Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysku, nie zapalił świateł....złapali nas 100 m od domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ❤️ dzięki :) Tygrysek musze Ci powiedziec fryzurka jest super hiper tzn. bardzo Ci w niej ładnie :) 🌻 Kluska też macie pecha... ;) 😴 papapaap...... musze sie kiedyś... wyspać.. no! 🖐️ Aa... jeszcze sie wam pochwale ze koło z matmy 16/20 ;) Tylko czekać na następne :P;) Już nie bedzie tak różowo.. wydaje mi sie.... :P;) Znudzony!!!! Wyślij mi jeszcze raz zdjęcia :) 🌻 Wyśle swoje też jak chcecie z Anielicą zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diaboły, kope lat 🖐️ Gio...duch gracza w tobie widze sie obudził :) ze też tobie sie chce w te gierki...pogoda jest zwariowana, zeby wyjsc z domu trzeba miec naprawde super-powód...dostałaś moją wiadomość na gg? Elles...chybaś zwariowała, ja tego maila udoskonalałam długo, drugi raz takiego nie stworze :P Kluska...no czy dobry przepis na pyzy to by sie przydało spradzic...to na kiedy zapraszasz? :D :P Znudzony...dzieki za zdjecia, super. Kaya...no, jak tam... uściski 🌼 dla Wszystkich pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba polubie nocne spacery z psem... I chyba zaczne zmywac makijaz po nich, a nie przed... ;) Dzeki dzis \"zakochal sie\" w jakiejs suni, wiec musialam razem z jej panem wspolny spacerek odbyc, bo inaczej rady nie dawalo... Dzeki sie zlapac nie pozwalal, sprytnie umykal i zwody robil a tak chociaz oba psy poganialy :) A Pan Nory calkiem fajny jest ;) Elles -> dziekuje :) Nie odpowiedzialas mi czy chcesz te materialy do szkoly, czy tez one sie zaginely. Gratuluje matmy 👄 Kasiek -> 🖐️ czeeeeeeeeeeeeeesc :D :D :D :D Gdzie byles, gdy Cie nie bylo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham sobie ciepło sączącej się w duszę muzyczki, popijam reda bulla, za oknem świat gdzieś się spieszy, a ja postanowiłam do Was zajrzeć....:-D u mnie wszystko jakoś się układa, a jak nie chce, to tak namieszam, że jest dobrze. Spleen jesienno - zimowy i mnie daje się we znaki, ale nie poddaję się. Czasem gdy mam juz dość, zawijam się w kocyk...szukam tych małych dobrych rzeczy w moim życiu i jakoś mi lepiej, albo wylewam potok niewesołych myśli przed moim Aniołem i czekam aż nadejdą te dobre i tak sie jakoś telepie... w pracy na razie nie mam co robić (jak widać), bo swoją działkę zrobiłam juz dwa tygodnie temu, wiec się teraz opieprzam i muzycznie dopieszczam i w gry gram i takie tam;-) nie wiem jak Wy, ale zaczęłam myslec już o prezentach gwiazdkowych. Chcę kupić Piotrowi (na krechę;-) ) USB ale takie wypasione, czyli z dyktafonem, MP3 i radiem. Tylko problem z wyborem mam, ale nic to. Co do Zuzi to pękłam i po wielu niezwykle praktycznych prezentach, zamierzam kupic jej wymarzony samochoód dla Barbie. Troche w duszy zębami zgrzytam, bo nie lubię tych lalek, ale cóż - ja nie muszę... Elles, gratulacje, że tak sobie świetnie poradziłas z wieloma dylematami życiowymi, wiedziałam, że potrafisz i że się uda. Trzymam kciuki:-) Gio, też musze sobie jakiś bajerancki telefonik kupić, jak ja lubię gadżety, mówie Ci. Sama bym sobie kupiła takie wypasione USB;-) ach ta moja miłość do techniki...;-) W wolny weekend zabrałam się do malowania okna - niby w ramach czegoś robienia. Skończyło sie na tym, że włosy sobie tez pomalowałam i musiałam poddać się postrzyżynom, niekoniecznie fachowym;-) na szczęście mam długie włosy, więc nie widać ubytków.. Pozdrowienia dla Diabłów znanych❤️ i nie znanych też..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr SNIEG PADA!!!!!!!!!!!! Nie chce!! Chce slonca!!!! Kluska -> u mnie tez bialo za oknem i znow wieje, grrr Szamcia -> hihihi pomalowalas sobie wlosy??? :) A co do prezentu dla Zuzi, to jesli jest to jej marzeniem, to mysle, ze radosc na jej buzce ukoji zrzytania w Tobie ;) (zdjecia mialam dostac :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...:D..śnieg z ..balkonu odgarniety !!!! ...huhu ha ...ale pieknie ...!:D Szamanka ..kope lat ..dobrze ze ..jakos co leci ..! Z tamtej sprawy nic nie wyszlo..Wiedzialam ze sie domyslisz ..! Piszesz ze sama lubisz ..łyk techniki ..a Dudusiowi żalujesz porzadnej gabloty dla Barbi ..to co ma ją na taczce wozic ..?:) ..a co to jest ..wypasione USB ...?? :D Ja z mojej Noki jestem baaardzo happy ..! Wiecie co ..przeczytalam wszystko i powiem jedno ..strasznie wam wspolczuje ..ze musicie w taka pogode ..ranooo...na wiele godzin ... ..z domku wychodzic .. Mata ..kwiata🌻 i sie nie przejmujcie .. ..życie moze byc piekne w kazda pogode ..! Robie sobie szalik do kompletu ..czapka wyszla odlotowa ! Acha ...Kasiek ..👄..nie dostalam zadnej wiadomosci ..Mam teraz zmieniony numer GG.. 6606408 ..wiec czekam na wiadomosc..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :D jak chcesz słońca to przyjeżdzaj, u mnie dzisiaj dostatek :D I jest po prostu pięknie. Pewnie w nocy też padał śnieg.. ale praktycznie już go nie ma :) Kurcze.. własnie zaczął z lekka pruszyć... ale słońce nadal jest :classic_cool: Szam ❤️🌻❤️ Dziękuję ze we mnie wierzysz :) Mam nadzieje ze w dalszym czasie też sobie poradzę :) Bardzo się cieszę ze u Ciebie dobrze :D Siedź sobie pod kocykiem, popijaj co chcesz, dopieszczaj sie muzyką, słodyczami, drobnymi przyjemnościami, marzeniami :) Zycie jest piękne prawda? :):):) 👄 A z prezentami... no, ja mam dylemat co wybrać bo pomysłów dużo i jakbym mogła to bym wszystko kupiła :D Na razie czekam na wygraną w totolotka zeby tak zaszaleć, teraz musze skombinować prezent urodzinowy dla mojej najlepszej cioci na świecie :) Gio :D:D:D No jak Cie czytam... :D:D:D Normalnie bomba :classic_cool: Hhahaa.. barbie na taczce :D ojjjj...... :D I jak wyglądasz w czapce? :D Mi sie śnieg tez podoba ale nie jak jest zimno :P:D Kurka.. chmury snieżkowe zaczynają słońce mi kraść... Dobra.. wyspałam sie :) Trza sie teraz ogarnąć, domek tylko z lekka bo już wczoraj odkurzałam.. z piesiorem na krótki spacer i jade do centrum :) Mały śniezek zamienił się już śnieg... i słońca już nie ma... I sie tak.. trochę teskno robi... ;) taa..... No to pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do domu, kurtka mokrzusienka, lepek w polowie tez a tu na parapecie zaspa sniezna - zostawilam otwarte okno, zeby sie pokoj wywietrzyl ;) Gio -> a ja sobie szukam wlasnie jakiejs fajnej czapeczki, nic znalesc nie moge, bo ja ogolnie czapek nie lubie :P Elles -> :D 🖐️ :D podeslij tego slonca, co?? tu ani promyczka nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja tez juz mysle o prezentach i zgryz mam, bo sporo osob do tych prezentow (ogolem 11, z tym, ze doroslym bede robic prezenty \'sparowane\', coby taniej wyszlo - np. cos do domu - wiec w sumie wychodzi 8 prezentow (mamie i ojcu kupie osobne prezenty, wiec wychodzi mi 2 prezenty dla par, a reszta osobno), no wiec sporo tych osob mam, a pomyslow malo... Matko, bede chyba czekac az mnie oswieci :D. Zaraz sie zabiore za rozpiske, coby sobie zakupy zaplanowac i czekac na oswiecenie tam gdzie pomyslow mi brak ;). Tigre, prosbe mam znowu ;), przywiozlabys mi pol bochenka chleba i ze dwie zwykle bulki?... Stesknilam sie za polskim pieczywem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :) Rzeczywiście sporo osób do obdarowania :) A chlebek polski to najlepszy robią u mnie ;):D Pół nocy go pieką a rano sprzedają ciepły i świeży z makiem, mniam :D Albo słonecznikowy, pyyycha... Mogliby jeszcze robić takie z wieloma ziarnami na wierzchu... ale na razie nie robią... TYgrysek u mnie już ciemno :P:D I śnieżyca... :O Znudzony, widze ze czytasz regularnie.. :D Dziękuję i już Wam wysyłam :D❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg!! śnie !! ;) ;) :P kupa śniegu napadała.. ;) trocę zamieszania to narobiło, korki się porobiły, samochody walą zmieniać na zimówki dopiero :) Nie czytałam co się działo i dziś już nie będę ;) zaraz kompa wyłączam i idę z Aniołem jakieśżarełko robić :) ❤️ dla wzystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek tylko nie rzucajcie w siebie nożami przy robieniu tego żarełka :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet się cieszę, że wstaję rano, co prawda moment szoku po wystawieniu odnóżki poza kordełkę jest okropny, ale potem jest fajnie, dzień długi , zero problemów z zasypianiem...i uwielbiam siedzieć w frmie i ziewając czytać gazety :D sniegu troszkę, ale dziś w nocy ma padać, i jest mróz, więc jutro rano może być niespodzianka :) Pozdrawiam i idę wesprzeć moralnie hrabiego, który robi budyń orzechowy (!!!) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg juz nie pada, tylko sie roztapia na ulicach :D Akara -> jaki chleb? zwykly bialy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..udało mi sie dotrzeć do domu cało ..mimo ..goło-leć i zamieći ;)..nie powiem ...warunki drogowe ..dziś na drogach krajowych..to normalnie był koszmar!!!! przez wielkieno i w domu ..zimnio..grrrr!! zanim sie mieszkanie ogrzeje..to chyba najlepiej będzie herbatke z prondem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i kto goło latał, Borewicz? :P:D Ty tam.. lepiej nie lataj.. bo wiesz.. :P zimno jest ;) No i czemu koszmar, podobno lubisz takie warunki pogodowe to co narzekasz... :P:D A ze zimno... no.. to moze tak.. pobiegaj po mieszkaniu to się cieplej zrobi? :D Kluska, racja, długi dzień ma dużo plusów, też lubię ;) Ale jednak zamiłowanie do spania silniejsze :P:D A co jesli... dzień jest fatalny? Wtedy to sie końca doczeka nie można.. ;) Tygrysek.. no własnie, roztapia sie.. a jutro rano szklanka... :O;) Jak nie zjade z tej mojej górki od domu na ulice to bedzie sukces! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...... zmarzłam dzis jak goooowno w ..przeręblu..!!!:D Teraz siedze przed kompem ale łapki mialam takie lodowate , ze zalozylam sobie ..rekawiczki..! Kaloryferow nie włączam bo ..po ostatnich rozliczeniach , kiedy musialam w Spoldzielni doplacic za sezon grzewczy ..600 zl...doszlam do wniosku ze nie stac mnie na taki luksus ..!! ..pies ich ..i male pieski też...bede sie cieplej ubierala ..! Bo moje kaloryfery dzialaja wedlug nie pisanej zasady ze oszczedza sie wtedy jak zamkniete sa okna na mur-beton ..bo jak sie chce wywietrzyc to trzeba najpierw wylaczyc ..potem odczekac pol godziny az żeberka ostygna i dopiero okno otworzyc ..! To jest metoda ogrzania pokoju przy zalozonych wynalazkach na kaloryfery ( podzielniki ciepla)..!!! W innym przypadku ..tzn ..wlaczone kaloryfery i uchylne okno ...wynalazki pobieraja podwojna ilosc kresek na podzielniku .dlatego tyle zabuliłam ..! Czy ktos widzial taki idiotyzm w XXI wieku ..! Borewicz ..wyrazy wspolczucia z powodu .\"zimowych tras po Polsce\". Miej zasade ..spiesz sie powoli...i oczy z kazdej strony ..!!! ..zebys zawsze calo i zdrowo ...pod wyrko..wracal ..!!! Juz ja tam w Twoim imieniu ..Swietego Krzysztofa ..poprosilam o co trza .i sama tez przesylam Ci opiekuncze fluidy .wiec ..napewno bedzie ..dobrze tylko ..daj NAM szanse i ..czesciej zdejmuj noge z gazu ..!:D Wiecie co ..ja osobiscie strasznie przezywam wiadomosci o wypadkach drogowych ..To co sie teraz dzieje to juz przechodzi wszelkie wyobrazenia o bezpiecznym podrozowaniu na polskich drogach ..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty mialam kupic wczoraj, ale nie kupilam ... dzis sie na mnie zemscilo jechalam do sklepu drugi raz :D myslicie juz o prezentach? ja tez - prezent dla Aniola bedzie mnie kosztowal mase kasy :) a reszta to nie wiem, pewnie jak zwykle w ostatniej chwili a mam tego chyba ze 13 osob - wiekszosc Aniola ;) Akara - w zwiazku z prezentami napisalam do Ciebie maila u mnie bialo zawierucha okropna byla komunikacja miejska zdechla ale i tak jestem zadowolona z dnia dzisiejszego :D nie wiem, czy jutro rano siegne po zloto (choc wstaje o 6.30), bo dzisiaj gadalam z Aniolem, wiec niekoniecznie musze do poczty zagladac no i jade jutro po pracy do rodzicow, bo Szwagier imieniny posiada - impreza bedzie :D dobrej nocy i cudownego weekendu Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..a ja własnie ..przebrałem ..nową pościel..w nową kołdre..i wygląd to zajawkowo :)..prześcieradło ..granatowe,poszewka,tyż granatowa..cała:) ..bez szlaczków, wzorów..i takich tam :P a poszwa poduszki beżowa :)...hm...miodzio :):) Elles..i owszem ..lubie taki warunki..ale dobija mnie głupota kierowców ..którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe ..bo to własnie oni ..dzis stwarzali zagrożenie ..na drogach i byli w rowach. Gio...to siedzimy podobnie ..tyle że ja nie wietrze ale grzeje ;):) i dzieki \"o co trza\" u Krzysia..i fluidy..sie przydały ..no ..a z tą noga...no dobra ...staram sie czasem zdejmuje ;) ..o widze ..Szamka ,Kasiek ....qrde...zima idzie ;):D ..no ..to teraz ..trza zapalić ...faje pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie bylo Pana z Nora na spacerku :( za to tak wieje i jest tak slisko, ze gdy Dzeki stanal bokiem do wiatru na lodzie to go wiatr przesuwal w bok a on mial bardzo zdziwiona mine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio bo sie rozchorujesz! 🌻 Przytul sie chociaż do dziewczynek ;) Tygrysek hehe :D Mnie też z psem zawracało między blokami.... brr.. 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto sprzedam, cena do negocjacji :) Wiecie co..... Kocham teściów, normalnie szału z tej miłości dostanę....wpadli nam do chaty 8.50, i w ogóle zaskoczeni że my śpimy....wcale nie spaliśmy, tylko sobie utuleni leżeliśmy i patrzyliśmy na płatki śniegu za oknem ....mieli wyjechać o ósmej, być u nas 9.30, ale chyba się nudzili, więc.... Głowa mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem zima... Na balkonie kolo 5cm sniegu lezy... Elles -> ojoj to niezle wieje tam nad morzem, wszakze Max jest duuuuzo wiekszy od Dzeka ;) Kluska -> ❤️ 🤗 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, dziękuję, mam nadzieję że na zakupach teście wynagrodzą nam poranek :D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska :D To prawie tak jak do nas rodzinka przyjedzie... :D;) Tygrysek ❤️ dziękuje za przesyłki do szkoły 🌻👄 [kinder bueno] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko slizgiem, na chwile ;) wrocilam z basenu i zaraz pedze na spotkania, dzis sa dwa, jedno po drugim... qrcze dziwnie tak sie umawiac... jeden qmpel zaprasza mnie na obiad (wow) a Przyjaciel koniecznie chce sie spotkac, a ze tylko dzis nam obojgu jakos pasuje, to na pozniej sie z nim umowilam...Czuje sie rozchwytywana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...WoW!!!..to przez nowy fryz ?;)..no no ...qrde:) tu obiadek,tam piwko,tu kolacja,a..gdzie śniadanie ;):) a mi sie dzis w trakcie prania ..zje/psuła pralka ..no nic olewam ja na razie ..pale se w piecu popijam kawe i ma być najpierw ciepło no ..a potem ..na piffo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×