Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tyger ..>>..dzieki za fotki..:) Pamietasz co mowilam po pierwszym scieciu u Szamanki? ..ze tyl powinien byc duzo krotszy ..i tak jest teraz ..Jest s u p e r !!! Jeszcze tylko odrobine powinny byc wlosy zjechane \" wycieniowane ..\" z tylu zeby zmniejszyc objetosc ..bardziej na plasko..Mysle ze wiesz o co chodzi ..Wtedy jest duzo zgrabniejsza glowa ..ale i tak jest swietnie! Mam pytanie ..czy te zdjecia sa robione u ciebie w domu?..bo jesli tak to cos mam do powiedzenia (cos zauwazylam):) Akara ..Twoje fotki tez odebralam ..dzieki..!:) A teraz Ty mi powiedz ..czy to byla jakas \"sesja zdjeciowa\" ???? .. ..normalny odlot ..!!!Swietne foty ..!!! tio sie nazywa ..fotogeniczna kobieta ..! Dla pozostalych ..pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, dzieki :). Taka mini-sesja ze znajomym fotografem-amatorem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Trochę się chłodno porobiło na dworze ;) Gio i jak szachy ? :D Air i jak na imieninach ? ;) Mała łał.. czyli jednak czasem też późno wstajesz :D Tygrysek fajna fryzurka, fajnie z boku wycieniowana :D ładnie Ci :D:D Daimon 🖐️ hmm to może ja też mam coś z tego zimowego zapadania.. ;) :P Czerepa ;) ;) Saszka ładne to :) w sam raz na życzenia noworoczne ;) :) Akara ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł :) Imieniny się udały. Wina nie było, ale były super drinki, mniam :P Mróz jest. Jak wracaliśmy do domu, przejeżdżaliśmy pod taka tablicą, na której jest wyświetlona temperatura i było - 0,9 stopnia, a ja miałam super mini więc to odczułam :) A teraz idę spać :P papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mgla za oknem.... zaraz ide z psem to zobacze jak jest.... Air -> brrr juz minusowe?? brrrr Gio -> dziekuje :) wiem o co chodzi, wiem :) U mnie w domu, a co?? :) Majorek -> dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ..zauwazylam cos na zdjeciu co mnie ..poruszylo i musze ci o tym powiedziec .. ..stoisz na tle kwiatka ..ktory ma przepiekne liscie i nazywa sie ..Diphenbachia .\".. To najbardziej trujaca roslina doniczkowa ! powinnas bezwzglednie sie jej pozbyc ..!!! Ona moze stac jedynie w pomiszczeniach typu duze hole , werandy ..gdzie nie przebywa czlowiek i zwierzeta ! jest trujaca bo wydziela szkodliwe promieniowanie i ..woń !Daje najrozniejsze alergie i astmy (dusznosci). Jej soki sa trujace !!Gdybys na przyklad ..uszkodzila lisc i na palcu przeniosla do ust ..mozesz sie powaznie zatruc ..! Zjedzenie kawalka liscia przez psa to ..smierc ..! nie chce cie straszyc ale ..wystaw go na klatke ..albo gdzies oddaj ..bo ..jest niebezpieczny sam w sobie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jest zimno.... kolo zera, ale nie zamarzlam podczas spacerku... Gio -> dziekuje za ostrzezenie... ten kwiatek jest juz dlugo u mnie (choc nie w moim pokoju), na razie zadnych alergii brak, ale wierze Ci, wiec cos z tym zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air drinki.. :D:D no no .. a do tego mini... czy to aby na pewno były cioci imieninki? ;) ;) :P Tygrysek u mnie tylko 2 stopnie.. ;) GIo łał.. naprawdę jestem pod wrażeniem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - nie dostalam zdjec :( Akara - ja tez uwazam, ze wyszlas rewelacyjnie - zrob cos z tym ;) no to spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) nie mogłam się zwlec dzisiaj, i ciągle jest mi zimno odkąd wczoraj przemoczyłam w lesie buty... Ale na 9 idę ....może mają dla mnie kolejne ambitne zajęcia....taaa Pozdrowienia bardzo ciepłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> to były naprawdę imieniny ciotki :P A że z rodzicami jechałam samochodem to się tak ubrałam jakby lato było :) Bo jak jeżdżę komunikacją miejską to się trochę cieplej ubieram. Ale zauważyłam coś ciekawego :) latem wolę chodzić w długich sukienkach a na zimę mam tylko 3 krótkie :D Może dlatego, że mini super wygląda z kozakami :) Tygrysek ---> a jak wygląda ten twój kwiat? Bo może ja też mam coś jadowitego w domu. Chociaż my mamy beniamina i kaktusy, to chyba nie są trujące. Mama ma też fiołki alpejskie i one mogą być trujące dla kota, ale on się nimi nie interesuje więc chyba spoko. A Fred zjadł wczoraj dwie zielone oliwki :D haha dzisiaj mu dodałam do jedzonka trochę oliwy z oliwek widocznie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr zimno ale widac gdzieniegdzie niebieskie niebo :) Air -> wyslalam Ci foty z fryzura on tam jest w tle :) Kluska -> ambitne zadania.... Trzymam kciuki, zeby dzis naprawde cos ciekawego sie dzialo :) Mala -> juz poszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde. U mnie straszna pogoda. Chodzę oczywiscie w kurteczce zimowej, ale mimo wszystko jest mi zimno :( A na dodatek taka pogoda mnie dołuje. A miałam taki dobry humor, po ostatnich \"wielkich zakupach\" :P Tzn. zakupy były wielkie, bo dwa dni calusienkie spędziłam w sklepach, ale mimo wszystko kupiłam naprawdę niewiele. Na dodatek nie znalazłam butów na zimę dla siebie (takiego rozmiaru jak chciałam, tego fasonu co mi się podobał). Z przyczyny tych zakupów nie miałam czasu czytac tego, co napisaliscie, bo po powrocie byłam wykonczona :P Zauwazyłam tylko jakiegos nowego gościa, a moze nowego mieszkanca - Czerepę. Buziaki :) Biorę się do pracy po długim weekendzie, bo się rozleniwiłam :) Majorek, Kluseczka, Gio, Tygrysek, AIR, Mała, Daimon, Saszka, Akara 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mała - widać, że już po, bo znów tak wcześnie się pojawiasz ;) :P Kluska mam nadzieję, że miałaś ciekawy dzień \"w pracy\" ;) Air no ładnie ładnie ;) ale masz rację, bardzo fajnie to wygląda.. ja właśnie marzę o takich fajnych kozaczkach wysokich i skórkowych - w kazdym razie podobnych, bo mam tylko zamszowe :0 na głupim i już zniszczone :) Tylko, że do tego jeszcze dłuższy płaszcz, żeby kolanka nie pomarzły.. ;) ;) Tygrysek jak widać jeszcze to dobrze ;) Asia heh zakupy.. ;) pomarzyć można .. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala a co niby mam z tym zrobic? :) Hihihi Czesc Wam. Szaro-buro dzis bylo, a teraz juz ciemno, buuuu. I jak tu ma sie czlowiek obudzic???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tigr ---> fajna fryzurka :) Ty masz proste włosy nie? to będą ci się fajnie układać. Ja miałam podobną w liceum, ale musiałam codziennie naciągać włosy na lokówce i na okrągłej szczotce, nie miałam wtedy prostownicy :P A takiego kwiata nie mamy, ale on bardzo popularny w biurach chyba jest. Zimno dzisiaj jak cholera jasna psia krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam az taak zimno nie jest, da sie wytrzymac :) Air -> yep, mam proste :) Akara -> to o ktorej teraz wstajesz?? :) Asia -> co kupilas?? opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna.. a mi stopy marzną... ;) ;) we własnym domu.. a co to dopiero u Anioła będzie.. ;) brr przez to zastanawiam się znów.. czy się do niego wybrać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymarzłam się w pracy jak cholera :( teraz czekam na herbatę bo hrabia robi :D Cmokam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kochani :D Mam dziś wielkiego smutolka :( więc nie napiszę za duzio , żeby się nikomu nie udzieliło...:P Ale 👄👄👄 w każdy diabelski polik przesyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger dokładnie :D:D Właśnie obejrzałam sobie Pasję całą, bo wcześniej jakoś nie mogłam dokończyć (bo czasu mi brakło ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, zalezy ;). Rozstrzal od 10ej rano do 15ej po poludniu :D. W srode mam zamiar wczesnie wstac zeby jechac na trening do Zaandam (15 min jazdy pociagiem) na 10 rano, bo Raymondo ograniczyl godziny w The Garden, ale ma w tym zakichanym Zaandam wlasne studio i liczy sobie tylko 5 euro za godz, a bilet tez jest taniutki (3.50 w dwie strony), wiec sie chyba skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie poludnie a ja mam braz :D Czesc poranne ptaszki :D 👄 Akara, uuuu niedrogo, ale coz za poswiecenie z Twojej strony.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Zalatwilam sobie prace na dzis :D :D :D :D :D zaraz wychodze, wracam pozno w nocy, ale sie ciesze :D Zawsze cos tam wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Jadę do Anioła na razie do końca tygodnia, a co dalej się zobaczy ;) Akara rozstrzał wstawania? ;) :P A co to za trening? Mała ;) Kluska nie płacz ;) Tygrysek oo brawo ;) późno w nocy no no.. ;) ciekawe co będziesz robić :) ❤️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×