Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No ..czesc ..! Znowu dzis cos knocą na forum .. Tajger >>..nooo..nie chcialam mowic ..ze Cie namalowalam ..:D Czekalam az sama powiesz .. Tygrys juz jest suchy i wiecej nic nie poprawiam ..! W piatek bedziesz go juz miala na scianie :D A jesli chodzi o swirowanie to ..tak ..im bedziesz starsza tym bardziej ..zeswirowana ..te typy tak maja .. Tego nie mozna sie nauczyc ..to jest w srodku ..:D Pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :) Dotarłam przez śniegi i zawieruchy do domku :) Kafeteria- wow! Wałbrzych znam, jestem tam przynajmniej raz w tygodniu, mam kilka firma tam, z którymi współpracuję...aleśmy bliskie sąsiadki- ja mieszkam od lipca w Podgórzynie, a całe dotychczasowe życie mieszkałam w Jeleniej Górze. Historia z jabłkiem...chm...ja bym sie wkur.... i to jak! Jeszcze gdyby to takie piękne, rumiane było...to jabłko! wrrrr! ja często wystawiam psa miskę za okno bo studzę mu obiadek- ale chyba od dziś przestanę. Saszka- trzymałam kciuka :) Pomogło? Ale ten czarny humor,.... naprawdę czarny.... AIR- masz kota, kotka? Ja zawsze chciałam mieć, ale z moją alergią.....przy psie czasem umieram podczas serii 20-30 kichnięć i smarkam potem pół dnia (fuj!), a kot, to na mnie działa błyskawicznie- 5 minut i cała czerwona jestem. Gio- ja tam jestem za tym, coby było tak jak piszesz, że człowiek im starszy tym bardziej świrnięty- przynajmniej wesoło na starośc będzie! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ja sie swirowania stanowczo uczyc nie musze ;) wrecz lekcji moglam bym udzielac :P :D Nina -> snieg??? u mnie przeksztalcil sie on w lodowisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diably jestem tylko wstanie sie przywitac i ...niestety pozegnac ...padam na mordke...przeczytalam wszystko-klika razy pojawialam sie w Waszych postach...historia sroki widze,ze jest Wam znana-milo mi...fotki Gio rozsyla -wielki i cieply przytulacz za to do Ciebie Gio wedruje saszka-juz dobrze-nie biadole-jestem calkiem, calkiem sadzac po opinach jakie tu przeczytalam boli mnie zoladek od popoludnia...zdenerwowal mnie taki jeden patafian...chyba na dzien dobry bede cytowac charakterystyczne zdanko wypowiadane przez taka jedna z mojego ulubionego filmu-SEKSMISJA-czyli SAMIEC TWOJ WROG!!!! buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️:) A ja znów dziś browarek z kumpelką :D Chyba popadnę w kolejny nałóg...poprzedniego nie mogę realizować, bo do tego mężczyzna potrzebny w pobliżu a nie w stolycy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..jestem wolna ..obrobilam sie .. Bylam dzis \"na miescie \"...:D Taka mnie śniezyca zlapala pod Palacem kultury ..ze ledwo do Mpiku doszlam ..normalna ..balwanka ..!:) Nie zgadniecie kogo dzis spotkalam w sklepie dla plastykow .. ..szoook...Marka z M jak milosc ..Byl z jakas lasencja ..kupowali blejtramy i farby ..Ciekawe ktore z nich maluje ..W rzeczywistosci ladniejszy jak na filmie ..i fajne ciuchy mial ..!! Chcialam jeszcze ich podejrzec jakim wozem jezdzi ..ale moja Kacha mnie za rekaw ciagnela ..zebym ..wiochy nie robila ..:D Kafeteria ...>>..Ja tam tez wcale nie ukrywam ze jestem najpiekniejsza na swiecie ..:D..a jak komus sie nie podobam to mu mowie ..ze gustu za grosz nie ma ..!:D:D:D Akara >>...Wszystkiego Naj ..naj ... 🌻🌻🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..jestem wolna ..obrobilam sie .. Bylam dzis \"na miescie \"...:D Taka mnie śniezyca zlapala pod Palacem kultury ..ze ledwo do Mpiku doszlam ..normalna ..balwanka ..!:) Nie zgadniecie kogo dzis spotkalam w sklepie dla plastykow .. ..szoook...Marka z M jak milosc ..Byl z jakas lasencja ..kupowali blejtramy i farby ..Ciekawe ktore z nich maluje ..W rzeczywistosci ladniejszy jak na filmie ..i fajne ciuchy mial ..!! Chcialam jeszcze ich podejrzec jakim wozem jezdzi ..ale moja Kacha mnie za rekaw ciagnela ..zebym ..wiochy nie robila ..:D Kafeteria ...>>..Ja tam tez wcale nie ukrywam ze jestem najpiekniejsza na swiecie ..:D..a jak komus sie nie podobam to mu mowie ..ze gustu za grosz nie ma ..!:D:D:D Akara >>...Wszystkiego Naj ..naj ... 🌻🌻🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akarka ---> sto lat sto lat :D Wszystkiego naj naj i jeszcze najlepsiejszego z okazji Twych urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A gdzież się właściwie jubilatka podziała, już jej kupę czasu nie widziałam. A ja mam jutro, nie chwaląc się, imieniny :D W święto Matki Boskiej Gromnicznej :P Całuję wszystkie bałwanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ino na moment sie melduje!! Cara już zyczenia ode mnie przeczytawszy wczoraj! a w to, ze byly udane - nie watpie, bo ja sie ma takiego Ksiecia zaraz pod bokiem, to sie rozumie samo przez sie! Air, wszystkiego naj z okazji imienin. Ale sie nie lam, ja mam urodziny w środę popielcową. I teraz co mam niby wybrac? popiól czy tort :-p Buziaki dla Tigerka i Gio i Bore i reszty znanej mi gawiedzi ❤️ i 🖐️ dla pozostalych! nie wchodze na kafe, bo wiecie, mam jakiegos niechcieja kafeteriowego od jakiegos czasu. Ale jakby co - mailikiem mnie i ozyję;-) Mięgo dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szam ---> dziękuję :) Ja bym na twoim miejscu tort wybierała :P Ale fajnie mieć urodziny w jakiś szczególny dzień (ja mam urodziny w Dzień Dziadka) :) łatwiej ludziom zapamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen dobry!!!!!!!!! :D Dzis pracuje, tzn bede troche... :D Air -> wszystkiego co naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepsze 🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 :) Szam -> tort z wiorkami kokosowymi zamiast popiolu!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czesc .. AIREK >>>...przesylam ci najlepsze zyczenia ...buziaki..i wirtualny .. ..torcik czekoladowy z polewa i wiorkami ..!👄 Szamanka ..>>..niechcice masz ??? ..a ja znalam taka jedna Niechcicowa to ..zawsze chcice miala ..jak to jest ?:D Do zobaczenia ...i uslyszenia ..juz niedlugo :) Tygrysek ..Soczewica ..i pozostali ...🖐️ A ja sie od dzis juz zastanawiam ..jaka sobie jutro zrobic diete zeby zjesc ..10 pączkow i nie przytyc ..:D Jakos mi to kiepsko idzie bo same paczki to ze 400 kcal...a moja dieta w granicach 150 kcla ..wiec jakby nie liczyl to sie ..przelicze ... Pozdrowienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..jak ma mi wyjsc jak ja liczyc nie umiem ..???:D Mialo byc ..4000 kcal. i dieta ..1500 kcal. ..jakos moja nieprzecietna uroda nie idzie w parze z ..rozumem !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> w myśl tej twojej zasady, żę \"jakbyś nie liczyła to się przeliczysz\" :P Dzięki Gio i Tygrysku za życzonka :) Wiórki kokosowe bardzo lubię :D Tajger ---> piszę drugi rozdział mej pracy :) może nawet dzisiaj dostaniesz przesyłkę :P W końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 dla AIR\'ki i życzeń moc i radości co noc... ;-) 👄 Sprawdzam, czy jeszcze pamiętam hasło. Jeżeli nie pamiętam, to będę czerwony (ze wstydu chyba). Poczytam \"od tyłu\" (sic!), co wyprawialiście przez ostatnie dni, tygodnie, miesiące. A zima trochę się spóźniła, dlatego wnioskuję, o przeniesienie następnych Świąt (nie tych z kurczakami i jajkami) o miesiąc - czyli na styczeń. SLD pewnie mnie poprze, bo oni wszystko przenoszą... :-P Ściskam \"ostatnich na liście\" :-) Gio, Pasiasta, Kasiula :-), Blondi\'na, Kafeteria , Ninieczka... i Wszystkich, których \"nie gryzą psy\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - dzięki, chyba pomogło, przeżyłam, mam nadzieję że moja Mama również, bo została na noc, a ja wracałam wczoraj... spłakałam się jak bóbr... i okazało się, że mam nieświeże dane, bo prawnuków 10nie 9 (dziesiąte prawnuczątko jest, hmmm wyrażnie widoczne) Tygrysku, to wszystko zależy od zdefiniowania pojęcia lepiej - gorzej. Ja postanowiłam spoważnieć i wziąć życie bardziej serio i od tego czasu wpadłam w poważne tarapaty, m.in zapomniałam po co sie żyje i już nie mam ochoty. Tak że radzę z własnego doświadczenia: NIE spoważnieć !!!!! Dla solenizantek 🌻 🌻 🌻 🌻 A ja mam urodziny między Barbórką (u nas to jest święto przez duże S) a Mikołajem -też charakterystycznie, ale w adwencie... Na razie - bo dostanę nerwicy od ukrywania otwartych stronkek na monitorze w robocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Kluska prace mam taka jaka lubie, jestem jedyny elektryk w firmie i jak cos sie dzieje to dzwonia do mnie i popoludniu i w nocy. Fabryka robi rozne tekturowe opakowania do jedzenia i artykulow przemyslowych. Placa mniej niz w poprzedniej pracy, no i nie mam swojego biura. Zawsze sa jakies plusy i minusy. Gio cos musi byc w tej telepati ha ha. \"..Czuby vel Diably ..pod moim łóżkiem ..mieszkaja ..\" !!! ha ha zeczywiscie pasowalo by to do nas ha ha Tygrysek :) dobra jestes w tego bilarda, brawo, Air :) mi tez czas biegnie bardzo szybko, niestety :O Kasiek :) majorek wyglada ze przechodzicie kryzys, nie zalamuj sie, bedzie lepiej :) Saszka zgadzam sie z toba w calosci. Ta utrata pracy tak mnie wybila z mojego ulubionego rytmu, ze do tej pory (chociaz mam juz nowa prace) nie moge sie pozbierac. Maj jednak zamiar czesciej was odwiedzac. :) Blondi :) przeczytaj te 60 kartek a zrobisz nam wielka przyjemnosc :D Kachni :) trzymam kciuki za twoj pomyslnie zdany egzamin! Kafeteria witaj pod diabelskim lozkiem :D ja tez chce zdjecia, prosze :) mala pozdrowienia dla Aniola i siostry, no i najlepsze zyczenia dla niej z okazji 30tki!!! :) Borewicz ha ha :) asia_malutka ja tez sie rozchorowalem, wlasnie dzisiaj nie poszedlem do pracy. Mam grype, :) Dobry Wieczor :) jestes :) Nina 28 no to chorujemy razem :) Amok ogladalem zdjecia na twoje stornie, podobaly mi sie. 🖐️ soczewica napisz cos o sobie, jestes chyba nowa/y ? :) linking :) wreszcie sie pojawiles, musisz byc bardzo zabiegany. :) Pozdrawiam wszystkich pominietych, mam nadzieje ze wszystko u was O.K. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony >> Pozdrowienia dla Ciebie i Anielicy to po pierwsze :) a po drugie to po co będę czytać jak już jestem po egzaminie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie :) Jakoś nie miałam ochoty na pisanie :P Akara spóźnione, ale szczere: 🌼👄 wszystkiego co najlepsze niech Cię w życiu spotka ;) ❤️ Air 🌼 wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil ❤️ z okazji imienin 👄 ja mam za to imieniny w Wniebowzięcie a ciekawe jak to psy myślą o sobie i ludziach ;) Mała już w ramionach Anioła :D Amok :) Tygrysek dzięki za info :) A czemu ona ujż tu nie zagląda? Kafeteria oj niestety z tymi samcami to na ogół prawda.. ;) ;) Gio haha lubię to Twoje podejście do zycia :D \"ze gustu za grosz nie ma\" ;) ;) Szam ;) najpierw popiół a potem tort hihi (a może odwrotnie) ;) ;) :) Soczewica :) Linking miło Cię widzieć :) Czytaj czytaj :P Saszka przeżyłyście mam nadzieję obie, kurcze.. mama tam na noc została.. oj ;) :) Hmm nie wiedziałam, że jesteś prababcią ;) :D Ode mnie też (nie wiem o co im chodzi) wymagają spoważnienia itp a mi się już zagubiła chęć i cel życia ;) Znudzony jednak znalazłeś czas :) Tak kryzys, to chyba dobre na to słowo :) ale mam nadzieję, że szybko minie. Blondi i jak poszło? :) Jak już mówicie o różnych datach, to mój brat w tym roku ma urodziny, po raz pierwszy od dobrych kilku lat, już nie w Wielkim Poście ;) bo w Wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking, Znudzony -> ale fajnie, po buziaku dla Was 👄 👄 :) Majorek -> a nie wiem czemu Akara tu nie zaglada, pewnie impreze urodzinowa szykuje :D Gio -> zapomnij o liczeniu i ciesz sie pysznymi paczkami z lukrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejdżorek >> do przodu poszło :D Zaraz zaraz...czy jutro jest Tłusty Czwartek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
{serce} dzięki za życzenia. Stawiam co kto tam chce. Ja dziś jadłam faworki, czy jak kto woli chruściki :) mniem, jeszcze trochę zostało więć jak ktoś chce to zapraszam :) Kupiłam sobie dwie spódnice, cudne, kochane przecenki :) No i się dopiero wieczorem zorientowałam, że jutro tłusty czwartek :P i nie skojarzyłam, że Gio właśnie o tym pisała :D Tygrys ---> sprawdzałaś pocztę kochany futrzaku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..do wszystkich co do mnie dzis pisali ..cmok ,cmok ..👄 Dajcie mi szybko adres do ..Znudzonego ..na sarne ..migiem ... Tygrys ..jutro juz czwartek ..mam nadzieje ze mi powiesz jutro co , gdzie i o ktorej ..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 mialam fatalny dzien :0 w dodatku meczy mnie PMS :0 kiedy w koncu bede miala ferie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..do wszystkich co do mnie dzis pisali ..cmok ,cmok ..👄 Dajcie mi szybko adres do ..Znudzonego ..na sarne ..migiem ... Tygrys ..jutro juz czwartek ..mam nadzieje ze mi powiesz jutro co , gdzie i o ktorej ..?:) Znudzony ...mnie tez jakos pasuje ten nowy temat wiec ..moze jednak ..jak sie bedziemy kiedys przeprowadzac to ..podejmij decyzje bo nawet fajnie brzmi .. Zaraz ci podesle zdjecia i mala niespodzianke ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 mialam fatalny dzien :0 w dodatku meczy mnie PMS :0 kiedy w koncu bede miala ferie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> sprawdzilam, sprawdzilam, Baardzo dziekuje :) ale nie mam teraz glowy do czytania, przepraszam 🌻 Gio -> szukam, szukam... jak znajde to powiem ;) Mala -> ❤️ szybciej niz myslisz przyjda ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya :) Sytuacja z dziś : - jesteśmy z moim kontuzjowanym aniołem u fajnego pana chirurga zamieniać ten jego BIG ciężki gips na super lekki- żywiczny....cała poczekalnia ludzi z różnymi kontuzjami i przekrojem gipsów.... Pan doktor miał takie fajne pomieszczonko wygospodarowane z korytarza, które było wykonane z płyt i regipsów i tam zajęli się zmiana tego gipsu.... Siedze sobie w towarzystwie w/w połamańców w poczekalni i słyszę dziki jazgot: piiiiiii, wrrrrr!!! Tak wyła rozcinarka do gipsu. Wtem widze małego chłopczyka, któremu oczy sie robią taaaakie duże ze strachu, więc by go uspokoić mówię: nie bój się, to tną noge nie gips!!!! A miało być odwrotnie, się przejęzyczyłam a mały w bek! nic to- nagle słychać zza drzwi chrobot i chrzęst jakby łamali aniołowi tę niepołamaną przecież kończynę i męski , głęboki głos pana doktora: Pani Kasiu pani to jest silnaaa! ( pani Kasia to asystująca pielęgniarka :) ) Myślałam, że spadnę z krzesła ze śmiechu, bo przypomniała mi się audycja w Trójce \" Będąc młodą lekarką...\" tam też boskie odgłosy były!!! :) Mój osobisty mąz już jest lżejszy o około 4 kg, nowy gips wygląda...dziwnie, ale sprawdza się :) ja dziś wycięłam malowniczego orła pod drzwiami do domu, lodowisko było okrutne- i upadając artystycznie na prawy boczek zastanawiałam się jak to będzie, gdy i ja sie połamię? Kto wyjdzie z biednym psem? Kto pojedzie po zakupy? No kto? na szczęscie mam tware kości, wzbogaciłam się tylko o malowniczy siniol na ramieniu i udzie...taaaaaa. to by było na tyle co dziś u mnie :0 Pozdrawiam kochane diabołki. Znudzony- dobrze, że znalazłeś w końcu czas by tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tratatata, prababcia... :)) Ostatnio opowiadano o ciotce, która udziela się na gg i na czatach. Ktoś do niej napisał: ale ty chyba stara jesteś, bo takiego dziwnego języka używasz. No to się kobieta poprawiła, pisze: nara, spoko itp. A nick ma Misia27, czy jakoś tak, i nikt nie wie, że 27 to rocznik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×