Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobry wieczór :) Air u mnie gadania przez neta nie ma :0 raz się tylko zdarzyło, co jako wyjątek potwierdza regułę ;) ;) Heh, widzisz zadzwonił i żartował jeszcze ;) A ten obiad dla Ciebie hiehihe brawo - tak trzymać :D Jak u lekarza - ok? Tygruś dzięki :D a co z necikiem ? Brawo, świetny pomysł z Bore - atrakcją wieczoru :) ;) ;) Margot dzięki też :D To Ty będziesz mieszkać w swoim domku i to z ogródkiem ? :D echh ta przeprowadzka najpierw.. ale... wytrzymasz a potem spokój :) :) Kasiek dzięki również :D Bore.. to wk ońcu gdzie Ty się wypuszczasz, że spakowany? a ... może.. robisz... turne po Polsce.. jako kulminacja wieczoru? :D:D :P :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek 🖐️ :D Tjaa pomysl z Borewiczem dobry, ale nie wszystkim sie podoba :P Necik juz dziala, dziekuje :) A co u Ciebie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ten portal, a nie wiem o co chodzi w tym temacie :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ten portal, a nie wiem o co chodzi w tym temacie :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiore -> hihii no ten topik ma juz ponad rok!! ;) :D Poprostu piszemy o wszystkim i o niczym :D Pisz co zechcesz, co czuje, na co masz ochote i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger u mnie? po staremu :P Zaraz idę spać, bo rodzinka musi się wyspać (wyjątkowo dziś).. a jednej osobie przeszkadza włączony komp.. (mimo, że w innym pokoju :) ) ;) Fiore no jak to nie wiesz? temat mówi sam za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Czyzbym to ja dzisiaj robila pobudke???? ;) :D To chyba dlatego, ze wczoraj poszlam jeszcze przed 22-ga spac :P :D Dalej: WSTAWAC SPIOCHY :D Tygrysek - dzisiaj jedziemy zalatwiwac sprawy papierkowe, potem chcemy wszystko pieknie oberkac, przynajmnie z zewnatrz :D AIR - to dobrze, ze kontrol wypadla dobrze :) Dzielna dziewczynka :) Ja rowniez nie znosze przeprowadzek, a to bedzie juz druga w tym roku :o No, ale mniemam, ze ostatnia zanim kupimy cos na wlasnosc jak bedziemy kiedy moze bogaci ;);):D kasiek - no niestety neta nie bede miala przez jeden-dwa dni 😭 i prawdopodobnie przez dwa tygodnie bede miala net limitowany, zanim stalke sobie znowu podlacze 😭 Majorek - ano tak, bede mieszkac w domku z ogrodkiem jak tylko przetrwam przeprowadzke :) :D Potem hop i do mnie na wakacje bedzie mozna przyjezdzac :D No nic lece 🖐️ Milego dnia Wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> a nie wiesz kochana, że przez żołądek do serca? :) On mi da obiad, a ja mu oddam serce :P hehe i ja już wiem co ty miałaś na myśli :D Margot ---> a czy we Francji też jest taka nędza z mieszkaniami? Bo ja nie wiem co młody człowiek musiałby u nas zrobić, żeby kupić mieszkanie na własność :o grrrrr Fiore ---> skoro jesteś fanką tego portalu to niechybnie zostaniesz też fanką diabła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> :D :D :D no wiem, ale chyba juz zdobyl Twoje serce?? czas przejsc do kolejnego etapu ;) :) PISZESZ??????? PISZ!!!! :P Margotka -> wlasnie, bedziemy Cie odwiedzac :D I w ogrodku sie wylegiwac :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no co tam rozrabiaki? :) Majorek, ja wiem ze Ty nie dość ze imieniny to jeszcze troche wczesniej ur. miałaś, więc życzenia podwójne :P:D 🌻 Airka :) dobrze ze już jest wszystko w normie... ❤️ Kasiek :D to se dziś pogadamy :P:D;) heh.. a masz ochote zobaczyć co jest fajnego w h&m? :D:D;) Margot, Ty już we francji. dobrze ze sie na chwile zdołałyśmy spotkać :) 🌻 Tygrysek jak widzisz narobiłaś mi apetytu na zakupy :P:D zazdroszcze ci imprezki, pewnie bedzie bombowo, znaczy sie nie wiem, nigdy nie byłam na wieczorku panieńskim :) Napisz potem ze szczególami :D i pozdrów Linke i Tentage jak bedziesz widziec :D aaaa.... musze do Szamki sms-a wysłać, bawi sie teraz nad morzem, chyba sie za tydzień zobaczymy :):) Nadal mam big zaległości... Szam 🌻 Tygrys 🌻 Kasiek 🌻 Gio 🌻 Air 🌻 Akara 🌻 Znudzony 🌻 Majorek 🌻 Kachni 🌻 Kai 🌻 Link 🌻 Margot 🌻 i buźka dla niewymienionych 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> :D zakupy :D hihii napisz czy cos upolowalyscie :) Kiedys juz bylam na wieczorze panienskim ale byl bardzo kameralny, wiec nic szczegolnego ;) Za to dzis w koncu sie spotykam z moim najlepszym przyjacielem :D :D :D takze jutro bol glowy murowany :P Ucaluj Kasiek :) A ja pozdrowie Wodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> hehe on już dawno wszystko zdobył :P hihihi w końcu jesteśmy razem już osiem lat :) I PISZĘ PISZĘ pracę i dobrze mi z tym. Ale nie idzie mi chyba najlepiej :P Piszę dwie strony przez dwie godziny, męczę się i wkurzam, ale jestem zadowolona :) Muszę się rozpisać. potem będę pisać 10 stron dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) :P Margot dziś Ty budziłaś :) :) Hmm z tym ogródkiem, to będziesz mogła zaczać konkurować z szefostwem ;) :P Air hmm 8 lat :D sporo :) i jak Ty z nim wytrzymujesz.. w ogóle jak to się dzieje, że można z jednym takim tyle lat wytrzymać.. ? ;) ;) ;) Ambitna jesteś z tymi 10cioma stronami.. ja miałam problem z jedną dziennie (ale nie codziennie tylko jak się wzięłam danego dnia :D) Tygrysek a jaki to ten następny etap? :) bo może ja jeszcze nieświadoma jestem przed nim??? ;) :) Musisz nam potem opowiedzieć jak to jest na takim wieczorze :) :) Elles :D dzięki bardzo heihe Pozdrów Szamkę od nas :) Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja juz sie chwalilam, ze spotykam sie dzis z moim najlepszym przyjacielem?? Nie widzielismy sie od mojej obrony (choc regularnei gadamy na GG) i idziemy dzis na pifko :D Bedzie super - jak zwykle :D Airka -> 1 strona na godzine to calkiem przyzowity wynik :) naprawde :) szczegolnie, ze Ty jestes z tego zadowolona :) 8 lat WOW!! Jak to sie robi?? :) Majorek -> oki doki!! w sobote zdam dokladna relacje jak bylo :) jaki jest nastepny etap?? spytaj sie Air, ona ma 8 lat doswiadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ wrocilam od Diabla...i juz tesknie... >>>Akara, \"pachnidlo\" jest o czlowieku ktory chcial odtworzyc zapach pewnej kobiety...przy okazji mial troche \"pokrecony\" umysl...na pewno warto ksiazke przeczytac, ale gdybym nie czytala wczesniej \"Justyna, czyli nieszczescia cnoty\" pana de Sade\'a to ksiazka zrobilaby na mnie duzo wieksze wrazenie...znowu chyba zbyt wiele oczekiwalam... dla wszystkich 🌻🖐️😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam na razie :P nie czytalam wiele - wpadlo mi w oko, ze Majorek mial urodzinki :D wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nic mi sie nie chce Aniol pojechal ale na szczescie zobaczymy sie w niedzielke (na 99%) no to papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ...robie wejscie ..\"zdechłego Smoka\'...!czyli ..nosem sie podpieram i ..ślizgiem dżdżownicy ...wpełzam pod wyrko...! Powiem krotko..chyba juz mnie przerosly moje problemy ..Dzis mam dzień ..mdlejący ...3 razy chlapnęłam sobie na ziemie...to chyba nerwy i slabienie ..i ten upal ..brak checi do jedzenia ...ehhhh....szkoda slow .! Nadal szukam taniego banku ..chociaz jestem coraz blizej decyzji ..bo i czas mnie goni... Czy ktos slyszal o Banku ..Volkswagen Bank...??? Dajcie znac ...!!! ..Borewicz ...>>>... bardzo cie ..Ajmsorry ..!!..ale w ten piatek mnie nie bedzie ..Mam mase spraw ..urzedowych w dzien i rodzinnych po poludniu ..! Ta nawalnica spraw potrwa jeszcze troche ..ale obiecuje ze na nastepna twoja wizyte w Wawie ..postaram sie dotrzec ..!:) Poczytalam co u Was o wszystkich bez wyjątku pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> te 8 lat minęło nawet nie wiem kiedy :) A jak to sie robi? Nie wiem, ja po prostu chyba od razu trafiłam na Tego faceta :P W wieku 16 lat na niego wpadłam i już tak zostałam :P Ale muszę przyznać, że trochę mnie ta znajomość nerwów kosztowała i nadal kosztuje. Trzeba się starać, bo kilka razy już miałam ochotę powiedzieć bye bye, ale czuję że warto powalczyć. Ogólnie to raczej plusy rekompensują mi minusy, ale nie da się ukryć że życie to niejebajka :D Serio mówisz, że strona na godzinę to nie jest źle? To mnie pocieszyłaś :) Nabrałam apetytu na pisanie. Gio ---> kobietko ty pomyśl trochę o sobie. Nie możesz wszystkiego robić kosztem swojego zdrowia. A twój organizm dał ci dzisiaj znać że chyba trochę przeginasz. Pozdrawiam cię gorąco i mocno ściskam {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień dobry wam 🖐️ Jestem po piwach dlatego pisac bede płytko, by nie porozlewać ;) ... bez wyjatku was pozrdawiam, mylse o was i nic nad to. Trzymcie sie dobrej mysli :) Dobry Wieczór zagladała tu... , bo nie czytałem długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Gio ❤️ Wszyscy 🖐️. Wlasnie w poniedzialek minela mi 1sza rocznica slubu, kurcze, jak ten czas leci! Nie mam na nic czasu, wiec tylko podpisuje liste obecnosci i zmykam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zaraz wybije polnoc ...ide pogadac z \"duchami\'.. zanim zapadne w pól sen-pół jawe \"...bo tak ostatnio sypiam ..Wykonczyc sie można ..! Akara..>>..no to ..wszystkiego Naj...Naj..Naj ..🌻 :D Przedewszystkim ..Wytrwalosci ..Cierpliwosci ..Wyrozumialości ..dla swojego Aniola ..bo wiesz ...z nimi to jak z dziecmi .( za rączke i do..knajpy..) .najlepiej ..grzecznie ..prosbą ..cacy ,cacy ...buzi ,buzi ,. .poglaskac ,przytulic ..same czułe slowka ...duzo Milosci i Wlonosci ..i bedzie O.K. !!! :D... Airek..👄 ..tak przydalby mi sie urlop... dla \"duszy\"...i \"ciala\'...!!! :) Dzien Dobry ..>>..Ty to tylko ..za ta swoja...Dobry Wieczór...wypatrujesz oczy ...!!!:D ... reszta ..ganc egal..! Dobranocka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim... :) Pozdrowienia z upalnego Wrocławia, od Kaśka też :D Kurcze, ale tu fajnie a jaka klawiatura, normalnie miodzio :D A oglądaliśmy sobie Shreka przed chwilą i Poranek kojota.. :) Od razu rażniej :classic_cool: Airek :D 8 lat... oby dłogodystansowców było jak najwięcej na świecie hihi.. ;) Akara :) 🌻 Tygrysek ❤️ dziękuje (wiesz za co :) ) Gio... Trzymaj sie... z bankami to nie wiem.. ale jak wróce do domu to moge jeszcze popytac.. 🌻 Dbaj o siebie!! To by było na tyle, dobranoć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziś mam nocny dyżur, bo w chacie... pusto :D:D Sama zostałam na włościach :D Tigruś.. napisałaś o tym aż dwa razy - musi coś być na rzeczy... ;) ;) :P Daimon 🖐️ a kiedy znów się zobaczycie ? Hmm \"chcial odtworzyc zapach pewnej kobiety...\" ciekawe :) :) właśnie skojarzył mi się tytuł filmu: Zapach kobiety (nie oglądałam) czy to ma cokolwiek wspólnego, bo podejrzewam, że pewnie nawet tematyki nie ;) :) Mała na razie ? :) ;) heh imieninki, bo urodzinki to już .. jakoś z miesiąc temu, ale dzięki serdeczne :D Giovi kobieto nasza kochana, dbaj o siebie staraj się lać na wszystko ile tylko możesz ;) ;) :P Trzymam kciuki - pamiętaj musi Ci się udać :) 🤗 Air nie wiesz hihihi.. a jaki ten następny etap, bo Tiger się wykręca ;) ;) Mnie też ta kosztuje tyle, jak żadna wcześniejsza.. Dzień nic nad to?? łeeee... :P Akara łał.. już?? :) to wszystiego naj, do późnej starości :D Lemilka jak znajdę dłuższą chwilę (bo widzę, że tam sporo), to przeczytam, ale nie obiecuję, że odpowiem ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles a co to za super klawiatura? ;) A gdzie stacjonujesz? ;) pozdrów Kaśka ;) :P i jeszcze sobie filmy oglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek --> ja już bym przeszła chętnie do kolejnego etapu :) Bo dla mnie to by było wspólne zamieszkanie. Może jakiś ślub :P hehe ale o tym mówię szeptem, bo się chłopiec bardzo denerwuje, gdy o tym mówię. I jęczy cały czas, że za te pieniądze, które zarabia to on nie zacznie samodzielnego życia. I powtarza, że ja muszę zacząć zarabiać pieniądze :D hehe jeszcze rok studiów i chyba zacznę zarabiać kokosy, szczególnie po tym kierunku :) Akara ---> ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego i nie będę powtarzać tego co Gio napisała, bo wymieniła wszystkie najważniejsze w związku rzeczy 🌻 Elles --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ups...ale gafa... :o Majorku, spoznione ale szczere...🌻🌻🌻❤️😘 zobaczymy sie jak dobrze pojdzie we wrzesniu a jak nie to w pazdzierniku :(:(:( z filmem \"zapach kobiety\" ksiazka nie ma wiele wspolnego...wlasciwie prawie nic...ten czlowiek z \"pachnidla\" byl \"nosem absolutnym\", gdyby zyl dzisiaj to zbilby fortune na produkcji perfum...oczywiscie jesli najpierw nie trafilby do wariatkowa :);-) AIR, do tej pory moj najdluzszy staz to bylo 3 lata...takze podziwiam...teraz z Diablem jestesmy juz ponad dwa lata i mam nadzieje ze bedzie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej :):):) jak juz tak jestem przy zwiazkach no to oczywiscie Wszystkiego Wszystkiego NajNajNaj dla Akary i jej Menszczyzny 🌻🌻🌻❤️ >>>Gio, nie przemeczaj sie 🌻❤️❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindybry wstalam zaraz zabieram sie do pracy zycze slonecznego dnia Akarka - wszytskiego naj , pozdrow Aniola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do domq o 4 nad ranem i juz nie mialam sily pisac ;) Fajowo bylo, choc czasu sam na sam z przyjacielem mialam malutko :( Tylko co mnie nocnym do domq odwozil, a wtedy to jzu bylismy padniecie, wiec zadnych ozywionych dyskusji nie bylo ;) hihii a tak to caly czas byli z nami jeszcze jego dwaj qmple :D Takze bylam ja i 3 facetow :D Fajowo :D A dzis znow ide do kina za free :P :P :P Tylko nie pamietam na co :P Air -> pewnie, ze pisz!! Strona na godzine, to naprawde dobry wynik :) \"wpadalas\" na swego Aniola 8 lat temu, tak doslownie?? Bumm, uuuu co za przystojniak :D Akara -> wszystkiego NAJ!! Najwazniejsze rzeczy powiedziala Gio, i ja sie pot tym podpisuje 👄 Gio -> tak nie mozna!!! Prosze o siebie dbac!!!! 🌻 Majorek -> bo to moj najwspanialszy, najukochanszy przyjaciel jest :D I tez skorpion :D Mala -> slyszalas, ze w pt. pewnie Borewicz bedzie w Wawie??? Masz ocohote na spotkanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×