Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ja etz jestem \"nie teges\" jak Nina ;) pierwsze co robie bo zwleczeniu sie z kompa, to wlaczam kompa :D i gdy on sie odpala to robie kawe, zeby bylo z czym przed monitorem zasnac... jak milo miec nalogi :D Air -> super!!!! jak zwykle ja sie pisze na zdjecia :D Gio -> bede sie starac Cie przylapac ;) Saszka -> nie slyszalam nic o formularzu... hihihi niestety ja nie mam cyfry, wiec rzadko mam jakies foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka ---> poszły już zdjęcia kwiatów do ciebie :) Ja też odpalam kompa zaraz jak sie obudzę, no chyba, że się bardzo spieszę, ale wtedy mam duży dyskomfort :) O 14 mam dziś egzamin. Wiecie co macie robić :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre :D:D:D Zaraz po zwleczeniu sie z kompa odpalasz kompa? :D:D:D To juz faktycznie przypadek kliniczny :D:D:D Bo jednym slowem nie mozesz sie nawet od niego oderwac, ani na momencik :D:D:D Saszka - wysylam Ci maila w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Tygrysek :) ;) :) Air msza w intencji rodziców łał :) Ja również poproszę o zdjęcie kwiatów - i od razu piszę się na te ślubne ;) Nina ja też poproszę o historyjki :D I dzięki za przepis - brzmi smakowicie, chociaż nie przepadam za szpinakiem, ale może Twój jest smaczny, a i sam przepis na naleśniki jest ciekawy :) :D Mała a daleko dojechałaś? ;) :) Gio no właśnie - dobrze, ze ktos poruszył ten temat: gdzie się podziały inne Diaboły?? Margot 👄 mam nadzieję, że niedługo wpadniesz tu na dłużej i opowiesz co u Ciebie :) Kachni a co pstrykasz? buziaczki dla pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke zdycham :( zaczelam lekcje o 7.05 - skonczylam o 11.45 zrobilam sobie polgodzinna przerwe na obiad i ... znowu pracowalam az do 18.30 :0 mam dosc :( wiec nie nudze... dobrej nocy :) Air - cudne te kwiaty slubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno jest! brrrr! Własnie wrocilam z moja psina ze spacerku i jeszcze mnie trzepie...chyba podkrece ogrzewanie :) Oto w mega skrocie \"Przypadki Niny na trasie Wroclaw- Warszawa\" : - jade sobie wyluzowana, w czysciutkiej bialej jak z reklamy Viziru koszulce, sloneczko swieci, muzyczka gra. Nagle siegam do torby lezacej na siedzeniu obok, bo mam w niej przepyszny sok marki Kubus- mniam! Soczki wyzej wspomnianej marki maja to do siebie ze sa ...pomaranczowe...i ja z tylko sobie wlasciwa gracja OBLEWAM SIE koncertowo po polowie mojej bialej koszulki, spodniach i siedzeniu! wsiekla jak osa wbiegam do najblizszego CPN-u a tam na drzwiach do toalety big kartka: Przepraszamy AWARIA!!!!! Z obledem w oczach popedzilam do Bogu ducha winnego pracownika wspomnianej stacji , on tylko zerknal na moje \"kolorowe\" oblicze i bez slowa wreczyl mi klucz do sluzbowej toalety! WOW! Sa jeszcze ludzie na tym swiecie :) Kolejne pol drogi jechalam sobie w mokrym podkoszulku, ktory wietrzylam natezeniem powietrza wplywajacym do autka z dwoch otwartych na maxa okien. Skutki uboczne : kaszel, wichura na glowie, katar :) w drodze powrotnej zatrzymalam sie na jednym z CPN w wiadomej \"potrzebie\". Wchodze sobie do czysciutkiej toalety, swiatlo na fotokomorki, woda na fotokomorki- full wypas! Siadam na ....kibelku a tu z góry słychać BIIIIPPPPP! Mega swidrujacy i nieprzyjemny dzwiek! Nie mowie juz o tym, ze sie przestraszylam, ale pomyslalam sobie- pewnie jakichs system maja co im mowi, ze ktos w kibelku jest i czas mu mierza czy co? ale to BIIIIIP! rozlegalo sie co 2-3 sekundy, zestresowalo mnie okrutnie! Nie odmowilam sobie przyjemnosci zapytania pana z obslugi, co to za dzwiek- ale ten tylko spojrzal na mnie nieprzytomnie i zapytal inteligentnie : che?! Mam tylko nadzieje ze na www.onetkamerki.costam. pl nie bedzie mnie widac jak robie siusiu, bo niekoniecznie jestem ekshibicjonistka, a ten dzwiek...kojarzy mi sie jakos dziwnie .... Pozdrawiam i milej nocy :) P.S AIR- dzieki za zdjecia :) Piekny bukiet, piekne wnetrze, cudny kot-kotecek :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzis spotkalam z dawno nie widzianym (2 lata) kolega :) to ten co z nim motorem po Czechach i Slowacji kiedys jezdzilam :) faaaaajnie bylo :) Mala, znow popadasz w pracoholizm.... nie ladnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zimno jak diabli, przyznać sie kto przegonił wiosne ;) jestem zajęta...seminarium, praca mgr...książka :) no i kilka dni musialam sie zajmować moim kundlem...niestety ma guza złośliwego z przerzutami na płuca...do tego chore serce...no,ale jak na 13 letniego chorego staruszka i tak ma dużo energi...tyle że nie jadł od kilku dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj padał śnieg.... :classic_cool: Poza tym to nie mam co pisać i jestem troche zajęta.. :) Jakoś czas mi przecieka między palcami.. ❤️ :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEI!! Nie chce sniegu!! NIE, NIE, NiE!! ma sie juz zaczac robic cieplo!!! wrecz goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Śnieg? Jaki śnieg? Ja podobnie jak Tygrys mówię śniegowi stanowcze NIE :) Wprawdzie zimno jest i wieje mroźny wiatr, ale słońce, żadnych chmur, mowy nie ma o śniegu :P Byłam wczoraj na egzaminie, dostałam 5 :D haha. To był najkrótszy egzamin w moim zyciu :) Weszłam, babka mi zadała 3 pytania, zaczynałam odpowiadać, a ona \"widzę, że pani to umie\" :) \"o Tolkiena pani nie pytam bo wiem, że pani to wie\" :D No i w sumie po około 5 minutach byłam wolna, a ludzie siedzieli po pół godziny. No ale nie każdy jest taką zdolną diablicą jak ja :D hihi ale samochwalstwo ze mnie wyszło :P Ale tak się cieszę, bo to był przedostatni egzamin, będę mogła się skupić na pracy mgr i w maju zdążę się obronić :P wiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wow :) Dzisiaj jestem jedynym użytkownikiem Diabłów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę wcale śniegu.. :P Cholera zimno jak w grudniu... :O Po czterech dniach jestem już w tym tygodniu wymęczona... Z jednej strony cieszę się na weekend, z drugiej wiem ze goście mi go zabiorą..a chciałabym oprócz nauki jeszcze troche odpocząc..bez uciekania na spacery.. :P Airka super że tak Ci poszło zaliczenie, u nas pan z prawa też tak robi jak widzi ze ktoś jest nauczony :) Mało pisze.. ale no nie mam weny... Musze mieć więcej czasu coby sobie Was poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek przytul ode mnie psinę.. No 13 latek to już sporo :) Pytałas weterynarza skąd ten brak apetytu..? 🌻 Mam nadzieje ze piesek się za bardzo nie męczy z tym guzem..i jeszcze będzie Ci mógł troche w życiu potowarzyszyć..:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wczoraj niespodziewanie delegację pod Łódź, faajnie bylo, przynajmniej się przewietrzyłam ! Borewicz ma rację, siedzimy w domach, a zachód słońca z jadącego samochodu... Lubię. Kiedyś dużo jeździłam i bardzo mi tego brakuje. Dzięki za fotki i proszę o jeszcze!!! Nina, ja mam spotkanie pomaturalne 4.6. Dziesięciolecie fajne było. I byłam załamana następym... do wczoraj. przyszedł znajomy, pogadaliśmy, powspominaliśmy, obgadaliśmy wyjazd do Samarkandy, a potem zeszło na rocznice różne i okazało się, że w zeszłym roku miał 50lat po matuze - no to mi jeszcze duużo brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, jak ja nie lubie marznąć😠 kupiłam już Zuzi sukienkę na komunię - jak się odbędzie prześlę zdjęcia:-) poza tym niewiele się u mnie dzieje....nowe zadanie w pracy i tyle... ale pozdrawiam Was ciepło I chcę złożyć zażalenie, że poza Małą, nikt do mnie nie pisze...przykro mi ---> 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No żyjecie :D Zimno jest potwornie, ale u mnie nie pada śnieg tylko na szczęście deszcz :) Tygrysek ---> ja chciałam ci wysłać te dwa rozdziały jak promotorka mi powie, że są dobre, albo ewentualnie jak już zostaną poprawione. Bo ja ci wyślę, a to się okaże że jakaś porażka :P Odbieram we wtorek, to wtedy dostaniesz:) żeby to jakies wartościowe było :D i żebyś czasu nie traciła :) Ja mam chyba jakieś zjazdy formy. Nie mogę rano wstać z łóżka, potem nie mogę się zmobilizować do robienia czegokolwiek. Może to depresja wiosenna, którą się od kota zaraziłam, ale u niego to się objawiało inaczej, bo on skakał po ścianach i chciał wyłazić na dwór. A mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cieplej... boje sie cieszyc, bo na niebie pelno chmur ale na dlugi weekend zapowiadaja super pogode. ktos gdzies jedzie?? Air -> hihi wyobrazilam sobie jak skaczesz po firankach ;) mnie tez sie rano nie chce wstawac :P Elles -> a Ty jakie masz plany na majowy weekend?? moze w koncu wypoczniesz?? Szam -> ja w ogole nic nie wysylam, wiec to nie to, ze Ciebie specjalnie pomijam 🌻 opisz chociaz sukienke Zuzi, co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> taaaaaaaaaak ja jadę :) Jedziemy z moim Micholem do Pragi i do Drezna :) Wyjeżdżamy 30 kwietnia i wracamy 4 maja :D U mnie deszcz przestał padać i świeci słoneczko, robi się cieplutko :D Jutro mamy tą imprezę rocznicową rodziców, więc wolałabym żeby było ciepło i słonecznie :) No, po porannym lenistwie i braku ochoty na rozpoczęcie dnia, rozruszałam się. Posprzątałam chatę :P zwierzakom wymieniłam podściółki, teraz idę czytać :) Może z czasem przyjdzie mi ochota na pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro, pochmurno i pada, przynajmniej w centrum.... Tygruniu, jak ja bym te sukienke opisala, to bys jej pozniej ni poznala na zdjeciu- takie sa w skrocie moje taleny w tym zakresie. zatem musisz sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac do min. 16 maja. mala 👄 my nie wyjezdzamy, ale pewni cos wymyslimy - mam na mysli jakies zajecia w podgrupach. Zuzi nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro, pochmurno i pada, przynajmniej w centrum.... Tygruniu, jak ja bym te sukienke opisala, to bys jej pozniej ni poznala na zdjeciu- takie sa w skrocie moje taleny w tym zakresie. zatem musisz sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac do min. 16 maja. mala 👄 my nie wyjezdzamy, ale pewnie cos wymyslimy - mam na mysli jakies zajecia w podgrupach. Zuzi nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamka ❤️ Tygrysek 🌻 Noo...po mnie to przyjeżdża książę na swoim obklejonym rumaku... :D pakujemy na niego mój rower.. i wio... w siną dal...:D Naturalnie do Wrocka ;) I mam nadzieję ze sobie odpocznę, pojeżdżę, wyśpię, filmy obejrzę, z ludźmi pogawędzę i będzie mi żal wracać... Mam nadzieję też że pogoda dopisze.. :) A potem będziemy Wam przesyłać zdjęcia jak nie zapomnimy ich pstrykac.. :) A dzis to też mi się NIC nie chce... ;) Wiecie co.. tęsknię za wakacjami.. :) ale takimi co były 10 lat temu..i więcej.. Siedziało się przy ognisku, latało się po łąkach i łapało motyle, wisiało się na trzepakach i huśtawkach, siedziało w namiotach, na kocach.. życie było takie kolorowe, wakacje takie ciekawe bez oddalania się od domu.. A teraz.. juz nie jest tak beztrosko..nasze dorosłe wakacje to martwienie się gdzie jechać, jak długo i czy starczy nam kasy... eeech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> Pragaaa, piekne miasto :) zazdroszcze :) Elles -> e tam, teraz tez tak mozna, tak beztrosko.... no niby nie to samo co jak sie bylo dzieciakiem ale i tak mozna cos super wymyslec :) Szamcia -> az do 16??? strasznie dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.... ja to nie mam głowy do tej Kafeterii.. Czytam Was codziennie, a jak juz zacznę pisac, to nagle mam jakąs wazną sprawę i przekładam pisanie na później... A tak w ogóle to jest strasznie zimno... Saszka ---> nie będzie tam Słoweńców :P I juz nawet sobie pospiewuję tą piosenkę, bo bardzo sympatyczna jest... pozdrawiam Benia... Majorek --> 🌻 AIR ---> a moi rodzice mają rocznicę slubu 30 kwietnia, ale nie wiem, co będą organizowac - pewnie nic :P I nie wiem, co im kupic... zeby było niedrogo, a sensownie.... no bo jestem troszkę bez kasy teraz... a wypadałoby sobie w konu telefonik zmienic, bo się umowa konczy... więc tez muszę zbierac... No wiadomo ze zdolniacha jestes i egzaminy dla Ciebie to cułeczka z masłem :P Tygrysek ---> Słonce Ty moje :) Napisałam do Roberta... No i nie wiem, co z tego bedzie... mam nadzieję, ze mój angielski nie wypadł az tak strasznie... Gio --> 🌻 Margot --> 🌻 Kachni ---> tez chcę jakies zdjęcia... :P moj e-mail w profilu.. Proszę o wszystkie zdjęcia, jakie ostatnio i nie tylko ostatnio były w rozesłaniu, bo nic nie mam... Jedynie Mała o mnie pamięta i regularnie dostaję maila :P No i nie mam zdjęcia wielu z Was, np takiej Gio... i bardzo załuję... :( Buzi dla wszystkich niewypisanych i wypisanych..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem już w swoim domku, dziś zostałam przywieziona przez Anioła, chociaż nie był zbyt zachwycony ;) Mała jak żyjesz? :) Nina przygody ze stacjami i kibelkami naprawdę niezłe :D:D zwłaszcza ta druga z nutką Hitchcocka ;) ;) Kasiek mam nadzieję, że psuińcio odzyskał apetyt? 🌼 Air gratuluję 5!! :) :) to pewnie dzięki temu mojemu 5sekundowemu trzymaniu kciuków ;) (ciekawe czy już to nie było po fakcie :P ) Elles a może wywieś w weekend kartkę na drzwiach \"Przepraszamy AWARIA!!!!!\" (jak w opowiadaniu Niny ;) ) i goście sobie pójdą :D Saszka co to znaczy delegację pod Łódź? ;) gdzie dokładnie? :P Szam 👄 nikt do Ciebie nie pisze tu czy mailowo? ;) :P A jak przygotowania komunijne? Tiger ja się nie wybieram, będę tu w moim mieście ;) Asia to pisz sobie w pliku i będziesz kończyć w tych wolnych chwilach aż nam coś podeślesz tutaj ;) :) Słuchajcie, ja Wam jakiś czas temu obiecałam, że jak znajdę czas i coś tam ;) to podeślę Wam jakieś moje zdjęcia - hmm nie pamiętacie jakie to miały być zdjęcia? ;) ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×