Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Daimon, oczywiscie, ze dostaniesz, w postaci bonusowego spacerku z psem w godzinach porannych :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam z rana:) hihi u mnie rano to 10 .30 wczoraj moj pies Duke dostal szalu i pogryzl na strzepy nasza posciel hihi ale i tak go lubie:) Giovi:) :) Tygrysek:) Milej podrozy zycze .Narob duzo zdjec:) Saszka- no tak z pieskiem trzeba wychodzic czesto jeszcze z takim maluchem:)A grzeczny jest?Nie niszczy Ci mebli itp? Daimon:) kurcze za dwa dni bedzie nasza 2 rocznica slubu a czuje sie jakbym byla z moim kilka miesiecy ,czas szybko leci:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie spiłam kawkę i do tego miałam kawałek ciasta :D:D Tygrysek :) moja już od rana leży u mnie w wyrku, często na mnie ;) ale ja pod kołdrą a ona nie i czeka aż wstanę, żebym ją wyprowadziła. A już pewne jest, że jak tak leży na wierzchu (nie pod kołdrą ;) ) to na pewno na coś czeka :) :) Hmm.. ja raczej nie miałam okazji ważyć bagażu.. ani mierzyć.. hmm.. ciekawe ile ważyłyby :) a czemu Ty to robisz? :D:D czyżby tak trzeba do transportu ? Żadne spacery z psem.. jako nagroda... mój pies mnie tak nagradza kilka razy dziennie :D:D:D:D hhaaaahhhaaaahhhaahhaaaahhaaaa no prosze i w końcu tutaj zawitałeś/łaś :) Giovi ten tekst... :D:D po prostu hhaaaahhhaaaa hhhaahhaaaahhaaaa super :D:D:D Saszka ;) no cóż.. tak bywa.. u mnie też tak było, że rano.. to częściej mama niż my :) zresztą teraz, to ona wcześniej wstaje od nas :) Hehe ale dobrze, że sami muszą po piesku sprzątać :) :) Daimon racja czy się dowiemy ? :) i powinnyśmy dostać za sam udział w konkursie linkingijskim ;) po nagrodzie pocieszenia :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark -> ech ten Twoj Duke :D Majorek -> moj normalnie wstaje gdy i ja wstane, nie budzi, ale dzis musial wyjsc i dobrze, ze mi zrobil pobudke, wole to niz niespodzianke na podlodze :P Tak, bagaz musialam wazyc, bo jak bedzie miec wiecej niz 20kg to za kazdy dodatkowy kilogram sie doplaca, wolalabym tego uniknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście zjedli całą masę naleśników z cukrem miałkim... czy jakoś tak (?) :-) Urodziny, urodziny ... i po urodzinach... Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia!! 🌼 😘 ghana... Nie wiem, czy byłoby Ci łatwiej odgadnąć, gdybyś mnie zobaczyła ;-) mała... Dziękuuuuuję baaaaardzooooo!! :-D AIR... Gdybyś wzięła udział w konkursie zdobyłabyś złoty medal, bo nikt (z jednym wyjątkiem) nie zbliżył się do prawdy... :-) Gio... :-) Nagrodą miała być podobizna Znudzonego w słynnych rogach w \"zaciszu domowym\"... z niebowziętym wyrazem twarzy... :-D Serio, serio... Pasiasta... \"Marzenia zaczną się spełniać\"?... Już się boję... :-P daimon... Byłaś blisko... Może nagrodą pocieszenia będzie zdjęcie jak miałem 18 lat... Fotografia była już wtedy dość popularna... :-D majorek... Rynkowski to nie jest... Chodziło o to, żeby rym jakiś był ... :-D O nagrodzie już pisałem powyżej... Muszę się pokazać? tzn. wystawić na widok publiczny?... :-D I to by było na tyle... Ps. daimon... Rok moich narodzin... Hmm... Mistrzostwa świata w piłce nożnej były w tym roku...., i Beatles\'i zawiesili koncerty, i urodziła się Renata Przemyk, i w stanie Massachusetts został zniesiony zakaz rozpowszechniania środków zapobiegających ciąży i materiałów informacyjnych dotyczących kontroli urodzin, ..., a Oscara\'a za najlepszy film, dostał Fred Zinnemann za \"The Man For All Seasons\"... ... i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger moja budzi jeśli ma już poważną \"potrzebę\" albo już ją bardzo ciśnie ;) :) Oo jak masz płacić.. to może nie ;) :) Linking mmm naleśniki :D:D ale ja wolę z dżemem :) :) Hehe fajna nagroda :D taak możesz się w końcu nam wystawić :D Aaa wiesz.. nie chce mi się szukac wizytówki.. a to.. co tam napisałeś... to nic mi nie mówi haha oprócz mistrostw świata w piłce nożnej ;) że jedne były w 74 (chyba te super dla Polski :D) poza tym te mistrzostwa świata są co 4lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ...masz wiek .....hmmm...nieee noo..wiekowy to az taki nie jestes ..ale .. ..jakies ..30 + vat !!!:) Hej dziewczynki..laseczki...dzisiaj na TVP 1 ..o 20.15..polecam super film ..oparty na ksiazce .Daniele Steel.\" Milosc silniejsza niz śmierc..\"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) hmm.. wiesz.. jest po 22.. to możesz powiedzieć co to BYŁ za film .. hahaha :) A ja teraz trochę z nudów czytać próbuję archiwum nasze Diabłowe.. taakie przeciez narobiłam zaległości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) hmm.. wiesz.. jest po 22.. to możesz powiedzieć co to BYŁ za film .. hahaha :) A ja teraz trochę z nudów czytać próbuję archiwum nasze Diabłowe.. taakie przeciez narobiłam zaległości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Final Destination\" (\"Oszukac przeznaczenie\") to nie byl najlepszy pomysl, biorac pod uwage, ze glownym motywem tego filmu jest kraksa samolotu..... Gio -> nie obejrzalam tego fimu, bo na kompie filmik puscilam ;) Link -> :D nie boj sie :D Tobie nic grozi :D ;) :D Majorek -> :D na szczescie sie mieszcze w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys :) to teraz nie myśl za dużo w samolocie.. najlepipej wcale... buhahahahahahahahahhhaahha :P :P :P Oglądałam ten film.. końcówka mnie rozwaliła... A... jeszcze jest druga część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Giovi ---> bo książki są zawsze lepsze :) A poza tym oni te filmy na podstawie Steel robią takie kaszaniaste, łzawe i żyli długo i szczęśliwie :P Tygrysek ---> za to dwujka przeznaczenia zaczęła się od wypadku samochodowego :P A ty lecisz samolotem? Nie bojaj zanim zauważysz już wylądujecie :) 15 kg bagażu? Ja nad morzem miałam plecak 22 kg :P a co z psem zrobisz? Linking ---> hehe jak pisałam sumienie mi nie pozwoliło brać udziału w konkursie :) Fajny pomysł przyjąć gości naleśnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buuu buuu \"Ó\" i ja mam na praktyki do szkoły iść za 2 tygodnie, prawdziwe buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air hieheie łaaadnie :P Hmm to może dobrze, że tej 2części nie miałam okazji obejrzeć.. ;):) Psa też pakuje :) dlatego tak liczy te kilogramy :D:D te 5kilo co tam na oko.. to jej bagaż.. a reszta piesek hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem ze \"final...\" 2 jest o wypadku, mam ten film, ale chcialam najpierw jedynke obejrzec :D podobno druga czesc znacznie lepsza :D o!! moze zabiore do Amsterdamu?? :D Air -> no moze ciutke wiecej niz 15, powiedzmy 17, ale moja waga jest dziwna, wiec wole ten margines bledu miec :) Pies zostaje z rodzina. Gio -> ha!! wiedzialam co robie, nie ogladajac :P :D Majorek -> spoko, wystatrujemy to zaczne myslec o..... przygodzie co mnie czeka :D Moze bede miec siedzenie przy oknie i bede mogla podziwac widoki?? Oki to ja juz brykam, znikam, rano jeszcze wpadne sie pozegnac paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...leniwie,leniwa ta niedziela ..dziś była ...ograniczyłem sie dzis tylko do oglądnięcia ..Kill Bill vol 1 i Władcy Pierścieni, trzech części 4 raz :)...ot i takie to lenistwo moje dziś było :P:D Gio ..nowa stopka ?:) Tygrys ..udanego wyjazdu:) Linking...qrde:D co tydzień jak nie imieniny to urodziny ;) no ale ..wszystkiego najlepszego:)!!! nie będe ukrywać ..że nie czytałem nic ..więc ..wszealkie pretensje ..walić na smyka@ ;):P:D ..no i pozdrowienie dla wszystkich ....wiecie od kogo ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys jutro wybywasz tak? :) ;) a na ile? no.. jakos nie pamiętam.. żebym o tym czytała :P Zabierz zabierz :) postraszysz Akarę hieheie Baw się tam dobrze ;) Hansik \"tylko\" ?? hieheieih U mnie była nerwowa, jak chyba tydzień temu... i to głównie za moją przyczyną.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ..no Majorek ..byłem jeszcze po fajki..i pizze:D:D..no ale reszta ..to max lenistwa :D:D nerwowa..mówisz, hm....coś wywineła ?! bo ..mi jakoś umkneło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hansik noo to rzeczywiście.. ale te filmy.. całąniedzileę z nosem przed ekranem haha suuper :D hehe robiłam awantury :) trzasnęłam nawet drzwiami wyjściomymi .. i poszło piękne echo na klatkę.. ogólnie wojna z całym światem :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku final destination 1 i 2 sa rewelka jak dla mnie uwielbiam takie filmy:)Obejrz koniecznie i sie nie boj to tylko filmy:)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans kloss haha ja tez dzisiaj ogladalam Wladce po raz 5 chyba hihihi to film ktory nigdy sie nie nudzi a nie mielismy nic innego do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark..haha..no prosze jaki ten program mały , ja to z takich..perełek to mam Piąty Element,Armageddon,Matrix..i wiele jeszcze ..ale jakos uciekły z pamięci :) no ..a teraz ..co by was dobić ..to odgrzewam łazanki ,się komuś zachciało :P:D:D ciekawe jak ja rano wstane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark jesteś :) Ja nie wiem.. to co innych filmów już nie ma :P :P Hans.. hmm łazanki.. łazanki.. ale tak właściwie to które to kluski i z czym? ;) poza tym... o tej porze??!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..z kapusta i grzybami:)..mniam, mniam..wiecej nie mówie z pełnymi ustami :D wiem wiem ..zdrowe to nie jest//ale ..za to pyszne :D:D no ..to spadalski ...paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans hehe :D a nie lepiej piergo z kapustą i grzybami? :P :D:D (mniam).. a ten makaron łazankowy to jaki? - no nie łape tej potrawy i nie jadłami nie widziałam z bliska :) 🖐️ Dark jesteś jeszcze? :) Chociaz ja też pewnie zaraz pójdę spać.. w końcu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek- no jestem jeszce Tashe wlasnie wykapalam bo mi ja Duke obsikal:)hihih zaraz ide grac:) Hans Kloss- no Matrix i piaty element to podstawa a z komedii to ogladam w kolko Glupi i glupszy i za kazdym razem leje w z tego filmu ,jeszcze lubie Poszukiwacze zaginionej Arki,Speed,Alien ,Predator,Die hard i wiele wiele innych..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ;) lepiej mi powiedz szybko kim jest Tasha (no nie wiem :P ) bo moja wyobraźnia głupie obrazy podsuwa.. tego obsikiwania... ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek Tasha to moja psinka (suczka) dwuletnia a Duke to moj pies (1 rok ma) i straszny z niego rozrabiaka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×