Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Na razie objada kwietnik, liście z pelargonii czy co to tam rośnie... I ma pchły, czymś go pokropili i powiedzieli, że nie kąpać. Ja to wiem tyle, że: kota pierze się pierze, ale sie nie wykrenco , a pies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz jest sloencznie, niebo blekitne, zero chmurek i cieplutko :P Air -> oj nie ladnie, nie ladnie.... niech no ja wroce z tej Holandii i sie okaze, ze nic nie napisalas.... :P Link -> 🌻 👄 🌻 ❤️ :D :D :D Wszystkiego najwspanialszego!!!!! :D Niech Twoje marzenia zaczna sie spelniac :) Saszka -> najwazniejsze rzeczy powiedziala Ci juz Gio :D Ja jednak swojemu daje zwykle jedzenie tzn kasze/ryz z miesem a suchy pokarm jeko uzupelnienie :) Podgryza kwiatki?? spokojnie, duzo malych pieskow tak robi :) Opowiedz cos wiecej o nim, jak wyglada, dalas mu juz jakies imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja wiem jak go opisać? Biały z czarnymi plamami, szorstkowłosy, nieduży, z zawadiacką miną - takli jaki powinien być kundel. Bawił się zakręconą butelką po wodzie mineralnej a teraz posmutniał, leży i piszczy. Moge mu dać kość z podudzia z indyka? surową? A sucha karma ma być sucha czy się ją zalewa wodą? Nigdy nie zaglądałam psom do miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka..>>..zlituj sie ..!!!...Zadnych kosci z drobiu nie wolno dawac .. ..szczegolnie szczeniakom ..Te kosci sa miekkie ..po rozgryzieniu powstaja odpryski ktorymi piesek moze sie zadlawic ..! Daj mu marchew ..Skorke od chleba .. !!! ..sucha ..! Mozna dawac jedynie ..tzw..główke kosci udowej ale cielecej ..lekko obgotowana ..sparzona we wrzatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, coś poczytam, żeby mu krzywdy nie zrobić. Marchewkę? Surową? pokrojona ? obraną? psu? myślałam, że marchewkę królikowi a psu kość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka Giovi wszystko powiedziala kosci nie nalezy dawac marchewke mozna jak najbardziej psy mojej tesciowej uwielbiaja marchew surowa i gotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Saszka, zwykla surowa marchewke, nie w plasterkach, cala :) Moj jak byl maly to ja uwielbial :) Karme mozesz dawac sucha, albo zalac czyms cieplym, jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc Tygrysku, no juz wczoraj po poludniu bylo znosnie, potem padal deszcz i bylo jeszcze lepiej a dzis to juz zupelnie dobrze :):):) Majorku, no to wlasciwie nie jest smog (w koncu nie mieszkam w Londynie czy Tokio) ale prawie...Zdzieszowice, bo tak sie ta moja miescina nazywa, lacza w sobie wszystkie negatywne cechy miesciny i duzego miasta...brud i smrod i zanieczyszczenia jak w duzym miescie, a ilosc sklepow i zaopatrzenie w nich jak w malutkim...no i jeszcze wscibscy ludzie o specyficznej mentalnosci :O... Linking, no to wszystkiego 😘🌻 ja obstawiam ze masz lat 35 (o ile sie pomylilam? duzo? i czy sa nagrody pocieszenia?) Saszka, ale fajnie, piesek :):):):):) szkoda ze ja nie moge miec...choc wolalabym kota...ale pieski tez sa urocze...dasz sobie rade :):):) Gio, trzym sie 🖐️ a dla wszystkich 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mała dzięki, dopiero odebrałam, niedługo będę oglądać :) Czy u Ciebie też burza? :0 Dzień nie płacz... :P Tygrys.. 10 może i tak.. ale 11 też niezła :P ;) ;) \"juz jest sloencznie, niebo blekitne,\" taaak? to zabieraj sobie tą burzę!! ;) Tak ją wywoływałaś wczoraj.. że proszę.. przylazła i do mnie.. :0.. nie możesz mnie tak katować.. i pozbawiać.. rozrywki... kompa dwa razy włączałam i wyłączać zaraz musiałam.. właśnie przez burzę.. ;) :P Jeszcze mi tu buczy... Linking.. wszystkiego najlepsiejszego i marzeń spełnienia ❤️ 🌼 👄 :) Ja stawiam na 30 lub 31 :) A ta piosenka... to Rynkowskiego?? bleeee nie lubię jej.. no i on łyhh :0 a poza tym ten beznadziejny tekst ;) ;) ;) I właśnie.. jaka nagroda? :D:D:D Ghana hmm ja też Linka nie widziałam... no.. chyba musi się nam w końcu pokazać ;) ;) Air rodzice wyjeżdżają.. jak to pięknie brzmi :) :) niestety ui mnie się rzadko zdarza.. ale zdarzyło się ostatnio hehe co pisałam, że jestem sama.. bo mama przez dwa dni na wycieczce była.. a brat akurat miał nocną zmianę w pracy :D:D Po co pisałaś o wizytówce.. potem Link powie, że ktoś podejrzał.. (ja nie zaglądałam.. a jak zgadłam.. to mi nie uwierzy ;) ;) ;) ) Saszka :) gratuluję nowego domownika ;) Moja sobie życzy wychodzić na dwór średnio co 3-4 godziny tak zauważyłam ;) :) Jeśli chodzi o jedzenie, to nie przepada za suchą karmą, ale dlatego pewnie, że nie dostawała jej jako szczeniak, więc swojego przyzwyczajaj. Zazwyczaj dostaje suchą, ale jak były większe to troszkę polewałam wodą (czasami gorącą, czasami zimną), ale niedużo tych \"chrupek\" (tak je nazywam :) ). Oprócz tego musi mieć cały czas miskę z czystą wodą (osobną). No .. i załatw mu jakąś zabawkę :) te specjalne dla piesków według mnie są drogie, ale może mu jakąś piszczącą albo piłeczkę do zabawy sprawić, moja przypodobała sobie np. piłki do tenisa ziemnego i czasem nam prawie, że podbierała te dobre (chociaż np swojajuż miała :) :) ). Kasza gotowana z mięsem dobra, wiele osób znajomych to stosuje. jak piszczy to pogłaskaj ;) :P I jakieś jego własne legowisko mu spraw. Gio.. z tą marchewką to pierwsze słyszę.. moja nawet za gotowaną nie przepada, a z surową.. pewnie podobnie :) za to zauwazyłam, że lubi owoce gotowane hihi A mleko kocha (i jego wszelkie odmiany) :) ale niestety ma właśnie nietolerancję (coś jak ja po urodzeniu hmm.. ;) ;) ). Daimon.. to rzwczywiście osobliwa ta Twoja okolica :) (zajrzałam na mapę, żeby sobie zobaczyć gdzie to :P :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ! z waszych rad już zauważyłam, że to tak jakby radzić czym karmić dziecko - u mnie jedno żywi się mięsem (kotlety, szayneczka, parowki, chlebek niekoniecznie) a drugie naleśniczki z dżemkiem, placuszki, makaronki na słodko, chleb z miodem (jak Kubuś Puchatek - wiecie z czym chkebek chciał Kubuś? kupiłam suche Pedigree junior, bo w sklepie obok takie było, to trochę zjadł a potem wyciągnął z kubła na śmieci kawałki tego żarcia dla dorosłych psów, które wyrzuciłam z miski, jakby mi chciał powiedzieć, że je woli Na spacerze wszedł we wszystki drzwi, gzie leją bądź sprzedają piwo. Drzwi bez piwa go nie interesowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..>>.. nie kupuj wiecej Peedigre Pall .. ta karma powinna byc wycofana ..ze wzgledu na to ze \"rozwala \"..wątrobe i inne narzady ... ..bardzo szkodzi ..mozesz mi wierzyc..Nie kazda karma jest wartosciowa .. ..troche sie na tym znam ..Karme stosuje od ponad 15 lat .. Po Peedigre ..dostanie ..krotko mowiac \"gazow\".. a moze nawet i luzniejsze kupki..to normalne po tej karmie .. polecam ci ..Eukanube ..Hill`s ..Royal..Friskies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry pies, że tego nie chciał... ukradł kości z kurczaka... ale jeszcze żyje... dobra, kaszę mu ugotuję, będzie najbezpieczniej. Ale mam tylko gryczaną - może być, czy też mnie okrzyczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka a czemu wywaliłas karmę dla dorosłych psów? :) Tej Pedigree już nie wywalaj ;) tylko dawaj mniejsze dawki i tyle :P Te drzwi piwne to ciekawe.. kto wie czy mądry pan nie wyszedł z psem na spacer... i psa zagubił.. bo się \"zasiedział\" w takim miejscu... niestety.. to jakoś zaczyna się robić nagminne.. gorzej jeśli dziecko za pieskiem płacze... (nie chce Cię martwić :P) Gio a skąd Ty takie rzeczy wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..>>..:D... nie zadawaj mi takich trudnych pytan ..Nie moge tak opowiadac ..\"kawe na ławe \"..skad wiem rozne rzeczy ..Potem bedzie na mnie ze ..sie chwale ..i nie bedziecie chcieli zemna gadac .. ..a tego ..nie ..z n i e s e ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - zapomniałam dopisać - tak to właśnie jak z dziećmi jest :) :) Ja zresztą na moją sunię dzidziuś mówię czasami :D:D Gio.. no fakt, 15 lat, to możesz mieć.. no.. ale czasem to sie pochwal - znaj swoją wartość hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...>> Muminek jak czegoś tam nie wiedział, to mu się wyrwało: gdybym był odrobinę mądrzejszy, albo chociaż o dwa tygodnie starszy A ja też niedługo będę mądrzejsza... Gio >> a czym karmisz węża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka .. osobiscie nie karmie węża bo ...poniewaz ...iż.... mam awersje i ..odruchy wymiotne co do JEGO pokarmu ...!!!:D ...to wąż mojego syna ..wiec ...ma co chcial...! Kupuje w sklepie zoo... ..male myszki...tak zwane ..\"mysie oseski\"...raz w miesiacu kupuje wieksze ..dorosle..i wrzuca do terrarium .. ..myszka musi byc ..zdrowa i zywotna ..nie moze byc ..anemiczna bo inaczej wąz jej nie ruszy ..!!! majorek .. :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha Gio obawiam się, że jakbym miała węża to by biedak z głodu zdechł, bo myszki bym mu napewno do jedzenia nie dała, nie po tych moich dwóch maleńkich chomiczkach :) Saszka ---> hihi fajnie, że masz pieska. I rozumiem twoje problemy z karmieniem. Bo ja miałam kotka pierwszy raz w życiu i nie miałam zielonego pojęcia co mu dawać jeść. Był rasowy, więc przyzwyczajony do suchej karmy i ją sobie jadł. Ale teraz planuję wiejskiego dachowca i też nie wiem co takie jedzą :) A wszędzie inaczej piszą. Jedni każą dawać surowe mięso, inni tylko gotowane, jedni pozwalają mleko, inni zakazują. Bądz tu człowieku mądry :P Pewnie sam mi szybko pokaże co lubi. Tygrysek ---> a na długo jedziesz do tego Amsterdamu? :) Pytam po to, żeby wiedzieć ile mam czasu na czytanie :) Majorek ---> tylko od twojego sumienia zależy czy zajrzysz do linkowej wizytówki czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> na pisanie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka zgadza się :) A widziałaś moją sunię? (na mojej internetowej stronce) Dobre pytanie z tym wężem.. i jak Gio zaczęła pisać, to mi się przypomniało czym :0 ;);) Gio.. hehe .. masz rację, niech się dziecko samo zajmuje pupilem.. :) Ja miałam okazję zobaczyć jeszcze żywy pokarm już w klatce węża, bo to w zoologicznym było i wąż właścicieli... i... starego już szczura dali, coby się już nie męczył na tym padole, a że szczur wiekowy.. to wieeelki... i biały do tego... i sobie tak chodził koło tego węża.. ciekawe czy świadomy, że koło oprawcy łazi :) :) Airek nie zajrzałam, poza tym o wieku jaki może mieć pomyslałam od razu jak przeczytałam jego pytanie, więc przed Twoim postem.. i do tej pory nie zajrzałam hahah :) (zapomniałam nawet) Echh cały czas zapominam tego posta wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy juz wrocilam z piwaaa :D Bylam znow z psem, a on znow wyruszyl na zebry/lowy i sie ludzia w zeby patrzyl, bo qrczaka jedli :P :D Air -> na 10 dni, masz czas do 2.IX. :D Gio -> o pedigree tez wiem, ze to szajs najgorszy!!!!!!! Majorek -> trzeba bylo burze mnie wyslac, uwielbiam je :D Saszka -> polecam friskies, darling (ta sama firma) niedrogie a dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigruś :) ale psa nie zgubiłaś? ;) :) :P Heeh, następnym razem każę jej się wynosić do Ciebie :) Ja je jeszcze bardziej nie lubię za to, że trzeba uważać na sprzęty elektroniczne.. a jak jest jakaś potęzna burza.. to potrafią nam prą wyłączyć.. ale.. nawet jak nie wyłączą.. to sami staramy się zabezpieczyć.. żeby nie uszkodziła np. telewizora.. ani kompa ;) :) :) i wypbraź sobie jak jest nudno i drętwo w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej spiochy pobudka!!! ja wczoraj do pozna brykalam a juz wstalam i nawet kawe i sniadanko mam :D No fakt pieso mnie obudzil, bo tak sie wczoraj objadl tym wyzebranym kurczakiem, ze na spacer musial :D Majorek -> ano nie zgubilam :D Gdy juz obszedl wszystkich co jedli kurczaka (KFC bylo tuz obok) to wrocil do mnie i sie sam pilnowal ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaaaahhhaaaahhhaahhaaaahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czesc ..z \"rana\"... a co ...pospac nie mozna ..?:D ..nie moge sie powstrzymac ...m u s z e ...cos napisac.. do .. .hhaaaahhhaaaahhhaahhaaaahhaaaa ............. Dobrze że zajrzaleś na nasz topik ..Obserwuje Twoje posty od wielu juz miesiecy ...i musze stwierdzic jednoznacznie ..Tak inteligentnych wypowiedzi w ..najrozniejszych tematach ..w zyciu jeszcze nie widzialam ..Wtracasz swoje zdanie wszedzie tam ..gdzie potrzeba ..oceniasz trafnie sytuacje ..W twoich wypowiedziach jest tyle ..zyciowych mądrosci ...Posiadasz niesamowity dar przekonywania .., wiele taktu i kultury osobistej ... Dostajesz odemnie ..nagrode ..NOBLA ...!!!:D Pozdrowka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie, kto był rano z psem? podpowiem, że żaden z tych, którzy się deklarowali i zarzekali że to przecież wiem i oczywiście i mamooo. To było rano, a teraz własnie młody kończy sprzątać na schodach, bo nie wierzył że pies jest smutny bo musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no i co, czy ja sie wreszcie dowiem, ile lat ma LINKING???!!!! :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie, żem spakowana jest :D i sie zmiescilam w 20 kg!!poniewaz wage mam lewa, to wzielam za margines bledu 5 kg no i mam 15 kg bagazu :) Daimon -> jakto ile on ma lat?? w sam raz :D Gio -> :D :D :D :D Saszka -> ja zgadne!! ja!! TY bylas z psem rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, no na pewno w sam raz ale ja chce wiedziec czy dostane nagrode :D:) albo chociaz nagrode pocieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×