Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Cześć :) Piszę nosem prawie, bo wróciłas właśnie z zajęć, a wyszłam z domu o 8. Było długo i jestem potwornie zmęczona, ale cieszę się. Z testu z wiedzy o filmie dostałam 29 punktów na 30 możliwych, więc zaliczenie mam w kieszeni :P Poza tym się umówiłam na wcześniejsze terminy zaliczeń, bo w maju się bronię a zajęcia mamy do czerwca i zaliczenia też w czerwcu więc mi nie pasowało, ale już wszystko w porządku :D Warszawkowi spotkaniowicze ---> super hiper, że się taką dużą paką spotkaliście :) Gio ---> ciekawe czy ja bym cię też zawiodła :P chciałabym to sprawdzić kiedyś :) Idzie jakiś duży plik na maila i mam nadzieję, że to wasze zdjęcia, bo jak nie to będzie wrzask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, mieliśta szczęście, to wasze zdjęcia :D Co wyście ten samochód tak obfotografowali? Że taki brudny, czy że co? :P Ładnie sobie maśliliście tą szarlotką i Tygrys lodami :) Tylko dlaczego Gio taka smutna na tych zdjęciach i poważna co? Fajnie wam fajnie było. Pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>.. nie bede z gory zakladac ze sie nie zawiode ..Mam pewne wyobrazenie o tobie ..a jak bedziesz inna ..to ..to bede czekala az sie zrobisz taka jak na zdjeciu ..:) ( chyba sie zamotalam i nie bardzo wiem o co mi chodzi ..):D Air >>.. ja ci powiem w tajemnicy jak to jest zemna ..Normalnie to ja jestem wesola tylko jak widze skierowany w moja strone aparat fotograficzny ..to zaraz z nerwow \"nogi mi sie placza \"..robie zeza ..bo nie bardzo wiem w tak krotkim czasie ..gdzie sie patrzec ..na kogo ..i co z rekami robic ..:D Nieee ..tonie na moje sterane nerwy .. ..wiec zanim ja to sobie wszystko przemysle i sie ustawie ..a na koncu wypracuje ..filmowy usmiech ...to juz dawno jestem po ..sesji zdjeciowej ..i wlasnie dlatego na wszystkivh zdjeciach jestem taka powazna ..i malo tego ..wsciekla ..ze dostaje wewnetrznej nerwowej glupawki ..! Chyba sie nie nadaje na \"modelke\" Wiec prosze absolutnie nie brac pod uwage mojej facjaty ..:D Tygrysek ..Szamanka , Elles , Borewicz ...plisss... Powiedzcie wszystkim ze nie jestem ..taka glupia ..na jaka wygladam ..: 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-hej ja tez dostanę fotki?? Ale film straszny na jedynce leci, a śmieszny... i mętny o K2 z p.Scorupco Byliśmy dzisiaj w kinie - Hefalumpy, Hitch i Dzienniki Motocyklowe - bardzo mi się podoało, z napisami= hiszpański w tle, widoki , mzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, takie filmy to nie na moje nerwy, Hollywood na K2 zrobili, brakuje tam tylko Szwarcenegera w koszulce bez rękawków, nie mogę.... Jak sie człowiek na czyms troszkę zna ... to potem nawet filmu z ładnymi widokami nie może sobie spokojnie pooglądać, żeby się nie irytować, eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka ...formy i foremki :) ... relacje ze spotkania juz są znane, więc wiele nie dodam..ino trzy słowa..ile by nie siedzieć, zawsze będzie mało by się nagadać i ile by nie gadać ..zawsze będzie za mało powiedziane ..by było dopowiedziane do końca....no! coś w ten deseń:D Gio..no ..Ty gupia?!czy co? ..że tak mówisz? czy za kare miałaś garowanie do rana z Santą dookoła bloku ;):D no i mów ..kto tak mówi żeś głupia! Saszka ..no co do fot ..to ja muszę dostac autoryzacje.. od ludzi ..chyba że sami będą wysyłać.. je ..Gio,Tygrys,Elles,Szamka ..macie cos przeciwko ? Mówić mi tu szybko ..bo outloka odpalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek >>..Ja osobiscie mowie ze bez moich zdjec w kolorze sepi ..reszta mi tam ..rybka..plummm..!!!:D ..i tak wygladam najlepiej \"na zywo\"...!:D dzieki za video ..czy jak mu tam ..DVD albo jeszcze inaczej ..nie znam sie ..ale trasa super ..tylko nieco bym noge z gazu zdjela ..na twoim miejscu !:) Ja tam ..zawsze sie modle , zebys ..noge lzejsza mial ..na trasie .. ..i o opieke nad Toba prosze ..samego Diabla Stroza ..!!!:) Dobrze ze nie jestes moim facetem bo bys mial ..przechlapane .. ..to znaczy ..zalatwilabym ci robote ..bardziej \"stacjonarna\"..albo ..musieliby mi w twojej firmie ..pozwolic jedzic z Toba w trasy ..i ..upierdliwie z uporem maniaka przypominac ..zdejmij noge z gazu ..:D:D:D ..zaden facet ..normalny by tego nie wytrzymal ..a .. ..Jak Elles to psychicznie wytrzymuje to w glowe zachodze ..!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam \"Kolekcjonera\" na TVN co za film.... extra... rozwalilam sie na kanapie, pies we wtulony slodko spi... Gio -> pewnie, ze nie jestes glupia!! :) To kiedy mi powiesz cos o mnie?? o wraca,, skonczyly sie reklamy ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ale jeśli juz byś miała ze mna jeździć ..to zawsze po 2 kielonkach:D:D no ..a Elles..hm...nie ma specjalnie wyboru;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie z Borkiem jezdzic.... ;) A co do picia, to ja sie pytam kiedy robimy 2 dniowy zlot, zeby i Ela i Gio mogly sie napic :D hmm w sumie z Borkiem tez nigdy nawet piwka nie wypilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >... wszystko ci powiem ..W przyszlym tygodniu ..I Tobie i Elles ..i Borkowi cos dorzuce ..tylko pomalu ..musze wene zlapac .. ..a po dzisiejszej inspekcji ..chyba humor stracilam !!! Ja chce byc wreszcie \"dorosla\"..a moja mama traktuje mnie wciaz jak male dziecko ..!! Wszystko nie tak ..zle obieram ziemniaki bo za grubo ..( ..a ch...tam )...za wczesnie sole ..za pozno odlewam .. ..firanki piore bez namaczania w soli ..podloge zamiatam ..trzonkiem od szczotki ..i zamiast od okna do drzwi do odwrotnie ...Posciel z kory nie uprasowana ..kto to slyszal ..wszafie nie pod linijke .. Na biurku przy kompioe ..pierdolnik ..bo dwie kartki z dlugopisem leza i ..kilka ksiazek ..dziecko ma katar ..moja wina ..a ze glupie ( ciekawe po kim to ma )..i chodzi z golymi pepkiem i nerkami bez podkoszulki ..i gola glowa ..to tez moja wina ..itp...itp...tylko sie pochlastac ..😭 Powiedzcie czy ktos ma jeszcze takie problemy z Mama ??? Ja chyba jestem ..trendy , bo ..w zyciu - never ..nie bede taka upiedliwa dla swoich dzieci ..! Cos chyba jeszcze chcialam powiedziec ..ale zapomnialam ..bo az sie z nerwow oplulam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..nie badz taki cwany ...pozytek zemnie jest tylko po pierwszym ..bo sie tylko smieje i ..nie zakaszam ..!:D ..a po drugim ..zasypiam ..!!:D ..to na kiego pieruna Ci ..taki PILOT..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D no pewnie ze nie jestes... a co do prędkości to sama sie czasem dziwie.. jak to wytrzymuje... :P zwłaszcza na nierównych drogach... Airka ciekawa jestem co tam nasmarowałas w swojej pracy :) Już teraz zaczynam trzymać kciuki zeby obrona poszła tak dobrze jak to dzisiejsze zaliczenie :) Widziałam w końcu Twojegio kocurka.. ciekawe jaki bedzie duzy za rok :) Tygrysek tez oglądaliśmy Kolekcjonera, ja to sie nawet czasem boje na takich filmach.. i rozwalam sobie palce naokoło paznokci.. :P A jeszcze na 1 oglądaliśmy Scorupko... :) Hehe.. a dziś zagadała do B. taka jedna pani.. co koniecznie chciała porozmawiać.. nazywała sie Nikita.. ;):D haha.. a na drugie miała żyleta.. To spytaliśmy czy na trzecie ma.. Tomb Rider.. :D a moze Elektra... :P i sie co rusz obrażała, chyba ze 4 razy sie żegnała az w końcu tak jej napisaliśmy ze sobie poszła...A B. prawie dostał w ucho.. bo już mu sie do kontaktów chciało ja wpisywać.. :P no tego jeszcze brakowało..... :P:P Kasiek miłej potancówy, parapetówy.. i w ogóle to super sie baw, pif paf :) 🌻 A ja sobie wcinam płatki.. i znów jakieś filmy oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, wychodze wlasnie z psem, moze Ci pdorzuce chusteczke to sie wytrzesz, bo co bedziesz taka popluta siedziec przed kompem?? ;) no i monitora szkoda.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..hehe..to jak bym słyszał swoją mame:D:D:D:D całe szczęście że widuje ja tylko w weekendy i to u niej :) ..bo jak byla kilka razy u mnie ..i mi mówila jak mam mieszkać ..zasłony nie takie, dywan nie w te strone, po co ..tak te meble ustawiłem ..a przeciesz mogłem inaczej:) a..może to tak ..a to tak ..a tak będzie Ci lepiej ..itd, itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>:D..polaczmy sie wiec w bolu ..nad nasza nieudolnoscia zyciowa ..:D Przynajmniej Ty mnie rozumiesz ..!:D ..kiedy MY wreszcie dorosniemy i bedziemy sluchac rodzicow .?:classic_cool: Mnie to osobiscie juz chyba ..nie grozi ..Z Ciebie ..moze bede jeszcze kiedys \"ludzie \" !!!:D A teraz posluchaj mojej rady..Usiadz inaczej .bo Ci niewygodnie ..!:D ..tylko nie kladz nog na biurku ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też Matula dzisiaj byli, ale wrzuciłam jej dzieci na pożarcie (- niech jest z nich jakiś pożytek). Nie było żle, przyniosła gips zastygnięty w plastikowych kubeczkach i rzeźbili w nim muminki, wszędzie biały pył.... Gio, ale ja mogę trzymać nogi na biurku? Pozwól mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> hehe ty jak moja mama, ona też zawsze tak długo myśli nad miną do zdjęcia, że zawsze wyjdzie jej jakiś śmieszny grymas, a potem się wkurza :) Ja lubię mieć robione zdjęcia, jutro idę do fotografa, żeby mi pstryknął fotki do dyplomu i na tablo. Wczoraj dużo pieniędzy dałam za absolutorium, biret, zdjęcie grupowe, tablo i płytkę dvd z absolutorium. Poszłam szeroko, ale będę miała pamiątkę :) Elles ---> no, ja mam nadzieję, że Fredos będzie ogromnym kotem :) Saszka ---> ja się właśnie szykuję na Dzienniki Motocyklowe. Już się cieszę na ten hiszpański w tle i na Gaela Garcie Bernala :D Za oknem pada śnieg :) Znowu, a już myślałam, że będzie topniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> warto chyba bylo ta kase wydac.... tzn w koncu taka \"impreza\" jest tylko raz w zyciu... Borek -> kiedy powtarzaja \"Wladce...\", bo nie widze?? Elles -> ja sie nawet nie balam za bardzo.... ale za tydzien jest \"Krolowa potepionych\" i qrcze z kim ja to obejrze?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..no ...to możemy se podać lapki:D..własnie zaraz jade ..do rodziców..po kilka rad na następny tydzień:D:D i na obiad:) Airka ..mówisz że u Ciebie pada..śnieg..u mnie też :)..tylko mnie to troszke ..martwi bo ..zaraz będziemy jechać do gdyni ..przez poznań,i jakos to dziś cieńko widze, co do fredka..to ja miałem kiedyś takiego sierściucha..kastrata. ..obecnie ma jakieś 9lat..i juz nie jest kotkiem..tylko ..tygrysem ..kloc z niego wielgachny:) a leniwy !:) Tygrys ..własnie sprawdzałem ..i nie powtarzają filmów z piątku a z soboty..więc ..sorki ..ale sie pomyliłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo..nareszcie jestem chora ..!!! :classic_cool: Mam zapalenie krtani i nie moge mowic ..!! i sa dwie wersje : ..albo po lodach w kafejce ..i po tym jak Pani kelnerka wlaczyla nam \"zimny nawiew \"..albo .. ..Szamanka ...niesamowite ..dostalam zapalenia krtani ..po wizycie mojej mamy ..!!! ( to ze stresu)..:) Saszka >> ..mozesz trzymac nogi nawet na monitorze byleby ci bylo wygodnie .. Airek >>.. juz wiem napewno ze ci ktorzy sa fotogeniczni i ladnie wychodza na zdjeciach ..maja to w jakis sposob wypracowane ... ..to jest tylko moment zeby sie odpowiednio ustawic i zrobic usmiech ...Ja nie potrafie ..bo malao kto mi robil zdjecia ..nawet te robione w zakladzie ..do dokumentow ...pozal sie boze ..zawsze wychodzilam jak smutny palant ..takie nienaturalne ..bleeee ! Tygrysek >...dzis w nocy bylam na spacerku ..bylo slicznie ..cichutko ..sniezek padal... ! Szkoda tylko ze zapomnialam sie ubrac ..Wyskoczylam w klapkach i w bluzie ..a potem sie okazalo ze na \"kupe \"..musze czekac ..i zmarzlam jak cholerka ..a dzisiaj ..mowic nie moge .! Akara >>..pisze tutaj do ciebie ..Dziekuje za foty z Amsterdamu ... ..piekne zdjecia ..i ujecia ...niesamowite !:) Moze bys w koncu ruszyla swoje 4 litery i napisala cos do NAS ?:) Margot >>..do ciebie ta sama gadka ...co jest ??? Melduj co tam u ciebie ..! Dziekuje za ostatnie fotki .. Juz mowilam ..ale jeszcze raz ..W tych wlosach wyglasz super ..! I wlasnie ostatnio powiedzialam moje Ani ..ze ma mi zrobic taka grzywke jak twoja ..Troche jej sie udalo ..ama opadajace lekko pasemka na czolo i mocno wycieniowane ! Oooo ..Borewicz w miedzyczasie sie wpisal..>> 🖐️ Taak ..jedz do rodzicow i wysluchaj wszystkich rad .Oni to robia przeciez z milosci do NAS ...tylko dlaczego to wydaje sie takie ..\"upierdliwe \"..? 3msie cieplo .. i nie szalej tak na drodze ..! Przeraza mnie fakt ze jak sie jedzie bardzo szybko i droga jest zasypana to zebys nawet byl najlepszym kierowca rajdowym ..nigdy nie jestes w stanie przewidziec czy nie natrafisz na odcinek drogi ktory jest oblodzony i tylko sniegiem zasypany ...albo jakies koleiny , zasloniete blotem ze sniegiem .. Straszne sa nasze drogi ..niebezpieczne ..! ..trzeba uwazac ..!:) Pozdrawiam wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiedziałam że bedzie sie działo...sama szanowna policja wpadła na imprezke :D Gio...jesli chodzi o mamy...to ja mieszkam z mamą...dobrych rad wysłuchuje z dużą częstotliwością... właśnie chyba sobie zafundowałam jakieś grypsko paskudne :0 Saszka...\"Granice wytrzymałości\" to faktycznie niezła bujda, byłam na tym w kinie ze znajomymi którzy sie zajmują wspinaczką to sie pośmiali...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Oj jak wam zazdroszczę tych spotkań! oj! Ale mam nadzieję, ze kiedys zorganizujemy sie np. we Wroclawiu...wtedy dojade w te pedy! Borewicz- ta \"optymistyczna prognoza pogody\" to niekiepska byla! U mnie dzis od rana non stop sypie i robi sie coraz bardziej bialo...a to przeciez juz marzec jest!! Gdzie ta wiosna- halo, halo? Pomykales tym autkiem po lodzie, ze az mi adrenalina skoczyla! Ja ostatnio jakies leki mam i wole sama prowadzic niz siedziec jako pasazer. zaraz mam wizje rozniaste, zaraz pokrzykuje ze za szybko! Nie rozumiem tego....jak siadam za kierownice to sie wyluzowuje, odprezam...lubie jezdzic. za miesiac mnie czeka kurs do Wikna na Mazurach to zapuszcze jakas fajna muzyczke i heyah :) Zrobilam wczoraj przeglad mojej szafy a tam...same jakies smutasne szaro-bure ciuchy, pelno mojej ulubionej czerni....a mnie naszlo na cos kolorowego! chyba trzeba ruszyc tylek i wysuplac jakas kwote na cos w weselszych kolorkach :) Marzy mi sie cytrynowy trench...sliczniutki taki...jak kurczak...che, che Gio... a ja to bym chciala zeby mama do mnie przyszla i tak mnie \"poustawiala\" i \"poopieprzala\" wiesz dlaczego......Ech....Bardzo mi jej brakuje.....Im dalej tym bardziej..... O! I dojszly zdjecia z imprezki! Wow! Tygrys-lody mialas boskie (mniam), a wazki...wazki to fajny pomysl...podoba mnie siem ;) Dzieki, dzieki, dzieki! Chcialabym i ja z wami tak posiedziec...nawet nad dwiema kulkami lodow jak gio! a co!I tez bym pewnie rozczarowala, bo ja tez taka cicha jestem...na poczatku przynajmniej ;) Acha- obejrzałam w koncu ten \"Apartament\" i powiem...no...zaskoczyl mnie. Ciekawa fabula, ale tak zakrecony momentami, ze az mnie bolalo gardlo bo pokrzykiwalam\" no obejrzyj sie za siebie baranie ONA tam jest\" !! dzis mam do poogladania \'Przelamujac fale\" i ....chcialabym w koncu obejrze \"Ring\" ale moj D. nienawidzi tego typu filmow i powiedzial, ze jak chce by umarl na zawal to prosze bardzo- pooglada ze mna! Ech...faceci.... Pozdrawiam i znikam wysuszyc wlosy, bo jak same wyschna to bede wygladala jak miss topielica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina28 >>..:) ..no mi dzieki Tobie wspomnienia wrocily .. ..powiedzialas Wikno (Wykno).. to moja najukochansza miejscowosc na Mazurach ..cale dziecinstwo i mlodosc ..rok w rok ..! ..wczasy ..splywy kajakowe ..godziny na wodzie na rowerku wodnym ..lasy pelne grzybow ..!!!:classic_cool: Tam byl kiedys Osrodek Wczasowy Z.Z.G.Inco ..Veritas ..!!! ..w przepieknym Domu Wczasowym \" GAWRA\" z Niedziwedzica w Herbie ..i na duzym terenie mase domkow ! (pewnie tam jedziesz ..Oni juz dawno temu sprzedali ten osrodek a teraz odbywaja sie tam rozne zloty i szkolenia ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gio...nie chciałam na smutno...przecież wiesz.....!!! tam, tam jadę! Najbardziej lubię to wielkie molo przy Osrodku, ktore wchodzi daleko w jezioro.... Ostatnio szkolilam sie tam w pazdzierniku i wstawalam pierwsza prawie o swicie, ubieralam sie cieplo i tak sobie siadalam na laweczce na samym koncu mola....pod stopami mialam gleboka wode, cisze.... super miejsce do rozmyslan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ninka ..ja znam ten Osrodek od podszewki ..Kiedys byly tylko domki ..widzialam osobiscie jak stawiali fundamenty pod ten dom i ..budowali ..Molo tez budowali ..w 86 roku ..Jezioro Omulew to jedno z wiekszych i piekne niesamowicie ..polaczone jest jest z dwoma jeziorami ..Niestety odkad stalo sie wlasnoscia ludzi ..dla turystow stracilo na atrac\\kcji ..bo za wszystko trzeba bylo placic ..porobili strefy platne ..tak bylo..!:) ..mam straszny sentyment do tego miejsca ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> to pewnie przez to wszystko jestes chora.... loda, zimny nawiew i spacer w klapkach.... to teraz pogrymas, pomarudz i niech sie Toba poopiekuja troche... tylko zdrowiej szybko :) Nina -> lody byly pyszneeee :) no wlasnie!! trzeba jakis duuuuuzy zlot zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek>>.. to juz nie zarty ..nawet sciemniac nie musze ..stracilam glos ..😭.. ,,a co do Mottocafe ..to zapamietaj ..to najlepsza kafejka jaka do tej pory wymyslilas ..wiec juz zawsze tam bedziesz rezerwowala miejsce na spotkanie ..( mnie dodatkowo pasuje , Szamance tez ..bo mamy do autobusu blisko ..):D ..a Ty tez masz dobry dojazd .. Tam mi sie bardzo podobalo..musze jeszcze sprobowac ten puchar lodowy ..!!:D ...Moj Synek wlasnie zakonczyl pobyt w domu i ..wyruszyl w podroz .. ..znowu nie wiadomo kiedy go zobacze .. ...ide spac .. i tak nie ma dzis zemnie zadnego pozytku ..😴 Borewicz , Elles ... szerokiej asfaltowej ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - niedawno wrocilam do domku i postanowilam do Was zajrzec :) nic nie czytalam dostalam zdjecia z Wwki - sa super, szkoda, ze beze mnie (a tak blisko bylam...) szkolenie wyszlo bardzo fajnie a ja teraz siadam do jego ewaluzacji pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wreszcie udalo mi sie do Was wgramolic... Gio....jak mnie obsmarowaliscie to chociaz fotki poprosze ze spotkanka....a jezeli chodzi o sok to prosze napisz mi jak wyglada oryginalny i czym powinnam sie kierowac przy kupnie- wiem,ze z mojej strony to latwizna,ale jestes dosc dobrze zorientowana w tej kwestii wiec Cie troszke wykorzystam przyznaje sie bez bicia,ze jeszcze Was nie poczytalam, wiec nie znam szczegolow... napisze wiecej jak nadrobie zaleglosci...pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×