Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Elles ---> ty weź nie narzekaj, bo emotikony walnął a nie krzyczał na ciebie na ulicy :P Gio ---> ja też widziałam kiedyś taką scenę. I byłam z Michałem, który też był oburzony, co daje nadzieje, że mnie tak nie potraktuje. Ale jedno jest pewne, gdyby facet tak się do mnie odezwał, to byłby to pierwszy i ostatni raz jakbyśmy się widzieli. Ja się strasznie boję agresywnych ludzi i dziwne jest, że sama odpowiadam w tym samym tonie. W sumie niełatwo mnie sprowokować, ale jak już to reaguję skrajnie, albo płaczem, albo krzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Borewicz przecież żartowałam :) Ja bardzo lubię emoty :D A zyczenia to Ty składasz zawsze na ucho... :)👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..nie pluj !! .. nie wypada:D ..a jak juz plujesz ..to mów wcześniej..co by sie uchylić :D Elleska ...no widzisz ..ja nie jestem doskonały mi to wystarczy pare emotek i sprawa załatwiona :) :) ;) Airka ..jestem w pn.i wt. w poznaniu ..jakas kawa wieczorową porą ..bo tak z rana to jeszcze maja wsio zamknięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina....muszę Cię opiórkać ..ostatnio pisałaś że wzięli sie za drogi w Wałbrzychu, ja sie jam już dziś optymistycznie napędziłem ..z myślą ..to se śmignę myk,myk..a tu bach ..takie wyboje że o 14 czułem co jadłem na śniadanie ...taż przeca tam nic nie zrobili ..robią fakt ..ale qwa..co oni robią ..to jest makabra przez durze"M"..no ale potem ..sobie to odbiłem od świdnicy do Wrocka:)..a swoja droga to można by się jakoś zgadać..następną raza w Sphinxie ..bo wczoraj też tam zaległem :D Kachni ..specjalne podziękowanie za specjalne-> :) Gio ..co to znaczy więcej światła?:) ..to było do mnie czy do lampy:D ?:D a jak więcej światła to ..znaczy co 25wat to mało, czyli na ile zwiększamy na 60wat, bo to chyba max, czy na kilowaty .. jeśli na kilowaty ..to ja odpadam :D OK-OB! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie cus popierdzielilo..czy na mozg padlo ..czy na oczary?? Zmniejszyli litery na Diablach??? Nic nie widze ..Borewicz ..swiatlo ..wiecej swiatla ! 150 VOLT ow poprosze ..:D ..to bylo do ciebie ..chyba mnie nie posadzasz o taka gooopote ze po nocy bede do lampy wolac !:D a co do plucia ..to spokojny twoj poczochrany ..mam blotniki .!!! Zawsze zakladam zanim zaczne mowic i pewnie dlatego wole pisac jak mowic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sie wpisałas w imieniny godziny :) ..mowisz volt ...no ale to Elleska dzis zapodaje ..te no ..piwo :)tyle że sie ociąga;):P moja rozczochrana ..będzie dopiero jutro ..jak wstane ..bo w sobote to zawsze wyglądam jak piorun w rabarbar:D:D a ..juz mogę wam powiedzieć kiedy będę w Wawce..prawdopodobniena 99,9% w 23-25 maj ..więc można jakiś "sabat" zorganizować :) co do wielkości czcionki ..to nie wiem ..bo ja mam operę i tam sobie i tak zawsze zwiększam na 120% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diaboly Wy nie wiecie, jaki ten Majorek fajna dziewczyna jest :D spotkalysmy sie dzisiaj i polazlysmy do pizzzerii najadlysmy sie wielce ;) i obgadalysmy Was :P ciekawe, kogo uszy piekly :D Elles - ja na koncu pewnie, ale za to goraco spiewam z calych sil stooooooooooo laaaaaaaaaaaaaat! 🌻 no to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sie wpisales 10 minut po urodzinach godziny ..wiec za to tez mozna wypic ..:) Elles ..ja w tym kuflu to poprosze duze ..czekoladowe ..tylko plisss ..nie rozlewaj czekolady po calym kuflu ..:D Aaaaa..zapomnialam ..stawiam flaszke bo pare dni temu przekroczylam magiczna liczbe 4000 wpisow ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek - jak Ty bedziesz w Wwce 23 - 24 maja to ja odpadam chyba :(] Mama mojego Aniola konczy ... 80 lat i choc mnie nie lubi specjalnie :P, to pewnie jednak bede na imprezie a poza tym w ten weekend wlasnie bede w Konstancienie tak naprawde siedziec i pracowac nad programem :( wiec mam nadzieje, ze ta 0,1% przewazy :P a teraz spadam, bo nie mam sily po tej pizzy... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... :D:D no to dobranoc :)🌻 Zazdroszczę spotkania z Majorkiem.. w ogóle to się sentymentalnie mi zrobiło..kurcze..jakbym wygrała w totolotka to by się pojechało.. spotykać z wami co tydzien :) Gio ale co, piwo czekoladowe??? To chyba niedobre jest... :D:D.. Ja tam wole z sokiem.. :) Własnie niedawno wujek do mnie dzwonił.. i opieprzył ze mu nic nie powiedziałam.. i bede musiała z nim całą flaszke teraz wypić.. ble... :D Gio.. specjalnie dla Ciebie dam Ci w takim razie jeszcze lody... w pucharku.. :) Pucharek pełen... :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..jak bonie dydy ..jakie znowu piwo czekoladowe ..Sama nie wierzysz w to co mowisz ..:D Ja chcialam tylko w ..kuflu...a nie zebys mi cala porcje wpierdzielila do piwa .. mala ..super ..Ja tez musze poznac naszego majorka ..:) Airek ..cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow chlacie?? ja zostalam wyciagnieta na pifko, takze juz za flaszke podziekuje.... Elles, bo ja uwielbiam niespodziewajki.... zarowno robic, jak i dostawac :) strasznie sie ciesze, ze kartka tak piknie doszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wsiąkneliście.. więc chyba też pójdę spać.. oczy mi sie same zamykają... buźka dla wszystkich 👄 Tygrysek :) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wstalam :0 chcialam pospac i mi sie nie udalo (a nie moglam zasnac, niestety :() widze, ze impreza sie nie rozkrecila :P no to milego weeku Wam zycze ja dzien dzisiejszy i jutrzejszy spedzam u tej samej kolezanki :D sloneczko - pokaz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- ho :) Elles- spoznione ale bardzo, baaaaardzo szczere zyczenia!!!! Spelnienia marzen, usmiechu i tylko zyczliwych ludzi wokol :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Borewicz- ups! ja chyba bylam w szoku jak pisalam o polepszeniu drog, bo jak jechalam jeszcze przed \"remontem\" to byl koszmar, wiec jak polatali je troszku to juz mi sie wydawalo, ze to RAJ! Ale nadal sciagam noge z gazu jak tam musze jechac..... co do SPHINX-a to ja bardzo chetnie :) Dzis tam imprezujemy, bo o 18.00 zaczynamy nasze spotkanie klasowe, w miare jak sie impreza rozkreci to jak znam zycie wyladujemy gdzies w klubie do bialego rana :) Lalalala Moj D. troche sie krzywi, bo to kolejna sobota, ktora spedzam bez niego na superowej imprezce...ale co ja poradze, no co? W poniedzialek ruszam do Piaseczna. Mam tam dwudniowe szkolenie BHP i takie tam...co za nuuuudy!!!!! Tygrysek- czy to prawda, ze to wlasnie w Piasecznie kreca \"M jak milosc\" ? Co do Muchy- to tez strrrasznie mi sie podoba jako kobitka, cosik w sobie ma....ale slyszalam , ze strasznie zmanierowana...podobno.... Za to ta cala Martunia -Ostalowska! Rola koszmarna! nie moge juz patrzec na te ciagle lzy, buzie w dziubek...bleeee. Zmykam sprzatac, bo mieszkanie poroslo kurzem- moj D. walczy na podworzu i pucuje auto...to znaczy, ze mam go z glowy do ....popoludnia ;) Pozdrawiam wsiech :) Gio- co do tego \"agresora\" ktorego widzialas na ulicy...Nie bede sie rozpisywac, ale dodam tylko, ze moja kolezanka od 5 lat zyje w takim zwiazku! Zupelnie tego nie rozumiem, to totalnie toksyczny uklad, ona ma juz wszystkie mozliwe nerwice, wyglada jak smierc, ale nadal z nim jest....Porazka!Brak slow! jednak zarowno ja jak i jej inni znajomi przekonalismy sie, ze nie warto sie wtracac, bo my sie szarpiemy, tlumaczymy....a potem i tak do niego wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kurna napisałam się i straciłam całego posta :0 Zapomniałam wpisać nicku a ja zrobiłam wstecz, to było tylko puste miejsce na treść :( więc napiszę tylko w skrócie, co najważniejsze. Spotkałam się z Małą! Spotkałam się z Małą!! :D:D W końcu udało mi się jedno z Was poznać osobiście :D Było super, bo Mała jest super :) Pogadałyśmy sobie, o Was też:D Objadłam się pyszną pizzą:D Elles odpisałam Ci, ale nie na wszystko, bo Anioł wziął się za porządki w pokoju (wiesz o co chodzi) ;) Bore a w łódzkim kiedy będziesz? :D Gio lody czekoladowe w kuflu tak? ;) Bawcie się dziś dobrze wszyscy. Uciekam, bo warunki niesprzyjające nastały (niedawno odkurzanie było) itp ;) 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc na rower a przyszla burza... wrrrrrr teraz tylko jakos szaro jest i siapi... Nina -> mozliwe... choc wiem, ze czesc na pewno kreca w Zalesiu ale moze w Piasecznie tez... ja w kazdym razie tam jeszcze nie bylam, bo zawsze bralam udzial w jakis scenach na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..a ja własnie sobie zomontowałem nowy licznik do roweru,:) i zrobiłem mu przegląd bo juz mam zamiar odpalic mocno wrotki:) ..ale kurde czasu mi brak:( pranie szykowanie się na przyszły tydzień na zawody i takie tam;) ...i nie będzie na nic czasu:( dzis się już nie wybiore :( bo zaraz trzeba śmigać do znajomych na grila :) no ale może jutro sie zorganizuje ..cholera....ja nie wiem jak to jest ..ale u mnie z organizacją w weekend to jes makabra przez durze \"M\" :D Mała ..no szkoda że sie nie zobaczymy ..ale jeszcze napewno jakoś ;)...aleście smaka narobiły na pizze wieczorem :P Majorkowa ..no nie wiem ,nie wiem ..cos sie kiedyś pomyśli ..może w drodze z Wawki :) Nina ...hihihi ..no całe szczęście że tak w tym \"raju\" jest tylko tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, moj rowerek to do sezonu gotowy juz od dawna... nawet dostal bajerancka torbe na rame i swiatelko na przod, ktorego nie moge zamontowac, bo jest z agruba rurka i sruba nie trzyma :P smigam juz od dawna i to sporo, no w tym tygodniu mialam przerwe... czekam az sie wypogodzi, bo cos znow grzmotnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja bym se pośmigała na rowerku gdyby 1. miał sprawne hamulce 2. jeżdzenie po mieście jakoś średnio mnie pociąga... mam wstręt do miasta taki że aż sie nie chce z domu wychodzić :0 a to dlatego ze spędziłam jeden dzień za miastem gdzie można spacerować laskiem (zobaczyć sarny i żaby i inne normalne fajne stworzenia) i takiego tera focha mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie cisza, ale ciiiii, żeby nie zapeszyć...... Nareszcie sama w domu. W przedpokoju naliczylam 35 sztuk butów i kapci wszelakich, (sztuk bo część nie ma pary), rolki i łyżwy.... rower w parku, więc przejść się da.... znaczy się wiosna już jest, wszystko się porozbiegało :) :) i \"robi larmo\" gdzie indziej :) Weszłam na kafe wczoraj rano, myślę zaraz napiszę Ellesce coś miłego [ukłon do przodu :) ], ale wpadłam w młynek i nic, potem patrzę - Tygrys ma być w telewizji - o to będę oglądać - ale jak o 22 zaczęłam szukać gazety telewizyjnej, żeby zobaczyć kiedy Tygrys leci to pomyślałam sobie, że: po pierwsze gazeta została w pracy, po drugie na pewno jest już za późno, a po trzecie nie wiem o jaką muchę chodzi, po czwarte szybko pocieszyłam się myślą, że jak zobaczę samochód dookoła którego czai się Tygrys, to będę wiedziała kto to mucha. Coś mi mówi że niezbyt jasno się wyrażam. A nic nie piłam, antybiotyki łykam, anginę mam, w głowie mi się kręci i gardło mnie boli od zewnątrz koło uszów. Nawet mam L4, hi hi, mogę se je zawieźć do biura rachunkowego (do niczego inngo mi się nie przyda). Tylko boję się że mnie kobiety wywalą z hukiem, bo jeszcze faktur nie dostały ode mnie... Tyle u mnie Acha, najważniejsze: listki już puściły!!! zielenią się!!! Ja to sięco roku boję, że tym razem nie dadzą rady przebić się przez te zwału kurzu i brudu u nas..... Ale i tym razem pradziły sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sponsora4
pisac na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szesc ..🖐️ Mam glowe tak nabita newsami ze az nie moge nic z siebie wydusic ..:D ..koniec tematu .. do szukam sponsora4 >>:D... tutaj nie znajdziesz ..my inwestujemy w co innego ..a pozatym sponsor = frajer ..wiec pomylilas temat ! Jak chcesz to ja ..Cie moge ..adoptowac ..!!!!!! ..dobra teraz lece poczytac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i smigalam na rowerku... :) Saszka -> pokrecilas :P odcinek z Mucha i samochodem to 343 i nie wiem kiedy bedzie ale pewnie nie predko a wczoraj, ponoc, bylo \"na wspolnej\" i scena w barze ;) Gio -> mow, co wiesz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam od Psiapsioly z imprezy objadlam sie dziko i jest mi ... :0 zaraz smigam spac, bo ostatnia noc to do dupy byla :( a nie do spania :( (chyba cos zle napisalam - prosze sie nie smaic i zadnych podtekstow nie walic :D) Borek - jak na tej imprezie dlugo siedziec bedziecie, to jest szansa, ze moze chociaz na pol godzinki uda mi sie Aniola namowic, ale generalnie ... cienia szans... Major - jak sie uda ;) - to znowu spotkanko - ale tym razem piwko stawiasz :P no to dobrej niedzielki Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×