Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dark.. uuff trochę (ale ttrochę tylko) mi lepiej ;) tak mi się wydawało, że dzieci nie masz.. ale.. i tak osobliwe było dla mnie, że to może być sunia.. A ten Twój Duke to chyba do historii przejdzie ;) :) :) Dobranoc 😴 👄 dla wszystkich na nowy i świetny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak on jest psem z charakterkiem strasznie zazdrosny i strasznie samolubny hihihi Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻 Dobry dzionek 🌻 Hans ---> ja myślałam, że łazanki to taki płaski, kwadratowy makaron, który się je na Boże Narodzenie, z makiem na przykład. Z kapustą i grzybami to znam tylko pierogi, moje zresztą ulubione :) Majorek ---> hehe, ty sobie wyobrażałaś Bóg wie co o tym sikaniu, a mnie kiedyś obsikał cocer spaniel. Nie wiem czemu, ale podszedł, podniósł łapę i nasikał mi na nogę :P Tygrysek ---> hihi jak usiądziesz przy oknie to będziesz miała super widok, szczególnie jak polecicie nad chmurami :D Ja mam nadzieję, że się pasiasta z Amsterdamu zamelduje zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki sny mialam o samlotach ale bardzo fajne a nie katastroficzne, wiec jest OK :D Spoko, nie boje sie leciec, juz sie doczekac nie moge :D Air -> oby sie udalo przy oknie :D Dark -> wiem, ze to tylko film, ale wrazenia niesamowite :D Kloss -> 🖐️ :D dziekuje :) Majorek -> aha dzis lece, za 4h :D Bede sie meldowac!!!!! Tjak jest!!!! I Akare wysciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... :-) Pa Pa Pa Pa-siasta...:-D I niech opłaty lotniskowe będą jak najniższe! Znudzony...!! Odbierz emalię. Sprawa dość pilna... Borewicz... Dzięki. AIR... 7.49, to koniec, czy początek dnia dla Ciebie... ;-) Właśnie dostałem emalię od \"dostawcy usług internetowych\" z hasłem do konta pocztowego jakiejś zapominalskiej Agi (?!) Hi! Hi! Wolałbym numer jakiejś fajnej złotej karty VISA i do tego kod CVC. I niech Aga będzie spokojna - dla mnie tajemnica korespondencji, to świętość... :-) I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tygrysku, dawaj znac jak tam w tej H. :). a ja bagaz zawsze pakuje minimalistycznie wiec pewnie nie musialabym wazyc...:P:) Linking, czekam na to zdjemcie :), przeskanuj i wysylaj :):):)...a czemu takie popularne bylo? czyzby sie kobitki zabijaly?:):):) dalej nie wiem ile masz lat bo nie wiem ile lat ma Przemyk a Beatlesi to juz grali dosyc dawno...John Lennon nagral \"give peace a chance\" w 69\'...pozostale wydarzenia niezbyt wiele mi mowia, a jak Majorek zauwazyl mundiale sa co 4 lata :P...ale rozumiem ze jak kobitka chronisz swoich danych osobowych:P:)...no nic, dalej bede tkwic w nieswiadomosci.... AIR, i dalas pieskowi sie obsikac?:);-) DarkElf🖐️ Majorek🖐️ Hans Kloss🖐️ i dla pominietych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Linking, a zostalo cos z tych nalesnikow z cukrem mialkim?....bo bym miala ochote:P...a jaki procent cukru w cukrze ma cukier mialki?;-):) ....czy nikt nie zauwazyl jaka mam piekna nowa stopke???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> dzisiaj 7:49 to był dla mnie początek dnia :) Rodzice wyjeżdżali od rana do Kołobrzegu i musiałam im przez okno pomachać, a jak już wstałam to mi się odechciało spać, więc zaraz na kafe wskoczyłam i zaczęłam dzionek. Daimon ---> to się tak szybko stało, że zanim się zorientowałam co ten pies robi, już mnie zdążył posikać, oczywiście zaraz go przegoniłam, ale co już zrobił to jego :P A twoją stopkę widziałam już wczoraj, nawet sobie przepisałam do notesu :) Ładny cytat Tygrysek już leeeeeeeeeeeci :D A ja byłam dzisiaj na uczelni, wzięłam nowy plan i zaczynam już 3 września. Ale dużo mam tych zajęć, myślałam, że na piątym roku to już luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> dzisiaj 7:49 to był dla mnie początek dnia :) Rodzice wyjeżdżali od rana do Kołobrzegu i musiałam im przez okno pomachać, a jak już wstałam to mi się odechciało spać, więc zaraz na kafe wskoczyłam i zaczęłam dzionek. Daimon ---> to się tak szybko stało, że zanim się zorientowałam co ten pies robi, już mnie zdążył posikać, oczywiście zaraz go przegoniłam, ale co już zrobił to jego :P A twoją stopkę widziałam już wczoraj, nawet sobie przepisałam do notesu :) Ładny cytat Tygrysek już leeeeeeeeeeeci :D A ja byłam dzisiaj na uczelni, wzięłam nowy plan i zaczynam już 3 września. Ale dużo mam tych zajęć, myślałam, że na piątym roku to już luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> dzisiaj 7:49 to był dla mnie początek dnia :) Rodzice wyjeżdżali od rana do Kołobrzegu i musiałam im przez okno pomachać, a jak już wstałam to mi się odechciało spać, więc zaraz na kafe wskoczyłam i zaczęłam dzionek. Daimon ---> to się tak szybko stało, że zanim się zorientowałam co ten pies robi, już mnie zdążył posikać, oczywiście zaraz go przegoniłam, ale co już zrobił to jego :P A twoją stopkę widziałam już wczoraj, nawet sobie przepisałam do notesu :) Ładny cytat Tygrysek już leeeeeeeeeeeci :D A ja byłam dzisiaj na uczelni, wzięłam nowy plan i zaczynam już 3 września. Ale dużo mam tych zajęć, myślałam, że na piątym roku to już luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiiiii ale mi się powysyłało :) Znaczy że żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, a na jakiej to uczelni zajecia we wrzesniu sie zaczynaja? bo chyba cos mi umknelo.... a te cytaty to z krzyzowek gazetowych:P:)...tez mi sie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, a na jakiej to uczelni zajecia we wrzesniu sie zaczynaja? bo chyba cos mi umknelo.... a te cytaty to z krzyzowek gazetowych:P:)...tez mi sie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrraaaaaaa!!!!!!!!! siatkarze wygrali z Argentyna!!!!!:):):)):):):):):):):):):):):):):):) ....sama jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo nie wiem co i jak, na czytanie dzis jestem za leniwa :P ale zycze udanego dnia (wieczorków i nocy tysz ;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daimon ---> UAM w Poznaniu :P Ale tylko dlatego, że ja studiuję zaocznie. Co dwa tygodnie mamy zjazdy, więc musimy wcześniej zacząć :P Też oglądałam mecz z Argentyną :) W końcu nasi dobrze grali i szczęście, że się dostali do tego ćwierćfinału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Amsterdamu :D Akara Was wszystkich pozdrawia :D jets suuper!!! najpierw slonce a potem obrewanie chmury :P Lot samolotem to fantastyczna sprawa!!!! baaaaaaaaaardzo mi sie podobalo :D Chce jeszcze!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłony dla wszystkich miłych Pań. Piąteczka dla Panów... Kraków pozdrawia Amsterdam... I niektóre z jego mieszkanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Amok :-D. Czesc wszystkim 🖐️. Nie mam kiedy nadrobic zaleglosci, zaraz wybywamy na spacerek :-D, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Melduje sie na moment z pozdrowieniami :) Tygrys, Akara - bawcie sie dobrze :D Tylko nie obgadujcie nas za duzo, bo nie chce miec w nocy czkawki ;):D AIR - nie ogladalam meczu, bo nie pokazywali na francuskiej TV, ale ciesze sie niezmiernie, ze nasi awansowali a Francuziki pojada do domu :D Trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do Diabła z Wami!!!;):) Chciałam doczytać do końca i spaliłam mięsko, tak że na obiadek będzie tylko ten taki fioletowy a w środku spoko Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dzisiaj miałam dobry dzień, choć się nie zapowiadał zwłaszcza, że brat nie dał mi spać, bo szykował się do Łodzi :) Za to gdy się zorientowałam, że jedzie samochodem.. to mi zaświtało, że mogę mojego Anioła odwiedzić :D:D ii... udało się :D:D wróciłam dopiero niedawno - odwiózł mnie :) ;) :) (a nie widzieliśmy się już prawie miesiąc) Dark.. no no.. ale musi się teraz przyzwyczaić do \"siostry\" ;) :) Air haha obsikał Cię ... ;) ;) (biedna... :P) 3 wrzesnia.. matko... a człowiek tak się cieszy jak kończy szkołe średnią, że teraz będzie miał 3 miesiące wakacji :) Mój brat też zaocznie, ale normalnie zaczynał w październiku, ewentualnie tydzień wczesniej niż reszta.. jakoś tak ;) :) :) Tygrysek to super, że dojechałaś :) baw się świetnie, czasem zamelduj nam :D A miałaś siedzenie przy oknie ? Akara trzym się tam dzielnie z Tygryskiem na pokładzie hihihihi Linking czekam na kolejne ciekawe wydarzenia z roku Twego Aga była na tyle zapominalska.. że zapomniała nawet swojego e-maila :D:D Daimon i jeszcze powinien aktualne dodać :D:D :P stopka fajna ;) :) Jak to sama jesteś? wytłumacz się ;) Ja też oglądałam ten mecz, no.... w każdym razie pierwszego seta.. i ostatniego.. ;) ;) ;) Kasiek 🖐️ ja tez tak mam czasem ;) ;) Dzień pewnie, że Dobry :) ale.. mógłbyś tak czasem pisać dłuższe posty :) :P Amok czuję się miła, więc dziekuję za miły ukłon ;) :D Margot czkawka mówisz... hmm.. ostatnio mnie złapała.. i nie chciałą się odczepić... ;) ;) Jak Ty kibicujesz krajowi, w którym mieszkasz ;) ;) ;) ;) Saszka heh.. nie martw się ja też tak czasem.. przez necik.. potrafię zaniedbać żarełko :D 👄 dla pozostałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek....cóż za wena :D ja jestem za leniwa chyba na takie pisanie :P a ty sie do Wrocka nie wybierasz? przecie juz każdy diabeł prawie był w Niebie a ty co?! ;) :P no, juz wytykać palcyma nie bede kto jeszcze nie był....;) Dzień Dobry...jak tam twój Wieczorek?;) i w ogóle to czemu zachowujesz sie jak bydle...nie no,sławy ci pozazdrościć ;) 🌼 Air...no nie zazdroszcze, ja we wrzesniu jeszcze na wakacje planuje... Tygrys i Akara...bawcie sie dobrze. aha, i pilnuj Akara co by Tajger nazbyt często do coffee shop\'ów nie błądziła ;) Saszka...do diabła z obiadkami, nie gotuj ino siedz w diabolandii ;) no to brej i karaluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dniu jestem :D.Przesyłam pozdrowienia ...dobrze wiesz skąd:).I do następnego naszego potajnego romansu...czekam.Całuję,ściskam i takie tam bajerki :). Pozdrawiam wszystkie diabły i te z rogami i te bez rogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio hehe coś dla Ciebie : http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,2245348.html?skad=tlen Kasie.. tam od razu wena :) czytałam co pisali i odpowiadałam :P Hmm no jakoś jeszcze trochę mnie tam nie będzie :0 Dobry Wieczór 🖐️ miło ,ze siępokazałaś.. bo Dzień zaczynał chyba usychać.. (i stąd pewnie takie skromne posty :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 😴 popisze później... Napisze co najmniej tyle co Majorek ;):D Dobranoc.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac, wstawac!!!!! jak mozna tak dlugo spac!!!!!!jesli ja nie spie (od godziny) to znaczy ze wy tez mozecie!!!!!!:) Majorku, chodzilo o to ze bylam sama na diablach... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wow ! Dzisiaj pospałam nieźle :) Moi rodzice pojechali sobie nad morze i spałam sama i nikt mnie rano nie obudził, więc się obudziłam o 9 :P Teraz szybko się wyrychtuję i znikam na rower, żeby cały dzień teraz nie był taki rozmemłany. Oglądałam prognozę pogody i zmartwiłam się. Już zimno do nas idzie, deszcze, czyżby już jesień? To niesprawiedliwe, w końcu lato się zaczęło dopiero w sierpniu, więc powinno trwać do października. A ja chcę na weekend jechać na działkę więc musi być ciepło, żebym w nocy nie zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×