilam,male to rzecz zmienna, bo ja uwielbiam zmieniac fryzury :D) tak poza tym wiode anielskie zycie u boku mego slubnego (od sierpnia :D) Aniola :D aka Latajacego Holendra ;). No i zapach pomaranczy to tez jak :). Hej elles, nawet nie wiedzialam, ze tez masz zielone oczy, takie sa najladniejsze, nie? ;) Dobranoc, jutro mnie czeka dlugi dzionek, ktory stanowczo za wczesnie sie zacznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie te zdjęcia z imprezy?? I czemu znowu ja nic nie dostałam. Amok - a mam komentowac męską urodę? Jeszcze mi się to nie zdarzyło, wiec pozostanę przy zachwycaniu sie kobietami - wy Macie być madrzy a My mądre i piękne :P A że super samochód na zdjęciach był to zauważyłam. Elles - spółka spółka - tylko jaka trzeba wymyślić...bo tu taki wariacki biznes się kręci, ze może sprzedawcami smoły zostaniemy ewentualnie prewersji..albo Amok zrobi kalendarz z Diablicami a my to rozreklamujemy i sprzedamy..wtedy nie tylko na 3 motocykle wystarczy ale może i na kilka basenów koło domu.. :-) Złe wiadomości - promotor odwołał dziś konsultacje i tyle go widziałam. Nie wiem co jutro zrobię, ale nagram się na wszystkich możliwych sekretarkach i zadzwonię do niego 20 razy..ale dowiem się gdzie jest, kiedy będzie i jak mam mu wręczyć pracę do sprawdzenia. I chrzanie, jutro napiszę wstęp bez jego akceptacji pracy...ogólnie mam juz zarys zakończenia..może będę musiała poszperać po biblitece i poszukac dodatkowej literatury..ale co tam. Obronię się w tym roku albo ktoś zginie śmiercia marną! Jakem Kofeina! Zosia czuje się na szczęście lepiej, co mnie cieszy ogromnie!!! Akara może i przeziębiona, ale z doła się wyczołgała - super. Diabły zapisuja stronę za stroną aż się kafeteria zapycha :P Nina zaganiaj męża, bo widzę, że mu nieźle idzie. Kurcze blade - ale ma prędkość pisania. :-) Ja też sama robiłam korektę, ale potem dałam jeszcze tacie do czytania i wychwycił kilka mniej logicznych zdań i nietrafionych sformułowań. Shrek ..kurcze kurcze..kiedy u nas, kiedy u nas? Dark chyba sobie ściagne oryginalna wersję zanim w Polsce zobaczę...no kurcze, nie wytrzymam tyle czekać...I JAK OGRÓD? Hmm? Może mam Ci moich starszych podesłać - oni maja świra na punkcie ogrodów, kwiatów i trawników...iglaków itp itd...pomogą Ci :-) Na iglaki to o ile wiem już jest za późno by je wsadzać... Pomarańcze a czemu mamy nie przyjąć? Jako analfabeci i świrusy przyjmujemy każdego, kto chce siedzieć pod łóżkiem :-) Biedrona Ty doktorat piszesz czy podyplomówkę robisz? A może wykładasz...bo jak sie już obroniłaś a się po uniwerku kręcisz to co tam robisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos widział jakies oferty wysyłania ludzi na obowiązkowe wakacje nad ciepłe morze? Tak jak się na odwyk wysyła? Może jest jakas szansa, że się załapię? Jestem zmęczona.. Zjadlam dziś 2/3 czekolady..od tego latania po mieście żołądek zamienia mi się w jeden wielki śmietnik :) Wygrałam kolejna aukcję..:) hihi Poluję na książke juz drugi miesiąc i udało mi sie ja kupić poniżejplanowanych 25 zł lalala :-) Ktoś tutaj będzie o tej później godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, jak zwykle nocny marek :). Ja juz jednak ide spac, bo z nosa mi cieknie i oczy mi spuchly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kofi...kurde, kofeina to bym ja teraz nie pogardzila bo do rana chyba nad projektem bede siedziec... Elles...motorek??? to zajedż jutro po mnie, na 10 mam na uczelnie ;) :P a ten opis...to tak z życia wyjete obecnego mojego... Znudzony...no widze ze nie taki znudzony bo bawi na całego ;) niech sie Basia kuruje a najlepiej to wpuść ja w koncu na diabły, nie ma to jak diabelskie lekarstwo ;) Gio...jak zwykle rozrabia ;) przeslij ekspresem odrobine tej energii co?! Kaya...serce me roście jak widze zes znowu u diabła, jak już przeminie wariactwo to se pogadamy ze ho ho ;) Tajgerek.....moge nawet powiedziec ze jestem z ciebie dumna...trza bedzie opić..a kiedy bronisz? to ja przyszykuje sie na chlańsko i w pociaga wskocze ;) a moge dostac zdjecia z imprezki? szczególnie bym chciala te sexy spodnie zobaczyć ;) Blondii...znaczy sugar brown ;) normalnie pamietam tego obiecanego obiada od ciebie :P zwłaszcza teraz kiedy jestem potwornie głodna ale do kuchni nie pójde bo tam zima...baaardz zimno. Borewicz, formalnie to ty sie juz nie tłumacz :P rower mi miałeś naprawic ale pewnie nie pamietasz :P Biedrona....to fajnie...pewnie sie na tym grunwaldzie czasem mijamy ;) i wsio....bo projekt centralnego ogrzewania czeka...akurat na czasie bo zamarzam...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, a skad ty??i jakiej muzy sluchasz?? Amok- a ja tak pytam, z babskiej ciekawosci...no bo ladna ta pani...po prostu...Dzieki za maila:D😘 Zapach alias Akara- ja tez lubie zapach pomaranczy:D a o tym slubie to juz mi sie gdzies przewinelo wczesniej....:):D Elles- moja polowka to Diabolo bo nijak mi na Aniola nie pasuje, ale moze Wy macie innych Menszczyzn...;-). a na wakacje do domku jade, ale internet mam ;-):D aha i jeszcze na poczatku szykuja sie praktyki 3 tygodniowe (na Krymie), ale najpierw to trzeba semestr zaliczyć :P:D no i wlasnie dlatego sie po uniwerku krece Kofeinko, bo ja zadatki na wiecznego studenta mam ;-):). a stronki sobie poczytam, moze w wakacje??na razie tak po trochu sie za to biore ale ta ilosc stron mnie przeraza... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo a jednak żyją diabły..na zmiany pod łóżkiem szaleją.. :P WARIATY JEDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi Biedronka..aha no tak praktyki...ale na Krymi to fajnie :) Poza tym Wrocek extra miasto i sobie można przedłużyć pobyt. A wieczny student to ja jestem - już sobie zapracowałam na to miano... :-) I właściwie to nie wiem czy warto się z tego cieszyć....ech ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja idę się czymś zająć a potem spać...jutro trzeba i tak rano wstać. Buziaki ogniste :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No diabły WYŁAZIĆ SPOD WYREK Co to za spanie :D Gio - to gwara indian szczepu ostatni bimberek Pomarańcze - witamy pod wyrkiem Majorek - wielkie thx a kałużę sam gdzieś kupiłem Tygryś jestem z Ciebie dumien może jednak zachowasz futro buuuuuuuuuuuuuuuu nie będę miał futra Biedronka - wódz indian również wita Amok - będzie lepiej (szczególnie po bimberku) Elles - załatwione, a pomysł Waszej spółki brzmi wesoło Kofi - spółka z diabelską odpowiedzialnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!! :D:D Wstawać...!!! Jak mojorek już nie śpi, to i na Was pora !! :) :) hehe Tentaga.. a myślałam, ze to będzie wyjątkowy dzień i to ja jako pierwsza odezwe się dziś :D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pracuję nad sobą, żeby ten szaro-bury dzień, ponury i zimny mnie nie zdołował..Zuzia ma katar i powinna zostać w domu, ale kogo na to stać....a poza tym idę dzisaj na Dzień Matki do świetlicy w szkole Zuzi i będę zmuszona podziwiać marne talenty wokalne (nie mówiąc o koszmarnych wizualnych) zespołu szkolnego, brrrr.... chyba zaraz sobie włączę Samsarę...widziałam ten film na którymś z festiwali, ale w wersji orginalnej (język Tybetu;-) ) z napisami angielskimi, czs teraz zmierzyć się z wersją polską:-P...nie ma tego filmu nigdzie, ale kiedyś wyświetlali na canal+, jeden kumpel nagrał go na video a drugi przegrał na DVD.... eh, ja chcę wiosny, kolorów i słonca...... własnie zaczęło lać jak z cebra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diably 🖐️ jak znajde chwilke do poczytam i popisze, na razie, po wczorajszym lenistwie znow roboty multum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wstałam :) Radośnie pomknęłam do okna, bom zapomniała, że nadzieja matką...wiecie kogo- i faktycznie- za oknem ziąb, deszcz - brrr! Jaka wiosna? Jaki maj? W zeszłym roku o tej porze nad wodę jeździliśmy, bo skwar był jak pierun, a teraz? Tygrysku- stronka z kodowaniem boska, zaraz wrzuciłam twój tekst i wszystko wiem ;) Mój mężulo o Zakonach Joanitów pisze pracę- niby kończy administrację państwową, a taki temat sobie wziął.... On maniak historii jest, grzebie, czyta, wynajduje.... Kofi- przyciskam go, przyciskam ;) do dalszej i wytężonej pracy- che, che. Ktoś pytał o kwiaty do ogrodu? Ja dopiero w tym roku zaczynam karierę działkowca-ogrodnika. Stawiam pirwsze kroczki, nie znam sie na kwiatach, zawsze mama o to dbała.................... Sytuacją zmuszona zabrałam sie do grzebania w ziemi jeszcze w marcu i muszę wam powiedzieć, żem bakcyla połknęła! Chyba w poprzednim życiu byłam chłopką, co sadzić ziemniaki musiała na 100 hektarowym polu...coś mnie ciągnie do sadzenia kwiatków, warzywek..... Pozdrawiam gorąco, kończę kawusię z mleczkiem (mniam) i pędzę do urzędów. Trzymajcie kciuki- dziś składamy wszystkie wymagane dokumenty do banku, by kredyt na nasze mieszkanko dostać. Troche ponaciągałam te dokumenty, ale może nie dopatrzą się- che che :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam hehe Ty idziesz na Dzień Matki a mało brakowało ja swojej zrobiłabym ;) :) cos mi się pochrzaniło i ubzdurałam jakoś, że to we wtorek :D I od rana walnęłam sobie extra opis na na gadaczkach i już miałam naręczę kwiatów mamie na gg wysłać i.. już nie wiem jakim cudem zauważyłam, że dziś25 dopiero hahahahaha Tygrysek 🖐️ Nina 28 nie martw się w tvn meteo ten miły pan powiedział, że w TEN weekend będzie pięknie i gorąco - powyżej 20 stopni !! :D:D a potem czerwiec to już cieplutki będzie :D:D Zakony Joanitów - łoł.. a gdzie oni żyli i kiedy? ;) A moja mama zabrała się namiętnie za klombik przed blokiem a właściwie dwa takie mniejsze i teraz zamiast trawy jest tam pełno roślinek (kwiatków itp) :) U mnie też słońca nie widać.. No, a teraz idę zrobić sobie w końcu śsniadanko ;) Wczesniej jakoś nie miałam czasu, bo gadałam z dobrym kumplem, pomógł mi co nieco zrozumieć itp, bo mam problem z mym Aniołem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - to pierwotna Natura Kobiety tak Cię do tej ziemi instynktownie ciągnie ! Ja mam tylko skromny tarasik, ale oczywiście ziemi i roślinek tyle ile się tylko dało :-D No z tym śniegiem to numer rzeczywiście, byłam w niedzielę na komunii mojego rodzeństwa w okolicach Świeradowa Zdroju, w ogóle już jak wyjeżdża się z Gryfowa - widok porażający, całe szczyty, od Stogu Izerskiego, aż po pasmo przełęczy kowarskiej - białe ! Poniżej zieleń soczysta, kwitnące sady, niesamowite. Przed wejściem do kościoła lunął grad, później już do samego wieczora padał śnieg. Ha, dawnom na takiej komunii nie była ! I teraz to się zastanawiam .... może zamiast na regaty to pojechać na narty ... ?? ;-) :-) :-D Acha - w kościele ksiądz oczywiścei popisał się celną uwagą, że jak dwoje Szataników idzie do komunii no to aura tak się właśnie buntuje :-D Kochane Diablętowo, z jakiegoż powodu omija mnie cała wymiana zdjęć ? Cóżem zawiniła ? Proszę mi tu ! Zaraz ! Wszystkie śliczne Diablice i mądrych Diabłów ujrzeć pragnę. A teraz na chwilkę znikam zatopić się w prasie, ponieważ pracy nowej poszukuję. Jakieś pomysły na oryginalne CV ? Nietuzinkowy list motywacyjny ?? NO TO DO MNIE PROSZĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - jak dobrze że nie jestem matką ominą mnie kakafoniczne dźwięki szkolne Majorek - w wigwamie sępy wcześnie budzą :D Nina - powodzenia w banku Szafirku - klimat nam siem oziębia ale na szczęście jeno klimat :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam - Nina.. na pewno Wam się uda :D Szafirek.. nooo ładnie ;) Ale ten ksiądz dowciapny.. ;) ;) Ja jak już pisałam zdjęcia dam pewnie dopiero jak w domu będę, no chyba, że tu dostanę jakiś nowe, bo czekam (kumpel czasem robi sobie ze mnie ;) sesję zdjęciową) ;) Tentaga a nie podjadają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×