Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

wrocilam do domku pogadalam z Aniolem kochanym :) teraz zasiadam do pracy :0 no to do jutra - zloto dla zuchwalych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Amok ---> kope lat :D Zgadzam się, że to przejaw pychy. Zgadzam się, że przesadzone na maksa. Tym bardziej, że ten stary kościół jest piękny i moim zdaniem wystarczyłby. A najgorsze jest to, że oni przeniosą ten obraz Matki Boskiej do nowej bazyliki i co się stanie z tą starą? Myślę że to tak, jakby w Częstochowie zaczęli budować nowy gmach, żeby przenieść tam obraz i to by wywołało burzę protestów. Ale sama budowla robi wrażenie. Jest piękna - w końcu wzorowana na bazylice świętego Piotra w Rzymie. No i jak się zobaczy tę masę tabliczek ofiarodawców z całej Polski i całego świata to widać, że dla tych ludzi to było ważne. Ogólnie to nie wiem co mam o tym myśleć. Wiem jedno, że w dzisiejszych czasach, gdy tylu jest ludzi potrzebujących pomocy to taki przepych razi. Myślęteż, że teraz gdy można się podszyć pod czyjś nick na pomarańczowo, powinniśmy trzymać się naszych czarnych imion. Bo się totalny bajzel porobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..wpadlam sie przywitac ..! Co sie tutaj dzieje ..co to za pomarancze ..i nowe nicki ??? ..w ogole ..o czym WY gadacie ??...:D:D:D Tigre ..w niedziele cie pomecze ..o tlumaczenie ..To jest najnowsza wersja ..szachow ..! Margotka ..czekam ..czekam ...:D Dobra piszcie ..a ja sobie poczytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :-) Amore pame na more?... Czy to jest forum \"Papa Directore\"? Pasiasta... :-) Dla mnie \"numero uno\", to Czara Ognia... ;-) AIR... 😘 mała, saszka i czerepa... \"czerepa\", to żeńska odmiana \"czaszka\"?... :-D Amok......Krakusie nieszczęśliwy. Smok już zieje? Kluska...:-) gorąca raczej niż ciepła... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"direttore\" miało być... :-D fare domanda io... qrcze niby taki prosty ... straniera lingua straniera... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka z samego raneczka ;););) Pewnie Wszyscy jeszcze chrapią...Zzz :p...a ja już na nóżkach :0 Szanowny KAC wyciągnął mnie z wyrka...a do tego jestem tak zmęczona, że nie mam siły zasnąć :p:D No nic...znikam zatem...może nadrobię zaległości \"sprzed TV\" ;) 👄👄👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chyba wreszcie załapaliśmy się na słońce !!! :) Jako osoba działająca na bateryjki słoneczne, już się szykuję do spaceru:) Dzień dobry wszytskim śpioszkom, pa kubku czekolady dla Was :) 🌼 linking, gorąca ? większego zmarzlucha niż ja nie znajdziesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie slonce Kluska, gdzie?? U mnie nie ma, tylko chmury :) Czerepa -> gratuluje zlotego medalu za poranne wstawanie ;) Gio -> czekam :D Linki -> :D no prosze, prosze kto tu zajrzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!! Leniwe pozdrowionka międzyświąteczne U nas najbardziej wyczytany jest Więzień Azkabanu :) A na każdą premierę gnamy co sił w nogach. (Za pierwszym razem dzieci prosiły - ale tatusiu, w kinie nie chrap za głośno...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zasiadam do roboty :0 brak slonca mnie ogolnie zniecheca ale dosc smedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dzieńdobrek :) Też wczoraj oglądałam Pottera :) fajne to :) chociaż na samym początku jak wyszło, to nie chciałam nawet obejrzeć.. bo według mnie za dużo szumu było :) ale baśń fajna :) Odkryłam jakby przypadkiem jak wklejać na Kafe linki, żeby nić na końcu dziwnego się nie doklejało ;) - ot po prostu trzeba spację dodać i dopiero Enter czy tam coś innego ;) 🌼 Amok 🌼 Saszka 🌼 Kluska 🌼 Tygrysek 🌼 Czerepa 🌼 Mała 🌼 Air 🌼 Giovi 🌼 Linking 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowa fryzure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P. Danusia jest GENIUSZEM!!!!!!!!!!!!!!! :D Wlosy duzo krotsze niz ostatnio, ale zaloty kosmyk grzywki mam nadal ;) Znow moge podrywac wladze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek specjalna przesylka dla Ciebie👄 A- Chesse To najnowsza wersja Szachow na komorke ..Zapowiada sie niezle ..tylko .....:D Manual : Move the blue cursor frame with the nymber keys 2, 4 , 6 , 8 . or use the cursor keys. The keys 1,3 ,7 , 9 even allow to move the cursor diagonally. The piece under the cursor can be selected using the 5 key. Once the piece is selected the cursor changes to red . Now move the red cursor to the desired destination and press 5 to drop your piece on this field. To deselect a piece , move the cursor back to the piece`s field and press \" 5 \" . Either softkey enters the ingame menu. Use this menu to view the history , save , quit or just change the options of the game . Goog luck..!!! I jeszcze slowa .. - autosave -game saved Tigre z tymi numerami to troche dziala ..ale nie moge uruchomic gry ..Robie ruch i nie ma odpowiedzi ..Zegar startuje a brak ruchu przeciwnika ! Pomecz sie troche ..moze byc jutro ..nie spieszy mi sie ..ale wk...mnie ze nie moge pograc bo piekna plansza szachownicy ..kolory ..i d................a . !!:D A tak w ogole to..pozdrowionka ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recznie: Poruszaj niebieskim kurosorem uzywajac przyciskow 2,4,6,8 lub uzyj klawisza klucza. Klawisze 1,3,7,9 pozwalaja poruszac kursorem ukosnie. Figura pod kursorem moze zostac wybrana przez 5. Kiedy figura zostanie wybrana kurosor zmnienia kolor na czerwony. Teraz porusz czerwonym kursorem do miejsca przeznaczenia i nacisnij 5 aby postawiac figure w tym polu. ABy odznaczyc figure przesun kursor ponownie do figury na polu i nacisnij 5. Ktorykolwiek z sofkeys (miekkie klucze ale to pewnie jakies glowne przyciski w komorze, moze czerwona i zielona sluchawka??) otwieraja menu gry. Uzywaj tego menu aby zobaczyc historie, zachowac gre, wyjsc zniej lub zmnienic opcje gry. Autosave -> auto zapis gry, sama sie zapisuje co jakis czas game saved -> zachowanie/zapisanie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..❤️👄..wielkie dzieki ..!!! Najwiekszy klopot mam z uruchomieniem ..Niedlugo sprawdze czy \"sluchawki\'..dzialaja to dam ci znac .. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..wszystko dziala ..!!:D Zapomnialam jednej opcji i nie wybieralam wczesniej imienia przeciwnika ..dlatego nie dzialalo.. Tam jeszcze bylo 1 player i 2 players ..a potem ..imie ..!:D To normalny kompiuter w komorce ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale player Ci chyba tlumaczyc nie musze ?? ;) To teraz do boju Gioooo, rozgrom komputer (komorkowy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyslilam sie ..az taka goooopia to nie jestem !:D Tylko mnie wkurza ze za szybko mi ekran gasnie ..to sprawa wygaszacza ..ale ma zbyt krotki maksymalny czas zwloki . .Wlacza sie dopiero jak tamten Rocky wykona ruch i ..wibrator sie wlącza ..! Takie kinooo..!:D Teraz za Karpowa lub Kasparowa bede robic ..!:D P.s ..3 rekiny jak narazie udalo mi sie wciagnac na wedke ..i harpunem jednego .."bez łeb "...walnelam :D I jeszcze ani razu baterii nie ladowalam ..Silna bestia ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W końcu słońce wyszło :D Wczoraj też było, ale dzisiaj jest od samego rańca. Wczoraj byłam z Micholem na spacerze, na poznańskiej cytadeli i oglądaliśmy czołgi w Muzeum Wojska Polskiego :) A dzisiaj idę na imieniny do ciotki. A wiadomo, że \"u cioci na imieninach są goście, butelka wina\" :D hehe Miłej niedzieli wszystkim życzę. A ty Gio walcz z rekinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeest slonce :) Moze i bardzo goraco nie jest ale pogoda i tak extra :) Air -> hihihihi butelka wina ;) Gio -> to przeciez mozesz zmnienic czas po ktorym ma Ci sie wygaszacz pokazac albo w ogole go usunac ;) To ile razy juz wygralas?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diably jakie slonce? u mnie nie ma zimno, ale na spacer sie wybralam zaraz po wstaniu :D tzn okolo 12.30 :D teraz znowu do roboty niestety :0 zbieram materialy o reklamie, podzialu rol w zespole i dokumentacji firmy - jak macie, to podsylajcie :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie wyszly zdjecia..... wygladam okropnie w fryzura jeszcze gorzej :( albo na odwrot ;) No ale poslalam... Mala -> jakto gdzie slonce?? Na niebie :) Ale co o reklamie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) przez kilka dni netu nie mialam, a potem musialam ponadrabiac zaleglosci... ostatnio starsznie dlugo spie, chyba zapadam w sen zimowy :o Tygrysku, ja tez chce zdjecia!!! pozdr. dla fszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jou Jou Jou :p Bosheee....jak ja nie lubię niedzieli...dobrze,że już się powolutku kończy ;) Zżarłam już wszystko z lodówki...zamiast powtórzyć sobie angielski wyszukiwałam najróżniejsze rzeczy...żeby tylko tego nie robić...;) hehee... Chyba odpale miotłę i troche polatam...może jakieś diablisko w sidła wpadnie :P:P:) 👄👄👄 w każdy diabelski polik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubił mi się cały katalog w poczcie. Szukałam, nie znalazłam. Ale znalazłam takie coś: Catharina Elisabeth Goethe \"Przepis na cały rok\" Wziąć dwanaście miesięcy, obmyć je dobrze do czysta z goryczy, chciwosci, pedanterii i lęku i podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części, tak żeby zapasu starczyło akuratnie na rok. Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humoru. Dodać do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarnko ironii i szczyptę taktu. Następnie mase tę polewa sie obficie miłością. Gotowe danie ozdobić bukiecikami małych uprzejmości i podawać je codziennie z pogoda ducha i porządną filiżanką ożywczej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Jakos ostatnio nie mam serca i czasu do kafki. Niemniej jednak pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×