Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej wszystkim :) Upieklam dzisiaj serniczek z sera przytachanego z Polski i tak sie objadlam, ze ruszac sie nie moge :P:D Ghana 🖐️ pracusiu :) Dark Elf - i jak tam, porzadki zrobione? ;):D Gio - ja tez ostatnio mam telewizjowstret :o Majorek - \'posiadlosci\' nie da sie niestety kupic, to jest pewne, ale coz :) Pozdrawiam wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam :D Majorek - normalnie kupilam w takim malym sklepiku - po drugiej stronie ulicy za samo lozko zaplacilabym tyle, ile zaplace za lozko i dwie pufy :D jak juz przywioza i wyprobuje, to dam znac :P moje \'stare lozko\' to cos w rodzaju rozkladanego materaca - ja je lubie, ale Aniol nie bardzo ;) no to wymieniam :D no i nie wiem, czy jade jutro do W-wki czy nie mam nadzieje, ze dowiem sie najpozniej jutro rano - spakowalam sie, ale czekam na sygnal :D no i jutro odbieram zdjecia z wakacji :D - 4 klisze :D no dobra - chyba powoli ide spac papatki dobranockowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..>>..dzieki ..mam juz karte Geant w Banku AIG ..oni maja zabojcze oprocentowanie .:) Margotka ..>>.. bo tak naprawde to nie ma co ogladac w TV... (naszej).. Mam kilka programow bez ktorych nie moge sie obyc ..np..Rozmowy w Toku..ArchiwumX ..Programy reporterow ..oraz jeden serial .. ..M-jak milosc .:D no i oczywiscie Kasia i Tomek .. ...przecz z Reklamami ...to oslabia i zniecheca ...!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nici z burzy :( Pokropilo chwilke i nawte juz tak fajnie nie wieje wrrr no ochlodzilo sie chociaz :D Air -> podeslij troszke deszczu na noc :D Front mnie skutecznie omija :P Jakto nic nie napisalas?? To na co czekasz???? :P Dark -> pisalam wczesniej, ze bylam na \"village\" Ty tez bylas i Ci sie nie podobalo, tak?? masz racje... a to zakonczenie.... :P grr podroze ksztalca ;) :D Gio -> spoko ja tez nie mam kablowki, juz ponad dwa lata i zyje :D TV wlaczam sporadycznie :) takze zadna tragedia taki uciety kabelek, a jaka oszczednosc :D No i z nawalanicy nici :) Majorek -> huhuhu co za post :D Oj Ci koledzi frienda, to przyzwoici nie byli ;) :P Wlasnie bileter byl jeden przy wejsciu na hal/korytarz gdzie sa sale :) dopiero od 20 stoja przy salach jeszcze :) bylam juz kiedys na wieczorze, ale nie bylo nas wtedy za duzo, jak jest?? bardzo wesolo :D i plotkarsko :D Mala -> daj znac jak bedziesz cos o Wawce wiedziec :) Margotka -> no i narobilas mi smaku na serniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - powiem Ci szczerze - we francuskiej telewizji jest jeszcze wieksza sieczka niz w polskiej. Progam jest doslownie oslabiajaco-dobijajacy. Ja do niedawna moglam ogladac TVN i bylam cala happy, ze chociaz od czasu do czasu uda mi sie obejrzec jakis fajny program czy film, ale 1 lipca TVN jest kodowany :( Mam jeszcze, co prawda, TV Polonie, ale chyba jeszcze za krotko mieszkam za granica, zeby mi odpowadal program tej stacji :P Mala - jak bedziesz miala zdjecia, to pamietaj o wysylce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek no zakonczenie the village bylo do kitu... Margot ehhhh po lebkach posprzatalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - to co mam Ci przystalac troche tej khmmm antykoncepcji??? :P:D Dark Elf - tak jest najlepiej ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ..>>..kabla mi nie odcieli ..mam przeciez net ..tylko sam sygnal odlaczyli..w kazdej chwili moge wskoczyc na jakis pakiet TV-kabel... ..ale narazie mi sie nie pali ..za duzo wydatkow i wazniejszych spraw ..a stowa co miesiac w kieszeni to dla mnie ..baaardzo duzo ! ..no tak ..widzisz sama jak nas ..\"rąbia w bambuco\"..w TV...mowili ze bedzie nawalnica ..skonczylo sie na paru kropelkach deszczu ! Jutro mam smutny dzien ..Ide na Msze św. za mojego Ojca ..! Dobranoc ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Formy i Foremki:D:););P ..nareszczcie sie ten gorąc skończył ..sorrki ..że nawaliłem ..z przyjazdem do wawki.ale co sie odwlecze to ...coś tam ..;) byłem teraz ..znowu na mazurach...qrde...oni tam z cenami ..ida do UE..ale ze standardami pokoi ..to zostali jeszcze 20lat w plecy,normalnie ..lepiej juz spać w łajbie ..niz w tych ich kurortach....gdyby nie okolica i jeziora..to naprawde..sie nie dziwie ..że coraz więcej ludzi spędza urlop za granicą ! to ..tyle na dzis ..z wejścia Smoka :D:D..czas spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Tygrys - dam znac Margot - moge wyslac Wam jedno zdjecie spod Babiej Gory, tylko ono wielkie jest :P nie chce mi sie spac ;) im dluzej nie spie, tym blizej do spotkanka w ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - 🖐️ Smoku z Wejsciem :D:D Mala - pewnie, ze chce Duze zdjecie Malej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> buuuuuuuuuuuuuu, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( Gio -> sygnal, kabel, efekt ten sam :P Trzymaj sie jutro ❤️ 🤗 🌻 Mala -> zdjecia jakies?? poprosze :D Margotka -> yep, przeslac, pyszna porcje poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo ale się rozpisaliście ;) :) :) Margot..mmm ale mi smaka narobiłaś.. jak ja dawno sernika nie jadłam... oo.. ;) ;) ;) Nie da się kupić.. no trudno ;) Mała po drugiej stronie .. ale transport i tak masz hihi, no tak teraz to będziecie mieli luksy :D A nie .. im szybciej zaśniesz tym bliżej.. bo jednak odchodzi ten czas na sen? ;) ;) :) budzisz się i już :D:D Gio to było Aig coś tam a z oprocentowaniem to nie wiem, ale sądzę, że na wysokie moja mama nie poszłaby.. ale.. jak się ma nóż na gardle.. to.. się nie patrzy ;) Brawo, że udało Ci się znaleźć tak dużą oszczędność :) Trzymaj się jutro i pomódl :) Tygrysek haha pewnie w nocy spadnie deszcz. Eee to fajnie, że tak stoi bileter.. to mozna kombinować hahaha Dark ważne, że sprzątałaś ;) ;) ;) :) Bore zawitał :) Echh tacy są właśnie Polacy.. a te ceny.. to dla obcokrajowców .. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark -> ja sie w ogole na calym filmie zawiodlam, no fakt wiedzialam, ze nie jest to rewelacja, bo ostrzeglas ale mimo wszystko czegos lepszego sie spodziewalam.... Majorek -> dlatego kombinowalysmy :) ale to trzeba isc wczesniej do kina, my mialysmy pierwszy seans na 16:15, wiec jeszcze dalysmy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam - najpierw grupowe, a potem bedziemy tylko my - Aniol i ja :D aha - przeskanujcie maila ode mnie najpierw - nie recze za moja poczte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ;) ;) :) Mała z góry dzięki :D chyba muszę odpalić pocztę ;) (bo już redukuję otawarte programy.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- no fakt film nie zapieral dechu w piersiach a ja widzialam reklame nowego filmuktory wydaje sie interesujacy taki w stylu psychologiczny thriller The forgotten-chyba tytul,nie pamietam dokladnie,a widzialas Collateral z Tom Cruse?Swietny:) Mala- ja tez chce zdjecia w rewanzu moge wyslac moje z Chicago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wstalam :P Majorek, Darkus - zdjecia wyslalam dzisiaj Dark - no poprosze zdjecia z Chicago - koniecznie :D na razie nie mam wiadomosci od Aniola, wiec wszelkie znaki wskazuja na to, ze jednak dzisiaj wpadne w objecia :) no i pogoda sprzyja - Aniol nie lubi upalow, a zachmurzone niebo kocha :D Tigre - jesli wsiade do pociagu do W-wy, to dam Ci znac ;) no to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tez wstalam :D tzn nie teraz juz, ale 10 to jednak idealna pobudka aby sie z lozka zwlec ;) :D Dobry -> 🖐️ :D wszyscy jak widzisz grzecznnie i ladnie prosza ;) :D Mala -> oki doki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga zwrotka... \"Ny ny ny ny, Ny ny ny ny Dziś są moje Urodziny!\" :-) Nie wiem, czy moge Wam tego samego życzyć... :-P Zagadka na dziś: Ile latek na karku mam? Żegnam się ... i zmiatam :-) Miłego dnia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking - ja mam utrudnione, bo nigdy cie na oczy nie wiedzialam, ale obstawiam 18 ;-) W kazdym razie wszystkiego naj naj naj naj.... ( sam sobie dopowiedz :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoooooooo laaaaaaaaaaaaaat nieeeeeeech zyjeeeeeeee naaaaaaaaam a kto? Linking :D papa - zmiatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeeść :D Znowu ciepło, deszcz był tylko jeden dzień. Dzisiaj moja babcia robi imieniny, a my z mamą piekłyśmy wczoraj sernik, więc też mam i sobie zjem :D Tygrysek ---> nie pisałam, bo nie chciało mi się :P I dzisiaj też nie będę pisać bo mnie nie będzie. Nie wiem, może cały przyszły tydzień popiszę, rodzice wyjeżdżają i będę miała spokój :) Gio ---> ❤️ trzymaj się Linking ---> wszystkiego dobrego :) Ja wiem ile masz lat, bo przeczytałam w wizytówce tlenowej :P to nie biorę udziału w konkursie :P Borewicz ---> hmmm Mazury, to chyba tylko pod namiot :) Może w przyszłym roku. Dla wszystkich kfiatuszki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! przyplątał się wczoraj do nas pies, kundelek, nie duży nie mały, bardzo sympatyczny i wygląda, że już zostanie. Tylko że ja nigdy nie miałam psa i nie ma m pojęcia o psach !!!! Podpowiedzcie proszę, czy ja mu dmam dać obiad? śniadanie? mleko? Weterynarz powiedział, że ma ok5 miesięcy, zapalenie spojówek i górnych dróg oddechowych, kazał leczyć i potem szczepić. Chyba chowany w domu, bo nic się nie boi, zapytał czy można gryżć kapcie. Jak często się psa wyprowadza? Czy jest coś czego nie wolno albo należy robić? Ja mam w lodówce tylko .. właściwie to nic nie mam, żółty ser i czosnek i jajka. Kupiłam po drodze w mięsnym takie coś, ale na tym pisze karma dla dorosłych psów i nienajlepiej pachnie. Dać mu to? Bo 5 miesięcy to nie jest dorosły chyba... Macie psy, poradźcie coś, albo jakąś stronkę, to sobie w nocy poczytam... A w telewizorze kolor mi się skończył jakiś czas temu, nie oglądam od 2 miesięcy wcale i nie brakuje mi go ani trochę. Dzieci wrócą to się znowu zacznie... Kiedyś im obcięłam kabel i schowałam, bo ileż tej sieczki można wchłoinąć Acha, a pies to jeszcze jakieś imię musi mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo nareszcie w domu ... Saszka ..>>..zaczne od ciebie ..bo \"psiara \"jestem ..wszyscy o tym wiedza .. Po pierwsze ..zapalenie spojowek i zapalenie drog oddechowych szybko minie po antybiotykach .. A co do jedzenia ..proponuje ci zebys odrazu przeszla na sucha karme .. Nie wiem z jakiego jestes miasta ale napewno macie sklep z zywnoscia dla zwierzat ..! Polecam Ci pokarm firmy Friskies ..DARLING ..Junior !Daje sie w 5 miesiacu 3x dziennie (czyli dawka dzienna podzielona na 3) Jest w przystepnej cenie ..Ja place za worek 10kg..ok 50 zl.. Moje dzewczynki jedza go juz od dluzszego czasu ..i jestem ja i one zadowolone .. Gdyby byl wrazie troche podchudzony ..proponuje ..Eukanube ..tez junior.. Juniora piesek je az do 1 roku zycia.! Przyzwyczaj do suchej karmy ..zalewaj tylko woda i bedziesz miala klopot z glowy ..Dodatkowo bedziesz dawala tylko owoce ..marchew ..surowa do gryzienia ..Nie wolno dawac mleka..! Powoduje biegunki..! To tak z grubsza ..jakby co to wiesz gdzie mnie szukac ..(e-mail) Narazie tyle .. odwzajemniam przytulańsko...i tez Was przytulam ..wszystkie ...( oprocz facetow)...:D Borewicz ..>>..sie nie tłumacz ..kazdy by wolal na Mazurach siedziec w taki upal ..niz w Stolicy .. Linking... Wszystkiegp Najlepszego .... ..a jakie masz przewidziane ..nagrody za ..odgadniecie twojego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×