Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

co jest? ostatni wpis16.16? tak daleko trzeba szukać? aż na piątej stronie? wszyscy zamarzli? pospali się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż na piątej? :) ja często wchodzę z Ulubionych, więc nawet nie wiem ;) może zapadli w sen zimowy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Daje znak ze zyje :D Ciagle walcze z remnontem piwnicy. Pracy nie mam wiec mam duzo czasu aby ja remontowac. Z ta praca z lotniska cicho, wiec pewnie znalazl sie ktos lepszy. Czytam was czasami, ale nie mam czasu aby cos tam kliknac. :) Pozdrawiam i znowu sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam w pracy...po drodze zrobiłam zakupy oraz zmokłam...potem obiad, posprzątałam pokój, bo rano nigdy nie mam czasu i przechodzę przez chatę jak tornado :) Potem pomalowałam pierwsze wytwory z masy solnej, zagoniłam hrabiego do tarcia ziemniaków, zrobilismy pyzy....i już wieczór....ciemno i zimno... Znudzony, wlasnie miałam pisać maila do Ciebie, żeby pytać czyyyy nas jeszczzzzzeeee pamięęęęętaszzzzz..... Tygrysku, dziś było troszkę ciekawiej :) Dzięki za kciuki :) zajrzę jutro rano Dobranoc, pchły na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i skończyło mi się bumelowanie, życie bananowej młodzieży. Moi pracodawcy mnie potrzebują i wzywają jutro o 8 . Buuu jak będzie mi ciężko wstać o 6 :( się rozpuściłam przez te kilka miesięcy. Idę spać. Trzymajta się wszyscy wraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)..ja/my już po urlopie, było rewelacyjnie:) co prawda ..sniegu mało, mimo zapowiedzi ..że jest!! ale za to ...jak sie wybyczyliśmy:D:P;)..no ale jak to zwykle bywa, to co miłe szybko się kończy:( a co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek:) chcieliśmy zaanonsować swoją obecność,pozdrawiamy Tych co znamy;) i tych co jeszcze nie:) aha ..oczywiście zasady www znamy :P:D;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam i padam na tzw pysk ze zmecznia, takze grzecznie mowie dobranoc a raczej milego dnia, dla tych co juz po przebudzeniu czytaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ z samego rańca ;);) Tak bym sobie wróciła do cieplutkiego wyrka...mmmm ;) Coś mi z netem siedzieje...albo komp strajkuje...ech..nie wiem :0 Mam nadzieję, że nie jakiś intruz :p 🖐️ i [kwiat --> majoruś ;D tygrysiuu ;D Amok :D Saszka :D Kluseczka :D Air :D Mała :D Linking :D Akara :D znudzonycenzurą :D J23-NewBorewicz :D 2 Danonki :D i dla ewntualnej pominiętej reszty :P 👄👄👄 w każdy diabelski polik ;) Dziś w promocji podpis gratis :P Czerepa --> nie tylko kudłaty charakterek :p ...raneczkiem \"czerepa\"...bo na głowie \'artystyczny nieład ;)....hihihiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooj 💤 poranki jesienno zimowe to nie jest to co kluchy lubią najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Witam Was od Anioła :) co oznacza, że teraz będę tutaj raczej do południa niż wieczorem :) Hmm trochę tu zimno i lekko marznę.. przy kompie :) Znudzony miło, że dajesz znać, że żyjesz :) Baw się dobrze ;) przy remoncie i pozdrów Anielicę :D Kluska jaki opis dnia ;) a co robiłaś z masy solnej? Air ale to miło, że o Tobie pamiętają ;) :P NewBore ważne, że się super bawiliście i tylko razem sami :D :P 2 Danonki hmm a które to 2? te \"z gór\" czy inne ;) ;) Tygrysek faktycznie późno wróciłaś, a co robiłaś? ;) :) :P Mała widać, masz już dość.. a za oknem widok nie sprzyja.. brrr.. ;) trzym się. Czerepa :D Twoje całuski słodkie są :) taak cieplutkie wyrko to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie czuje jeszcze gorzej niz rano :0 co za fatalny dzien niech sie juz skonczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała , chonotu, przytulimy :):):) Tygrysek, aniołki, choineczki, gwiazdeczki, mikołajki...serduszka... cały dzień lało, zasypiałam w pracy...ech. Mało mi dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze na topiku ogolne zimowe przemeczenie? Ja znowu na psyk padam... no ale wstalam dzis o 8.30, strasznie wczesnie jak na mnie :). majorek, fitness uprawiam, ale nietypowy, bo moj trener to byly baletmistrz :). Chyba nawet pod starym lozkiem o nim pisalam, juz niedlugo 2 latka nam stukna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ..dolaczam dzis do grona malkontentow pogodowych ..!! Co tu duzo gadac ..pogoda jest ..zaj....a !!!..tylko sie pochlastac ! Bylam dzis o 18-tej na spacerku i ..szybko wrocilam bo ..deszczysko i wiatrzysko.. Dobrze ze dzis mecz to jakas rozrywka przynajmniej bedzie ! Chce sie dowiedziec kto to jest ..\"czerepa\"..bo stopka znajoma a nowy nick ..( nowa osoba?) Znudzony ..dzieki za fotki..:) Kluska ..specjalne zamowienie dla mnie ..przepis na pyzochy ...! Ja czesciej kopytka robie bo z pyzami wiecej roboty :D..ale chyba przy dobrym przepisie bym sie skusila ..! Borewicz , Elles ..... nooooo ...!!! :D Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie wiem czemu az tak narzekacie na pogode.... troszke wqrzajacy jest ten siapiacy deszczyk ale tragedii nie ma :D Majorek -> glownie siedzialam na b. niewygodnym i twardym stolku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzy a\'la kluska :) specjalnie do Gio :) Bierzemy dwa kilo ziemniaków, łobieramy wszystkie, dzielimy w proporcji 4 do 1, tą mniejszą część gorujemy i tłuczemy/mielimy. Większą część trzemy jak na placki ziemniaczane. wyciskamy masę ze startych np przez ściereczkę, sok do miseczki jakiejś. Potem sok delikatnie wylewamy, a na dnie zostaje skrobia. Skrobię, surowe starte i ugotowane utłuczone mieszamy w paćkę jednego koloru, robimy kulki, wrzucamy na wrzątek, gotujemy 8 min od wypłynięcia, gotowe :) z tej ilości będzie koło 16 pyzolów :) Padam na pyszczek, więc cmokam wszytskich i do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sa Diably kiedy spia???????????? Deszcz nieprzyjemny nadal pada ale nawet to mi humoru nie psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D ❤️ Tygrysek i Majorek :) 🌻 Przelotem jestem.. bo ide sie W KOŃCU wyspać... :P;) niecałe 7h mam :P a na grudzień mam tyle materiału ze już mi sie odechciewa... :P Ale jakoś to bedzie ;) No... z weekendu jestem zadowolona, nic nie robiłam :D w tym tygodniu mam (i nie tylko ja:P:D dwie sierotki... :):P) nieprzeciętnego pecha, m.in. w poniedziałek byłam na pogotowiu i jestem własnie na antybiotyku.. Trzeba bedzie znów po lekarzach łazić :O a poza tym.. to zapomniałam co chciałam napisać.. :) Na gwiazdke chyba bede sama w domu :( Święta mogą bardzo niewypalić ale bądżmy dobrej myśli. I zepsuł mi sie dysk.... :O brat mi nie powiedział ze był uszkodzony.. a miałam tam troche rzeczy ważnych... :( Szanse na odratowanie materiałów są marne. Dobrze ze mam drugi i moge kompa używać, bo chyba bym zwariowała :P Dlatego mam prośbę do osób które wysyłały mi zdjęcia (Znudzony, Margot, Tygrysek/gdzie Twoja nowa fryzurka?/) czy maile (Kara, Kasiek) których nie przeczytałam przez ost. 1.5 miesiąca... aby to wysłać jeszcze raz 🌻 Z góry bardzo dziękuję :) Zawijam sie w kołdre :) 👄😴 Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry mam nadzieje, ze dzisiaj jednak bedzie lepiej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, u mnie dziś tak wieje, że ja całkiem serio boję się wyjść. Obwieszę się cała moim srebrem :) to może mnie nie zmiecie... Trzymajcie się....czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najwiekszy wiatr smacznie przespalam :D Alez huczalo... a teraz jest juz spokojniej, na szczescie :) Elles -> ja Ci zdjecia poslalam, ale pewnie padly wraz z dyskiem... czy chcesz tez te materialy, ktore Ci wysylalam do szkoly?? Tylko ja juz nie pamietam co to bylo :( zdrowie wysylam ~~~~~~~🌻 a do Swiat jeszcze jest troche czasu, wiec sie nie martw 👄 Kluska -> tak, tak srebrna zbroje przywdziej i Cie nie zwieje :) A jak jest na praktykach, lepiej?? 🌻 Mala -> i jak dzis bylo?? ❤️ lepiej, na pewno!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke lepiej, Tygrysku no i u mnie tez wieje, a ja jeszcze dzisiaj an zakupy jade - bede sobie poprawiac humor butami :D ide sprzatac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wieje potwornie.... nawet na mini grad sie zalapalam... humor jednak nadal dopisuje :D A Diably gdzie wywialo?? Ps: Snilo mi sie ostatnio, ze latam na miotle :D Super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek dzięki, na stażu ok :) natomiast dziś hrabia zwinął mandat, jak zwykle za głupią rzecz :( Teraz jego ilość punktów niebezpiecznie zbliża się do końca limitu...hrabia wściekły, bo 200 mandatu, a żeby zredukować punkty trzeba odbyć szkolenie za jakieś....300 ? razem wygląda to fatalnie ;( Smutno mi, gapcio bo gapcio, ale mój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×